جدیدترین و آخرین اخبار اجتماعی و حوادث| خبرخوان اجتماعی و حوادث

Loading fehamnews خبر فهام
اجتماعی و حوادث
🔺 مردم با مشارکت بی نظیر در انتخابات، ناامیدی دشمنان را رقم خواهند زد

🔺 مردم با مشارکت بی نظیر در انتخابات، ناامیدی دشمنان را رقم خواهند زد 6

🔹 فرمانده بسیج فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش با صدور پیامی با دعوت از همه مردم برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: مردم با حضور حداکثری و مشارکت بی نظیر خود در انتخابات، حماسه‌ عظیم دیگری خلق کرده و اسباب پیشرفت و سربلندی کشور و یأس و ناامیدی دیگرباره دشمنان را رقم خواهند زد.

 1400/03/26 14:52
🔺 تردد کامیون‌ها از جمعه تا ۳ بامداد شنبه در تهران ممنوع است

🔺 تردد کامیون‌ها از جمعه تا ۳ بامداد شنبه در تهران ممنوع است 11

🔹 جانشین پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به پوشش ترافیکی هر چه بهتر و به موقع شهر تهران در ایام انتخابات پیش رو توسط تیم های این پلیس، اعلام کرد: تردد کامیون‌ها از صبح جمعه مصادف با بیست و هشتم خرداد تا ۳ بامداد روز شنبه /۲۹ خرداد/ ممنوع خواهد بود.

 1400/03/26 14:14
🔺 تلاش شورای شهر ششم کسب جایگاه واقعی شورا و احیاء شورایاری ها باشد

🔺 تلاش شورای شهر ششم کسب جایگاه واقعی شورا و احیاء شورایاری ها باشد 12

🔹 عضو شورای شهر تهران در خصوص ارتباط شورای شهر با مردم و بدنه شهرداری و همچنین اولویت شورای ششم توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: برای جبران کاستی ابزارهای نظارتی شورا بر شهرداری، فعال نمودن ابزاری سازمانی در شورای شهر نظیر دیوان محاسبات برای نظارت بر بودجه شهرداری ضروری است و همچنین بنظر می‌توان با تغییر اساسنامه سازمان بازرسی شهرداری تهران، نظارت شورا بر شهرداری را واقعی تر نمود که این موارد، علاوه بر ابزارهایی است که در دوره پنجم شورای شهر برای اعمال کنترل مؤثر بر شهرداری تهران ایجاد شد.

 1400/03/26 13:33
🔺 آمادگی کامل پلیس ویژه برای برقراری انتخاباتی آرام و منظم

🔺 آمادگی کامل پلیس ویژه برای برقراری انتخاباتی آرام و منظم 5

🔹 فرمانده یگان‌های ویژه ناجا از پلیس ویژه به عنوان نیرویی با واکنش سریع در مقابله با هر گونه تهدیدات یاد کرد و گفت: پلیس ویژه با آمادگی‌های همه جانبه و اشراف کامل اطلاعاتی برای تأمین نظم و امنیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

 1400/03/26 12:37

🔺 جلوی حوادث دلخراشی مانند پلاسکو و سیل را در تهران گرفتیم 8

🔹 عضو شورای شهر تهران با اشاره به حوادث رخ داده در دوره قبلی مدیریت شهری تهران گفت: ما این افتخار را داریم که بگوییم برای ایمنی و جان شهروندان ارزش قائل شده و تجهیزات ایمنی و نجات در شهرتهران را که در اختیار سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران قرار دارد به روزرسانی و به جدیدترین تجهیزات روز دنیا تبدیل کردیم.

 1400/03/26 10:04
🔺 دخالت شوراها در امور اجرائی شهرداری عملکردشان را به شورای شهرداری کاهش می دهد

🔺 دخالت شوراها در امور اجرائی شهرداری عملکردشان را به شورای شهرداری کاهش می دهد 10

🔹 معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور با تاکید بر اینکه شوراهای اسلامی شهرها تبلور و نمود مشارکت اصیل مردمی هستند، گفت: شوراهای اسلامی شهر و شهرداری به عنوان دو بازوی نظارتی و اجرایی نظام مدیریت شهری، نقش موثر و اساسی در روند اداره شهر ایفا می کنند.

 1400/03/26 09:28
🔺 آینده روشن واکسن‌های ایرانی کرونا / آخرین وضعیت ساخت واکسن ایران - استرالیا

🔺 آینده روشن واکسن‌های ایرانی کرونا / آخرین وضعیت ساخت واکسن ایران - استرالیا 13

🔹 عضو کمیته ملی واکسن کرونا ضمن تشریح آخرین اخبار از تولید واکسن‌های ایرانی‌ کرونا، گفت: پیش بینی می شود در انتهای مهرماه با حساب بر قول شفافارمد ( کووایران برکت) مبنی بر تولید حداقلی ۱۰ میلیون دُز و تولید احتمالی واکسن‌های فخرا، اسپایکوژن، رازی و پاستور؛ حدود ۱۹ میلیون دُز واکسن خواهیم داشت.

 1400/03/26 04:17
🔺 اعزام نیروی نابلد برای تدریس در مدارس محروم/عمده مشکلات  مدارس کانکسی و عشایری

🔺 اعزام نیروی نابلد برای تدریس در مدارس محروم/عمده مشکلات مدارس کانکسی و عشایری 13

🔹 مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر وزارت آموزش و پرورش بر ضرورت به‌روز رسانی کانکس‌های سیار مدارس عشایری تاکید کرد و گفت: مدرسه کانکسی باید به گونه‌ای باشد که همه امکانات مانند پنل خورشیدی، صاعقه گیر، سرویس بهداشتی و تابلوی هوشمند را در خود داشته باشد.

 1400/03/26 03:12

🔺 آمده‌ایم دوباره تهران را سربلند کنیم 8

🔹 کاندیدای انتخابات شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شعار خود را برای شرکت در انتخابات شورای شهر دوباره خدمت، تهران سربلند را برگزیده تا دوباره تهران را سربلند کنیم و خدمت را به شهر بازگردانیم.

 1400/03/26 00:43

🔺 رئیسی: باید به معیشت معلمان رسیدگی شود/ تاکید بر مشارکت پرشور در انتخابات 15

🔹 کاندیدای ریاست جمهوری گفت: درست نیست که معلم گرفتار حقوق و معیشت خود باشد، رسیدگی به معیشت معلمان ضروری است؛ مشاغلی مانند اساتید و معلمان نمی‌توانند شغل دوم و سوم داشته باشند و باید مشکل معیشت این عزیزان را حل کنیم تا نیازی به شغل دوم نداشته باشند.

 1400/03/25 21:11

🔺 ضرورت‌های تدوین لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت چه بوده است؟ 10

🔹 کارشناس ارشد دفتر بررسی‌های امور حقوقی معاونت ریاست‌جمهوری در امور زنان و خانواده درباره الزامات و ضرورت‌های تدوین لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت توضیحاتی ارائه داد.

 1400/03/25 20:40
🔺 تشکیل شورای معتمدین محلات برای جذب سرمایه محلی

🔺 تشکیل شورای معتمدین محلات برای جذب سرمایه محلی 7

🔹 عضو شورای شهر تهران در خصوص نحوه جذب سرمایه گذاری در شهر تهران درباره برنامه های اصلاح طلبان دوره ششم شورای شهر تهران گفت: برای جذب سرمایه محلی تشکیل شورای معتمدین محلات را پیگیری می کنیم و از این مسیر تشویق می کنیم سرمایه گذاران خارج از کشور که تعلق خاطر به محل خود دارند، در این محله ها سرمایه گذاری کنند.

 1400/03/25 20:34

🔺 انتخابات آبروی نظام است/هرکس دوست دار ایران است در انتخابات مشارکت کند 19

🔹 رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات تهران گفت: هرکس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ظهور برسد.حضور پرشور و آگاهانه تمام اقشار جامعه در پای صندوق های رای مایه آبروی نظام اسلامی و تقویت کشور و مصونیت بخشی در برابر توطئه‌ها و زمینه ساز ایران قوی خواهد بود.

 1400/03/25 19:29
🔺 احتمال بارگیری محموله ۲میلیون دوزی واکسن کرونا؛ فردا / ادامه همکاری هلال احمر با وزارت بهداشت

🔺 احتمال بارگیری محموله ۲میلیون دوزی واکسن کرونا؛ فردا / ادامه همکاری هلال احمر با وزارت بهداشت 15

🔹 رییس جمعیت هلال احمر با اشاره به ورود دو میلیون دوز واکسن کرونا به کشور طی روزهای آتی، گفت: محموله واکسن کرونا قرار بود روز دوشنبه بیاید که این اتفاق نیفتاد، اما امیدواریم فردا بارگیری آن انجام شود و به زودی وارد کشور شود.

 1400/03/25 15:28

🔺 برنامه شورای شهر ششم تهران برای حمایت از خانواده‌های نوپا 6

🔹 یکی از کاندیداهای شورای شهر تهران با اشاره به اهمیت مسائل خانواده‌ها گفت: در شورای شهر تهران در دوره بعد باید تصویب قوانین حمایتی ویژه برای معیشت و مسکن خانواده‌های نوپا به تصویب برسد و شورا توجه ویژه‌ای را به تحکیم خانواده‌ داشته باشد.

 1400/03/25 14:14

🔺 ثبت نام ارتش میلیونی حامیان برنامه اقدام و تحول 8

🔹 همچنین این سامانه نوین انتخاباتی به موجب فرمایش مقام معظم رهبری، در خصوص واگذاری فعالیت‌های انتخاباتی به جوانان، از داوطلبان شرکت در امر انتخابات برای نظارت بر صحت اجرای انتخابات به عنوان نماینده کاندیدا در صندوق‌های رای ثبت نام کرده است.

 1400/03/25 14:09

🔺 پیام آیت الله محمدی ری شهری درباره انتخابات ۱۴۰۰ 6

🔹 آیت الله محمدی ری شهری در پیامی درباره انتخابات ۱۴۰۰ آورده است: ملت مسلمان ایران، روز جمعه بیست و هشتم خرداد آزمونی دشوار و پیچیده در پیش است. از یک سو همه دشمنان خشمگین از استقلال ایران و استقرار نظام اسلامی، می کوشند با انواع فشارهای روانی و اقتصادی، از مشارکت مردم در انتخابات بکاهند و مشروعیت جمهوری اسلامی را زیر سوال ببرند؛ و از سوی دیگر، برخی در درون کشور، دانسته یا نادانسته، همسو با آنان حرکت می کنند.

 1400/03/25 12:25
🔺 نقش تعیین کننده رای اولی‌ها در انتخابات/ امکان مشارکت موثر در تعیین مسیر ۴ سال آینده

🔺 نقش تعیین کننده رای اولی‌ها در انتخابات/ امکان مشارکت موثر در تعیین مسیر ۴ سال آینده 16

🔹 وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه انتخابات امکانی برای مشارکت موثر مردم در آینده خودشان است گفت: رای اولی ها نیز بسیار تعیین کننده هستند و برای اولین بار تجربه سیاسی و مشارکت در امری سیاسی را می‌آموزند.

 1400/03/25 11:17
🔺 کنترل مرزها برای مقابله با ورود ویروس جدید به کشور/ارائه روند بازگشایی باشگاهها به ستاد کرونا

🔺 کنترل مرزها برای مقابله با ورود ویروس جدید به کشور/ارائه روند بازگشایی باشگاهها به ستاد کرونا 12

🔹 معاون امنیتی وزیر کشور و رئیس کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی مدیریت بیماری کرونا گفت: نگرانی از شیوع پیک پنجم در کشور وجود دارد و برای همین باید بیشترین حساسیت در مرزهای ورود و خروجی کشور صورت گیرد.

 1400/03/25 10:09
🔺 چرا «کووایران برکت» برای تزریق عمومی نیازی به مجوز سازمان جهانی بهداشت ندارد؟

🔺 چرا «کووایران برکت» برای تزریق عمومی نیازی به مجوز سازمان جهانی بهداشت ندارد؟ 7

🔹 رئیس مرکز تحقیقات ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با تاکید بر اینکه برای آغاز واکسیناسیون گسترده با واکسن‌های ایرانی، مجوز سازمان غذا و دارو کفایت می‌کند، گفت: حتی در صورت داشتن مجوز مصرف اضطراری از سازمان جهانی بهداشت، باز هم کشورها برای تزریق واکسن بر اساس قوانین خودشان تصمیم می‌گیرند.

 1400/03/25 09:19
🔺 از کاهش درآمدها و تحمیل هزینه های کرونایی به شهرداری تا تحقق قول جلوگیری از شهرفروشی در تهران

🔺 از کاهش درآمدها و تحمیل هزینه های کرونایی به شهرداری تا تحقق قول جلوگیری از شهرفروشی در تهران 8

🔹 رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران و عبدالحمید امامی معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران معتقدند در دوره پنجم مدیریت شهری علاوه بر بدهی های انباشته از دوره های گذشته شیوع کرونا ویروس نیز موجب کاهش درآمدها و تحمیل هزینه های جدید به مدیریت شهری شده است با این حال شورا برای بهره گیری از روش های نوین و جدید درآمدزایی پایدار گام های موثری برداشته و از سوی دیگر مدیریت شهری دوره پنجم به قول خود برای جلوگیری از شهرفروشی در تهران وفا کرده است.

 1400/03/25 08:51

🔺 رضایی: نمی‌خواهیم‌ محل تسویه‌حساب شرق‌وغرب باشیم 9

🔹 محسن رضایی با حضور در ویژه‌برنامه شبکه المیادین برای انتخابات ایران، تأکید کرد که مستقل است و تا لحظه آخر در انتخابات باقی می‌ماند و دنبال برقراری توازن در سیاست خارجی ایران است به گونه ای که ایران محل تسویه حساب شرق و غرب نباشد.

 1400/03/25 08:28

🔺 اعتراف مصلحی یا «مصلحی‌- گیت» /مردم پاسدار جمهوریت شوند/فرصت طلایی اقتدار همه‌جانبه ایران 17

🔹 اعتراف مصلحی و مطالبه لاریجانی، اقدامات انجام شده در پرونده بدهکاران عمده بانکی، اختلال شخصیت ضد اجتماعی و قتل‌های سریالی، چرا مناظره سوم برای مردم جذاب نبود؟، نخستین واکسن ایرانی وارد شبکه واکسیناسیون کشورشد، شناسایی یک میلیون خانه خالی با ۶ سال تأخیر!، جانشین نتانیاهو تندروتر، ضعیف‌تر، آخرین نظرسنجی ریاست جمهوری سیزدهم! و شیوه رفتاری و سیاسی رهبر انقلاب درباره فعالان عرصه انتخابات از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/03/25 06:51
🔺 ارز "دارو" تک نرخی و قیمت‌گذاری‌ها به‌روز شود

🔺 ارز "دارو" تک نرخی و قیمت‌گذاری‌ها به‌روز شود 8

🔹 رییس هیئت‌مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران چند نرخی بودن ارز دارو، واقعی نبودن قیمت گذاری دارو، عدم امکان تولید داروهای جدید در کشور و... را مهمترین چالش های صنعت داروسازی کشور دانست و از دولت آینده خواست که ارز را تک نرخی کرده و قیمت گذاری دارو را واقعی کند تا در این صورت تا حد زیادی مشکلات تامین دارو حل شود.

 1400/03/25 04:11
🔺 دوره خشکسالی طولانی خواهد بود/ مردم و مسئولان به‌هوش باشند

🔺 دوره خشکسالی طولانی خواهد بود/ مردم و مسئولان به‌هوش باشند 16

🔹 رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی ضمن تشریح آخرین وضعیت بارش‌ها در کشور گفت: احتمال می‌رود که بارش‌ها در پاییز ۱۴۰۰ دیرتر از زمان نرمال آغاز شود. از این‌رو دوره خشکسالی طولانی خواهد بود.

 1400/03/25 03:00
🔺 سردار اشتری: سلامت، امنیت و مشارکت سه عنصر مهم در انتخابات است

🔺 سردار اشتری: سلامت، امنیت و مشارکت سه عنصر مهم در انتخابات است 15

🔹 فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه سلامت، امنیت و مشارکت سه مؤلفه مورد تاکید رهبر معظم انقلاب در انتخابات است، گفت: بیش از ۶۰۰ هزار نیرو در روز انتخابات در حال آماده باش و انجام وظیفه خواهند بود.

 1400/03/24 20:54
🔺 قصاص پدر مرتکب قتل فرزند امکان پذیر نبود/ تقلیل حبس تعزیری درجه ۳ به ۴ در قوه قضاییه

🔺 قصاص پدر مرتکب قتل فرزند امکان پذیر نبود/ تقلیل حبس تعزیری درجه ۳ به ۴ در قوه قضاییه 14

🔹 مشاور حقوقی و پارلمانی معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با بیان اینکه معاونت امور زنان و خانواده در تدوین لایحه تشدید مجازات پدر مرتکب قتل فرزند به دنبال محکومیت پدر و قیم به حبس تعزیری درجه سه یعنی بیش از پنج تا ۱۰ سال حبس بود، گفت: قصاص پدر مرتکب قتل فرزند مطلقا امکان پذیر نبود و با زندانی طولانی مدت پدر مخالفت شد و در نهایت این مجازات به درجه چهار تقلیل پیدا کرد.

 1400/03/24 18:57
🔺 مردم در انتخابات شرکت کنند

🔺 مردم در انتخابات شرکت کنند 8

🔹 معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: انتخابات پیش رو از این جهت اهمیت مضاعف دارد که در آستانه تعاملات مهم بین المللی هستیم و ان‌شاءلله مردم پای کار آیند و سلیقه و خواست خود را به کرسی نشانند و اجازه ندهند دیگران برایشان تصمیم بگیرند.

 1400/03/24 18:00
🔺 ساز و کار مردم سالاری در دوران معاصر رفراندوم  است/تفکراتی در تلاش برای حذف زنان هستند

🔺 ساز و کار مردم سالاری در دوران معاصر رفراندوم است/تفکراتی در تلاش برای حذف زنان هستند 17

🔹 معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، گفت: برای استمرار ارزشها و هویت انقلاب اسلامی و ایرانی باید گفتگوی بین نسل را برقرار کنیم. نمیتوان فضای سایبر را بست. ما همگی امروزه شهروند جهانی هستیم و نمی‌توانیم آن را انکار کنیم. این نگاه سنتی در ارتباط با دین، امروزه پاسخگو نیست.

 1400/03/24 15:28
🔺 بازگشایی مدارس با نگاه علمی و طراحی پروتکل‌ها باشد/ فکری به حال تردد بین شهری شود

🔺 بازگشایی مدارس با نگاه علمی و طراحی پروتکل‌ها باشد/ فکری به حال تردد بین شهری شود 21

🔹 فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران ضمن ارایه توضیحاتی درباره میزان و نحوه ابتلای کودکان به کرونا، در عین حال درباره بازگشایی مدارس و دانشگاه ها گفت: اگر مدارس و دانشگاه را باز کنیم، باید فکری به تکانه‌های آن در حوزه تردد بین شهری کنیم.

 1400/03/24 12:44
سرخط خبر جدیدترین و آخرین اخبار اجتماعی و حوادث| خبرخوان اجتماعی و حوادث

تاریخچه خبر جدیدترین و آخرین اخبار اجتماعی و حوادث| خبرخوان اجتماعی و حوادث

تصاویر خبری جدیدترین و آخرین اخبار اجتماعی و حوادث| خبرخوان اجتماعی و حوادث
🔺 مردم با مشارکت بی نظیر در انتخابات، ناامیدی دشمنان را رقم خواهند زد
🔺 تردد کامیون‌ها از جمعه تا ۳ بامداد شنبه در تهران ممنوع است
🔺 تلاش شورای شهر ششم کسب جایگاه واقعی شورا و احیاء شورایاری ها باشد
🔺 آمادگی کامل پلیس ویژه برای برقراری انتخاباتی آرام و منظم
🔺 دخالت شوراها در امور اجرائی شهرداری عملکردشان را به شورای شهرداری کاهش می دهد
🔺 آینده روشن واکسن‌های ایرانی کرونا / آخرین وضعیت ساخت واکسن ایران - استرالیا
🔺 اعزام نیروی نابلد برای تدریس در مدارس محروم/عمده مشکلات  مدارس کانکسی و عشایری
🔺 تشکیل شورای معتمدین محلات برای جذب سرمایه محلی
🔺 احتمال بارگیری محموله ۲میلیون دوزی واکسن کرونا؛ فردا / ادامه همکاری هلال احمر با وزارت بهداشت
🔺 نقش تعیین کننده رای اولی‌ها در انتخابات/ امکان مشارکت موثر در تعیین مسیر ۴ سال آینده
🔺 کنترل مرزها برای مقابله با ورود ویروس جدید به کشور/ارائه روند بازگشایی باشگاهها به ستاد کرونا
🔺 چرا «کووایران برکت» برای تزریق عمومی نیازی به مجوز سازمان جهانی بهداشت ندارد؟