جدیدترین و آخرین اخبار ������������ �� ��������| خبرخوان ������������ �� ��������

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 سبک زندگی در سند الگو، خانواده‌ی اسلامی ایرانی است 1

🔹 عضو اندیشکده خانواده الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت گفت: افق سند الگو، آینده مردم ایران در سال ۱۴۵۰ را دارای سبک زندگی و خانواده اسلامی ایرانی ترسیم می‌کند و دو تدبیر این سند را به راهبردهای عملیاتی مطلوبی برای سبک زندگی اسلامی ایرانی، خانواده، فرزندآوری و جایگاه و نقش زنان و مادران اختصاص داده است.

 1400/10/29 11:14

🔺 پیگیری مسائل و مشکلات بخش کشاورزی زرند و کوهبنان 3

🔹 نماینده مردم زرندو کوهبنان در مجلس گفت: یک ماه پیش در ملاقاتی که با وزیر جهاد کشاورزی داشتم، مسائل و مشکلات بخش کشاورزی شهرستان همراه با ارائه راهکارهای عملی کتبا به وزیر ارائه و دستور بررسی تک تک موارد، به معاونین مربوطه ابلاغ گردید.

 1400/10/29 10:52

🔺 احیا و بازسازی مناطق محروم و روستایی در دستور کار قرار بگیرد 9

🔹 نماینده مردم تاکستان در مجلس با بیان اینکه بخش تسهیلات اشتغال روستایی بودجه ۱۴۰۱ از اثرات انقباضی قانون بودجه مصون خواهد بود،گفت: احیا و بازسازی مناطق محروم و روستایی در دستور کار قرار بگیرد.

 1400/10/29 10:48

🔺 گفت‌وگو |جلالی: دیدار «رئیسی» و «پوتین» محدودیت زمانی ندارد/ جزئیات سفر مهم رئیس‌ جمهور به مسکو 2

🔹 سفیر ایران در روسیه، گفت: روسیه همسایه بزرگ شمالی ماست که حجم واردات این کشور بیش از 230 میلیارد دلار است و این یعنی بازار وسیع و متنوعی در همسایگی ایران وجود دارد و ما می‌توانیم از آن استفاده کنیم.

 1400/10/29 10:25

🔺 درخواست افزایش سهمیه قاضی و کارمند برای دادگستری استان کرمانشاه 8

🔹 رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس در دیدار با معاون فرهنگی و منابع انسانی قوه قضائیه گفت: با توجه به کمبود قضات و کارمند در اکثریت شعب دادگستری، درخواست می شود افزایش سهمیه قاضی و کارمند برای دادگستری استان کرمانشاه صورت گیرد.

 1400/10/29 09:59
🔺 شکایت علیه مدیران صنعت خودرو/تبعات کارم را می‌پذیرم/ در کنار مردم هستم

🔺 شکایت علیه مدیران صنعت خودرو/تبعات کارم را می‌پذیرم/ در کنار مردم هستم 15

🔹 یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: متاسفانه امروز منافع مجامع و ارگان های نظارتی با خودروسازان گره خورده است و این امر زمینه یکه تازی خودروسازان را فراهم کرده است.

 1400/10/29 09:47
🔺 مثلث ایران، چین، روسیه در نظام نوین جهانی ایجاد شده است / منتظر مذاکرات وین نیستیم

🔺 مثلث ایران، چین، روسیه در نظام نوین جهانی ایجاد شده است / منتظر مذاکرات وین نیستیم 19

🔹 سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در نظام نوین جهانی مثلثی از سه قدرت ایران، روسیه، چین در آسیا تشکیل شده است.چشم انداز این مناسبات جدید، پایان هژمونی یک سویه آمریکا و غربی‌ها است.

 1400/10/29 08:42
🔺 احکام ۶۲ گانه به کمک هوای پاک می‌آید

🔺 احکام ۶۲ گانه به کمک هوای پاک می‌آید 9

🔹 سرپرست مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در نشستی با معاون اول رییس جمهوری ۶۲ حکم در زمینه هوای پاک مورد بررسی گرفت که تاکنون ۳۵ حکم نهایی شده است، در این احکام وظایف دستگاه ها، میزان اعتبار و زمان اجرای برنامه ها در راستای کاهش آلودگی هوا مشخص شده است.

 1400/10/29 08:02
🔺 ایران به دنبال اطمینان از پایداری هر نوع توافقی در وین است

🔺 ایران به دنبال اطمینان از پایداری هر نوع توافقی در وین است 6

🔹 شرط لازم و نه کافی برای بازگشت آمریکا به توافق هسته‌ای، رفع تحریم‌هایی است که این کشور در تضاد با برجام وضع کرده است. تجربه اجرای ناقص برجام از ۲۰۱۵ و خروج یک جانبه آمریکا در ۲۰۱۸ باعث شده تا ایران به دنبال کسب اطمینان از پایداری از هرنوع توافقی باشد.

 1400/10/29 07:31
🔺 پوربابایی: باید بر بخشنامه‌ سازمان زندان‌ها نظارت شود

🔺 پوربابایی: باید بر بخشنامه‌ سازمان زندان‌ها نظارت شود 10

🔹 یک کارشناس مسائل حقوقی درباره بخشنامه اخیر سازمان زندان‌ها گفت: باید نظارت بر چنین بخشنامه‌هایی توسط سازمان‌های ذیربط در قوه قضاییه پیش‌بینی شود و پس از کشف تخلف یا جرم یا عدم اجرای چنین بخشنامه‌هایی در سازمان زندان‌ها با مقام خاطی بدون مسامحه و بدون در نظر گرفتن شرایط اجتماعی به صورت جدی برخورد شود.

 1400/10/29 07:15
🔺 اربعین و ژنرال هایزر و دیگران

🔺 اربعین و ژنرال هایزر و دیگران 9

🔹 راهپیمایی میلیون نفری مردم در خیابان‌ها و میدان‌های شهرهای کوچک و بزرگ کشور در دی ۱۳۵۷ خاطرات شگفت انگیزی را در ذهن امرای ارتش شاهنشاهی و ژنرال‌های امریکایی به یادگار گذاشت. ارتشبد ایرانی نوشت «شکست مجدد نیروهای مسلح روز حکومت نظامی» و ژنرال امریکایی گفت «بدتر از روز فرار محمدرضا پهلوی از ایران بود.»

 1400/10/29 05:30
🔺 پورابراهیمی: مشترکان پرمصرف برق باید هزینه بیشتری پرداخت کنند

🔺 پورابراهیمی: مشترکان پرمصرف برق باید هزینه بیشتری پرداخت کنند 13

🔹 رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس از مصوبه دولت درباره افزایش پلکانی تعرفه مصرف مازاد بر الگوی مشترکان پرمصرف برق حمایت می‌کند، گفت: کسانی که برق بیشتری مصرف می کنند باید هزینه بیشتری هم پرداخت کنند.

 1400/10/29 05:15

🔺 زنگنه: امیدواریم در امورکنسولی ایران و عربستان گشایشی ایجاد شود 14

🔹 نماینده پیشین ایران در سازمان همکاری های اسلامی ابراز امیدواری کرد که صدور ویزا برای دیپلمات‌های ایرانی در این سازمان توسط عربستان مقدمه‌ای شود برای توسعه روابط دوجانبه و گشایشی در امور کنسولی جهت خدمت به حجاج ایرانی و زائران عمره فراهم شود.

 1400/10/29 04:45
🔺 تحرکات جدی مذاکره‌کنندگان در دور هشتم برای دستیابی به توافق

🔺 تحرکات جدی مذاکره‌کنندگان در دور هشتم برای دستیابی به توافق 7

🔹 این روزها مذاکرات لغو تحریم‌ها در وین در حالی پیگیری می‌شود که مذاکره‌کنندگان ایران، کشورهای ۱+۴ و آمریکا برای دستیابی به توافق، دیدارهای فشرده‌ای را برگزار می‌کنند تا کار بر موضوعات چهارگانه را پیش ببرند.

 1400/10/29 01:23
🔺 تخت‌روانچی: شورای امنیت زمانی به مسائل زنان رسیدگی کند که به صلح و امنیت بین‌الملل مرتبط باشد

🔺 تخت‌روانچی: شورای امنیت زمانی به مسائل زنان رسیدگی کند که به صلح و امنیت بین‌الملل مرتبط باشد 9

🔹 نماینده ایران در سازمان ملل گفت: مسائل مربوط به زنان و دختران تحت اختیارات مجمع عمومی و سایر نهادهای مرتبط سازمان ملل متحد است و شورای امنیت باید تنها زمانی به این موضوع رسیدگی کند که مستقیماً به حفظ صلح و امنیت بین‌المللی مرتبط باشد.

 1400/10/29 00:47

🔺 مدل مفهومی مولفه‌های پیشرفت در سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت 12

🔹 عضو اندیشکده فرهنگ الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت گفت: تلاش‌‏های علمی و پژوهشی درباره سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت آغاز شد، اما دستاورد این تلاش‏ها اگر در مدل مفهومی جامعی که بر اساس مبانی و ارزش‌‏های اسلامی طراحی شده باشد، جایابی نشود کمک مؤثری به فرآیند تدوین الگو نمی‌شود.

 1400/10/29 00:12
🔺 نشست جهرمی با رئیس فدراسیون فوتبال پیش از بازی تیم ملی ایران و عراق

🔺 نشست جهرمی با رئیس فدراسیون فوتبال پیش از بازی تیم ملی ایران و عراق 13

🔹 علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در توئیتی نوشت:امروز جلسه خوبی با وزیر ورزش، رئیس فدراسیون فوتبال و جمعی از فعالان رسانه‌ای درباره برگزاری هرچه باشکوه‌تر مسابقه ایران و عراق با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی داشتم.

 1400/10/28 23:13

🔺 دیدار رئیس مجلس با خانواده شهید آتش نشان داداشی/قالیباف: شهدای آتش نشان پلاسکو شهید خدمت محسوب خواهند شد 44

🔹 رئیس مجلس شورای اسلامی در آستانه سالروز حادثه تلخ ساختمان پلاسکو با خانواده آتش‌نشان شهید "امیرحسین داداشی" دیدار و گفت و گو و از موافقت رهبر انقلاب برای اطلاق عنوان شهید خدمت برای شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو خبرداد.

 1400/10/28 22:27
🔺 نماینده مجلس: دولت باید ماهانه بدهی‌های دوره قبل را بپردازد

🔺 نماینده مجلس: دولت باید ماهانه بدهی‌های دوره قبل را بپردازد 21

🔹 نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت سیزدهم باید تا چهار سال بعد فقط به‌طور میانگین ماهانه ۱۰ هزار میلیارد تومان اوراق بدهی دولت قبل را بپردازد لذا با توجه به منابع محدود باید مشکلات و طرح‌ها اولویت‌بندی شود.

 1400/10/28 21:14

🔺 نماینده قوه قضاییه از انبارهای اموال تملیکی یزد بازدید کرد 16

🔹 نمایندگان قوه قضاییه و حاکم شرع در سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در راستای دستورات و تاکیدات رییس قوه قضاییه مبنی بر لزوم بازدیدهای میدانی و تعیین تکلیف اموال موجود در انبارهای سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی به یزد سفر کرد.

 1400/10/28 20:24
🔺 نماینده مجلس: سامانه شفافیت تسهیلات کلان بانکی در لایحه بودجه لحاظ می شود

🔺 نماینده مجلس: سامانه شفافیت تسهیلات کلان بانکی در لایحه بودجه لحاظ می شود 14

🔹 نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: در لایحه بودجه، سامانه شفافیت تسهیلات کلان بانکی لحاظ می شود هر چند که اعتقاد داریم این امر نیاز به قانون‌گذاری دائمی دارد.

 1400/10/28 19:38
🔺 محاصره و حملات نظامی راه حل بحران یمن نیست/ آماده مشارکت در هر ابتکاری برای پایان جنگ هستیم

🔺 محاصره و حملات نظامی راه حل بحران یمن نیست/ آماده مشارکت در هر ابتکاری برای پایان جنگ هستیم 15

🔹 سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص تحولات اخیر مرتبط با یمن اظهار داشت: محاصره و حملات نظامی راه حل بحران یمن نیست و اینگونه اقدامات به افزایش دامنه تنش در منطقه می انجامد.

 1400/10/28 19:33

🔺 اظهارات ضدبرجامی مورا بخشی از نقشه رسانه‌ای غرب برای افزایش فشار بر ایران است 9

🔹 سخنگوی کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اظهارات نماینده اتحادیه اروپا در خصوص نامعلوم بودن موفقیت مذاکرات وین بخشی از نقشه رسانه ای غرب برای افزایش فشار بر کشورمان است.

 1400/10/28 19:31
🔺 جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران: انقلاب اسلامی به قدرت بازدارندگی بالایی رسیده است

🔺 جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران: انقلاب اسلامی به قدرت بازدارندگی بالایی رسیده است 12

🔹 جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران گفت: انقلاب اسلامی اکنون به قدرت بازدارندگی بالایی رسیده و دشمنان می‌دانند مقابل این قدرت دفاعی و بازدارندگی باید مراقب حرکات خود باشند.

 1400/10/28 19:01
🔺 ادامه مذاکرات وین؛ نشست مشترک ایران، اتحادیه اروپا و سه کشور اورپایی برگزار شد

🔺 ادامه مذاکرات وین؛ نشست مشترک ایران، اتحادیه اروپا و سه کشور اورپایی برگزار شد 17

🔹 در ادامه دور هشتم از مذاکرات وین برای لغو تحریم ها، جلسه مشترک هیات مذکرات کننده ایران، فرانسه، انگلیس و آلمان به همراه نماینده اتحادیه اروپا ساعتی پیش در هتل گوبورگ وین تشکیل شد.

 1400/10/28 19:00
🔺 رییس سازمان بسیج مستضعفین با خانواده شهید مدافع حرم امیرعلی محمدیان دیدار کرد

🔺 رییس سازمان بسیج مستضعفین با خانواده شهید مدافع حرم امیرعلی محمدیان دیدار کرد 17

🔹 سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین در ایام سالگرد واقعه خان طومان، با خانواده شهید بسیجی مدافع حرم امیرعلی محمدیان که در خان طومان به شهادت رسید، دیدار و گفت و گو کرد.

 1400/10/28 17:53

🔺 آمادگی پژوهشگاه قوه قضائیه برای پاسخ به "هجمه‌های حقوق بشری" 13

🔹 رئیس پژوهشگاه قوه قضائیه گفت: با توجه به همجه‌های حقوق بشری غرب به جمهوری اسلامی ایران در قالب گزارش‌های حقوق بشری مختلف، پژوهشگاه قوه قضائیه برای همکاری با ستاد حقوق بشر به منظور پاسخ علمی و منطقی به این هجمه‌ها آمادگی کامل دارد. 

 1400/10/28 16:51
🔺 سیدنظام‌الدین موسوی رییس هیات تحقیق و تفحص از عملکرد بانک‌ها شد

🔺 سیدنظام‌الدین موسوی رییس هیات تحقیق و تفحص از عملکرد بانک‌ها شد 12

🔹 رییس مجلس شورای اسلامی در حکمی سیدنظام الدین موسوی نماینده مردم تهران را به عنوان رییس هیات تحقیق و تفحص از عملکرد بانک‌های دولتی و بانک‌های واگذار شده در اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی منصوب کرد.

 1400/10/28 16:16

🔺 دستور فرمانده کل سپاه برای تداوم و افزایش امدادرسانی به مردم گرفتار در سیل و برف در مناطق مختلف 15

🔹 سخنگوی سپاه از دستور سرلشکر حسین سلامی به فرماندهان نیروی زمینی ، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) و سپاه های استانی برای افزایش و تداوم خدمات و امدادرسانی به مردم گرفتار در سیل و برف در مناطق مختلف کشور خبر داد .

 1400/10/28 15:16
🔺 عضو هیات رییسه مجلس: فاطمی امین از وزیران جوان و برجسته کابینه سیزدهم است

🔺 عضو هیات رییسه مجلس: فاطمی امین از وزیران جوان و برجسته کابینه سیزدهم است 17

🔹 عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فراکسیون گام دوم تلاش می‌کند مانع ایجاد اختلاف بین عناصر مجلس و دولت باشد، تصریح کرد: فاطمی امین از وزرای جوان و برجسته کابینه سیزدهم است.

 1400/10/28 15:07
اقتصادی

🔺 میرکاظمی: بر اجرای مصوبه ستاد اقتصادی در حمایت از بورس تاکید داریم/ لزوم شفاف‌سازی سازوکار اصلاح بودجه و پوشش ناترازی تبصره 14 4

🔹 رئیس سازمان برنامه و بودجه درحالی بر اجرای مصوبه 10 بندی ستاد اقتصادی دولت برای حمایت از بورس تاکید دارد که هنوز سازوکار اصلاح تبصره 14 برای حذف درآمد ناشی از اصلاح نرخ ارز اعلام نشده است.

 1400/10/29 11:01
🔺 توسعه تجدیدپذیرها در تهران تا کجا پیش رفت؟

🔺 توسعه تجدیدپذیرها در تهران تا کجا پیش رفت؟ 7

🔹 مدیر دفتر نظارت بر مولدهای مقیاس کوچک، تولید پراکنده و انرژی های نو شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: در حال حاضر حدود ۲۳۰ نیروگاه خورشیدی در تهران فعال است و ۳۳ نیروگاه با توان تولیدی حدود ۲ مگاوات (در مجموع) نیز در مرحله راه اندازی قرار دارد.

 1400/10/29 09:43
🔺 استاندار همدان در دیدار با وزیر نیرو تامین آب آشامیدنی پایدار شهر همدان را پیگیری کرد

🔺 استاندار همدان در دیدار با وزیر نیرو تامین آب آشامیدنی پایدار شهر همدان را پیگیری کرد 5

🔹 «علیرضا قاسمی فرزاد» استاندار همدان در جریان سفر روز گذشته(سه‌شنبه) خود به پایتخت و در راستای پیگیری موضوع تامین پایدار آب آشامیدنی شهر همدان با وزیر نیرو دیدار و گفت و گو کرد.

 1400/10/29 09:38
🔺 نخستین فهرست قطعی از خانه‌های خالی به سازمان امور مالیاتی ارسال شد

🔺 نخستین فهرست قطعی از خانه‌های خالی به سازمان امور مالیاتی ارسال شد 8

🔹 نخستین فهرست قطعیِ شناسایی شده از خانه‌های خالی که معادل یک میلیون و ۱۷۰ هزار واحد است، شب گذشته در وزارت راه و شهرسازی تکمیل و برای صدور قبض‌های مالیاتی قبل از پایان سال به سازمان امور مالیاتی ارسال شد.

 1400/10/29 08:49
🔺 ورود سامانه بارشی جدید از امشب به کشور

🔺 ورود سامانه بارشی جدید از امشب به کشور 7

🔹 کارشناس سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی امروز (چهارشنبه) از مرزهای شرقی کشور خارج می‌شود، اما از آخر وقت امشب سامانه بارشی دیگری از سمت غرب و شمال غرب وارد کشور می‌شود که‌ موجب تداوم سوز و سرما در اغلب نقاط کشور خواهد شد.

 1400/10/29 08:40
🔺 استاندار کرمان درخواست ارسال آنی تجهیزات برای سیل‌زدگان کرد

🔺 استاندار کرمان درخواست ارسال آنی تجهیزات برای سیل‌زدگان کرد 9

🔹 استاندار کرمان صبح چهارشنبه در تماس تلفنی وزیر کشور با اشاره به آبگرفتگی افزون بر پنج هزار خانه در مناطق سیل‌زده و گستردگی مناطق تحت تاثیر سیلاب و میزان خسارت‌ها درخواست کرد دستگاه‌ها و نیروهای نظامی تجهیزات لازم را آنی به جنوب این استان ارسال کنند.

 1400/10/29 08:14

🔺 نامه‌نگاری عشقی به معاون اول رئیس جمهور و وزیر نفت در خصوص بورس 14

🔹 رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار طی دو نامه جداگانه به معاون اول رئیس جمهور و وزیر نفت به ترتیب خواستار ابلاغ مصوبات 10‌گانه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت و تغییر فرمول نرخ گاز خوراک پتروشیمی‌ها شد.

 1400/10/29 08:10
🔺 ایران در جمع کشورهای سازنده دستگاه تولید نانو دارو و واکسن‌های mRNA قرار گرفت

🔺 ایران در جمع کشورهای سازنده دستگاه تولید نانو دارو و واکسن‌های mRNA قرار گرفت 8

🔹 گروهی از محققان یکی از شرکت‌های فناور به سفارش یکی از شرکت‌های دانش بنیان سامانه‌ای را برای ساخت واکسن‌های مبتنی بر mRNA عرضه کردند که به گفته آنها با دستیابی به این دانش، ایران دومین کشور سازنده این دستگاه در دنیا محسوب می شود.

 1400/10/29 01:33

🔺 تکذیب ممنوعیت واردات گوشی بالای ۶۰۰دلار/اشاره رییس کل گمرک بر تاثیر تصمیمات بر درآمد گمرک 26

🔹 سخنگوی گمرک گفت: رییس کل گمرک در تشریح منابع درآمدی گمرک و در پاسخ به پرسشی در خصوص واردات تلفن های بالای ۶۰۰دلار، با اشاره به عدم ورود جزئی به این مساله در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱، هرگونه تصمیم در این خصوص و یا ماخذ کالاهای دیگر را در درآمد سالیانه گمرک موثر دانست.

 1400/10/28 22:33
🔺 تدابیر جدید بانک مرکزی در حمایت از صادرکنندگان

🔺 تدابیر جدید بانک مرکزی در حمایت از صادرکنندگان 13

🔹 ­بانک مرکزی در راستای همراهی و مساعدت با فعالان اقتصادی و صادرکنندگان در سال تولید، پشتیبانی و مانع زدایی، مصوبه جلسه اخیر کمیته موضوع ماده (2) را در تاریخ 28 دی ماه 1400 به منظور اجرا به دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط ابلاغ کرد.

 1400/10/28 20:38
🔺 فروش "تیگو ۸ پرو" به خاطر قیمتش ممنوع شد

🔺 فروش "تیگو ۸ پرو" به خاطر قیمتش ممنوع شد 13

🔹 رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، ضمن تاکید بر تعیین قیمت فاقد توجیه‌های محاسباتی محصول تازه رونمایی شده مدیران خودرو (تیگو ۸ پرو) که معادل یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد، فروش این خودرو را ممنوع اعلام کرد.

 1400/10/28 20:31
🔺 رییس صمت: روند کاهشی قیمت مرغ و تخم‌مرغ در قم آغاز شد

🔺 رییس صمت: روند کاهشی قیمت مرغ و تخم‌مرغ در قم آغاز شد 12

🔹 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: روند کاهشی قیمت گوشت مرغ گرم و منجمد در قم آغاز شده و این محصول با زیر قمیت مصوب ستاد تنظیم بازار در حال عرضه به مردم است و فراوانی مرغ و تخم مرغ در بازار کاملا رضایت بخش است.

 1400/10/28 18:51
🔺 برگزاری نشست دومین جشنواره فروش فوق العاده «نمایشگاهی به وسعت ایران»

🔺 برگزاری نشست دومین جشنواره فروش فوق العاده «نمایشگاهی به وسعت ایران» 11

🔹 نخستین نشست بررسی دومین جشنواره فروش فوق‌العاده «نمایشگاهی به وسعت ایران» با هدف عرضه کالاها و خدمات پرتقاضا، با کیفیت و قیمت مناسب شب عید در واحدهای صنفی منتخب سراسر کشور برگزار شد.

 1400/10/28 18:34
🔺 نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن: ۵۲ درصد مسکن‌های روستایی کشور مقاوم سازی شدند

🔺 نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن: ۵۲ درصد مسکن‌های روستایی کشور مقاوم سازی شدند 14

🔹 نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه تاکنون ۵۲ درصد از مسکن های روستایی نوسازی و مقاوم سازی شدند گفت: مقاوم سازی و نوسازی مسکن روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت سال ۱۴۱۰ پایان خواهد گرفت.

 1400/10/28 18:25
🔺 پیشرفت حوزه فضایی کشور با حضور بخش خصوصی و دانش بنیان‌ها است

🔺 پیشرفت حوزه فضایی کشور با حضور بخش خصوصی و دانش بنیان‌ها است 9

🔹 معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس سازمان فضایی ایران، راه پیشرفت در حوزه فضایی کشور را حضور بخش خصوصی و شرکت‌های بنیان در این بخش دانست و گفت: حضور نخبگان ایرانی در حوزه فضایی کشور انگیزه‌بخش است و کمک می‌کند تا این مسیر پیچیده با سرعت بیشتری طی شود.

 1400/10/28 17:49

🔺 سرعت پایین حدنگاری اراضی شهری 11

🔹 عضو هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن گفت: با توجه به ریز بودن پلاک‌های شهری و تداخلات متعدد پلاک‌ها، حدنگاری (کاداستر) مناطق داخل شهر بسیار سخت‌تر است و علت آن که بسیاری از پرونده‌های حدنگاری شهری، بلاتکلیف مانده، همین موضوع است.

 1400/10/28 16:56
🔺 تاکید بیش از ۱۰۰ نماینده مجلس بر رویکرد حمایتی لایحه بودجه ۱۴۰۱ از بازار سرمایه

🔺 تاکید بیش از ۱۰۰ نماینده مجلس بر رویکرد حمایتی لایحه بودجه ۱۴۰۱ از بازار سرمایه 12

🔹 در کنار رویکرد حمایتی دولت به بازار سرمایه اخیرا پویشی با عنوان «مجلس حامی بورس» با محوریت تصویب بودجه برای حمایت از بورس آغاز به کار کرده و تا کنون بیش از ۱۰۰ نماینده مجلس از آن حمایت کرده‌اند.

 1400/10/28 16:54
🔺 امضای تفاهمنامه بین شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران و گازوست رومانی

🔺 امضای تفاهمنامه بین شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران و گازوست رومانی 14

🔹 به منظور انجام خدمات مهندسی و احداث خطوط انتقال گاز، تاسیسات تقویت فشار گاز و توسعه مخازن ذخیره سازی گاز در کشور رومانی، شرکت مهندسی و توسعه گاز تفاهم‌نامه‌ای را با گازوِست رومانی منعقد کرد.

 1400/10/28 16:39

🔺 پیشنهاد جایگزین تولیدکنندگان برای الصاق قیمت کالا بر روی محصولات لوازم خانگی 12

🔹 در حال حاضر بررسی ها از وضعیت درج قیمت بر روی محصولات لوازم خانگی نشان می دهد تولیدکنندگان لوازم خانگی پیشنهادات مختلفی را برای اصلاح طرح درج تولیدکننده به سازمان حمایت ارسال کرده اند.

 1400/10/28 16:07
🔺 تلاش‌هابرای وصل مجدد برق در مناطق برفگیر در حال انجام است

🔺 تلاش‌هابرای وصل مجدد برق در مناطق برفگیر در حال انجام است 11

🔹 معاون هماهنگی توزیع شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران(توانیر) گفت : درحال حاضر اکیپ‌های عملیاتی در مناطق مذکور در حال تلاش برای وصل مجدد برق هستند، تعداد زیادی از روستاها برقدار شده‌اند اما وصل برق همه مناطق نیازمند باز شدن راه‌های دسترسی است.

 1400/10/28 15:22

🔺 بخشنامه اصلاح عوارض صادراتی مواد معدنی خام و دارای ارزش‌افزوده پایین صادر شد 11

🔹 در پی نامه‌نگاری‌های صورت گرفته میان مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صمت، معاون معادن و فرآوری مواد وزارت صمت و مدیرکل دفتر صادرات گمرک، بخشنامه اصلاح عوارض صادراتی مواد معدنی خام و دارای ارزش‌افزوده پایین و صادرات سنگ‌آهن هماتیت صادر شد.

 1400/10/28 15:15
🔺 استفاده از دانش و فناوری لازمه تولید و بهبود بهره‌وری در کشور است

🔺 استفاده از دانش و فناوری لازمه تولید و بهبود بهره‌وری در کشور است 11

🔹 مسوول تشکل مردمی و کشوری "بکوجا" (بسیج کارآفرینی و جهاد اقتصادی) با تاکید برضرورت توجه بیشتر به حوزه تولید و افزایش بهره‌وری در بخش کشاورزی گفت که مهمترین راهکار تحقق این هدف، استفاده از دانش و فناوری و بهره‌مندی از نظرات کارشناسان و صاحبنظران است.

 1400/10/28 14:40
🔺 تولید گروه ملی صنعتی فولاد ایران به ظرفیت اسمی نزدیک می‌شود

🔺 تولید گروه ملی صنعتی فولاد ایران به ظرفیت اسمی نزدیک می‌شود 10

🔹 مدیرعامل شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران گفت:تکمیل فاز ۲ کارخانه فولادسازی به ظرفیت تولید ۴۳۰ هزار تن شمش، اجرای پروژه کلاف کوثر و پروژه تولید لوله درون‌چاهی کیسینگ و تیوبینگ صنعت نفت درکارخانه لوله‌سازی این شرکت، ظرفیت تولید در این مجتمع فولادی را به سقف ۹۰ درصد اسمی خواهد رساند.

 1400/10/28 14:25
🔺 تشکیل کمیته برنامه‌ریزی و هماهنگی سراهای نوآوری/تاسیس مراکز امور شتابدهی در واحدها

🔺 تشکیل کمیته برنامه‌ریزی و هماهنگی سراهای نوآوری/تاسیس مراکز امور شتابدهی در واحدها 17

🔹 بر اساس مصوبات جلسه اخیر شورای مدیریت اقتصاد دانش‌بنیان دانشگاه آزاد اسلامی کمیته برنامه ‌ریزی و هماهنگی سراهای نوآوری، تشکیل و مراکز امور شتابدهی در واحدهای دانشگاهی تاسیس و راه‌اندازی می‌شوند.

 1400/10/28 14:19
🔺 آیا اولین تولید کننده یخچال در شمال کشور به روزهای رونق تولید باز می‌گردد؟

🔺 آیا اولین تولید کننده یخچال در شمال کشور به روزهای رونق تولید باز می‌گردد؟ 9

🔹 باز کردن گره پرونده رکورد تولید در اولین واحد تولیدی یخچال خانگی شمال کشور در بابل روی میز بسیج کارگران و کارخانجات سپاه کربلای مازندران قرار گرفت و نخستین گام در این زمینه با برگزاری یک تور رسانه‌ای برای واکاوی و حل مشکلات برداشته شده است تا این کارخانه به روزهای رونق تولیدش برگردد.

 1400/10/28 14:18
🔺 رییس بنیاد مسکن: بازسازی منازل جنوب کرمان به‌صورت اصولی انجام می‌شود

🔺 رییس بنیاد مسکن: بازسازی منازل جنوب کرمان به‌صورت اصولی انجام می‌شود 11

🔹 رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در جریان بازدید از مناطق سیل‌زده در شهرستان قلعه‌گنج استان کرمان با اشاره به گلایه های مردمی گفت: ما حتما اعتبارات لازم را تخصیص می‌دهیم تا بازسازی منازل مردم به‌صورت ریشه‌ای و اصولی انجام شود.

 1400/10/28 13:41
🔺 کدام کشور خودروهای الکتریکی تسلا را تولید خواهد کرد؟

🔺 کدام کشور خودروهای الکتریکی تسلا را تولید خواهد کرد؟ 5

🔹 چند روز پس از آن که مدیر ارزشمندترین شرکت خودروسازی جهان توییتی درباره مشکلات عرضه خودروهای الکتریکی خود در کشور هند نوشت، رهبران سیاسی پنج ایالت هند از ایلان ماسک دعوت کردند تا عملیات تجاری برای تسلا را در مناطق خود ایجاد کنند.

 1400/10/28 13:36
🔺 زارع: هنوز تلفیق درباره میزان یارانه نقدی و حذف ارز ترجیحی تصمیم گیری نکرده است

🔺 زارع: هنوز تلفیق درباره میزان یارانه نقدی و حذف ارز ترجیحی تصمیم گیری نکرده است 14

🔹 سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ با بیان اینکه هنوز این کمیسیون مصوبه و تصمیمی درباره میزان یارانه نقدی در سال آینده نداشته است گفت: کمیسیون تلفیق هنوز درباره حذف ارز ترجیحی تصمیم گیری نکرده و قرار است در این باره کمیته ای بین مجلس و دولت تشکیل شود.

 1400/10/28 12:53
🔺 مشترکان کم مصرف علاوه بر برخورداری از یارانه برق مشوق هم دریافت می کنند

🔺 مشترکان کم مصرف علاوه بر برخورداری از یارانه برق مشوق هم دریافت می کنند 8

🔹 مدیرعامل شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران(توانیر) گفت: تعرفه‌های جدید برق از اول بهمن اجرایی خواهد شد و براساس آن مشترکان کم مصرف علاوه بر برخورداری از یارانه‌های قبلی مبالغی هم به عنوان تشویق دریافت خواهند کرد.

 1400/10/28 12:21
🔺 فرماندار: نهاده‌های دامی شهرک لبن سر از بازار آزاد درمی‌آورد

🔺 فرماندار: نهاده‌های دامی شهرک لبن سر از بازار آزاد درمی‌آورد 6

🔹 فرماندار قم از "فساد پنهان و سوءاستفاده مالی در شهرک لبن قم" خبر داد و گفت: برخی از افراد مجوزدار در شهرک لبن سهمیه یارانه‌ای نهاده‌های دامی را دریافت می‌کنند و در بازار آزاد به فروش می‌رسانند.

 1400/10/28 11:42
اجتماعی و حوادث
🔺 «مشاوره» زوجین دهک‌های پایین «رایگان» می‌شود

🔺 «مشاوره» زوجین دهک‌های پایین «رایگان» می‌شود 7

🔹 معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با بیان اینکه این معاونت با ارائه طرحی در صدد است «مشاوره رایگان خانواده» از ابتدای زندگی زوجین تا چهار سال نخست زندگی مشترک را در اختیار دهک‌های پایین قرار دهد، گفت: طبق آمارها، اغلب طلاقها در چهار سال نخست زندگی مشترک رخ می‌دهد، از این رو در نظر داریم مشاوره رایگان خانواده در اختیار دهک‌های پایین تا دهک پنج قرار گیرد.

 1400/10/29 09:04
🔺 افزایش ۴۰ درصدی مبتلایان سرپایی کرونا در تهران/ «امیکرون» در حال غالب شدن در استان

🔺 افزایش ۴۰ درصدی مبتلایان سرپایی کرونا در تهران/ «امیکرون» در حال غالب شدن در استان 13

🔹 معاون درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران با اشاره به افزایش ۳۰ تا ۴۰ درصدی مراجعات سرپایی‌ در تهران نسبت به سه هفته گذشته، گفت: امیکرون در تهران هم به سمت غالب شدن می‌رود و طبق الگویی که بررسی کرده‌ایم، نزدیک به ۴۵ تا ۵۰ درصد موارد ابتلا در تهران اُمیکرون است.

 1400/10/29 08:02
🔺 قانون هوای پاک، قانونی که در گرد و غبار هوا خاک خورده است

🔺 قانون هوای پاک، قانونی که در گرد و غبار هوا خاک خورده است 11

🔹 به مناسبت ۲۹ دی ماه روز ملی هوای پاک، بد نیست سری به قانونی که به همین نام شناخته می‌شود بزنیم. قانون هوای پاک که حدودا چهارسال است که تصویب شده، هنوز در بسیاری از مواد آن اجرایی نشده است و موادی که باید به تسهیل تنفس مردم کمک کنند تنها در حد نوشته روی کاغذ باقی مانده‌اند. معاون محیط زیست انسانی اداره کل محیط زیست تهران با اشاره به لزوم اجرای دقیق این قانون می‌گوید: وظایف مربوط به سازمان محیط زیست در اجرای این قانون انجام شده‌اند و حال نوبت به دیگر دستگاه‌ها رسیده است.

 1400/10/29 06:02
🔺 بسته شدن جاده کمهر و پولادکف - سپیدان

🔺 بسته شدن جاده کمهر و پولادکف - سپیدان 14

🔹 در پی بارش‌ های سنگین برف طی دو هفته اخیر در شهرستان سپیدان. از صبح امروز ۲۸ دی ماه ۱۴۰۰ به دلیل لغزندگی مسیر و حضور و استقبال زیاد گردشگران از مناطق برفی جاده کمهر و پیست اسکی پولادکف به روی گردشگران بسته شد.
دو باند رفت و برگشت محور مواصلاتی از اردکان به سمت کمهر و اقلید با توجه به بارش برف سنگین باز و تردد در جریان است.

 1400/10/28 21:29
🔺 وضعیت پورتال معاونت درمان سازمان تأمین اجتماعی در اکثر مراکز پایدار شد

🔺 وضعیت پورتال معاونت درمان سازمان تأمین اجتماعی در اکثر مراکز پایدار شد 14

🔹 پورتال معاونت درمان سازمان تأمین اجتماعی که در دو روز گذشته با کندی مقطعی در برخی مراکز مواجه شده بود؛ با تمهیدات اتخاذ شده و تعامل با سایر دستگاه‌ها، در اکثر مراکز پایدار شده و مشکلات موجود نیز با سرعت در حال بررسی و مرتفع شدن است.

 1400/10/28 19:21
🔺 دستور فرمانده کل سپاه برای افزایش امدادرسانی به مردم گرفتار در سیل و برف

🔺 دستور فرمانده کل سپاه برای افزایش امدادرسانی به مردم گرفتار در سیل و برف 9

🔹 سخنگوی سپاه از دستور سرلشکر حسین سلامی به فرماندهان نیروی زمینی، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و سپاه‌های استانی برای افزایش و تداوم خدمات و امدادرسانی به مردم گرفتار در سیل و برف در مناطق مختلف کشور خبر داد.

 1400/10/28 17:36

🔺 بحران کاهش جمعیت "امنیت" کشور را به خطر می‌اندازد!/ فاصله چندانی تا "بسته شدن پنجره جمعیتی" نداریم! 22

🔹 یک فعال حوزه جمعیت و خانواده گفت: مردم کشورمان هنوز از آینده وحشتناک پیری جمعیت ایران اطلاع ندارند؛ اگر با این فرمان جلو برویم، اتفاقات بسیار بدی در انتظار ما خواهد بود! مردم ما باید بدانند با کاهش جمعیت، "امنیت کشور" به مخاطره می‌افتد.

 1400/10/28 13:39
🔺 انتقاد دوباره پلیس از خودروسازان؛ با قیمت خودروی خارجی، خودروی غیراستاندارد به مردم می‌دهند

🔺 انتقاد دوباره پلیس از خودروسازان؛ با قیمت خودروی خارجی، خودروی غیراستاندارد به مردم می‌دهند 11

🔹 رییس پلیس راهور ناجا با انتقاد دوباره از کیفیت خودروهای ساخت داخل گفت:‌ توصیه من به خودروسازان، انجمن خودروسازان و ... این است که به جای فرافکنی و انحراف افکار عمومی به دنبال اصلاح کیفیت خودروها باشند، این‌طور نباشد که قیمت خودروی خارجی را از مردم دریافت کنند اما خودروی ناایمن و غیر استاندارد دست مردم بدهند. خودروی ما باید طوری باشد که اگر راننده هم بی‌مبالاتی کرد و خدایی نکرده حادثه‌ای رخ داد، ایمنی آن به قدری باشد که جلوی آسیب بیشتر به راننده و سرنشین گرفته شود.

 1400/10/28 12:58
🔺 ورامین گرمخانه ندارد / مهلت ۱۰ روزه فرماندار به شهرداری برای ساخت گرمخانه

🔺 ورامین گرمخانه ندارد / مهلت ۱۰ روزه فرماندار به شهرداری برای ساخت گرمخانه 18

🔹 امیدواریم هر چه زودتر و قبل از وقوع هر جرمی کوچک‌ترین گام ممکن یعنی ساخت گرمخانه را برداشته تا افراد جامانده از حق که روزگار سر ناسازگاری با آنها نهاده ، صاحب سرپناه شوند چراکه رها سازی مُتکدیان و مُعتادین در سطح شهرستان زیبنده ورامین نیست

 1400/10/28 12:13

🔺 واکنش پلیس به ریزش مرگبار بهمن در آزادراه تهران - شمال 12

🔹 درپی اعلام خبری مبنی بر ریزش بهمن در آزادراه تهران ـ شمال، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی به این موضوع واکنش نشان داد و اعلام کرد که جاده چالوس و آزادراه تهران- شمال از روز گذشته از سوی پلیس مسدود است. 

 1400/10/28 10:08
🔺 محور ارتباطی نهاوند - نورآباد به علت کولاک برف همچنان مسدود است

🔺 محور ارتباطی نهاوند - نورآباد به علت کولاک برف همچنان مسدود است 7

🔹 جانشین رییس پلیس راه استان همدان گفت: ممنوعیت تردد در محور ارتباطی نهاوند نورآباد در استان همدان که به علت کولاک شدید برف از عصر دیروز مسدود شده، همچنان به دلیل شرایط محور(بارش سنگین برف و لغزندگی سطح جاده) ادامه دارد.

 1400/10/28 08:56

🔺 پایان نگرانی برای دخترانی که نمی‌خواهند حس ناب مادر شدن را از دست بدهند 10

🔹 بالا رفتن سن ازدواج، دغدغه پیر شدن جمعیت کشور و ده‌ها مشکل، راهکاری تحت عنوان فریز تخمک دارد که هم می‌تواند افزایش جمعیت کشور را به دنبال داشته باشد و مهم‌تر از آن می‌تواند پایانی برای نگرانی دخترانی که نمی‌خواهند حس ناب مادر شدن را از دست بدهند.

 1400/10/28 07:58
🔺 آیا متروی تهران روی ریل محیط زیست حرکت می‌کند؟

🔺 آیا متروی تهران روی ریل محیط زیست حرکت می‌کند؟ 8

🔹 اجرای پروژه‌های صنعتی و توسعه شهری در کلانشهرها مانند تهران همواره منوط به درنظر گرفتن عوامل اجتماعی، اقتصادی و زیست‌محیطی گوناگونی است. مدیرکل محیط‌ زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با تاکید بر توجه نهادهای مربوطه به اجرای استانداردهای زیست‌محیطی این پروژه می گوید: احداث خطوط جدید مترو با درنظر گرفتن استانداردهای محیط زیست انجام می‌شود.  

 1400/10/28 07:30
فرهنگی و هنری

🔺 رونمایی از دستاور‌های فنی و تخصصی حوزه علوم و فناوری‌های شناختی 7

🔹 با هدف توسعه و بومی سازی تجهیزات و ابزار‌های حوزه علوم شناختی، دستاورد‌ها و فناوری‌های حاصل از اجرای طرح‌های تحقیقاتی محققان و متخصصان تحت حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری‌های شناختی در نمایشگاه بین المللی تهران رونمایی خواهد شد.

 1400/10/29 08:53

🔺 تبیین احکام اسلامی با زبانی شیرین؛ نقطه قوت رسانه ملی در جذب مخاطب 12

🔹 رسانه‌ی ملی با استفاده از نوآوری‌ها در زمینه‌ی برنامه سازی تلویزیونی در حیطه‌های مختلف اجتماعی می‌تواند هم باعث ارتقاء سطح برنامه سازی تلویزیونی شود و هم باعث ارتقاء سواد جامعه در زمینه‌های مختلف می‌شود.

 1400/10/29 03:30
🔺 عودلاجان را نیمه‌جان رها نکنید!/۱

🔺 عودلاجان را نیمه‌جان رها نکنید!/۱ 13

🔹 عودلاجان، محله‌ی اعیان‌نشینی که روزی افراد نام‌داری همچون آیت‌الله مدرس را به خود دیده و بخشی از هویت تهران را شکل می‌هد، روزگاری است که دیگر جایگاه ارزشمندی ندارد و با وعده حفظ و بازسازی آن به شرط حفظ بافت تاریخی‌اش، به دل کوچه‌ها و بناهای تاریخی و قدیمی‌اش چنگ می‌زنند تا آن را مدرن و خاطرات تهران را مخدوش کنند.

 1400/10/29 00:33
🔺 یدالله کابلی: فرصت ثبت جهانی خوشنویسی را مُفت از دست دادیم

🔺 یدالله کابلی: فرصت ثبت جهانی خوشنویسی را مُفت از دست دادیم 7

🔹 یدالله کابلی می گوید: «متاسفانه در کشور ما موضوع فرهنگ و هنر همیشه مورد بی‌مهری قرار دارد و مسوولان رده بالای تصمیم‌گیر در این حوزه اکثرا در روزمرگی خود غرق هستند؛ این بی‌توجهی‌ها و غفلت‌ها می‌تواند دلیلی بر از دست دادن فرصت‌های مناسب در ثبت جهانی خوشنویسی شده باشد.»

 1400/10/29 00:07
🔺 مدیر حوزه‌های علمیه: موسوعه شخصیت‌های بزرگ اسلام تدوین شود

🔺 مدیر حوزه‌های علمیه: موسوعه شخصیت‌های بزرگ اسلام تدوین شود 13

🔹 مدیرحوزه‌های علمیه کشور با بیان اینکه برنامه جامع برای معرفی ۳۰ شخصیت بزرگ اسلامی مورد توجه هیات‌های اندیشه‌ورز حوزوی باشد، گفت: در یک حرکت عظیم علمی و دانشی موسوعه شخصیت‌های بزرگ اسلام تدوین شود.

 1400/10/28 21:22
🔺 کالاهای فرهنگی با معیار ایرانی اسلامی استانداردسازی می‌شود

🔺 کالاهای فرهنگی با معیار ایرانی اسلامی استانداردسازی می‌شود 10

🔹 جلسه شورای فرهنگ عمومی به ریاست دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با انتخاب ۴ صاحبنظر و ارائه گزارش آخرین وضعیت افکار عمومی درباره مسائل کشور برگزار شد و همچنین نمایشگاه «الگونما» با هدف استانداردسازی کالاهای فرهنگی فاخر در حوزه سبک زندگی ایرانی اسلامی آغاز به کار کرد.

 1400/10/28 17:49
🔺 حال خوش سینما در گیلان؛ از سیمرغ تا هنر و تجربه

🔺 حال خوش سینما در گیلان؛ از سیمرغ تا هنر و تجربه 11

🔹  پس از ۲ سال وقفه و خاموشی سینما ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا، معاون هنری و امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از اکران فیلم های چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر و هنر و تجربه در سینماهای استان خبر داد که هوایی تازه‌ به جان سینمای استان فرهنگ دمید.

 1400/10/28 14:09
🔺 ممیزی جدا از وزارت فرهنگ در اکران فیلم‌ها نداریم

🔺 ممیزی جدا از وزارت فرهنگ در اکران فیلم‌ها نداریم 9

🔹 رییس سازمان سینمایی حوزه هنری انقلاب اسلامی با اشاره به برخی از انتقادها در خصوص عملکرد حوزه هنری درباره اکران برخی فیلم‌ها در سینماهای حوزه گفت: ممیزی بیش از تغییرات مورد نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اکران فیلم‌ها نداریم.

 1400/10/28 13:40
ورزشی

🔺 تیم والیبال سروقامتان همدان با امتیاز کامل فنی مقابل ایرانشید چالوس بازنده اعلام شد 1

🔹 دیدار تیم‌های سروقامتان همدان و ایرانشید چالوس در چارچوب هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ دسته اول والیبال کشور که قرار بود شامگاه دیروز(سه شنبه) در همدان برگزار شود، لغو شد و فدراسیون این دیدار را با امتیاز کامل فنی به سود تیم چالوس اعلام کرد.

 1400/10/29 10:22
🔺 فقر گل زنی در نیم فصل لیگ برتر فوتبال دوره بیست و یکم و چرایی آن

🔺 فقر گل زنی در نیم فصل لیگ برتر فوتبال دوره بیست و یکم و چرایی آن 8

🔹 نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال  دوره  بیست ویکم با انجام ۲۴۰ بازی پایان یافت اما آنچه که در این دوره کاملا مشهود بود فقرگل زنی نسبت به دوره مشابه گذشته است و کمتر شاهد بازیهای جذاب و تماشاگر پسند بودیم.

 1400/10/29 08:07
🔺 تعلل عجیب برای تعیین تکلیف یک «تبصره» مهم در انتخابات کمیته المپیک!

🔺 تعلل عجیب برای تعیین تکلیف یک «تبصره» مهم در انتخابات کمیته المپیک! 7

🔹 هیات اجرایی نسبت به تسهیل در روند اجرایی شدن یکی از تبصره‌های مهم اساسنامه کمیته ملی المپیک در موضوع انتخابات این کمیته تعلل کرده که همین موضوع نگرانی‌هایی را درباره برگزاری یا عدم برگزاری انتخابات به وجود آورده است.

 1400/10/29 03:12
🔺 اردوی مشترک تیراندازان ناشنوا با ملی‌پوشان برای حضور در المپیک برزیل

🔺 اردوی مشترک تیراندازان ناشنوا با ملی‌پوشان برای حضور در المپیک برزیل 11

🔹 تهران _ ایرنا_ رئیس انجمن تیراندازی فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان از برگزاری اردوهای مشترک با تیم ملی خبر داد و گفت: تمرین با نفراتی همچون جواد فروغی، نجمه خدمتی یا مهیار صداقت، ناشنوایان را برای حضور در المپیک مهیا می‌کند.

 1400/10/28 21:02
🔺 واکنش هراتیان به محرمانه بودن لیست کرونایی‌های استقلال

🔺 واکنش هراتیان به محرمانه بودن لیست کرونایی‌های استقلال 11

🔹 عضو کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال با اشاره به لغو دیدار تیم های پیکان و استقلال در چارچوب جام حذفی گفت: تلاش این است که نام بازیکنان کرونایی محرمانه بماند زیرا براساس اخلاق پزشکی اجازه انتشار اطلاعات بیمار را نداریم.

 1400/10/28 14:42
🔺 ایراندوست: دیدار برابر هند شروع یک هیجان بزرگ در فوتبال زنان است

🔺 ایراندوست: دیدار برابر هند شروع یک هیجان بزرگ در فوتبال زنان است 10

🔹 سرمربی تیم ملی فوتبال زنان در نشست خبری در مسابقات جام ملت های آسیا پیش از دیدار با هند گفت: این تیم کاملا دونده، جنگ جو و منظم و باهوش دارد. دیدار افتتاحیه جام ملت‌ها می‌تواند یک بازی هیجان انگیز برای مردم آسیا باشد.

 1400/10/28 13:58
🔺 زنیدپور: مسئولان باید از وضعیت نفت آبادان خجالت بکشند / برای هم نسل‌های خودم در تیم‌ملی متاسفم!

🔺 زنیدپور: مسئولان باید از وضعیت نفت آبادان خجالت بکشند / برای هم نسل‌های خودم در تیم‌ملی متاسفم! 23

🔹 لژیونر فوتبال ایران با بیان این‌که به عنوان یک خوزستانی واقعا از شرایط دو تیم نفتی ناراحتم و مسئولان باید از این وضعیت خجالت بکشند، گفت: باتوجه به این‌که شرایط تیم‌های نفتی هر روز بدتر از روز قبل می‌شود، مضحکه فوتبال ایران می‌شویم.

 1400/10/28 10:22

🔺 واکنش تاج به صحبت‌های عزیزی خادم: به این چیزها اهمیت ندهید/ AFC در حذف استقلال و پرسپولیس پای اصولش ایستاد 24

🔹 مهدی تاج رئیس پیشین فدراسیون فوتبال به اظهارات شهاب‌الدین عزیزی خادم که بود گفته حذف استقلال و پرسپولیس تقصیر رئیس قبلی این فدراسیون است، واکنش نشان داد.

 1400/10/28 10:01
🔺 ساوه‌شمشکی: بهترین نتیجه را در المپیک زمستانی کسب می‌کنم

🔺 ساوه‌شمشکی: بهترین نتیجه را در المپیک زمستانی کسب می‌کنم 10

🔹 ملی‌پوش اسکی آلپاین پس از کسب سهمیه بازی‌های المپیک زمستانی پکن گفت: تجربه حضور در المپیک‌های گذشته مسیر رسیدن به موفقیت در این بازی‌ها را همواره می‌کند و تلاش می‌کنم، بهترین نتیجه را کسب کنم.  

 1400/10/28 08:05
علمی
🔺 مشکلات اجرایی شدن مصوبه سنجش و پذیرش چیست؟

🔺 مشکلات اجرایی شدن مصوبه سنجش و پذیرش چیست؟ 7

🔹 دکتر منصور کبگانیان ضمن تاکید بر مشکلات اجرایی شدن مصوبه سنجش و پذیرش اظهار داشت: مهم‌ترین مشکل در زمینه اجرایی شدن مصوبه "سیاست‌ها و ضوابط ساماندهی سنجش و پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی (پس از پایان متوسطه)، هوشمند سازی امتحانات است که طرح مناسبی را ریاست سازمان سنجش و پذیرش کشور و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارایه دادند بنابراین امتحانات با استفاده از فناوری اطلاعات، هوشمندسازی، ارایه و تصحیح سئوالات تشریحی کاملا در محیط امن و بدون خطا انجام خواهد شد البته تعارضی بین مناطق مختلف وجود دارد که با هوشمندسازی رفع خواهد شد.

 1400/10/29 10:07
🔺 نمایه‌کردن بین‌المللی مجلات علمی؛ اقدامی مهم در تحقق مرجعیت علمی

🔺 نمایه‌کردن بین‌المللی مجلات علمی؛ اقدامی مهم در تحقق مرجعیت علمی 13

🔹 معاون پژوهشی وزیر علوم در بازدید از موسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی گفت: در مسیر تحقق مرجعیت علمی، نمایه کردن بین المللی مجله‌های علمی و پژوهشی که به زبان‌های فارسی و انگلیسی در کشور منتشر می‌شوند، یک اقدام مهم است که برای انجام آن مشوق‌هایی هم در نظر گرفته شده و به زودی کارگاه‌های آموزشی نمایه‌سازی برای مدیران نشریات علمی برگزار می‌شود.

 1400/10/28 12:22
🔺 دستاوردی دیگر در قطب ویروس شناسی شمال کشور/ موفقیت محققان گلستانی در ارائه روش تشخیص سریع کرونا

🔺 دستاوردی دیگر در قطب ویروس شناسی شمال کشور/ موفقیت محققان گلستانی در ارائه روش تشخیص سریع کرونا 18

🔹 رئیس انجمن ویروس شناسی ایران از راه اندازی و ارائه تست های تشخیصی جدید کرونا به همت محققان گلستانی خبر داد و گفت: این روش های تشخیصی ضمن برخورداری از سرعت بیشتر هزینه کمتری به همراه دارد.

 1400/10/28 11:01
بین الملل
🔺 هشدار مقاومت به اشغالگران نسبت به ادامه جنایت علیه ساکنان النقب و شیخ جراح

🔺 هشدار مقاومت به اشغالگران نسبت به ادامه جنایت علیه ساکنان النقب و شیخ جراح

🔹 گروه‌های مقاومت فلسطین نسبت به ادامه دست اندازی و جنایت شهرک‌نشینان اشغالگر اسرائیلی علیه ملت فلسطین به ویژه ساکنان النقب و محله شیخ جراح در قدس اشغالی، به دشمن صهیونیستی هشدار دادند.

 1400/10/29 09:53
🔺 درخواست قانونگذاران آمریکایی برای انتشار گزارش حقوق بشری سازمان ملل درباره سین‌کیانگ

🔺 درخواست قانونگذاران آمریکایی برای انتشار گزارش حقوق بشری سازمان ملل درباره سین‌کیانگ 6

🔹 قانونگذاران آمریکایی از دفتر حقوق بشر سازمان ملل خواستند قبل از آغاز بازی‌های المپیک زمستانی پکن در ماه آینده میلادی گزارش ارزیابی خود درباره سیاستهای چین در منطقه سین‌کیانگ را منتشر کند؛ رقابتهایی که از سوی دولت آمریکا به بهانه آنچه وقوع نسل کشی در این منطقه چین خوانده، تحریم دیپلماتیک شده‌ است.

 1400/10/29 09:47
🔺 شورای امنیت درباره کره‌شمالی نشست غیرعلنی برگزار می‌کند

🔺 شورای امنیت درباره کره‌شمالی نشست غیرعلنی برگزار می‌کند 9

🔹 یک منبع در سازمان ملل گفت، ایالات متحده، انگلیس، فرانسه و دیگر کشورهای غربی در شورای امنیت سازمان ملل خواستار برگزاری یک نشست غیرعلنی در عصر پنج‌شنبه برای بررسی تازه‌ترین موشک‌پراکنی‌های کره‌شمالی شده‌اند.

 1400/10/29 08:45
🔺 سفر رئیسی به مسکو، تقویت ستون‌های روابط ایران-روسیه

🔺 سفر رئیسی به مسکو، تقویت ستون‌های روابط ایران-روسیه 9

🔹 کارشناسان روس، سفر دو روزه رئیس جمهوری اسلامی ایران به مسکو را که قرار است از امروز(چهارشنبه) آغاز شود، نقطه عطفی در توسعه روابط دوجانبه و چندجانبه ایران و روسیه و تقویت ستون های روابط دو کشور توصیف می کنند.

 1400/10/29 08:16
🔺 دیدار بلینکن و لاوروف جمعه در ژنو همزمان با افزایش تنش ها

🔺 دیدار بلینکن و لاوروف جمعه در ژنو همزمان با افزایش تنش ها 9

🔹 یک مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا در آستانه سفر آنتونی بلینکن وزیر امورخارجه این کشور به اوکراین و آلمان و همزمان با افزایش تنش ها میان مسکو واشنگتن اعلام کرد که بلینکن روز جمعه (۲۱ ژانویه/ اول بهمن ماه) در ژنو با همتای روس خود دیدار و گفت و گو می کند.

 1400/10/29 03:21
🔺 سازمان ملل بر همکاری طرفهای مهم برای پایان درگیری در سوریه تاکید کرد

🔺 سازمان ملل بر همکاری طرفهای مهم برای پایان درگیری در سوریه تاکید کرد 7

🔹 سخنگوی دبیر کل سازمان ملل درباره سفر نماینده ویژه دبیر کل در امور سوریه به ایران و مذاکراتش با مقامات تهران، بر لزوم همکاری طرف های مهم در مورد موضوعات مشترک جهت پایان دادن به درگیری ها در سوریه تاکید کرد.

 1400/10/29 02:13
🔺 تخت روانچی: ایران به رغم تحریم ها دستاوردهای چشمگیری در توانمندسازی زنان داشته است

🔺 تخت روانچی: ایران به رغم تحریم ها دستاوردهای چشمگیری در توانمندسازی زنان داشته است 13

🔹 مجید تخت روانچی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: برغم اعمال تحریم‌های آمریکا که ناقض قوانین بین‌المللی، حقوق اولیه زنان و دختران، به‌ ویژه حق توسعه آنهاست، در ایران دستاوردهای چشمگیری در توانمندسازی زنان و دختران حاصل شده است.

 1400/10/29 00:20
🔺 وزیر اقتصاد:فرایند تجارت با روسیه تسهیل می شود

🔺 وزیر اقتصاد:فرایند تجارت با روسیه تسهیل می شود 14

🔹 احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی جمهوری اسلامی ایران گفت : با برنامه ریزی های که انجام شده است و امیدواریم در سفر رییس جمهوری به مسکو نهایی شود، روند امور تجاری، نظیر موانع گمرکی، بانکی و انتقال ارز برای تجار ایرانی مقیم روسیه تسهیل خواهد شد.

 1400/10/28 23:08
🔺 همکاری های نفتی ایران و روسیه توسعه می یابد

🔺 همکاری های نفتی ایران و روسیه توسعه می یابد 16

🔹 جواد اوجی وزیر نفت کشورمان و نیکلای شولگینوف وزیر انرژی روسیه که ریاست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و روسیه را نیز به عهده دارند ،عصر روز سه شنبه راههای ارتقای سطح همکاری‌های دو کشور را در زمینه اقتصادی و نفتی بررسی کردند.

 1400/10/28 21:14
🔺 نتایج تحقیقات اولیه امارات بیانیه‌های انصارالله درباره حملات را تایید می‌کند

🔺 نتایج تحقیقات اولیه امارات بیانیه‌های انصارالله درباره حملات را تایید می‌کند 12

🔹 روزنامه وال استریت ژورنال نوشت، نتایج تحقیقات اولیه امارات مطابق با بیانیه‌های انصارالله درباره حملاتی بود که روز دوشنبه علیه فرودگاه ابوظبی و دیگر تاسیسات مهم و حیاتی ابوظبی انجام شد.

 1400/10/28 20:45
🔺 اردوغان: اسد با حمایت روسیه در قدرت مانده است/ رئیس اسرائیل احتمالا به ترکیه سفر کند

🔺 اردوغان: اسد با حمایت روسیه در قدرت مانده است/ رئیس اسرائیل احتمالا به ترکیه سفر کند 20

🔹 رئیس‌جمهوری ترکیه در مسیر بازگشت از آلبانی در گفت‌وگو با خبرنگاران در هواپیما درباره بحران سوریه و حمایت برخی کشورها از "گروه‌های تروریستی" حاضر در شمال این کشور گفت: نیروهای آمریکایی در بخش‌های گسترده‌ای از سوریه حضور دارند. روسیه نیز دارای پایگاه نظامی است.

 1400/10/28 20:05
🔺 سیاستمدار عراقی: حمله به ابوظبی بخش کوچکی از پاسخ مقاومت یمن به امارات بود

🔺 سیاستمدار عراقی: حمله به ابوظبی بخش کوچکی از پاسخ مقاومت یمن به امارات بود 15

🔹 عضو ائتلاف «نیروهای دولت ملی» عراق حمله موشکی و پهپادی روز گذشته ارتش و کمیته های مردمی یمن به اهدافی در ابوظبی را تنها بخش کوچکی از پاسخ مقاومت یمن به اقدامات امارات متحده عربی علیه مردم یمن ارزیابی کرد.

 1400/10/28 19:45
🔺 هشدار زودهنگام نهاد ناظر آمریکا درباره فروپاشی نیروی هوایی افغانستان

🔺 هشدار زودهنگام نهاد ناظر آمریکا درباره فروپاشی نیروی هوایی افغانستان 11

🔹 بر اساس اسنادی که به تازگی در آمریکا از وضع محرمانه خارج شده، یک نهاد ناظر این کشور مدت ها پیش از اعلام تصمیم جو بایدن رییس جمهوری برای خروج کامل نیروها از افغانستان، هشدار داده بود که در صورت قطع آموزش و کمک های غرب، نیروی هوایی افغانستان دچار فروپاشی خواهد شد.

 1400/10/28 19:21

🔺 روسیه و آلمان بر همکاری برای حصول توافق در روند مذاکرات وین تاکید کردند 11

🔹 سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه و خانم آنالنا بائربوک همتای آلمانی وی که به مسکو سفر کرده است، بر ضرورت همکاری برای حل و فصل مسائل مرتبط با مذاکرات ایران و گروه 1+4 در وین و احیای توافق هسته ای تاکید کردند.

 1400/10/28 18:35

🔺 مسکو: منتظر پاسخ آمریکا و ناتو در مورد تضمین‌های امنیتی هستیم 10

🔹 سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که مسکو همچنان منتظر پاسخ آمریکا و سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در زمینه پیشنهاداتش در ارتباط با تضمین های امنیتی است.

 1400/10/28 17:10
🔺 امیرعبداللهیان: نقشه راه جدید در روابط ایران و روسیه ترسیم می شود

🔺 امیرعبداللهیان: نقشه راه جدید در روابط ایران و روسیه ترسیم می شود 7

🔹 حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در یادداشتی در یک رسانه روسی تصریح کرد که نقشه راه جدید در روابط جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه ترسیم می شود و دو کشور در مناسبات دو جانبه، مصمم هستند تا معاهده اساس روابط متقابل و اصول همکاری را مطابق با تحولات جهانی به روز رسانی کنند.

 1400/10/28 16:44
🔺 صاحب نظران جمهوری آذربایجان: سفر رئیس جمهوری ایران به روسیه برای منطقه مهم است

🔺 صاحب نظران جمهوری آذربایجان: سفر رئیس جمهوری ایران به روسیه برای منطقه مهم است 11

🔹 صاحب نظران و کارشناسان سیاسی جمهوری آذربایجان سفر آیت الله سید ابراهیم رئیسی رییس جمهوری اسلامی ایران به روسیه ، را برای منطقه مهم ارزیابی و تاکید کردند این سفر نقشه راه جدیدی برای منطقه ترسیم خواهد کرد

 1400/10/28 15:54
🔺 دیدار سفیر ایران و رئیس قوه قضاییه پاکستان با محور همکاری‌های حقوقی و قضایی

🔺 دیدار سفیر ایران و رئیس قوه قضاییه پاکستان با محور همکاری‌های حقوقی و قضایی 10

🔹 سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان و رئیس قوه قضاییه (دیوان عالی) این کشور، در دیدار امروز بر اهمیت توسعه همکاری‌های حقوقی و قضایی میان دو کشور همسایه، تبادل تجربیات و انجام سفرهای مقامات به کشورهای یکدیگر تاکید کردند.

 1400/10/28 15:35
🔺 سفر رئیسی به مسکو، فرصتی برای فعالسازی ظرفیت‌ها در توسعه روابط است

🔺 سفر رئیسی به مسکو، فرصتی برای فعالسازی ظرفیت‌ها در توسعه روابط است 10

🔹 دیانا آدیرخایوا ایرنشناس روس با اشاره به وجود همکاری های خوب بین ایران روسیه، معتقد است دو طرف ظرفیت های بالقوه به مراتب بیشتری برای توسعه همکاری در حوزه هایی چون بازرگانی، گردشگری، علوم و فناوری... دارند که سفر آیت الله رئیسی به مسکو فرصت مناسبی برای فعال ساختن این ظرفیت هاست.

 1400/10/28 13:10
🔺 نگرانی سازمان ملل از تلاش طالبان برای حذف زنان از عرصه‌های مختلف

🔺 نگرانی سازمان ملل از تلاش طالبان برای حذف زنان از عرصه‌های مختلف 9

🔹 یک گروه از کارشناسان حقوق بشری سازمان ملل در بیانیه‌ای اعلام کردند، رهبران طالبان افغانستان در حال نهادینه‌سازی "تبعیض جنسیتی سیستماتیک و گسترده و خشونت" علیه زنان و دختران این کشور هستند.

 1400/10/28 11:08
🔺 وزیر خارجه چین: ما از قدرتمان برای زورگویی به کشورهای همسایه استفاده نمی‌کنیم

🔺 وزیر خارجه چین: ما از قدرتمان برای زورگویی به کشورهای همسایه استفاده نمی‌کنیم 7

🔹 وزیر خارجه چین هم‌زمان با تاکید بر سر حل‌وفصل مسالمت آمیز اختلافات در دریای چین جنوبی، عنوان داشت که چین از قدرتش برای "زورگویی" به کشورهای همسایه کوچکتر از جمله فیلیپین استفاده نخواهد کرد.

 1400/10/28 09:34
🔺 نماینده سازمان ملل به دنبال کمک گرفتن از تایلند برای جلوگیری از وخامت بحران میانمار

🔺 نماینده سازمان ملل به دنبال کمک گرفتن از تایلند برای جلوگیری از وخامت بحران میانمار 8

🔹 نماینده سازمان ملل خواستار حمایت تایلند برای جلوگیری از وخیم‌تر شدن بحران در میانمار شد و از تضمین‌ها دال بر اینکه پناهجویانی که از عملیات‌های نظامی فرار می‌کنند توسط دولت تایلند حفاظت می‌شوند، استقبال کرد.

 1400/10/28 09:29
🔺 نگاهی به روابط ایران و روسیه؛ فرصت‌ها، چالش‌ها ‏

🔺 نگاهی به روابط ایران و روسیه؛ فرصت‌ها، چالش‌ها ‏ 12

🔹 در آستانه سفر رئیس جمهوری کشورمان به روسیه که درکانون توجه  محافل سیاسی و رسانه‌ای جهان قرار دارد؛ تعمیق روابط دو کشور و مانع زدایی از این روابط، به ویژه از بعد همکاری‌های اقتصادی و راهبردی حائز اهمیت است.

 1400/10/28 08:12

🔺 کره شمالی چهارمین آزمایش موشکی خود در ۲۰۲۲ را تایید کرد/ واکنش آمریکا 22

🔹 خبرگزاری رسمی کره شمالی (KCNA) گزارش داد که کره شمالی در تازه‌ترین آزمایش از سری آزمایش‌هایی است که بیانگر برنامه های موشکی پیشرفته این کشور است، روز دوشنبه دو موشک‌ هدایت شونده تاکتیکی را به سمت دریای ژاپن شلیک کرد.

 1400/10/28 07:30
روزنامه 14001029

روزنامه 14001029 13

 1400/10/29 07:05
روزنامه 14001028

روزنامه 14001028 17

 1400/10/28 07:05
سرخط خبر جدیدترین و آخرین اخبار ������������ �� ��������| خبرخوان ������������ �� ��������

تاریخچه خبر جدیدترین و آخرین اخبار ������������ �� ��������| خبرخوان ������������ �� ��������

تصاویر خبری جدیدترین و آخرین اخبار ������������ �� ��������| خبرخوان ������������ �� ��������
🔺 مشکلات اجرایی شدن مصوبه سنجش و پذیرش چیست؟
🔺 هشدار مقاومت به اشغالگران نسبت به ادامه جنایت علیه ساکنان النقب و شیخ جراح
🔺 درخواست قانونگذاران آمریکایی برای انتشار گزارش حقوق بشری سازمان ملل درباره سین‌کیانگ
🔺 شکایت علیه مدیران صنعت خودرو/تبعات کارم را می‌پذیرم/ در کنار مردم هستم
🔺 توسعه تجدیدپذیرها در تهران تا کجا پیش رفت؟
🔺 استاندار همدان در دیدار با وزیر نیرو تامین آب آشامیدنی پایدار شهر همدان را پیگیری کرد
🔺 «مشاوره» زوجین دهک‌های پایین «رایگان» می‌شود
🔺 نخستین فهرست قطعی از خانه‌های خالی به سازمان امور مالیاتی ارسال شد
🔺 شورای امنیت درباره کره‌شمالی نشست غیرعلنی برگزار می‌کند
🔺 مثلث ایران، چین، روسیه در نظام نوین جهانی ایجاد شده است / منتظر مذاکرات وین نیستیم
🔺 ورود سامانه بارشی جدید از امشب به کشور
🔺 سفر رئیسی به مسکو، تقویت ستون‌های روابط ایران-روسیه
popup