جدیدترین و آخرین اخبار بین المللی| خبرخوان بین المللی

Loading fehamnews خبر فهام
روزنامه 14000326

روزنامه 14000326 29

 1400/03/26 07:05
سیاسی
🔺 همه رقیبان موظف به احترام و کمک به منتخب مردم هستند

🔺 همه رقیبان موظف به احترام و کمک به منتخب مردم هستند 5

🔹 عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور گسترده در انتخابات پشتوانه اقتدار کشور و مایه قدرت و قوت کسی خواهد بود که پس از رأی اکثریت، منتخب همه ملت است و تمام رقیبان و رفیقان موظف به حفظ احترام و کمک به او خواهند بود.

 1400/03/26 19:01
🔺 انتخابات نماد قدرت فرهنگی، سیاسی و اقتصادی ملت شریف ایران است

🔺 انتخابات نماد قدرت فرهنگی، سیاسی و اقتصادی ملت شریف ایران است 4

🔹 روسای انجمن های هنرهای نمایشی سراسر کشور با انتشار بیانیه ای مشترک با برشمردن اهمیت این دوره از انتخابات ریاست جمهوری از هنرمندان و مردم برای حضور پرشور پای صندوق های رای در روز ۲۸ خرداد ماه دعوت کردند.

 1400/03/26 18:42

🔺 تضمین سلامت انتخابات و رأی‌دهندگان در افزایش مشارکت موثر است 8

🔹 رئیس‌جمهور با بیان اینکه اجرای کامل و صحیح پروتکل‌های بهداشتی در روز انتخابات تضمین‌کننده سلامت مردم و رأی‌دهندگان است، گفت: تضمین سلامت انتخابات و رأی‌دهندگان در افزایش مشارکت موثر است.

 1400/03/26 17:57
🔺 اجرای کامل پروتکل های بهداشتی، سلامت انتخابات و رای دهندگان را تضمین می کند

🔺 اجرای کامل پروتکل های بهداشتی، سلامت انتخابات و رای دهندگان را تضمین می کند 9

🔹 جلسه روسای کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا بعد از ظهر چهارشنبه در حضور رئیس جمهور برگزار شد و در این جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد و کمیته های امنیتی – اجتماعی و بهداشت و درمان گزارش های خود را از وضعیت کنترل و مهار بیماری در کشور و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی و نظارت بر روند اجرای دستورالعمل ها در ایام تبلیغات انتخاباتی و روز برگزاری انتخابات ارائه کردند.

 1400/03/26 17:53
🔺 انتخابات ریاست جمهوری و الزام تربیت نسل‌های مدیران آینده کشور

🔺 انتخابات ریاست جمهوری و الزام تربیت نسل‌های مدیران آینده کشور 9

🔹 عرصه ریاست جمهوری، عرصه تجربه اندوزی و آزمون و خطا نیست؛ بلکه فرصت به کارگیری همه تجربیات زیسته و انباشته شده و عملیاتی‌سازی دانش مدیریتی و مهارت‌های عملی رییس‌جمهور در حل چالش‌های فراروی کشور و تسهیل و تسریع مسیر توسعه کشور است.

 1400/03/26 17:20
🔺 محجوب: هیچ جریانی نتوانسته از فرصت یکدستی دولت و مجلس استفاده کند

🔺 محجوب: هیچ جریانی نتوانسته از فرصت یکدستی دولت و مجلس استفاده کند 4

🔹 نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه هیچ جریانی نتوانسته از فرصت یکدستی دولت و مجلس استفاده کند، گفت: تاکنون دولت و مجلس ائتلافی در ایران شکل نگرفته و بیشتر تابع ملاحظات بوده است یعنی هیچ کدام از دولت‌ها وزیری از جناح مقابل انتخاب نکرده‌اند.

 1400/03/26 16:45
🔺 احزاب اصلاح‌طلب می‌توانند از نامزدهای ریاست‌جمهوری حمایت کنند

🔺 احزاب اصلاح‌طلب می‌توانند از نامزدهای ریاست‌جمهوری حمایت کنند 8

🔹 جبهه اصلاحات با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: تصمیم احتمالی برخی از احزاب عضو و اشخاص حقیقی حاضر در مجمع عمومی خود را مبنی بر حمایت منفرد یا جمعی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مجاز می‌داند.

 1400/03/26 16:00
🔺 رئیسی در دیدار با مردم شهر قدس: دولت مقتدر گره‌ها را خواهد گشود

🔺 رئیسی در دیدار با مردم شهر قدس: دولت مقتدر گره‌ها را خواهد گشود 7

🔹 سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری صبح امروز در جمع مردم شهر قدس گفت: امروز کشور مشکلات زیادی دارد و وضعیت زندگی، کسب و کارها، سفره مردم، وضعیت مسکن و وضعیت اشتغال نابسامان است.

 1400/03/26 15:15
🔺 شبکه ۳۰۰ هزار نفری ناظران شورای نگهبان بر انتخابات نظارت می‌کنند

🔺 شبکه ۳۰۰ هزار نفری ناظران شورای نگهبان بر انتخابات نظارت می‌کنند 6

🔹 معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان با تاکید بر این که شبکه ۳۰۰ هزار نفری ناظران بر انتخابات نظارت می‌کنند، گفت: اولویت شمارش آرا در پایان رای‌گیری با آرای ریاست جمهوری است و آرا پس از شمارش دقیق، صورتجلسه خواهد شد.

 1400/03/26 14:20
🔺 شعبه‌های رای‌گیری ۲۴ ساعت قبل از آغاز انتخابات ضد عفونی می‌شوند

🔺 شعبه‌های رای‌گیری ۲۴ ساعت قبل از آغاز انتخابات ضد عفونی می‌شوند 7

🔹 رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: برای حفظ سلامت مردم با توجه به شرایط کرونایی جامعه، محل‌های اخذ رای ۲۴ ساعت پیش از آغاز انتخابات، ضدعفونی می‌شوند و هنگام برگزاری انتخابات رای‌دهندگان باید فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

 1400/03/26 13:45

🔺 دعوت مجلس خبرگان رهبری از مردم برای حضور پرشور در انتخابات 10

🔹 مجلس خبرگان رهبری در آستانه برگزاری سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا، با صدور بیانیه‌ای از عموم شریف ایران اسلامی برای حضور پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد دعوت بعمل آورد.

 1400/03/26 13:04

🔺 واکنش نماینده مجلس به اظهارات عرف: مجریان انتخابات سخنان دلسرد کننده نگویند 8

🔹 نماینده خمینی‌شهر در مجلس گفت: با توجه به اینکه جریان لیبرال حاکم بر قوه مجریه منافع خود را برباد رفته می‌بیند تلاش می‌کند با تریبون‌های که در اختیار دارد، عملکرد نامناسب خود در 8 سال گذشته را پشت اظهارات دلسرد کننده پنهان کند.

 1400/03/26 12:28
🔺 بازگشت ایران به تعهدات برجام پس از لغو تمام تحریم‌ها و راستی آزمایی

🔺 بازگشت ایران به تعهدات برجام پس از لغو تمام تحریم‌ها و راستی آزمایی 7

🔹 نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به مذاکرات وین و اظهارات عراقچی در نشست با نمایندگان، گفت: توافق‌هایی حاصل شده اما شرط ایران برای بازگشت ایران به تعهدات برجامی، لغو تمام تحریم‌ها و راستی آزمایی است.

 1400/03/26 11:44
🔺 نشست هماهنگی ستاد مرکزی نظارت با هیات‌های نظارت بر انتخابات برگزار شد

🔺 نشست هماهنگی ستاد مرکزی نظارت با هیات‌های نظارت بر انتخابات برگزار شد 9

🔹 نشست هماهنگی ستاد مرکزی نظارت با هیات‌های نظارت بر انتخابات با حضور سیامک ره‌پیک، حجت‌الاسلام اژه‌ای، صادقی مقدم و موسوی اعضای هیات مرکزی نظارت بر انتخابات و شورای نگهبان در محل ستاد نظارت بر انتخابات شورای نگهبان برگزار شد.

 1400/03/26 11:43
🔺 حضور افراد متخصص در شوراها ضرورت دارد/ احزاب در مقابل رأی مردم پاسخگو نیستند

🔺 حضور افراد متخصص در شوراها ضرورت دارد/ احزاب در مقابل رأی مردم پاسخگو نیستند 16

🔹 عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه قانونگذار حداقل شرایط برای اعضای شوراها را پیش بینی کرده است، گفت: حدقل شرایط در بررسی صللاحیت‌ها مورد توجه است اما حضور افراد متخصص در مسائل شهری در شوراها ضروری است.

 1400/03/26 11:23
🔺 انتخابات، مظهر اراده ملی و جلوه حضور و مشارکت مردمی است

🔺 انتخابات، مظهر اراده ملی و جلوه حضور و مشارکت مردمی است 7

🔹 نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها و ائمه جمعه کشور با دعوت از مردم برای حضور و مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کردند: در نگاه امامین انقلاب اسلامی انتخابات، مظهر اراده ملی و جلوه حضور و مشارکت مردمی است.

 1400/03/26 10:20

🔺 مذاکره با وزارت نیرو برای بهسازی شبکه برق روستایی خمین/تلاش برای ساخت بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی حضرت ولیعصر(عج) اراک/رایزنی برای رفع مشکل تلفن و اینترنت روستاهای محلات و دلیجان 16

🔹 اعضای مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی در سرکشی به حوزه های انتخابیه، به صورت گسترده ضمن بازدید و بررسی مشکلات استان، نشست هایی را با مسئولان مربوطه جهت حل مشکلات حوزه های انتخابیه برگزار کردند.

 1400/03/26 09:27
🔺 حضور پرشور در پای صندوق های رای، ترسیم آینده روشن برای کشور است

🔺 حضور پرشور در پای صندوق های رای، ترسیم آینده روشن برای کشور است 11

🔹 نماینده اسبق مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور در پای صندوق های رای، ترسیم آینده روشن و بهتر ‌برای کشور به شمار می رود که در این خصوص، همه مردم ایران احساس وظیفه و تکلیف می کنند.

 1400/03/26 08:31
🔺 بانوان تهرانی در مورد انتخابات چه می‌گویند؟

🔺 بانوان تهرانی در مورد انتخابات چه می‌گویند؟ 7

🔹 زنان ایرانی از حقی برابر با مردان در رای دادن برخوردارند با این وجود رسانه های معاند با پیش کشیدن بعضی مشکلات حوزه بانوان، سعی دارند تا آنان را از شرکت در پای صندوق انتخابات منصرف کنند؛ اما بانوان پایتخت نشین در مورد انتخابات چیز دیگری می‌گویند.

 1400/03/26 08:10
🔺 عضو خبرگان رهبری: حضور گسترده در انتخابات توطئه دشمنان را خنثی می‌کند

🔺 عضو خبرگان رهبری: حضور گسترده در انتخابات توطئه دشمنان را خنثی می‌کند 7

🔹 عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای، اتحاد و همدلی ملت ایران را نشان می‌دهد و توطئه‌های دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی را خنثی می‌کند.

 1400/03/26 08:07
🔺 تاکید مسئولان و دانشگاهیان استان اردبیل بر حضور مردم در انتخابات

🔺 تاکید مسئولان و دانشگاهیان استان اردبیل بر حضور مردم در انتخابات 6

🔹 تعدادی از مسئولان و دانشگاهیان استان اردبیل بر لزوم حضور پرشور مردم در سیزدهمین دوره  انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای‌های شهر و روستا تاکید و آن را در مسیر ادای دین به خون شهدا ، تحقق آرمان‌های امام راحل و عمل به توصیه و رهنمودهای مقام معظم رهبری دانستند.

 1400/03/26 07:51
🔺 بسیج عمومی برای شرکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد تشکیل شود

🔺 بسیج عمومی برای شرکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد تشکیل شود 6

🔹 عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) با بیان این‌که باید یک بسیج عمومی برای شرکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد تشکیل شود، گفت: خداوند قدردان تمامی زحماتی است که برای تقویت دین و نظام اسلامی برداشته می‌شود.

 1400/03/26 07:49
🔺 آیا بنت سیاست‌های رژیم صهیونیستی را تغییر می‌دهد؟

🔺 آیا بنت سیاست‌های رژیم صهیونیستی را تغییر می‌دهد؟ 6

🔹 یک استاد دانشگاه روی کار آمدن نفتالی بنت، نخست وزیر جدید رژیم صهیونیستی را موجب تغییر و تحولاتی در سیاست های منطقه ای این رژیم عنوان کرد و گفت: بعید است با مواضع متفاوت احزاب در ائتلاف، دولت قوی تشکیل شود و نخست وزیری روی کار آید که قدرت تصمیم گیری داشته باشد.

 1400/03/26 07:43
🔺 منتخب مردم باید به دنبال حل مسائل اقتصادی باشد

🔺 منتخب مردم باید به دنبال حل مسائل اقتصادی باشد 8

🔹 روزنامه ایران در یادداشتی آورده است: انتخابات یک مسأله مهم و اساسی در هر کشوری است که فرد منتخب تمام توان خود را برای حل و فصل مشکلات به کار می‌گیرد و از امکاناتی که در کشور وجود دارد در راستای بهتر شدن شرایط و مسائل بهره می‌برد.

 1400/03/26 06:00

🔺 نصیرایی: شرکت نکردن در انتخابات برای همه آسیب زا خواهد بود 8

🔹 سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات گفت: مردم اگر قصد داشتند پیامی خطاب به مسئولین و مدیران مطرح کنند باید بگویم که پیامشان دریافت شده است، عدم حضور در پای صندوق های رای قطعا برای همه آسیب زا خواهد بود.

 1400/03/26 05:15
🔺 سه اولویت اصلی دولت آینده از نگاه یک کارشناس مسائل بین‌الملل

🔺 سه اولویت اصلی دولت آینده از نگاه یک کارشناس مسائل بین‌الملل 9

🔹 یک کارشناس مسائل بین الملل با بیان اینکه مهمترین اولویت سیاست خارجی دولت سیزدهم به سرانجام رساندن احیای برجام است، گفت: بهبود روابط با همسایگان و به ویژه کشورهای حوزه خلیج فارس و نیز توسعه دیپلماسی اقتصادی دو اولویت دیگر این دولت در سیاست خارجی است .

 1400/03/26 04:15

🔺 حدادی: تحلیل انتخابات در حیطه وظایف رئیس ستاد انتخابات کشور نیست 9

🔹 سخنگوی کمیسیون شوراها درباره اظهارات اخیر جمال عرف پیرامون میزان مشارکت مردمی در انتخابات گفت: اعلام نظرسنجی‌های مرتبط با مشارکت مردمی در حیطه وظایف مراکز معتبر پژوهشی و نظرسنجی در کشور است.

 1400/03/26 01:51
🔺 واعظی: مرحبا به ملی‌پوشان عزیز!

🔺 واعظی: مرحبا به ملی‌پوشان عزیز! 6

🔹 رئیس دفتر رئیس‌جمهوری با تبریک به مناسبت پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در مقابل تیم فوتبال عراق و صعود از مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: مرحبا به ملی‌پوشان عزیز که در شرایطی نابرابر و نامساعد، بار دیگر غیرت و همت ایرانی را معنا کردند.

 1400/03/26 00:20
🔺 دومین مستند تبلیغاتی مهرعلیزاده پخش نشد

🔺 دومین مستند تبلیغاتی مهرعلیزاده پخش نشد 8

🔹 دومین مستند تبلیغاتی محسن مهرعلیزاده کاندیدای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری که قرار بود ساعت ۲۰ روز سه شنبه از شبکه یک سیما پخش شود، به دلیل آنچه تأخیر در ارائه فایل مربوطه از سوی ستاد تبلیغاتی این کاندیدا مطرح گردید، پخش نشد.

 1400/03/25 23:39

🔺 درخواست ارتش برای حضور حداکثری مردم در انتخابات/ مشارکت بالا خط بطلانی بر توطئه‌های دشمنان است 20

🔹 در آستانه برگزاری انتخابات، ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای حضور حداکثری مردم در انتخابات را نشانه بلوغ سیاسی جامعه اسلامی و خط بطلان بر تمام توطئه‌های شوم دشمن دانست.

 1400/03/25 23:38
اقتصادی
🔺 خریدتضمینی ۱.۱ میلیون تن گندم در ۲۲ استان

🔺 خریدتضمینی ۱.۱ میلیون تن گندم در ۲۲ استان 8

🔹 مدیرکل دفتر بازرگانی محصولات کشاورزی سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور با بیان اینکه خوزستان بیشترین میزان خرید گندم در کشور را به خود اختصاص داده است گفت: شبکه اتحادیه تعاون روستایی تاکنون موفق به خرید یک میلیون ۱۰۰ هزار تن گندم از ۲۲ استان کشور شده است.

 1400/03/26 17:21

🔺 پنجمین عرضه اولیه امسال کشف قیمت شد 6

🔹 تعداد یک میلیارد و 350 میلیون سهم شرکت گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری، امروز(چهار‌‌شنبه) به‌عنوان پنجمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه با نماد "ومدیر" در بورس اوراق بهادار تهران عرضه و هر سهم این شرکت 229 تومان کشف قیمت شد.

 1400/03/26 17:18
🔺 برنامه ایران برای کسب بازارهای منطقه‌ای در بخش ارتباطات

🔺 برنامه ایران برای کسب بازارهای منطقه‌ای در بخش ارتباطات 8

🔹 وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: استقرار شرکت‌های بین‌المللی در «منطقه ویژه ارتباطات و فناوری اطلاعات» باعث می شود که فارغ از مقررات سرزمین اصلی، شبکه خود را میزبانی (هاست) کنند که این اقدام، گام رو به جلویی برای کسب بازار منطقه‌ای است.

 1400/03/26 16:57
🔺 آیا نظامی‌ها به خودروسازی ایران ورود می‌کنند؟

🔺 آیا نظامی‌ها به خودروسازی ایران ورود می‌کنند؟ 9

🔹 با وجود نزدیک شدن به سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، هنوز نامزدها برنامه دقیقی از طرح‌های خود برای آینده صنعت خودرو را ارائه نکرده‌اند. در این رابطه گمانه زنی‌هایی مبنی بر احتمال استفاده از ظرفیت نیروهای نظامی در صنعت خودرو مطرح شده است.

 1400/03/26 16:28

🔺 زارع : اعتبار خرید تضمینی گندم جای دیگری استفاده نشد/ بودجه خرید تضمینی عین درخواست دولت بود 15

🔹 عضو کمیته برنامه و بودجه مجلس گفت: پول خرید تضمینی کالاهای کشاورزی برای خرید هیچ محصول دیگری استفاده نشده و با عین درخواست دولت برای 22 هزار میلیارد تومان برای خرید تضمینی گندم موافقت شده است.

 1400/03/26 16:25
🔺 راه‌اندازی IXP‌ زیرساخت در منطقه پیام

🔺 راه‌اندازی IXP‌ زیرساخت در منطقه پیام 8

🔹 وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به انحصار شرکت ارتباطات زیرساخت در خرید و فروش اینترنت، بیان کرد: این انحصار باید آزادسازی شود و مرکز IXP شهید فخری‌زاده خرید و فروش اینترنت را بین شرکت‌های داخلی و بین‌المللی تسهیل می‌کند و گام مهمی برای رفع انحصار زیرساخت است.

 1400/03/26 16:17
🔺 بیش از ۲۰۰ هزار میلیارد اوراق بدهی منتشر شد

🔺 بیش از ۲۰۰ هزار میلیارد اوراق بدهی منتشر شد 4

🔹 بر اساس آمار، عرضه اوراق بدهی دولتی افزایش یافته و عرضه سایر اوراق مالی اسلامی با نوسان همراه بوده است به‌گونه‌ای که از ۲۲۵ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اوراق منتشر شده، ۱۸۳ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان آن اوراق بدهی دولتی است.

 1400/03/26 16:17
🔺 سازندگان ایرانی از بازار مسکن سوریه سهم می‌برند؟

🔺 سازندگان ایرانی از بازار مسکن سوریه سهم می‌برند؟ 5

🔹 ساخت و ساز انبوه مسکن در سوریه، هدفی است که از حدود دو سال قبل دنبال می‌شود و می‌تواند امتیازی برای سازندگان ایرانی باشد؛ اواخر سال ۱۳۹۷ تفاهم‌نامه ساخت ۲۰۰ هزار مسکن بین طرفین امضا شد که بعدا به ۳۰ هزار واحد کاهش پیدا کرد؛ روز گذشته وزیر راه و شهرسازی به دمشق سفر کرده و معاون مسکن و ساختمان نیز او را همراهی می‌کند.

 1400/03/26 15:52
🔺 مسکن مهر در ۱۲ شهر جدید در دولت تدبیر و امید ساخته و تکمیل شد

🔺 مسکن مهر در ۱۲ شهر جدید در دولت تدبیر و امید ساخته و تکمیل شد 8

🔹 مطابق آمار شرکت عمران شهرهای جدید، در دولت تدبیر و امید پروژه‌های مسکن مهر در ۱۲ شهر جدید از مجموع ۱۹ شهر جدید تکمیل، نزدیک به ۲۴۴ هزار واحد آن فروش اقساطی و بیش از ۲۷۱ هزار واحد آن تکمیل و تحویل متقاضیان شده است.

 1400/03/26 14:32
🔺 وقفه‌ای در روند واردات تایر نداشتیم/ تایر به میزان کافی موجود است

🔺 وقفه‌ای در روند واردات تایر نداشتیم/ تایر به میزان کافی موجود است 16

🔹 در پی طرح موضوع مشکلات رانندگان در تامین لاستیک از طریق سامانه کالا و اینکه لاستیک‌های موجود در سامانه وزارت صمت پاسخگوی نیاز بازار و رانندگان نیست، وزارت صمت به عنوان متولی تامین و توزیع لاستیک مورد نیاز رانندگان پاسخ داد که پس از ممنوعیت واردات تایر با ارز ۴۲۰۰ تومانی، واردات با قیمت ارز نیمایی بطور مکفی انجام پذیرفته و هیچگونه اخلال و وقفه‌ای در روند واردات صورت نپذیرفته است و در حال حاضر موجودی تایر سنگین مطابق نیاز، در انبارها موجود است.

 1400/03/26 13:10
🔺 قیمت مرغ بیش از ۲ برابر شد

🔺 قیمت مرغ بیش از ۲ برابر شد 7

🔹 آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می‌دهد که از بین انواع برنج، ‌گوشت و شکر که وضعیت قیمت آن‌ها در اردیبهشت ماه امسال منتشر شده، قیمت تمام کالاها بین ۴۰ تا ۱۲۳ درصد نسبت به اردیبهشت سال گذشته افزایش داشته است.

 1400/03/26 12:54

🔺 قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز 1400/03/26|آخرین قیمت طلا و ارز در بازار/ دلار رشد کرد 17

🔹 هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 75 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 10 میلیون و 730 هزار تومان و قیمت دلار 24 هزار و 100 تومان است.

 1400/03/26 12:54
🔺 تحویل یک میلیون و ٢٨۶ هزار واحد مسکن مهر در دولت تدبیر و امید

🔺 تحویل یک میلیون و ٢٨۶ هزار واحد مسکن مهر در دولت تدبیر و امید 6

🔹 معاون فنی، امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه از سال ۸۶ تا ابتدای این دولت ۶۸۹ هزار مسکن مهر ساخته شد، اما از سال ۹۲ تا ۹۶ بیش از یک میلیون واحد مسکن مهر تحویل داده شد، گفت: شمار این واحدها تا پایان این دولت به یک میلیون و ۹۷۶ هزار واحد خواهد رسید.  

 1400/03/26 12:44
🔺 معاملات بورس پس از انتخابات ریاست جمهوری به کدام سو می‌رود؟  

🔺 معاملات بورس پس از انتخابات ریاست جمهوری به کدام سو می‌رود؟   7

🔹 یک کارشناس بازار سرمایه گفت: با توجه به اینکه اکنون بازار در موقعیت بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری قرار دارد و هیچ خطری معاملات بورس را تهدید نمی‌کند، به نظر می‌رسد پس از انتخابات ریاست جمهوری، روند صعودی بازار ادامه پیدا کند.

 1400/03/26 11:36
🔺 محصولات کشاورزی صادراتی کشور ۲۰ درصد افزایش یافت

🔺 محصولات کشاورزی صادراتی کشور ۲۰ درصد افزایش یافت 10

🔹 مدیرکل هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: ۲ ماه نخست امسال حدود ۹۰۰ میلیون دلار محصول کشاورزی در کشور صادر شد که از نظر ارزش ۲ درصد و به لحاظ وزن ۲۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.

 1400/03/26 10:51

🔺 قابلیت صادرات 1 میلیارد دلاری گل/ وزارتخانه های نیرو و صمت از موانع افزایش تولید و صادرات گل هستند 15

🔹 مجری طرح رفع موانع تولید بخش کشاورزی کشور با بیان اینکه امکان صادرات بیش از یک میلیارد دلار گل در سال وجود دارد گفت: تولید کنندگان این بخش مشکلات و موانعی دارند که عمده آنها مربوط به وزارتخانه های نیرو و صمت است.

 1400/03/26 10:24

🔺 رئیس جمهور آینده حل مشکلات 50 میلیون سهامدار عدالت را در برنامه‌های خود قرار دهد 38

🔹 یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به این که رئیس جمهور آینده حل مشکلات 50 میلیون سهامدار عدالت را در برنامه‌های خود قرار دهد، گفت: مشکلات فراوانی در تمامی مراحل سهام عدالت وجود دارد، بنابراین لازم است پرونده این سهام در کوتاه‌ترین زمان ممکن بسته شود.

 1400/03/26 09:27

🔺 اقتصاد ایران به دولت تحولگرا، عدالتخواه و مقتدر با برنامه‌های تحول آفرین نیاز دارد 13

🔹 یک کارشناس اقتصادی، با بیان اینکه رئیس جمهور منتخب باید مأموریت ویژه ای در کنترل نرخ ارز و تخصیص درست آن به بخش واردات کالاهای اساسی داشته باشد، گفت: مردم باید در کوتاه مدت اثرات اقدامات و اصلاحات دولت تحولگرا و مقتدر را به عینه و ملموس حس کنند.

 1400/03/26 09:00

🔺 عربستان تولید نفت خود را تا 10 میلیون بشکه در روز افزایش می‌دهد 7

🔹 بانک سرمایه‌گذاری گلدمن ساچز اعلام کرد تولید نفت عربستان تا پایان ماه جولای به 9.5 میلیون بشکه در روز، تا پایان سال جاری میلادی به 10 میلیون بشکه در روز و تا پایان 2022 به 10.5 میلیون بشکه در روز می‌رسد.

 1400/03/26 08:02

🔺 دولت برنامه رصد مدونی برای بازار و کالا ندارد 13

🔹 وزیر اسبق صمت با اشاره به لزوم فعال شدن سامانه‌های هوش تجاری در وزارتخانه‌های اقتصاد و صمت گفت: امروز برنامه رصد مدونی برای بازار و کالا وجود ندارد و بنابراین یک روز پوشک کم می‌آید و روز دیگر صدای کشاورز بلند است که محصولش روی زمین مانده است.

 1400/03/26 07:24
🔺 دلیلی بر افزایش قیمت مسکن بعد از انتخابات نمی‌بینم

🔺 دلیلی بر افزایش قیمت مسکن بعد از انتخابات نمی‌بینم 11

🔹 معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اقدامات دولت و مجلس شامل طرح اقدام ملی مسکن، مالیات بر خانه‌های خالی و کنترل بازار اجاره در ثبات بازار مسکن موثر بوده و بعد از انتخابات نیز دلیلی بر افزایش قیمت مسکن وجود ندارد.

 1400/03/26 00:47
🔺 لاستیک‌ رانندگان روی محور گرانی و کمبود

🔺 لاستیک‌ رانندگان روی محور گرانی و کمبود 10

🔹 در شرایطی که رانندگان و مسئولان سازمان راهداری بر مشکل رانندگان وسایل حمل و نقل عمومی در زمینه تامین لاستیک در زمان و با قیمت و کیفیت مناسب تاکید دارند، مشخص نیست چرا مساله لاستیک  که ماه‌هاست دامن‌گیر این بخش شده حل نمی‌شود؟

 1400/03/26 00:21
🔺 بانک‌هاو موسسه‌های اعتباری، سفارشی درسامانه بازار بین‌بانکی ثبت نکردند

🔺 بانک‌هاو موسسه‌های اعتباری، سفارشی درسامانه بازار بین‌بانکی ثبت نکردند 11

🔹 طبق اعلام بانک مرکزی در چهارمین حراج اوراق مالی و اسلامی سفارشی از طریق سامانه بازار بین‌بانکی ریالی از سوی بانک‌ها و موسسه‌های اعتباری غیربانکی دریافت و ثبت نشد و حراج جدید در یکم تیرماه برگزار می‌شود.

 1400/03/25 19:34
🔺 مشاور وزیر کشاورزی: به شعارهای سال در بعضی موارد بی مهری می‌شود

🔺 مشاور وزیر کشاورزی: به شعارهای سال در بعضی موارد بی مهری می‌شود 7

🔹 تهران – ایرنا، مشاور وزیر جهاد کشاورزی و مجری طرح پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها از تولید در بخش کشاورزی کشور گفت:از سال ۷۵ رهبر معظم انقلاب در همه نامگذاری سال‌ها، شعار تولید تعیین کرده ولی این شعارها بعضا مورد بی مهری مسئولان قرار گرفته و افراد نفوذی در مسیر تولید مانع ایجاد کرده‌اند.

 1400/03/25 19:21
🔺 احیا و فعال‌سازی ۵۰۰ معدن ایران در ۲ سال گذشته

🔺 احیا و فعال‌سازی ۵۰۰ معدن ایران در ۲ سال گذشته 8

🔹 معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از تحقق احیا و فعال‌سازی ۵۰۰ معدن کوچک از سال ۹۸ تا خرداد سال جاری خبر داد و تصریح‌کرد: این تعداد به میزان هدف اولیه پایه پیشنهادی برای ایجاد طرح احیا و فعال سازی معادن کوچک بوده است.

 1400/03/25 17:58
🔺 ساماندهی ظرفیت‌های انباری و سردخانه‌ای در حمایت از تولیدات کشاورزی

🔺 ساماندهی ظرفیت‌های انباری و سردخانه‌ای در حمایت از تولیدات کشاورزی 8

🔹 مشاور مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران ضمن اشاره به دو میلیون و ۷۰۰ هزار تن ظرفیت انباری و سردخانه ای این سازمان در کشور گفت: با نظارت و ساماندهی این ظرفیت عظیم گامی مثبت در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حمایت از تولید بخش کشاورزی برخواهیم داشت.

 1400/03/25 17:56

🔺 برنامه ایران برای کشت فراسرزمینی در برزیل، روسیه و اوکراین 10

🔹 مدیر عامل هلدینگ کشاورزی و دامپروری بنیاد مستضعفان با بیان این که کشاورزی ایران نیازمند سرمایه گذاری برای افزایش بهره وری است گفت: بعلاوه نیازمند کشت فراسرزمینی هستیم که بنیاد در حال مطاله برای انجام این کار در کشور های برزیل، روسیه و اوکراین است.

 1400/03/25 17:12

🔺 اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 1400/03/25 36

🔹 امروز سهامداران شرکت‌های معدنی دماوند، فرآورده‌های نسوزآذر و تامین ماسه و ریخته‌گری در بورس و معامله‌گران شرکت‌های بیمه کوثر، شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه و توکاریل در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

 1400/03/25 17:11
🔺 استفاده از رمزارزها با منشا خارجی توصیه نمی‌شود

🔺 استفاده از رمزارزها با منشا خارجی توصیه نمی‌شود 9

🔹 معاون راهبری فنی مرکز ملی فضای مجازی گفت: رمزارزها به طور کلی و با مدیریت شرایطی می‌توانند ابزاری برای دور زدن تحریم در برخی از معاملات باشند اما باید رویکرد ویژه‌ای برای برخورد با این موضوع برای آن تعریف شود.

 1400/03/25 16:23

🔺 افزایش 2.5 برابری اجرای احکام زمین‌خواری بعد از آمدن آیت‌الله رئیسی به قوه قضائیه/ وزارت نیرو به 800 ویلای غیرمجاز انشعاب آب و برق داد 20

🔹 معاون سازمان امور اراضی کشور با بیان اینکه تعامل عالی با قوه قضائیه وجود دارد گفت: از زمان آمدن آیت‌الله رئیسی به قوه قضائیه، میزان اجرای احکام در مقایسه با قبل دو و نیم برابر شده که این امر نشان از رویکرد ایشان در برخورد با زمین‌خواران دارد.

 1400/03/25 16:20
اجتماعی و حوادث
🔺 دعوت مردم به حضور حداکثری در انتخابات

🔺 دعوت مردم به حضور حداکثری در انتخابات

🔹 رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در پیامی ضمن دعوت از مردم به شرکت در انتخابات، گفت: اقتدار و پیشرفت کشور و حل مشکلاتی که بر ما تحمیل شده تا حد بسیار زیادی منوط به حضور انقلابی مردم در صحنه های حساس و سرنوشت ساز می باشد و انتخابات زمینه‌ساز تجلی اراده مردم است.

 1400/03/26 17:47
🔺 مردم با مشارکت بی نظیر در انتخابات، ناامیدی دشمنان را رقم خواهند زد

🔺 مردم با مشارکت بی نظیر در انتخابات، ناامیدی دشمنان را رقم خواهند زد 6

🔹 فرمانده بسیج فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش با صدور پیامی با دعوت از همه مردم برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: مردم با حضور حداکثری و مشارکت بی نظیر خود در انتخابات، حماسه‌ عظیم دیگری خلق کرده و اسباب پیشرفت و سربلندی کشور و یأس و ناامیدی دیگرباره دشمنان را رقم خواهند زد.

 1400/03/26 14:52
🔺 تردد کامیون‌ها از جمعه تا ۳ بامداد شنبه در تهران ممنوع است

🔺 تردد کامیون‌ها از جمعه تا ۳ بامداد شنبه در تهران ممنوع است 11

🔹 جانشین پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به پوشش ترافیکی هر چه بهتر و به موقع شهر تهران در ایام انتخابات پیش رو توسط تیم های این پلیس، اعلام کرد: تردد کامیون‌ها از صبح جمعه مصادف با بیست و هشتم خرداد تا ۳ بامداد روز شنبه /۲۹ خرداد/ ممنوع خواهد بود.

 1400/03/26 14:14
🔺 تلاش شورای شهر ششم کسب جایگاه واقعی شورا و احیاء شورایاری ها باشد

🔺 تلاش شورای شهر ششم کسب جایگاه واقعی شورا و احیاء شورایاری ها باشد 12

🔹 عضو شورای شهر تهران در خصوص ارتباط شورای شهر با مردم و بدنه شهرداری و همچنین اولویت شورای ششم توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: برای جبران کاستی ابزارهای نظارتی شورا بر شهرداری، فعال نمودن ابزاری سازمانی در شورای شهر نظیر دیوان محاسبات برای نظارت بر بودجه شهرداری ضروری است و همچنین بنظر می‌توان با تغییر اساسنامه سازمان بازرسی شهرداری تهران، نظارت شورا بر شهرداری را واقعی تر نمود که این موارد، علاوه بر ابزارهایی است که در دوره پنجم شورای شهر برای اعمال کنترل مؤثر بر شهرداری تهران ایجاد شد.

 1400/03/26 13:33
🔺 آمادگی کامل پلیس ویژه برای برقراری انتخاباتی آرام و منظم

🔺 آمادگی کامل پلیس ویژه برای برقراری انتخاباتی آرام و منظم 5

🔹 فرمانده یگان‌های ویژه ناجا از پلیس ویژه به عنوان نیرویی با واکنش سریع در مقابله با هر گونه تهدیدات یاد کرد و گفت: پلیس ویژه با آمادگی‌های همه جانبه و اشراف کامل اطلاعاتی برای تأمین نظم و امنیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

 1400/03/26 12:37

🔺 جلوی حوادث دلخراشی مانند پلاسکو و سیل را در تهران گرفتیم 8

🔹 عضو شورای شهر تهران با اشاره به حوادث رخ داده در دوره قبلی مدیریت شهری تهران گفت: ما این افتخار را داریم که بگوییم برای ایمنی و جان شهروندان ارزش قائل شده و تجهیزات ایمنی و نجات در شهرتهران را که در اختیار سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران قرار دارد به روزرسانی و به جدیدترین تجهیزات روز دنیا تبدیل کردیم.

 1400/03/26 10:04
🔺 دخالت شوراها در امور اجرائی شهرداری عملکردشان را به شورای شهرداری کاهش می دهد

🔺 دخالت شوراها در امور اجرائی شهرداری عملکردشان را به شورای شهرداری کاهش می دهد 10

🔹 معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور با تاکید بر اینکه شوراهای اسلامی شهرها تبلور و نمود مشارکت اصیل مردمی هستند، گفت: شوراهای اسلامی شهر و شهرداری به عنوان دو بازوی نظارتی و اجرایی نظام مدیریت شهری، نقش موثر و اساسی در روند اداره شهر ایفا می کنند.

 1400/03/26 09:28
🔺 آینده روشن واکسن‌های ایرانی کرونا / آخرین وضعیت ساخت واکسن ایران - استرالیا

🔺 آینده روشن واکسن‌های ایرانی کرونا / آخرین وضعیت ساخت واکسن ایران - استرالیا 13

🔹 عضو کمیته ملی واکسن کرونا ضمن تشریح آخرین اخبار از تولید واکسن‌های ایرانی‌ کرونا، گفت: پیش بینی می شود در انتهای مهرماه با حساب بر قول شفافارمد ( کووایران برکت) مبنی بر تولید حداقلی ۱۰ میلیون دُز و تولید احتمالی واکسن‌های فخرا، اسپایکوژن، رازی و پاستور؛ حدود ۱۹ میلیون دُز واکسن خواهیم داشت.

 1400/03/26 04:17
🔺 اعزام نیروی نابلد برای تدریس در مدارس محروم/عمده مشکلات  مدارس کانکسی و عشایری

🔺 اعزام نیروی نابلد برای تدریس در مدارس محروم/عمده مشکلات مدارس کانکسی و عشایری 13

🔹 مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر وزارت آموزش و پرورش بر ضرورت به‌روز رسانی کانکس‌های سیار مدارس عشایری تاکید کرد و گفت: مدرسه کانکسی باید به گونه‌ای باشد که همه امکانات مانند پنل خورشیدی، صاعقه گیر، سرویس بهداشتی و تابلوی هوشمند را در خود داشته باشد.

 1400/03/26 03:12

🔺 آمده‌ایم دوباره تهران را سربلند کنیم 8

🔹 کاندیدای انتخابات شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شعار خود را برای شرکت در انتخابات شورای شهر دوباره خدمت، تهران سربلند را برگزیده تا دوباره تهران را سربلند کنیم و خدمت را به شهر بازگردانیم.

 1400/03/26 00:43

🔺 رئیسی: باید به معیشت معلمان رسیدگی شود/ تاکید بر مشارکت پرشور در انتخابات 15

🔹 کاندیدای ریاست جمهوری گفت: درست نیست که معلم گرفتار حقوق و معیشت خود باشد، رسیدگی به معیشت معلمان ضروری است؛ مشاغلی مانند اساتید و معلمان نمی‌توانند شغل دوم و سوم داشته باشند و باید مشکل معیشت این عزیزان را حل کنیم تا نیازی به شغل دوم نداشته باشند.

 1400/03/25 21:11

🔺 ضرورت‌های تدوین لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت چه بوده است؟ 10

🔹 کارشناس ارشد دفتر بررسی‌های امور حقوقی معاونت ریاست‌جمهوری در امور زنان و خانواده درباره الزامات و ضرورت‌های تدوین لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت توضیحاتی ارائه داد.

 1400/03/25 20:40
🔺 تشکیل شورای معتمدین محلات برای جذب سرمایه محلی

🔺 تشکیل شورای معتمدین محلات برای جذب سرمایه محلی 7

🔹 عضو شورای شهر تهران در خصوص نحوه جذب سرمایه گذاری در شهر تهران درباره برنامه های اصلاح طلبان دوره ششم شورای شهر تهران گفت: برای جذب سرمایه محلی تشکیل شورای معتمدین محلات را پیگیری می کنیم و از این مسیر تشویق می کنیم سرمایه گذاران خارج از کشور که تعلق خاطر به محل خود دارند، در این محله ها سرمایه گذاری کنند.

 1400/03/25 20:34

🔺 انتخابات آبروی نظام است/هرکس دوست دار ایران است در انتخابات مشارکت کند 19

🔹 رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات تهران گفت: هرکس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ظهور برسد.حضور پرشور و آگاهانه تمام اقشار جامعه در پای صندوق های رای مایه آبروی نظام اسلامی و تقویت کشور و مصونیت بخشی در برابر توطئه‌ها و زمینه ساز ایران قوی خواهد بود.

 1400/03/25 19:29
🔺 احتمال بارگیری محموله ۲میلیون دوزی واکسن کرونا؛ فردا / ادامه همکاری هلال احمر با وزارت بهداشت

🔺 احتمال بارگیری محموله ۲میلیون دوزی واکسن کرونا؛ فردا / ادامه همکاری هلال احمر با وزارت بهداشت 15

🔹 رییس جمعیت هلال احمر با اشاره به ورود دو میلیون دوز واکسن کرونا به کشور طی روزهای آتی، گفت: محموله واکسن کرونا قرار بود روز دوشنبه بیاید که این اتفاق نیفتاد، اما امیدواریم فردا بارگیری آن انجام شود و به زودی وارد کشور شود.

 1400/03/25 15:28

🔺 برنامه شورای شهر ششم تهران برای حمایت از خانواده‌های نوپا 6

🔹 یکی از کاندیداهای شورای شهر تهران با اشاره به اهمیت مسائل خانواده‌ها گفت: در شورای شهر تهران در دوره بعد باید تصویب قوانین حمایتی ویژه برای معیشت و مسکن خانواده‌های نوپا به تصویب برسد و شورا توجه ویژه‌ای را به تحکیم خانواده‌ داشته باشد.

 1400/03/25 14:14

🔺 ثبت نام ارتش میلیونی حامیان برنامه اقدام و تحول 8

🔹 همچنین این سامانه نوین انتخاباتی به موجب فرمایش مقام معظم رهبری، در خصوص واگذاری فعالیت‌های انتخاباتی به جوانان، از داوطلبان شرکت در امر انتخابات برای نظارت بر صحت اجرای انتخابات به عنوان نماینده کاندیدا در صندوق‌های رای ثبت نام کرده است.

 1400/03/25 14:09
فرهنگی و هنری
🔺 نامه بیش از ۶۰۰ تن از علما و مبلغان اهل سنت به رهبری برای اعلام حضور

🔺 نامه بیش از ۶۰۰ تن از علما و مبلغان اهل سنت به رهبری برای اعلام حضور 11

🔹 بیش از ۶۰۰ تن از ائمه جمعه و جماعت، علما و مبلغان اهل سنت ایران با انتشار نامه‌ای خطاب به رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای برای حضور پرشور در انتخابات پیش رو اعلام آمادگی کرده و از ملت بزرگ ایران جهت حضور در آن دعوت به عمل آوردند.

 1400/03/26 14:50
🔺 برگزاری ششمین کنگره شعر ایثار و زنان عاشورایی با نگاهی جدید و متفاوت

🔺 برگزاری ششمین کنگره شعر ایثار و زنان عاشورایی با نگاهی جدید و متفاوت 8

🔹 معاون فرهنگی و آموزشی و رییس شورای سیاست‌گذاری ششمین کنگره بین‌المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی تأکید کرد: امیدواریم ششمین کنگره شعر ایثار و زنان عاشورایی با نگاهی متفاوت و جدید برگزار شود تا شاهد نتایج خوبی باشیم.

 1400/03/25 16:31
ورزشی
🔺 به دنبال دفاع از اعتبار والیبال ایران در قهرمانی جهان هستیم

🔺 به دنبال دفاع از اعتبار والیبال ایران در قهرمانی جهان هستیم 6

🔹 تیم ملی والیبال جوانان درحالی گروه C مسابقات قهرمانی جهان باآرژانتین، مراکش و بلژیک هم‌گروه شد که به گفته بهروز عطایی حضور تیم‌هایی باکیفیت در گروه ایران می‌تواند کار رابرای تیم ملی سخت کند.

 1400/03/26 14:26
🔺 وزیر ورزش اعضای هیات رئیسه فدراسیون پزشکی ورزشی را منصوب کرد

🔺 وزیر ورزش اعضای هیات رئیسه فدراسیون پزشکی ورزشی را منصوب کرد 10

🔹 وزیر ورزش و جوانان روز چهارشنبه در حکمی و به استناد بند ۶ ماده ۸ اساسنامه فدراسیون های ورزشی آماتوری سید محمد پاک مهر، رشید حیدری مقدم و امین نوروزی را به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون پزشکی ورزشی منصوب کرد.

 1400/03/26 12:39

🔺 روحانی: کشورهای دیگر بیکار ننشسته‌اند تا ایران همه سهمیه‌های کاراته را بگیرد/ کسب یک سهمیه المپیک برای روسیه خوب بود 14

🔹 سرمربی ایرانی تیم ملی کاراته روسیه گفت، با توجه به شرایط کاراته روسیه و عدم حضور در برخی رویدادها، کسب یک سهمیه برای تیم تحت هدایت او خوب بوده است.

 1400/03/26 11:56

🔺 موفقیت تیم ملی فوتبال در ذهنیت اجتماعی «انتخابات» تاثیرخواهد داشت 8

🔹 رئیس کمیته ملی المپیک با اشاره به صعود تیم ملی فوتبال ایران به مرحله بعدی انتخابی جام جهانی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری گفت: موفقیت تیم ملی در ذهنیت اجتماعی «انتخابات» تاثیر خواهد داشت.

 1400/03/26 10:33

🔺 تصور نمی‌کردم پس از ۵ سال تلاش پارالمپیک را به راحتی از دست بدهم 6

🔹 وزنه بردار پارالمپیکی پس از خط خوردن از لیست نفرات اعزامی به بازیهای پارالمپیک توکیو گفت: برای کسب سهمیه و حضور در بازیهای پارالمپیک توکیو ۵ سال تلاش کردم، اما به راحتی از لیست نفرات اعزامی کنار گذاشته شدم.

 1400/03/26 07:46

🔺 پاراتکواندو قهرمانی آسیا| ایران با شایستگی قهرمان شد؛ خانلرخانی بهترین مربی و عزیزی فنی‌ترین بازیکن قاره کهن 7

🔹 در پایان ششمین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی آسیا تیم ملی کشورمان با کسب چهار مدال طلا، یک نقره و دو برنز توانست برای ششمین مرتبه مقتدرانه بر سکوی نخست آسیا بایستد و کاپ اولی را بالای سر ببرد.

 1400/03/25 19:40
🔺 شانس سومین مدال پیاپی المپیک برای کشتی آمل

🔺 شانس سومین مدال پیاپی المپیک برای کشتی آمل 19

🔹 کشتی مازندران و آمل که توسط قاسم رضایی از المپیک‌های لندن و ریو یک طلا و یک برنز وزن پنجم را برای ایران کسب کرده بود، در المپیک توکیو نیز با حضور یک فرنگی‌کار دیگر از آمل در همین وزن امیدوار به کسب مدال المپیکی دیگری برای کشتی فرنگی کشور است.

 1400/03/25 19:39

🔺 انتخابی جام جهانی 2022| برتری ژاپن و کار سخت تاجیکستان برای صعود/ احتمال بالای صعود ایران در صورت تساوی مقابل عراق 18

🔹 تاجیکستان با وجود کسب جایگاه دوم جدول گروه F مقدماتی جام جهانی قطر، در میان تیم‌های رده دومی پایین‌تر از ایران و لبنان ایستاده است و شانس کمی برای صعود به دور بعد دارد.

 1400/03/25 17:12
🔺 تغییر گروه‌بندی باشگاه‌های ورزشی در زمان شیوع کرونا

🔺 تغییر گروه‌بندی باشگاه‌های ورزشی در زمان شیوع کرونا 6

🔹 پیگیری‌های به عمل آمده از سوی وزارت ورزش و جوانان و موافقت دکتر رییسی، معاون وزیر بهداشت در گروه‌بندی مشاغل مرتبط با فعالیت باشگاه‌های ورزشی تغییراتی بوجود آمده که فعالیت آن‌ها در دوران کرونا را تسهیل می کند.

 1400/03/25 14:35

🔺 ابراهیمی: اگر کفه ترازو به سمت پرسپولیس است مربیان استقلال بی‌تقصیرند/ تیم ملی برای صعود 25 درصد کم دارد 14

🔹 پیشکسوت فوتبال ایران اعتقاد دارد، اگر تیمی مثل استقلال خیلی خوب نتیجه نمی‌گیرد به دلیل عدم پشتوانه است و مربیان استقلال بی‌تقصیر هستند که کفه ترازو به سمت پرسپولیس است.

 1400/03/25 13:59
علمی
🔺 بیانیه دعوت از مردم برای حضور گسترده در انتخابات

🔺 بیانیه دعوت از مردم برای حضور گسترده در انتخابات

🔹 نهاد انقلابی جهاددانشگاهی در بیانیه ای در آستانه ۲۸ خرداد روز انتخاب؛ ضمن برشمردن دستاوردهای عظیم حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو فارغ از سلایق، جناح ها، طرفداری ها و رقابت‌های انتخاباتی از اقشار مختلف مردم شریف ایران دعوت کرد تا با عزم و ارداه خود مشارکت گسترده شان در پای صندوق های رای را به نمایش گذارند.

 1400/03/26 18:58

🔺 همکاری ۲ نهاد علمی برای ارتقای آموزش پزشکی 6

🔹 دبیر ستاد توسعه فناوری نانو راه‌اندازی نمایشگاه تجهیزات پزشکی در نمایشگاه بین‌المللی را توسعه همکاری‌های دو نهاد معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری و وزارت بهداست دانست و گفت: توسعه شبیه‌سازهای حوزه پزشکی برای متخصصان بسیار مهم است و امیدواریم در این همکاری‌ها و توسعه سیمولاتورها آموزش مهارت‌های پزشکی ارتقا یابد.

 1400/03/26 15:45
🔺 ایرانسل امسال هم لوح‌تندیس زرین رضایتمندی مشتری را دریافت کرد

🔺 ایرانسل امسال هم لوح‌تندیس زرین رضایتمندی مشتری را دریافت کرد 9

🔹 لوح‌تندیس زرین «اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری»، برای سومین سال پیاپی، به ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، به‌عنوان تنها اپراتور تلفن‌همراه دریافت‌کنندۀ این لوح‌تندیس رسید.

 1400/03/26 15:26
🔺 دهه کرامت در چند برنامه خلاصه نشود/شرکت در انتخابات عمل به مسئولیت اجتماعیست

🔺 دهه کرامت در چند برنامه خلاصه نشود/شرکت در انتخابات عمل به مسئولیت اجتماعیست 15

🔹 رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس، دهه کرامت را فرصت مغتنمی برای افزایش روحیه کریمانه و بزرگ‌منشانه جامعه با تاسی به اهل بیت(ع) دانست و گفت: نباید گرامیداشت دهه کرامت، در برگزاری چند مراسم خلاصه شود، بلکه باید با برنامه‌ریزی مدون، سبک زندگی اهل بیت(ع) را ترویج داده و آن را برای همیشه در زندگی اقشار مختلف جاری کنیم.

 1400/03/26 15:20

🔺 دشمن با تلاش برای نفی انتخابات، استقلال، آزادی و جمهوریت نظام را نشانه گرفته است 9

🔹 معاون اداره کل هماهنگی و ارتباطات وزارت ارشاد گفت: دشمن با دلسرد کردن مردم و تلاش برای نفی انتخابات، شعار اصلی ملت ایران با عنوان استقلال، آزادی و جمهوریت نظام را نشانه گرفته است.

 1400/03/26 10:18
🔺 تشخیص زودتر بیماری‌های چشمی با فناوری جدید محققان ایرانی

🔺 تشخیص زودتر بیماری‌های چشمی با فناوری جدید محققان ایرانی 7

🔹 گروهی از محققان ایرانی در مطالعه اخیرشان اظهار کرده‌اند، یک سیستم تصویربرداری لیزری بدون تماس می‌تواند به پزشکان کمک کند تا بیماری‌های چشمی که باعث نابینایی می‌شوند را خیلی زودتر از آنچه اکنون ممکن است، تشخیص داده و درمان کنند.

 1400/03/26 09:46
بین الملل
🔺 انتخابات بهترین مسیر تاثیرگذاری مردم در تعیین سرنوشت است

🔺 انتخابات بهترین مسیر تاثیرگذاری مردم در تعیین سرنوشت است 10

🔹 سفیر ایران در زاگرب انتخابات را تبلور اراده ملی و بهترین مسیر تاثیرگذاری مردم در تعیین سرنوشت خود و آینده کشور دانست و تاکید کرد: تمام تمهیدات لازم با ستاد انتخابات خارج از کشور و نیز مقامات محلی به عمل آمده است.

 1400/03/26 18:00
🔺 از زرادخانه‌های هسته‌ای تا نگرانی برجامی؛ دورویی محض انگلیس

🔺 از زرادخانه‌های هسته‌ای تا نگرانی برجامی؛ دورویی محض انگلیس 7

🔹 انگلیس که به بهانه آنچه تضمین امنیت خود در فضای پرمخاطره بین‌المللی و تهدید فناوری‌های جدید رسما سیاست افزایش کلاهک‌های هسته‌ای خود را دنبال می‌کند با ژست صلح‌طلبی و قیافه‌ای حق‌به‌جانب ادعا می‌کند که برنامه صلح‌آمیز اتمی ایران طبق گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی جای نگرانی دارد.

 1400/03/26 17:50
🔺 اختصاص سه شعبه در آفریقای جنوبی برای آرای انتخابات ریاست جمهوری ایران

🔺 اختصاص سه شعبه در آفریقای جنوبی برای آرای انتخابات ریاست جمهوری ایران 10

🔹 تهران – ایرنا - سفارت جمهوری اسلامی ایران در آفریقای جنوبی اعلام کرد که سه شعبه برای جمع آوری آرا شهروندان ایرانی مقیم این کشور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اختصاص یافته است.

 1400/03/26 16:30
🔺  سخنرانی وزیر جهاد کشاورزی در نشست مجازی فائو در رم

🔺  سخنرانی وزیر جهاد کشاورزی در نشست مجازی فائو در رم 8

🔹 وزیر جهاد کشاورزی کشورمان افزود: پیامد‌های گسترده ناشی از بحران همه گیری کرونا، عملکرد زنجیره‌های ارزش غذایی و جریان محصولات کشاورزی ومصرف و دستیابی جامعه آسیب پذیر به غذای کافی و سالم را با چالش مواجه کرده است.

 1400/03/26 16:24

🔺 پوتین و بایدن، معامله بر سر هیچ 8

🔹 روسای جمهور روسیه و آمریکا در اوج کشمکش‌های سیاسی، اقتصادی و نظامی، امروز در حالی برای نخستین بار در ژنو سوئیس رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که بسیاری از تحلیلگران با اشاره به عمق تنش بین مسکو و واشنگتن، این دیدار را معامله بر سر هیچ می‌دانند.

 1400/03/26 15:29
🔺 گروسی: دستیابی به توفق برجام نیازمند اراده همه طرفها است

🔺 گروسی: دستیابی به توفق برجام نیازمند اراده همه طرفها است 8

🔹 مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با بیان اینکه دستیابی به توافق برجام نیازمند اراده سیاسی همه طرفها است، در اظهارنظری مداخله‌جویانه پیرامون مذاکرات برجام در وین ادعا کرد که برای احیای توافق هسته‌ای ایران باید تا تشکیل دولت جدید تهران صبر کرد.

 1400/03/26 14:30

🔺 هند: مذاکرات زیر نظر پکن درباره دریای چین جنوبی نباید منافع دیگران را تضعیف کند 10

🔹 وزیر دفاع هند مساله مذاکرات جاری در خصوص قوانین در دریای چین جنوبی را در نشست وزرای دفاع آسه‌آن پلاس مطرح و تاکید کرد که منافع دیگر کشورهای این منطقه نباید نادیده گرفته شود.

 1400/03/26 14:03

🔺 حمایت ایران از فلسطین انگیزه آزادی سرزمین‌های اشغالی را دوچندان می‌کند 5

🔹 رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) در پاسخ به نامه‌ دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، تاکید کرد: حمایت ایران از مردم فلسطین، انگیزه ما را برای ادامه راه مقاومت تا زمان بازپس‌گیری تمام حقوق قانونی خود و آزادی سرزمین‌های اشغالی و پایان این اشغال بی‌رحمانه، دوچندان خواهد کرد.

 1400/03/26 13:00
🔺 اولیانوف: مذاکرات وین بعد از انتخابات ایران هم ادامه دارد

🔺 اولیانوف: مذاکرات وین بعد از انتخابات ایران هم ادامه دارد 6

🔹 میخائیل اولیانوف نماینده دائم فدراسیون روسیه در سازمانهای بین المللی مستقر در وین گفت: دستیابی به توافقدر مورد احیای برجام قبل از انتخابات ریاست جمهوری در ایران در 18 ژوئن( 28 خرداد) شاید میسر نباشد و مذاکرات بعد از انتخابات نیز ادامه می یابد.

 1400/03/26 12:55
🔺 نماینده احتمالی آمریکا به دنبال تقویت ائتلاف و خلع سلاح اتمی شبه جزیره کره

🔺 نماینده احتمالی آمریکا به دنبال تقویت ائتلاف و خلع سلاح اتمی شبه جزیره کره 8

🔹 کاندیدای دستیار وزیر خارجه آمریکا در امور شرق آسیا و امور پاسیفیک گفت، اگر تاییدیه بگیرد برای تقویت ائتلاف با کره جنوبی و سایر مسائل کلیدی از جمله خلع سلاح اتمی شبه جزیره کره همکاری می‌کند.

 1400/03/26 12:42
🔺 دیدار در ژنو؛ پوتین و بایدن از یکدیگر چه می‌خواهند؟

🔺 دیدار در ژنو؛ پوتین و بایدن از یکدیگر چه می‌خواهند؟ 9

🔹 شبکه خبری ای. بی. سی. نیوز در گزارشی با پرداختن به خواسته هایی که ولادیمیر پوتین و جو بایدن در دیدار امروز خود در ژنو مطرح می کنند، نوشت: این دو رهبر با وجود تمام اختلافاتشان، خواهان آرام شدن اوضاع خواهند بود.

 1400/03/26 12:37
🔺 دیدار بایدن- پوتین در سایه اختلافات زیاد و انتظارات اندک

🔺 دیدار بایدن- پوتین در سایه اختلافات زیاد و انتظارات اندک 10

🔹 روسای جمهور آمریکا و روسیه در حالی امروز قرار است برای اولین بار از زمان روی کار آمدن بایدن در کاخ سفید دیدار کنند که دو طرف اختلافات زیادی دارند و انتظارات برای هرگونه پیشرفت در مذاکرات دو طرف اندک است.

 1400/03/26 12:09
🔺 نفتالی بنت شاگرد نتانیاهو

🔺 نفتالی بنت شاگرد نتانیاهو 7

🔹 در حالی در ۱۳ ژوئن ۲۰۲۱ نفتالی بنت با رای اعتمادی شکننده به سمت نخست وزیری رژیم صهیونیستی منصوب شد که در اراضی اشغالی از بنت به عنوان شاگرد نتانیاهو یاد می‌شود بنابراین به نظر نمی‌رسد تغییر چندانی در مواضع خصمانه رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان ایجاد شود.

 1400/03/26 11:01
🔺 دیدار پوتین - بایدن؛ دوئل یا مذاکره؟

🔺 دیدار پوتین - بایدن؛ دوئل یا مذاکره؟ 7

🔹 کارشناسان از دیدار پوتین و بایدن که قرار است عصر امروز در ژنو سوئیس برگزار شود ارزبایی‌های متفاوتی ارائه کرده اند، برخی آن را منجر به گرم شدن روابط می دانند، عده ای هم این دیدار را به دوئلی تشبیه می کنند که به بدتر شدن روابط می انجامد و افرادی هم آن را بی تاثیر می دانند.

 1400/03/26 09:50
🔺 تل‌آویو دوباره دست به دامن قاهره شد

🔺 تل‌آویو دوباره دست به دامن قاهره شد 7

🔹 رژیم صهیونیستی پس از حملات بامداد امروز (چهارشنبه) به مقر گروه های مقاومت در جنوب نوار غزه، دوباره دست به دامن قاهره شد تا شرایط این منطقه را پیش از وخیم‌تر شدن آرام کند. این رژیم پس از دریافت ضربات دردناک در نبرد 12 روزه غزه در اواخر اردیبهشت امسال، از مصر خواستار دخالت شده بود.

 1400/03/26 09:01
🔺 تخت روانچی:۲۷ شعبه در آمریکا آرای ایرانیان مقیم را اخذ می‌کنند

🔺 تخت روانچی:۲۷ شعبه در آمریکا آرای ایرانیان مقیم را اخذ می‌کنند 6

🔹 نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد که ریاست هیات اجرایی انتخابات در آمریکا را هم بر عهده دارد، گفت: ۲۷ شعبه در آمریکا در نظر گرفته شده است تا هموطنان مقیم بتوانند در انتخابات ریاست جمهوری ایران شرکت کنند.

 1400/03/26 07:38
🔺 حماس: بمباران غزه تلاشی ناموفق برای جلوگیری از مقاومت اهالی قدس است

🔺 حماس: بمباران غزه تلاشی ناموفق برای جلوگیری از مقاومت اهالی قدس است 6

🔹 سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) بامداد چهارشنبه در واکنش به حملات هوایی رژیم صهیونیستی در توییتی نوشت: بمباران غزه توسط صهیونیست‌ها تلاشی ناموفق برای جلوگیری از مقاومت مردم فلسطین در قدس است.

 1400/03/26 07:21
🔺 رفتار پلیس اتریش مقابل محل برگزاری مذاکرات برجام حرفه‌ای است

🔺 رفتار پلیس اتریش مقابل محل برگزاری مذاکرات برجام حرفه‌ای است 7

🔹 دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا در واکنش به لغو مجوز تجمعات اعتراضی مقابل هتل محل مذاکرات برجام در وین تصریح کرد که پلیس اتریش در کارش حرفه‌ای است و دقیقا می‌داند که چه اقدامی را صورت دهد.

 1400/03/26 00:53
🔺 نیکی هالی: برجام یک آرزوی مرگ برای اسرائیل و در نهایت جهان است

🔺 نیکی هالی: برجام یک آرزوی مرگ برای اسرائیل و در نهایت جهان است 11

🔹 نیکی هالی نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل که به جنوب سرزمین‌های اشغالی سفر کرده و با مقامات صهیونیستی از جمله بنیامین نتانیاهو نخست وزیر برکنار شده این رژیم دیدار کرده است طی پیامی در حساب کاربری خود در توییتر گفت: برجام یک آرزوی مرگ برای اسرائیل و در نهایت جهان است.

 1400/03/25 23:33
🔺 بورل، رئیس جمهوری امریکا را در جریان مذاکرات برجام قرار داد

🔺 بورل، رئیس جمهوری امریکا را در جریان مذاکرات برجام قرار داد 6

🔹 مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بیان داشت که در جریان دیدار با رئیس جمهوری آمریکا در اجلاس بروکسل، بحث برجام را پیش کشیده و گفته که مذاکرات وین درباره احیای توافق هسته‌ای ایران به توافق نزدیک شده است.

 1400/03/25 23:10
🔺 سازمان ملل برای آوارگان بیشتر در افغانستان آماده می‌شود

🔺 سازمان ملل برای آوارگان بیشتر در افغانستان آماده می‌شود 13

🔹 کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان می‌گوید شمار آوارگان غیرنظامی در افغانستان احتمالا پس از خروج نیروهای آمریکایی و بین‌المللی از این کشور در ماه سپتامبر افزایش می‌یابد و این سازمان برای چنین سناریویی آماده می‌شود.

 1400/03/25 22:12
🔺 دیدار بایدن و پوتین و چند نکته سفیر ایران در روسیه

🔺 دیدار بایدن و پوتین و چند نکته سفیر ایران در روسیه 12

🔹 سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه با بیان اینکه دیدار ولادیمیرپوتین و جوبایدن رئیسان جمهوری روسیه و آمریکا در حالی انجام می شود که ایران و روسیه تحت تحریم های ظالمانه آمریکا قرارگرفته اند، گفت: تهران و مسکو مخالف سیاست های یک جانبه آمریکا در منطقه و در نظام بین المللی هستند.

 1400/03/25 20:01
🔺 در اجلاس مشترک اتحادیه اروپا و آمریکا چه گذشت؟

🔺 در اجلاس مشترک اتحادیه اروپا و آمریکا چه گذشت؟ 15

🔹 سران اتحادیه اروپا و رئیس جمهوری آمریکا امروز (سه‌شنبه) طی نشست مشترکی که به صورت حضوری در بروکسل برگزار شد پیرامون مسائل مختلفی در عرصه‌های روابط دوجانبه و تحولات بین‌المللی از جمله توافق هسته‌ای ایران بحث و تبادل نظر کردند.

 1400/03/25 19:50
🔺 سفر ژنرال پاکستانی به مصر با دستور کار تعمیق مناسبات دفاعی-امنیتی

🔺 سفر ژنرال پاکستانی به مصر با دستور کار تعمیق مناسبات دفاعی-امنیتی 9

🔹 رئیس ستاد مشترک ارتش پاکستان در دومین سفر خود به منطقه غرب آسیا و آفریقا، در مصر با مقام‌های بلندپایه سیاسی و نظامی این کشور دیدار و درخصوص تعمیق مناسبات دفاعی-امنیتی اسلام‌آباد و قاهره رایزنی کرد.

 1400/03/25 17:47

🔺 تحلیل‌گر مسائل روسیه: مسکو به سمت زیان راهبردی تهران نمی رود 11

🔹 دکتر محمود شوری تحلیل گر و کارشناس ارشد حوزه روسیه در آستانه ملاقات ولادیمیر پوتین و جوبایدن روسای جمهوری روسیه و آمریکا در ژنو و با اشاره به اهمیت روابط راهبردی تهران-مسکو، گفت که معتقد است طرف روس در این دیدار به دنبال زیان راهبردی ایران نخواهد رفت.  

 1400/03/25 17:40

🔺 آمادگی نمایندگی‌های ایران در پاکستان برای برگزاری انتخابات 8

🔹 در آستانه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کشورمان، سفارت ایران در اسلام آباد و دیگر کنسولگری‌های کشورمان در پاکستان شرایط لازم را برای برگزاری انتخابات باشکوه و حضور پرشور ایرانیان مقیم پاکستان را فراهم کرده اند.

 1400/03/25 16:45
🔺 آغاز نشست مشترک اتحادیه اروپا و آمریکا؛ تقویت منافع مشترک در دستور کار

🔺 آغاز نشست مشترک اتحادیه اروپا و آمریکا؛ تقویت منافع مشترک در دستور کار 10

🔹 لندن – ایرنا - نشست مشترک اتحادیه اروپا و آمریکا روز سه شنبه و دقایقی پیش با حضور جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا و روسای شورا و کمیسیون اروپا در مقر اتحادیه اروپا در بروکسل آغاز به کار کرد.

 1400/03/25 16:04
🔺 نشست مشترک اتحادیه اروپا و آمریکا چه اهدافی را دنبال می‌کند؟

🔺 نشست مشترک اتحادیه اروپا و آمریکا چه اهدافی را دنبال می‌کند؟ 7

🔹 نشست مشترک اتحادیه اروپا و آمریکا امروز (سه‌شنبه) در حالی در بروکسل برگزار می شود که طرف اروپایی در تلاش است از به قدرت رسیدن دولت جدید آمریکا برای جا انداختن خود به عنوان منبع دیوان سالاری جهانی و تنظیم کننده استانداردها و مقررات بین المللی نهایت استفاده کند.

 1400/03/25 15:21
🔺 کارشناس روس: پوتین در دیدار بایدن برلغو تحریم‌های ایران تاکیدخواهد کرد

🔺 کارشناس روس: پوتین در دیدار بایدن برلغو تحریم‌های ایران تاکیدخواهد کرد 11

🔹 مسکو - ایرنا – «سرگئی مارکوف» رئیس اندیشکده مطالعات سیاسی روسیه گفت که معتقد است موضوع برنامه هسته ایران در دستور کار روسای جمهوری روسیه و آمریکا در ژنو قرار دارد و ولادیمیر پوتین بر لغو تحریم های غیرقانونی و یکجانبه آمریکا علیه ایران تاکید خواهد کرد.

 1400/03/25 15:00
🔺 انتخابات الجزایر، احزاب اصلی خود را پیروز می‌دانند

🔺 انتخابات الجزایر، احزاب اصلی خود را پیروز می‌دانند 9

🔹 «محمد شرفی» رئیس نهاد مستقل انتخابات الجزایر امروز (سه شنبه) در کنفرانس خبری نتایج اولیه انتخابات پارلمانی را اعلام می کند با این وجود احزاب اصلی این کشور ادعا کردند بیشترین آرا را به خود اختصاص داده اند.

 1400/03/25 14:55
سرخط خبر جدیدترین و آخرین اخبار بین المللی| خبرخوان بین المللی

تاریخچه خبر جدیدترین و آخرین اخبار بین المللی| خبرخوان بین المللی

تصاویر خبری جدیدترین و آخرین اخبار بین المللی| خبرخوان بین المللی
🔺 همه رقیبان موظف به احترام و کمک به منتخب مردم هستند
🔺 بیانیه دعوت از مردم برای حضور گسترده در انتخابات
🔺 انتخابات نماد قدرت فرهنگی، سیاسی و اقتصادی ملت شریف ایران است
🔺 انتخابات بهترین مسیر تاثیرگذاری مردم در تعیین سرنوشت است
🔺 اجرای کامل پروتکل های بهداشتی، سلامت انتخابات و رای دهندگان را تضمین می کند
🔺 از زرادخانه‌های هسته‌ای تا نگرانی برجامی؛ دورویی محض انگلیس
🔺 دعوت مردم به حضور حداکثری در انتخابات
🔺 خریدتضمینی ۱.۱ میلیون تن گندم در ۲۲ استان
🔺 انتخابات ریاست جمهوری و الزام تربیت نسل‌های مدیران آینده کشور
🔺 برنامه ایران برای کسب بازارهای منطقه‌ای در بخش ارتباطات
🔺 محجوب: هیچ جریانی نتوانسته از فرصت یکدستی دولت و مجلس استفاده کند
🔺 اختصاص سه شعبه در آفریقای جنوبی برای آرای انتخابات ریاست جمهوری ایران