ویژه: رهبر انقلاب

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی
🔺 باهنر : فوت مهسا امینی باعث زایمان زودرس شد / این بار، اغتشاشات هم وسیع‌تر بود و هم عمیق‌تر /شورای نگهبان باید فضای انتخابات را باز کند

🔺 باهنر : فوت مهسا امینی باعث زایمان زودرس شد / این بار، اغتشاشات هم وسیع‌تر بود و هم عمیق‌تر /شورای نگهبان باید فضای انتخابات را باز کند 15

 1401/09/13 23:08

🔹 آنا نوشت: فعال سیاسی اصولگرا گفت :سال ۹۶ یک بررسی میدانی کردیم و سه واژه پرتکرار در زبان مسئولان و رسانه‌های داخلی و حکومتی را استخراج کردیم. این سه واژه عبارت بودند از: فساد، ناکارآمدی و اینکه مسئولین گوششان سنگین است و حرف‌های مردم را نمی‌شنوند. در آن زمان بعد از تحقیقات میدانی به مقام معظم رهبری نامه‌ای نوشتم که این سه واژه بسیار تکرار می‌شود و وجود دارد.

🔺 پاسخ رهبر انقلاب به نامه دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه شهید مطهری / خود را برای هرچه بهتر ساختن و آراستن ایران آماده  کنید + دستخط

🔺 پاسخ رهبر انقلاب به نامه دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه شهید مطهری / خود را برای هرچه بهتر ساختن و آراستن ایران آماده  کنید + دستخط 19

 1401/09/13 10:56

🔹 تسنیم نوشت: پیرو ارسال نامه‌ای از دانش‌آموزان دبیرستان شهید مطهری به رهبر معظم انقلاب، ایشان به این نامه پاسخ داده‌اند.

🔺 اعطای نشان فداکاری به ۴ فرمانده ارتشی از سوی رهبر انقلاب

🔺 اعطای نشان فداکاری به ۴ فرمانده ارتشی از سوی رهبر انقلاب 17

 1401/09/11 22:28

🔹 نشان فداکاری اعطایی فرماندهی معظم کل قوا به دانشگاه افسری امام علی (ع)، به چهار تن از فرماندهان اسبق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اهدا شد.

اقتصادی
🔺 مرتضوی: سند آمایش سرزمینی وزارت کار تدوین می‌شود

🔺 مرتضوی: سند آمایش سرزمینی وزارت کار تدوین می‌شود 38

 1401/08/24 15:47

🔹 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سند آمایش سرزمینی این وزارتخانه در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، آموزش فنی و حرفه‌ای و عدالت هم‌سو با اسناد بالادستی نظام و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری تدوین می‌شود.

🔺 تقویت ویژه کانون‌های کارآفرینی در کشور/ دولت به دنبال بنگاه‌داری نیست

🔺 تقویت ویژه کانون‌های کارآفرینی در کشور/ دولت به دنبال بنگاه‌داری نیست 42

 1401/08/20 19:36

🔹 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تاکیدات و سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه کارآفرینی گفت: کانون های استانی و ملی کارآفرینی و اشتغال آفرینی با همراهی و همدلی دولت و بخش خصوصی به صورت ویژه ایجاد می شود.

🔺 میرکاظمی: موافقت رهبر انقلاب با برداشت از صندوق توسعه برای تولید و اشتغال

🔺 میرکاظمی: موافقت رهبر انقلاب با برداشت از صندوق توسعه برای تولید و اشتغال 21

 1401/08/17 13:41

🔹 رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: خدمت رهبری نامه‌ای از طرف رئیس جمهوری داده شده است و از ایشان اجازه خواسته‌ایم که اجازه دهند از ۲۰ درصد این درآمد‌ها در دو موضوع تملک و اشتغال استفاده کنیم که ایشان نیز با برداشت ۱۰ درصد موافقت فرمودند.

اجتماعی و حوادث

🔺 دریاهای کشور را امن نگه می داریم تا اقتدار ایران اسلامی حفظ شود 15

🔹 معاون اماد و پشتیبانی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران : هر زمان که منافع کشور و فرمایشات مقام معظم رهبری ایجاب کند سربازان ولایتمدار نیروی دریایی حاضر می شوند و مردم بدانندکه ما دریاهای کشور را امن نگه می داریم تا اقتدار ایران اسلامی حفظ شود.

 1401/09/07 16:43

🔺 ایجاد سازوکار برخورد با شایعه‌پراکنی و انتشار اخبار کذب در جامعه در قوه قضائیه 32

🔹 در پنجمین جلسه قرارگاه اجرای فرامین و سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در قوه ‏قضائیه اعلام شد؛ سازوکار مناسب و نحوه برخورد با شایعه‌پراکنی و انتشار اخبار کذب در جامعه ایجاد می‌شود.

 1401/09/02 15:29

🔺 تحلیل روزنامه جمهوری اسلامی از علل ناآرامی‌های اخیر/چک بلامحل اصلاح‌طلبان! /نمایندگان چه چیزی را تکذیب می‌کنند؟ 44

🔹 «داعش» و «پ. ک. ک» متهم ردیف اول انفجار خونبار استانبول، سلام و پیام رهبر معظم انقلاب به مردم سیستان و بلوچستان، چک الکترونیکی در انتظار استقبال کاربران، صدور احکام بدوی چند اغتشاشگر در تهران، بر باد رفتن رویای تزار بی‌تاج، انتظار روز‌های پرباران برای ایران و اعتراض ایران به مواضع خصمانه آلمان و فرانسه از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1401/08/23 04:10
🔺 جوان: کپی‌برداری کاریکاتوری از انقلاب/انتخابات کنگره آمریکا و احتمالات پیش‌رو/مالیات تورمی

🔺 جوان: کپی‌برداری کاریکاتوری از انقلاب/انتخابات کنگره آمریکا و احتمالات پیش‌رو/مالیات تورمی 44

🔹 محرمانه‌های واشنگتن و مسکو، پرونده دو خبرنگار در شرف تصمیم نهایی، سایه نرخ ارز بر قیمت کالا‌های اساسی، پهپاد‌ها بهانه و قدرت دفاعی نشانه، اطلاعیه قوه قضائیه درباره سومین سال بازداشت حمید نوری، موافقت رهبر انقلاب با افزایش ۱۰ درصدی سهم دولت از درآمد‌های نفتی، حمله موشکی موفق به انبار ائتلاف سعودی در مأرب و رقابت برای میانجیگری در قفقاز جنوبی از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1401/08/18 05:36
🔺 جامعه قضایی کشور با قوت در کنار مردم ایستاده است

🔺 جامعه قضایی کشور با قوت در کنار مردم ایستاده است 32

🔹 رئیس دیوان عدالت اداری گفت: جامعه قضایی کشور و مجموعه دیوان عدالت اداری با قوت در کنار مردم و آرمان‌های الهی انقلاب اسلامی تا زمانی که رهبر معظم انقلاب پرچم ولایت را به دست امام زمان (عج) رساند، ایستاده است.

 1401/08/17 20:28
ورزشی

🔺 رهبر انقلاب: ورزشکاران با مراقبت از رفتارشان در میدان و خارج از آن شرف خود و کشور را حفظ کنند 29

🔹 رهبر معظم انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای ورزشکار و جمعی از مادران شهدای ورزشکار فرمودند: پایبندی ورزشکاران به مسائل دینی و فعالیت جهادی تأثیر معنوی و اجتماعی زیادی دارد.

 1401/07/18 10:37
🔺 اعلام بیعت جامعه ورزش و جوانان با مقام معظم رهبری

🔺 اعلام بیعت جامعه ورزش و جوانان با مقام معظم رهبری 46

🔹 در پی بیانات روز گذشته مقام معظم رهبری در خصوص اتفاقات اخیر کشور، جامعه ورزش و جوانان و فدراسیون‌ها ضمن اعلام بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی، بار دیگر تجدید بیعت دوباره خود را با نشر بیانیه‌ای اعلام کردند.

 1401/07/12 15:11

🔺 سهرابیان: رهبر انقلاب بر ترویج فرهنگ ایثار در ورزش تاکید دارند 32

🔹 رئیس فدراسیون قایقرانی با اشاره به دیدار دست‌ اندرکاران کنگره شهدای ورزشکار با رهبر معظم انقلاب گفت: زنده نگه داشتن یاد شهدا از اولویت‌های فرهنگی در ورزش است و رهبر انقلاب بر این مهم تاکید دارند.

 1401/06/21 11:44
علمی

🔺 کاظمی آشتیانی؛ دانشمند جهادی و الگویی قابل تکثیر 25

🔹 رهبر انقلاب اسلامی در بُرهه‌های مختلف زمانی با اشاره به حرکت، نحوه‌ی کار، مدیریت و پیگیری مرحوم کاظمی آشتیانی به ویژگی‌های متمایزی از این جهادگر فقید اشاره می‌نمایند که معرف نیروی انسانی یا همان عضو جهاددانشگاهی با فرهنگ جهادی قالب در این نهاد انقلاب اسلامی است.

 1401/09/07 21:04
بین الملل
🔺 رایزن فرهنگی ایران: با تدابیر رهبر معظم انقلاب و هوشیاری مردم هیچ آسیبی به کشور نخواهد رسید

🔺 رایزن فرهنگی ایران: با تدابیر رهبر معظم انقلاب و هوشیاری مردم هیچ آسیبی به کشور نخواهد رسید 30

🔹 محمد مهدی احمدی رایزن فرهنگی ایران در دیدار با فعال رسانه‌ای اسپانیا به آشوب‌های اخیر در کشور اشاره و تاکید کرد با تدابیر رهبر معظم انقلاب و هوشیاری مردم هیچ آسیبی به ایران نخواهد رسید.

 1401/09/04 00:03
🔺 وحدت جهان اسلام در کلام رهبر معظم انقلاب

🔺 وحدت جهان اسلام در کلام رهبر معظم انقلاب 45

🔹 میهمانان شرکت کننده در سی و ششمین کنفرانس وحدت اسلامی در تهران امسال نیز مانند سال های گذشته قرار است در پایان برگزاری این کنفرانس با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کنند تا از بیانات و رهنمودهای ایشان بهره مند شوند.

 1401/07/19 13:29

🔺 بازتاب سفر پوتین و اردوغان به تهران در رسانه های جهانی 47

🔹 رهبران فدارسیون روسیه و جمهوری ترکیه روز سه شنبه برای شرکت در هفتمین اجلاس سه جانبه سران کشورهای ضامن روند آستانه به تهران سفر کردند و در این سفر دیدارهای جداگانه ای با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی و آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری کشورمان داشتند.

 1401/04/30 11:32
🔺 نماز جمعه استان‌ها؛‌ از یادآوری رسوایی مکرر دشمنان انقلاب تا قدردانی از وحدت ملت وفادار ایران

🔺 نماز جمعه استان‌ها؛‌ از یادآوری رسوایی مکرر دشمنان انقلاب تا قدردانی از وحدت ملت وفادار ایران 24

 1401/07/22 16:30

🔹 محور سخنرانی خطیبان جمعه مراکز استان و شهرستان‌های ایران روز جمعه ۲۲ مهر ماه حول وحدت ملت وفادار ایران نشات گرفته از تاکید پیامبر(ص) بر همگرایی امت اسلام و شکست و رسوایی مکرر دشمنان انقلاب بود و ائمه جمعه در کنار نمازگزاران بار دیگر بر بیعت با مقام معظم رهبری و همراهی با نظام تاکید کردند.

🔺 نماهنگ | برای امنیت ملت

🔺 نماهنگ | برای امنیت ملت 31

 1401/07/17 16:24

🔹 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «[این شهدا] حافظ امنیّتند. دشمن می‌خواهد امنیّت را از بین ببرد؛ می‌خواهد همین نقطه‌ی قوّت واضح را از جمهوری اسلامی بگیرد؛ لذا با اینها خیلی دشمنند.» رسانه KHAMENEI.IR در نماهنگ «برای امنیت ملت» تذکرات رهبر انقلاب برای قدرشناسی از حافظان امنیت را برای نخستین‌بار منتشر می‌کند.

🔺 راهپیمایی یاران مهدی (عج)؛ یاوران رهبری

🔺 راهپیمایی یاران مهدی (عج)؛ یاوران رهبری 64

 1401/07/13 19:57

🔹 همزمان با سالروز شهادت امام حسن عسگری(ع) راهپیمایی یاران مهدی (عج)؛ یاوران رهبری به منظور محکومیت اغتشاشات اخیر و پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی عصر چهارشنبه ( ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ) با حضور جمعی از مردم از میدان تجریش تا میدان چیذر برگزار شد.

سرخط خبر ویژه: رهبر انقلاب

تاریخچه خبر ویژه: رهبر انقلاب

تصاویر خبری ویژه: رهبر انقلاب
🔺 باهنر : فوت مهسا امینی باعث زایمان زودرس شد / این بار، اغتشاشات هم وسیع‌تر بود و هم عمیق‌تر /شورای نگهبان باید فضای انتخابات را باز کند
🔺 پاسخ رهبر انقلاب به نامه دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه شهید مطهری / خود را برای هرچه بهتر ساختن و آراستن ایران آماده  کنید + دستخط
🔺 اعطای نشان فداکاری به ۴ فرمانده ارتشی از سوی رهبر انقلاب
🔺 با تکیه بر مردم و نیروهای جوان و پر انگیزه در مقابل دشمنان پیشرفت عراق بایستید
🔺 با تکیه بر نیرو‌های جوان و پر انگیزه، مقابل دشمنان پیشرفت عراق بایستید
🔺 از روایت عاشقانه‌های امام‌خمینی‌(ره) با بسیجیان تا عاشقانه‌های بسیجیان با رهبر انقلاب
🔺 منظور رهبر انقلاب از نامه عاشقانه امام خمینی (ره) به بسیج چه بود؟
🔺 امام با فرمان بسیج تهدید را به فرصت تبدیل کرد/ بسیح یک فرهنگ، گفتمان و تفکر است
🔺 دفاع قاطع جامعه یهودیان از جمهوری اسلامی: در خط مقدم مقابله با آشوب‌گرانیم
🔺 رایزن فرهنگی ایران: با تدابیر رهبر معظم انقلاب و هوشیاری مردم هیچ آسیبی به کشور نخواهد رسید
🔺 معاون هماهنگ کننده سپاه: ملت ایران همچنان پشتیبان انقلاب و رهبری هستند
🔺 رهبر انقلاب: آمریکایی ها و اروپایی ها هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند
popup