ویژه: آیت الله رئیسی

Loading fehamnews خبر فهام
مناسبت
ولادت باسعادت مولای عاشقان، امیر مؤمنان، علی علیه السلام، مبارک باد

ولادت باسعادت مولای عاشقان، امیر مؤمنان، علی علیه السلام، مبارک باد

سیاسی

🔺 نرخ بهای خدمات صدور گواهی معاینه فنی وسایل نقلیه تعیین شد 17

🔹 هیئت وزیران در جلسه صبح روز چهارشنبه خود به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، با پیشنهاد مشترک وزارتخانه های کشور و راه و شهرسازی مبن...

 1401/11/12 18:02

🔺 آیت‌الله رئیسی: روابط برادرانه ایران و آذربایجان بر پیوند‌های فرهنگی و تاریخی ناگسستنی بنیان نهاده شده است/ علی‌اف: ایران و آذربایجان اجازه نمی‌دهند کسی فرصت اخلال در روابط دوستانه دو کشور را پیدا کند 19

🔹 رئیس جمهور با بیان اینکه روابط دوستانه و برادرانه دو ملت ایران و آذربایجان بر پیوند‌های فرهنگی و تاریخی ناگسستنی بنیان نهاده شده است، اظهار داشت: دول...

 1401/11/08 22:01
🔺 رسیدگی به طرح تاسیس سازمان حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه در کمیسیون امنیت ملی پایان یافت

🔺 رسیدگی به طرح تاسیس سازمان حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه در کمیسیون امنیت ملی پایان یافت 17

🔹 رئیس کمیسیون امنیت ملی از پایان رسیدگی به طرح تاسیس سازمان حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه در کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: این طرح برای ادامه مسیر قانونی، به صحن مجلس ارسال شد.

 1401/11/05 11:30

🔺 اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه بخشی دیگر از جنگ ترکیبی علیه ملت ایران است 22

🔹 مهم‌ترین مسائل و موضوعات کشور، در نشست سران سه قوه که عصر امروز شنبه به میزبانی آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در دفتر رئیس جمهور برگزار شد، مورد بر...

 1401/11/01 20:01
🔺 رئیس قوه قضاییه در جمع مدیران سازمان تعزیرات حکومتی (پیک بامدادی ۱۴۰۱/۱۰/۰۳)

🔺 رئیس قوه قضاییه در جمع مدیران سازمان تعزیرات حکومتی (پیک بامدادی ۱۴۰۱/۱۰/۰۳) 31

🔹 رئیس قوه قضاییه گفت: مسئولان این سازمان همه موارد اختلافی از قانون را احصاء و به ما اعلام کنند، تا برای رفع، تغییر یا اصلاح آنها اقدام کنیم. آقای اژه‌ایی که در جمع مدیران سازمان تعزیرات حکومتی سخن می‌گفت، با اشاره به این که نتیجه اقدامات قضایی در اجرای احکام نشان داده می‌شود، گفت: باید موانع اجرای سریع احکام برطرف شود ...

 1401/10/29 11:05
اقتصادی

🔺 واکنش خاندوزی به شایعه اعمال نفوذ برای برکناری عشقی؛ تحت فشار تصمیم نمی‌گیریم 38

🔹 وزیر اقتصاد با تکذیب اعمال فشار از سوی کمیسیون اقتصادی مجلس بر شورای عالی بورس در خصوص تعیین ریاست سازمان بورس گفت: اساسا دولت آیت الله رئیسی، دولتی نیست که تحت فشار، تصمیم بگیرد.

 1401/09/08 08:12
🔺 دستور کار مهم جلسه هیات دولت؛ علت حضور نیافتن رییس جمهور در جلسه رای اعتماد

🔺 دستور کار مهم جلسه هیات دولت؛ علت حضور نیافتن رییس جمهور در جلسه رای اعتماد 46

🔹 وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره علت حضور نیافتن آیت الله رئیسی رییس جمهور در جلسه رأی اعتماد گفت: چهارشنبه ها جلسه هیأت وزیران تشکیل می‌شود و در جلسه امروز موضوعات مهمی در دستور کار و بررسی اعضای کابینه قرار دارد.

 1401/07/27 09:59
🔺 طراح بنزین ۵ هزار تومانی نگران سرمایه اجتماعی شد + فیلم و عکس

🔺 طراح بنزین ۵ هزار تومانی نگران سرمایه اجتماعی شد + فیلم و عکس 69

🔹 رئیس کل بانک مرکزی دولت روحانی بدون اشاره به علت مشکلات اقتصادی کنونی، دولت یک ساله آیت الله رئیسی را مقصر وضع موجود معرفی کرد و از ضرورت توجه به سرمایه اجتماعی گفت. مروری بر نقش همتی در فشارهای اقتصادی سال‌های اخیر و از دست رفتن سرمایه اجتماعی، عیار دغدغه‌مندی وی را آشکار می‌کند.

 1401/07/06 00:27
🔺 پیگیری سفر استانی رئیس جمهور/ پرداخت تسهیلات رونق تولید در مازندران به ۸۰۵ میلیارد تومان رسید

🔺 پیگیری سفر استانی رئیس جمهور/ پرداخت تسهیلات رونق تولید در مازندران به ۸۰۵ میلیارد تومان رسید 120

🔹 حدود ۶ ماه پس از هفدهمین سفر استانی رئیس جمهور به مازندران و با ارجاع حدود ۱۵ هزار نامه مرتبط با دریافت تسهیلات، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از پرداخت ۸۰۵ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به صاحبان بنگاه‌های اقتصادی درخواست‌کننده از آیت‌الله رئیسی خبر داد.

 1401/07/04 11:08

🔺 مهدیشهر قطب دامپروری کشور، یک گام تا تحقق مصوبه سفر دولت 49

🔹 ایجاد قطب دامپروری کشور در شهرستان مهدیشهر یکی از مصوبه‌های سفر آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور به استان سمنان بود که اکنون روزشمار بهره‌برداری از مرکز به‌نژاد دامی با پیشرفت بیش از ۹۵ درصد شتابدهنده تحقق این مصوبه است.

 1401/06/27 07:56
اجتماعی و حوادث

🔺 علل نارضایتی بخشی از مردم از دستگاه قضایی را احصاء و برای رفع سریع آن اقدام کنید 19

🔹 رئیس قوه قضاییه گفت: صرف‌نظر از رضایت آن بخش از مردم و مراجعان به دستگاه قضایی، شما قضات دادگاه عالی و دادسرای انتظامی قضات مستمرا نسبت به احصاء علل نارضایتی بخشی از مردم از دستگاه قضایی اهتمام داشته باشید.

 1401/11/05 13:13

🔺 صدور بیش از یک میلیون و ۴۵۰ هزار گواهی عدم سوءپیشینه در ۸ ماهه امسال 25

🔹 رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه گفت:در سال گذشته مدت زمان صدور گواهی عدم سوء پیشینه در دو روز کاری و در مدت زمان ۴۸ ساعت صورت می‌گرفت، اما در حال حاضر این زمان به ۳۶ ساعت کاهش پیدا کرده است.

 1401/10/03 17:12

🔺 گفت‌وگوی عقلانی به بهبود روش‌ها در حکمرانی کمک می کند 28

🔹 رئیس کل دادگستری استان سمنان گفت: قوه قضاییه با وجود هجمه‌های دشمنان نظام، حفظ آزادی‌های مشروع و استماع دغدغه افراد جامعه را وظیفه خود می داند و معتقد است با گفت‌وگوی عقلانی، توأم با نقد مشفقانه می‌توان به بهبود روش‌ها در حکمرانی کمک کرد.

 1401/09/21 18:45
🔺 دستور اژه‌ای برای شناسایی سریع تهدیدکنندگان زندگی مردم

🔺 دستور اژه‌ای برای شناسایی سریع تهدیدکنندگان زندگی مردم 39

🔹 رئیس قوه قضاییه گفت: کسانی که در دل و ذهن کسبه و بازاریان و کامیون‌داران و رانندگان زحمتکش رعب و وحشت ایجاد و آن‌ها را تهدید می‌کنند ؛ این‌ها مصادیق ایذاء و آزار رساندن به مردم است.

 1401/09/14 12:58

🔺 اژه‌ای: بازی غیرتمندانه ملی‌پوشان کشورمان موجب شعف آحاد مردم عزیز شد 47

🔹 رئیس قوه قضاییه در پیام تبریکی به مناسبت پیروزی ملی‌پوشان فوتبال کشورمان بر تیم ولز گفت: پیروزی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران بر تیم ولز و از آن مهم‌تر بازی غیرتمندانه و غیورانه ملی پوشان کشورمان، موجب مسرّت و شعف مردم عزیز شد.

 1401/09/04 18:01
بین الملل
🔺 بشار اسد: جمهوری اسلامی ایران شریک سوریه است

🔺 بشار اسد: جمهوری اسلامی ایران شریک سوریه است 30

 1401/10/25 05:12

🔹 رئیس جمهور سوریه در دیدار امیرعبداللهیان با بیان اینکه ما حمایت‌های تهران را فراموش نخواهیم کرد، سفر آتی آیت‌الله رئیسی به دمشق را با اهمیت توصیف کرد.

🔺 سازمانی برای صلح و ایده آسیا-آسیایِ ایران

🔺 سازمانی برای صلح و ایده آسیا-آسیایِ ایران 54

 1401/07/20 18:03

🔹 ششمین نشست سران کشورهای عضو سازمان «سیکا» در حالی با حضور آیت‌الله رئیسی برگزار می‌شود که ایده صلح و تعامل این نهاد، از مهمترین دغدغه‌های جمهوری اسلامی در منطقه و آسیاست؛ ایده‌ای که تنها با گفت‌وگو میان کشورهای آسیایی قابل تحقق خواهد بود.

🔺 مازندران مهم‌ترین دروازه اقتصادی ایران به منطقه خزر

🔺 مازندران مهم‌ترین دروازه اقتصادی ایران به منطقه خزر 51

 1401/07/16 07:48

🔹 دیپلماسی فعال اقتصادی منطقه‌ای دولت آیت‌الله رئیسی و در ورای آن برگزاری دومین مجمع اقتصادی کشورهای ناحیه کاسپین در روسیه، اکنون انگاره‌های ویژه‌ای را در کشور به وجود آورده و مازندران نیز به‌دلیل برخورداری از شرایط خاص اقتصادی و زیرساختی، می‌تواند نقش خاصی در افزایش تبادلات تجاری ایفا ‌کند.

🔺 دستور اژه‌ای به وزیر دادگستری درباره کالا‌های قاچاق و متروکه

🔺 دستور اژه‌ای به وزیر دادگستری درباره کالا‌های قاچاق و متروکه 34

 1401/09/25 20:47

🔹 رئیس قوه قضاییه گفت: وزیر دادگستری به همراه نمایندگان دستگاه قضا در سازمان اموال تملیکی در اسرع وقت گزارشی را از کلیه کالا‌های قاچاق و متروکه که به دلایل مختلف قابل فروش یا قابل ترخیص نیستند تهیه کنند.

🔺 رئیس قوه قضاییه: مسئولان اگر کاری را نمی‌توانند انجام دهند، وعده قطعی ندهند

🔺 رئیس قوه قضاییه: مسئولان اگر کاری را نمی‌توانند انجام دهند، وعده قطعی ندهند 36

 1401/09/24 22:21

🔹  رئیس قوه قضاییه گفت: فرصت خدمتگزاری سریع می‌گذرد، باید ببینیم چه کاری انجام می‌دهیم که در قضاوت‌ مردم عملکرد مثبت و مفید داشته باشیم.

🔺 رئیس سازمان سینمایی: درباره سرنوشت فیلم‌های هنرمندانی که کشف حجاب کرده اند تصمیم‌گیری خواهیم کرد/ تصمیم درباره سینماگران بازداشتی در حیطه اختیارات قوه قضاییه است

🔺 رئیس سازمان سینمایی: درباره سرنوشت فیلم‌های هنرمندانی که کشف حجاب کرده اند تصمیم‌گیری خواهیم کرد/ تصمیم درباره سینماگران بازداشتی در حیطه اختیارات قوه قضاییه است 62

 1401/09/22 17:41

🔹 محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی بیان کرد که صدور حکم ممنوع‌الکاری برای هیچ هنرمندی در اختیار این سازمان نیست و نهایتاً باید به احکامی که قوه قضاییه صادر کرده است، عمل کنند.

سرخط خبر ویژه: آیت الله رئیسی

تاریخچه خبر ویژه: آیت الله رئیسی

تصاویر خبری ویژه: آیت الله رئیسی
🔺 رسیدگی به طرح تاسیس سازمان حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه در کمیسیون امنیت ملی پایان یافت
🔺 رئیس قوه قضاییه در جمع مدیران سازمان تعزیرات حکومتی (پیک بامدادی ۱۴۰۱/۱۰/۰۳)
🔺 بشار اسد: جمهوری اسلامی ایران شریک سوریه است
🔺 دستور اژه‌ای به وزیر دادگستری درباره کالا‌های قاچاق و متروکه
🔺 رئیس قوه قضاییه: مسئولان اگر کاری را نمی‌توانند انجام دهند، وعده قطعی ندهند
🔺 رئیس سازمان سینمایی: درباره سرنوشت فیلم‌های هنرمندانی که کشف حجاب کرده اند تصمیم‌گیری خواهیم کرد/ تصمیم درباره سینماگران بازداشتی در حیطه اختیارات قوه قضاییه است
🔺 علم الهدی: زنانی در خیابان کشف حجاب عمدی می‌کنند / آنها با شبکه‌های معاند و گروهک‌های نفاق ارتباط دارند / در این شرایط نمی‌توان ساکت بود
🔺 اژه‌ای: به‌زودی، احکام مفسدان و محاربان، اجرا می‌شود / تهدیدکنندگان مغازه‌داران و کامیون‌داران به اعتصاب، شناسایی و محاکمه می‌شوند
🔺 دستور اژه‌ای برای شناسایی سریع تهدیدکنندگان زندگی مردم
🔺 اصول بنیادین قانون اساسی فراروی رئیس دستگاه قضا
🔺 اژه‌ای: باید مسائل را تا حد ممکن به روش صلح و سازش حل و فصل کرد
🔺 31 نماینده دستگاه قضا به مجامع نمایندگان برای تعامل قوا معرفی می‌شود/ تاکید نمایندگان بر رعایت عدالت و انصاف در بررسی حوادث اخیر
popup