جدیدترین و آخرین اخبار سیاسی| خبرخوان سیاسی

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 رآکتور آب سنگین اراک در سریع ترین زمان ممکن به بهره‌برداری برسد 12

🔹 معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران روز پنجشنبه از مجتمع هسته‌ای خنداب‌ (اراک) بازدید کرد و در جریان پیشرفت پروژه بازطراحی و ساخت راکتور آب سنگین قرار گرفت و با مدیران و متخصصین اجرای این پروژه دیدار و گفتگو کرد.

 1400/06/25 22:30
🔺 آیت الله رئیسی: اولویت دولت ایران اقتصادی است

🔺 آیت الله رئیسی: اولویت دولت ایران اقتصادی است 5

🔹 رئیس جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه سطح روابط اقتصادی ایران و بلاروس کافی و راضی کننده نیست، گفت: تکمیل هر چه سریع‌تر پروژه‌های مشترک دو کشور می‌تواند روند گسترش تعاملات اقتصادی دوجانبه را تسریع و تسهیل کند.

 1400/06/25 21:30

🔺 رئیسی در دیدار "شوکت میرزایف": سطح روابط اقتصادی ایران و ازبکستان باید ارتقا یابد 9

🔹 رئیس جمهور کشورمان در دیدار با همتای ازبکستانی خود با تاکید بر اینکه تحریم‌ها مانع پیشرفت ایران نبوده و نیستند، اظهار داشت: در عین حال به دنبال رفع تحریم‌های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی هستیم.

 1400/06/25 20:24
🔺 آیت الله رئیسی:ظرفیت گسترش مناسبات بین تهران و اسلام آباد وجود دارد

🔺 آیت الله رئیسی:ظرفیت گسترش مناسبات بین تهران و اسلام آباد وجود دارد 10

🔹 رئیس جمهوری در دیدار با نخست وزیر پاکستان با بیان اینکه ظرفیت های دست نخورده و ارزشمندی در ایران و این کشور برای گسترش مناسبات وجود دارد،گفت: عزم جمهوری اسلامی ایران ارتقای روابط و همکاری های منطقه ای به ویژه با کشورهای همسایه است و در این میان پاکستان جایگاه خاصی دارد.

 1400/06/25 19:29
🔺 گروه های شکست خورده به دنبال ایجاد شکاف میان مردم و مسئولان هستند

🔺 گروه های شکست خورده به دنبال ایجاد شکاف میان مردم و مسئولان هستند 10

🔹 نماینده ولی فقیه در استان قم رعایت تقوا و یاری دین خدا را از وظایف مسئولان در نظام اسلامی دانست و گفت: این دولت نشان داده که اهل خدمت به مردم برای رضای خدا است و مردم باید مراقب باشند چراکه افرادی از روی جهل و یا سازمان یافته و وابسته به گروه‌های شکست خورده معاند به دنبال شکاف میان مسئولان و مردم هستند.

 1400/06/25 19:14
🔺 سفر وزیر کشور به سیستان و بلوچستان؛ معارفه استاندار و گام‌های نخست

🔺 سفر وزیر کشور به سیستان و بلوچستان؛ معارفه استاندار و گام‌های نخست 8

🔹 حسین مدرس‌خیابانی استاندار جدید سیستان و بلوچستان در سفر امروز وزیر کشور به این استان و معرفی رسمی فعالیت خود را با شعار «ایجاد جهادسازندگی با تکیه بر مردم در این استان» آغاز کرد تا شروعی برای رفع محرومیت‌ها در این استان جنوب شرقی کشور باشد.

 1400/06/25 18:37

🔺 باید یکبار برای همیشه لکه ننگ محرومیت و مظلومیت از استان سیستان و بلوچستان زدوده شود 6

🔹 عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس در مراسم تودیع و معارفه استاندار این استان گفت:باید یکبار برای همیشه لکه ننگ محرومیت و مظلومیت از این استان زدوده شود.

 1400/06/25 18:36
🔺 تحریم ها مانع پیشرفت ایران نشدند، اما تلاش می کنیم برطرف شوند

🔺 تحریم ها مانع پیشرفت ایران نشدند، اما تلاش می کنیم برطرف شوند 6

🔹 رئیس جمهور گفت: سطح فعلی روابط اقتصادی تهران و تاشکند هم سطح روابط سیاسی دو کشور نیست و جمهوری اسلامی علاقمند است روابط اقتصادی با ازبکستان را در چارچوب گسترش مناسبات با همسایگان بیش از پیش گسترش دهد.

 1400/06/25 18:26
🔺 موفقیت احیای برجام؛صدور بیانیه و ابراز نگرانی یا اراده و حسن نیت

🔺 موفقیت احیای برجام؛صدور بیانیه و ابراز نگرانی یا اراده و حسن نیت 11

🔹 تروئیکای اروپایی در بیانیه ای با ابراز نگرانی از تعهدات هسته ای ایران، خواستار بازگشت فوری تهران به مذاکرات وین شده اند. گفت و گوها برای احیای برجام در هر صورت از سرگرفته می شود اما شرط موفقیت آن داشتن حسن نیت و اراده طرفهای غربی برای اتخاذ تصمیمات سخت و شجاعانه از سوی آنهاست.

 1400/06/25 17:12
🔺 تجهیز بخش ICU بیمارستان فومن توسط ارتش

🔺 تجهیز بخش ICU بیمارستان فومن توسط ارتش 7

🔹 فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش، از تکمیل و تجهیز بخش آی.سی.یوی بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فومن با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریالی خبر داد و خاطرنشان کرد: این پروژه با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در هفته دفاع مقدس به بهره برداری می رسد.

 1400/06/25 16:20
🔺 فرمانده قرارگاه قدس: اتحاد و انسجام رمز حل مشکلات است

🔺 فرمانده قرارگاه قدس: اتحاد و انسجام رمز حل مشکلات است 8

🔹 فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور گفت: ظرفیت‌های مهمی در کشور بویژه سیستان و بلوچستان وجود دارد و هیچ چیزی کم نداریم که با اتحاد، انسجام و برادری می توان از این ظرفیت‌ها برای رفع تمامی مشکلات بهره گیری کرد.

 1400/06/25 16:16
🔺 رئیسی وارد دوشنبه پایتخت تاجیکستان شد

🔺 رئیسی وارد دوشنبه پایتخت تاجیکستان شد 7

🔹 سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران که به دعوت رسمی رئیس‌جمهور تاجیکستان به عنوان رئیس دوره‌ای سازمان همکاری شانگهای و به منظور شرکت در اجلاس سران این سازمان به این کشور سفر کرده است، دقایقی قبل وارد دوشنبه شد و در فرودگاه این شهر از سوی نخست وزیر تاجیکستان مورد استقبال قرار گرفت.

 1400/06/25 14:52

🔺 مجاهدت فقط در جنگ نیست، معنای امروز مجاهدت یعنی محرومیت‌زدایی و رشد اقتصادی/ مجلس به دنبال تغییر فرایند ایجاد کسب وکارها به نحوی است که مسئولان به دنبال مردم باشند 15

🔹 رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه جریان کار باید تغییر کند، گفت: به جای اینکه مردم در جریان بروکراسی بدوند، مسئولان باید دنبال مردم بدوند و ما نیز برای همین انقلاب کردیم در همین راستا روز گذشته کلیات طرحی در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید و وارد جزئیات آن شدیم که تصمیم حیاتی برای موضوع کار و اشتغال بود.

 1400/06/25 13:51
🔺 وزیر کشور: سیستان‌ و بلوچستان یادآور امنیت در برابر توطئه‌های دشمن است

🔺 وزیر کشور: سیستان‌ و بلوچستان یادآور امنیت در برابر توطئه‌های دشمن است 5

🔹 وزیر کشور گفت: روحیه وفاداری، عزت، تلاش و مجاهدت مردم سیستان و بلوچستان باعث ناامیدی دشمنان انقلاب در ایجاد نا امنی شده و امروز این استان یادآور امنیت در برابر توطئه‌های دشمن است.

 1400/06/25 12:30
🔺 رئیس قوه قضاییه: باید نوآوری‌هایی در عرصه کار و خدمت داشته باشیم

🔺 رئیس قوه قضاییه: باید نوآوری‌هایی در عرصه کار و خدمت داشته باشیم 6

🔹 رئیس قوه قضاییه گفت: علاوه بر داشتن نیروی انسانی کاردان و با انگیزه و با روحیه جهادی باید حتما نسبت به گذشته نوآوری‌هایی در عرصه کار و خدمت داشته باشیم و با همان ساز و کارها و ابزار مرسوم و متعارف تحول اساسی ایجاد نمی‌شود.

 1400/06/25 11:54
🔺 رییسی: اولویت نخست جمهوری اسلامی ارتباط با کشورهای منطقه است

🔺 رییسی: اولویت نخست جمهوری اسلامی ارتباط با کشورهای منطقه است 5

🔹 رییس‌جمهوری اولویت نخست جمهوری اسلامی ایران را ارتباط با کشورهای منطقه به‌ویژه کشورهای همسایه عنوان کرد و گفت: با سفر به تاجیکستان فصل جدیدی از ارتباط با این کشور در زمینه‌های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی رقم می‌خورد.

 1400/06/25 11:49
🔺 ادای احترام وزیر کشور به مقام شامخ شهدای زاهدان

🔺 ادای احترام وزیر کشور به مقام شامخ شهدای زاهدان 10

🔹 دکتر احمد وحیدی وزیر کشور به همراه حسین مدرس خیابانی استاندار جدید سیستان و بلوچستان و احمدعلی موهبتی استاندار سابق این استان با حضور در گلزار شهدای زاهدان با قرائت فاتحه و اهدای گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

 1400/06/25 11:43

🔺 استکبارستیزی و دفاع از مظلوم از ویژگی‌های ارتش جمهوری اسلامی است 6

🔹 سرلشکر موسوی با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران دفاع از اسلام و انقلاب را وظیفه خود می‌داند، گفت: روحیه انقلابی در تک تک افراد و سربازان ارتش وجود دارد و استکبارستیزی و دفاع از مظلوم از ویژگی‌های ارتش است.

 1400/06/25 11:31
🔺 برخی در استان کرمان به جای حل مشکلات مردم دنبال مطالبات سیاسی هستند

🔺 برخی در استان کرمان به جای حل مشکلات مردم دنبال مطالبات سیاسی هستند 5

🔹 نماینده مردم کرمان و راور در مجلس مسئله ای را غیر از معیشت، توسعه پایدار و حل مشکلات مردم استان واجب تر ندانست و اظهار کرد: متاسفانه بعضی ها در استان کرمان دنبال مطالبات سیاسی هستند ولی برای ما موضوع مردم و حل مشکلات معیشتی، اشتغال و ... مهمتر است.

 1400/06/25 11:29

🔺 نظارت میدانی رئیس مجلس از بندر امیرآباد در استان مازندران 6

🔹 دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، پنجشنبه 25 شهریورماه در جریان سفر به استان مازندران از بندر امیرآباد بازدید و با تعدادی از کارکنان و کارگران این بندر گفت‌وگو کرد. «این گزارش در حال تکمیل است...»

 1400/06/25 11:20
🔺 دومین دوره آموزش مجازی زبان فارسی ویژه کودکان آغاز شد

🔺 دومین دوره آموزش مجازی زبان فارسی ویژه کودکان آغاز شد 6

🔹 در ادامه برگزاری دوره‌های آموزش زبان و ادبیات فارسی از سوی رایزنی فرهنگی و نماینده بنیاد سعدی در ژاپن و با توجه به استقبال از برگزاری اولین دوره ویژه کودکان و نوجوانان، دومین دوره آموزشی ویژه این گروه سنی در فضای مجازی در ژاپن آغاز شد.

 1400/06/25 11:12

🔺 آیین اختتامیه نوزدهمین دوره رزم مقدماتی مشترک جامعه‌پذیری دانشگاه‌های افسری ارتش برگزار شد 59

🔹 آیین اختتامیه نوزدهمین دوره رزم مقدماتی مشترک جامعه‌پذیری دانشگاه‌های افسری ارتش با حضور فرمانده کل ارتش در مرکز آموزش حضرت جوادالائمه (ع) نزاجا برگزار شد.

 1400/06/25 10:12

🔺 جزئیات طرح مقابله با مفاسد اقتصادی / پرداخت اموال اخلالگران اقتصادی به‌ عنوان جریمه مالی 13

🔹 نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس از اتمام بررسی طرح مقابله با مفاسد اقتصادی در این کمیسیون خبر داد و گفت:با مصوبه اعضای کمیسیون دارایی‌های اخلال‌گران اقتصادی به عنوان جریمه مالی محاسبه می‌شود.

 1400/06/25 10:07

🔺 طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار رفع کننده تحریم‌های داخلی است 6

🔹 نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: با وجود تحریم‌های خارجی باید روی رفع تحریم‌های داخلی و بروکراسی‌های خسته کننده متمرکز شد و با مقررات زدایی و تصویب قوانین تسهیل کننده کسب و کار به دنبال ایجاد رونق تولید در کشور بود.

 1400/06/25 09:30
🔺 حضور رییسی در اجلاس شانگهای تحرک در عرصه منطقه‌گرایی نوین است

🔺 حضور رییسی در اجلاس شانگهای تحرک در عرصه منطقه‌گرایی نوین است 5

🔹 یک کارشناس مسائل راهبردی گفت: ایران همواره الگوهای مختلفی را برای شکل دادن به منطقه‌گرایی در سیاست خارجی دنبال کرده است. شرکت رییس‌جمهوری در اجلاس همکاری شانگهای، نوعی تحرک در عرصه منطقه‌گرایی نوین است.

 1400/06/25 08:22
🔺 دو هدف عمده بشار اسد از سفر به روسیه

🔺 دو هدف عمده بشار اسد از سفر به روسیه 12

🔹 یک کارشناس مسائل غرب آسیا با اشاره به سفر اخیر بشاراسد رئیس جمهور سوریه به مسکو و دیدار با پوتین رئیس جمهور روسیه اظهار کرد: در این سفر دو موضوع خروج نیروهای نظامی کشورهای بیگانه از جمله آمریکا و ترکیه از سوریه و همچنین کمک مسکو به دمشق برای بازسازی سوریه مورد بحث و رایزنی قرار گرفت.

 1400/06/25 04:15
🔺 ضرورت مدیریت یکپارچه آب در وزارت جهاد کشاورزی و نیرو دولت سیزدهم

🔺 ضرورت مدیریت یکپارچه آب در وزارت جهاد کشاورزی و نیرو دولت سیزدهم 9

🔹 یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس گفت: ما نیازمند مدیریت یکپارچه با همکاری وزارت جهاد و وزارت نیرو دولت سیزدهم هستیم. ما باید با استفاده از ظرفیت آب‌های شیرین در کشور، بتوانیم کل کشور را پوشش دهیم.

 1400/06/25 00:00
🔺 پاسخ غریب آبادی به سفیر رژیم صهیونیستی

🔺 پاسخ غریب آبادی به سفیر رژیم صهیونیستی 7

🔹 سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین، در واکنش به ادعای سفیر رژیم صهیونیستی که گفته بود آژانس هفت ماه (از زمان تصویب قانون اقدام راهبردی مجلس) است که نسبت به فعالیت های هسته ای ایران کور است، آن را ادعای مضحک خواند.

 1400/06/24 23:59
🔺 میرکاظمی: بخش خصوصی باید به‌صورت جدی وارد فعالیت اقتصادی شود

🔺 میرکاظمی: بخش خصوصی باید به‌صورت جدی وارد فعالیت اقتصادی شود 5

🔹 سیدمسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان این‌که باید با اصلاح سیاست‌ها و برداشتن موانع سرمایه‌گذاری، بخش خصوصی به‌صورت جدی وارد فعالیت اقتصادی شود، گفت: ظرفیت منابع عمومی دولت و مالیات در بودجه سال ۱۴۰۱ به‌طور دقیق مشخص شود.

 1400/06/24 23:38
🔺 واکنش ایران به ادعای آزار جسمی بازرسان آژانس

🔺 واکنش ایران به ادعای آزار جسمی بازرسان آژانس 6

🔹 نماینده دائم ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: سیاست حفاظتی تاسیسات هسته‌ای از چند ماه پیش بهبود یافته و تغییر کرده است؛ این سیاست‌ها و تدابیر و اقدامات جدید حفاظتی شامل چگونگی بازرسی از بازرسان آژانس هم شده است.

 1400/06/24 22:36
سرخط خبر جدیدترین و آخرین اخبار سیاسی| خبرخوان سیاسی

تاریخچه خبر جدیدترین و آخرین اخبار سیاسی| خبرخوان سیاسی

تصاویر خبری جدیدترین و آخرین اخبار سیاسی| خبرخوان سیاسی
🔺 آیت الله رئیسی: اولویت دولت ایران اقتصادی است
🔺 آیت الله رئیسی:ظرفیت گسترش مناسبات بین تهران و اسلام آباد وجود دارد
🔺 گروه های شکست خورده به دنبال ایجاد شکاف میان مردم و مسئولان هستند
🔺 سفر وزیر کشور به سیستان و بلوچستان؛ معارفه استاندار و گام‌های نخست
🔺 تحریم ها مانع پیشرفت ایران نشدند، اما تلاش می کنیم برطرف شوند
🔺 موفقیت احیای برجام؛صدور بیانیه و ابراز نگرانی یا اراده و حسن نیت
🔺 تجهیز بخش ICU بیمارستان فومن توسط ارتش
🔺 فرمانده قرارگاه قدس: اتحاد و انسجام رمز حل مشکلات است
🔺 رئیسی وارد دوشنبه پایتخت تاجیکستان شد
🔺 وزیر کشور: سیستان‌ و بلوچستان یادآور امنیت در برابر توطئه‌های دشمن است
🔺 رئیس قوه قضاییه: باید نوآوری‌هایی در عرصه کار و خدمت داشته باشیم
🔺 رییسی: اولویت نخست جمهوری اسلامی ارتباط با کشورهای منطقه است
popup