جدیدترین و آخرین اخبار سیاسی| خبرخوان سیاسی

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 تضمین سلامت انتخابات و رأی‌دهندگان در افزایش مشارکت موثر است 8

🔹 رئیس‌جمهور با بیان اینکه اجرای کامل و صحیح پروتکل‌های بهداشتی در روز انتخابات تضمین‌کننده سلامت مردم و رأی‌دهندگان است، گفت: تضمین سلامت انتخابات و رأی‌دهندگان در افزایش مشارکت موثر است.

 1400/03/26 17:57
🔺 اجرای کامل پروتکل های بهداشتی، سلامت انتخابات و رای دهندگان را تضمین می کند

🔺 اجرای کامل پروتکل های بهداشتی، سلامت انتخابات و رای دهندگان را تضمین می کند 9

🔹 جلسه روسای کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا بعد از ظهر چهارشنبه در حضور رئیس جمهور برگزار شد و در این جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد و کمیته های امنیتی – اجتماعی و بهداشت و درمان گزارش های خود را از وضعیت کنترل و مهار بیماری در کشور و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی و نظارت بر روند اجرای دستورالعمل ها در ایام تبلیغات انتخاباتی و روز برگزاری انتخابات ارائه کردند.

 1400/03/26 17:53
🔺 انتخابات ریاست جمهوری و الزام تربیت نسل‌های مدیران آینده کشور

🔺 انتخابات ریاست جمهوری و الزام تربیت نسل‌های مدیران آینده کشور 9

🔹 عرصه ریاست جمهوری، عرصه تجربه اندوزی و آزمون و خطا نیست؛ بلکه فرصت به کارگیری همه تجربیات زیسته و انباشته شده و عملیاتی‌سازی دانش مدیریتی و مهارت‌های عملی رییس‌جمهور در حل چالش‌های فراروی کشور و تسهیل و تسریع مسیر توسعه کشور است.

 1400/03/26 17:20
🔺 محجوب: هیچ جریانی نتوانسته از فرصت یکدستی دولت و مجلس استفاده کند

🔺 محجوب: هیچ جریانی نتوانسته از فرصت یکدستی دولت و مجلس استفاده کند 4

🔹 نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه هیچ جریانی نتوانسته از فرصت یکدستی دولت و مجلس استفاده کند، گفت: تاکنون دولت و مجلس ائتلافی در ایران شکل نگرفته و بیشتر تابع ملاحظات بوده است یعنی هیچ کدام از دولت‌ها وزیری از جناح مقابل انتخاب نکرده‌اند.

 1400/03/26 16:45
🔺 احزاب اصلاح‌طلب می‌توانند از نامزدهای ریاست‌جمهوری حمایت کنند

🔺 احزاب اصلاح‌طلب می‌توانند از نامزدهای ریاست‌جمهوری حمایت کنند 8

🔹 جبهه اصلاحات با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: تصمیم احتمالی برخی از احزاب عضو و اشخاص حقیقی حاضر در مجمع عمومی خود را مبنی بر حمایت منفرد یا جمعی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مجاز می‌داند.

 1400/03/26 16:00
🔺 رئیسی در دیدار با مردم شهر قدس: دولت مقتدر گره‌ها را خواهد گشود

🔺 رئیسی در دیدار با مردم شهر قدس: دولت مقتدر گره‌ها را خواهد گشود 7

🔹 سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری صبح امروز در جمع مردم شهر قدس گفت: امروز کشور مشکلات زیادی دارد و وضعیت زندگی، کسب و کارها، سفره مردم، وضعیت مسکن و وضعیت اشتغال نابسامان است.

 1400/03/26 15:15
🔺 شبکه ۳۰۰ هزار نفری ناظران شورای نگهبان بر انتخابات نظارت می‌کنند

🔺 شبکه ۳۰۰ هزار نفری ناظران شورای نگهبان بر انتخابات نظارت می‌کنند 6

🔹 معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان با تاکید بر این که شبکه ۳۰۰ هزار نفری ناظران بر انتخابات نظارت می‌کنند، گفت: اولویت شمارش آرا در پایان رای‌گیری با آرای ریاست جمهوری است و آرا پس از شمارش دقیق، صورتجلسه خواهد شد.

 1400/03/26 14:20
🔺 شعبه‌های رای‌گیری ۲۴ ساعت قبل از آغاز انتخابات ضد عفونی می‌شوند

🔺 شعبه‌های رای‌گیری ۲۴ ساعت قبل از آغاز انتخابات ضد عفونی می‌شوند 7

🔹 رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: برای حفظ سلامت مردم با توجه به شرایط کرونایی جامعه، محل‌های اخذ رای ۲۴ ساعت پیش از آغاز انتخابات، ضدعفونی می‌شوند و هنگام برگزاری انتخابات رای‌دهندگان باید فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

 1400/03/26 13:45

🔺 دعوت مجلس خبرگان رهبری از مردم برای حضور پرشور در انتخابات 10

🔹 مجلس خبرگان رهبری در آستانه برگزاری سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا، با صدور بیانیه‌ای از عموم شریف ایران اسلامی برای حضور پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد دعوت بعمل آورد.

 1400/03/26 13:04

🔺 واکنش نماینده مجلس به اظهارات عرف: مجریان انتخابات سخنان دلسرد کننده نگویند 8

🔹 نماینده خمینی‌شهر در مجلس گفت: با توجه به اینکه جریان لیبرال حاکم بر قوه مجریه منافع خود را برباد رفته می‌بیند تلاش می‌کند با تریبون‌های که در اختیار دارد، عملکرد نامناسب خود در 8 سال گذشته را پشت اظهارات دلسرد کننده پنهان کند.

 1400/03/26 12:28
🔺 بازگشت ایران به تعهدات برجام پس از لغو تمام تحریم‌ها و راستی آزمایی

🔺 بازگشت ایران به تعهدات برجام پس از لغو تمام تحریم‌ها و راستی آزمایی 7

🔹 نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به مذاکرات وین و اظهارات عراقچی در نشست با نمایندگان، گفت: توافق‌هایی حاصل شده اما شرط ایران برای بازگشت ایران به تعهدات برجامی، لغو تمام تحریم‌ها و راستی آزمایی است.

 1400/03/26 11:44
🔺 نشست هماهنگی ستاد مرکزی نظارت با هیات‌های نظارت بر انتخابات برگزار شد

🔺 نشست هماهنگی ستاد مرکزی نظارت با هیات‌های نظارت بر انتخابات برگزار شد 9

🔹 نشست هماهنگی ستاد مرکزی نظارت با هیات‌های نظارت بر انتخابات با حضور سیامک ره‌پیک، حجت‌الاسلام اژه‌ای، صادقی مقدم و موسوی اعضای هیات مرکزی نظارت بر انتخابات و شورای نگهبان در محل ستاد نظارت بر انتخابات شورای نگهبان برگزار شد.

 1400/03/26 11:43
🔺 حضور افراد متخصص در شوراها ضرورت دارد/ احزاب در مقابل رأی مردم پاسخگو نیستند

🔺 حضور افراد متخصص در شوراها ضرورت دارد/ احزاب در مقابل رأی مردم پاسخگو نیستند 16

🔹 عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه قانونگذار حداقل شرایط برای اعضای شوراها را پیش بینی کرده است، گفت: حدقل شرایط در بررسی صللاحیت‌ها مورد توجه است اما حضور افراد متخصص در مسائل شهری در شوراها ضروری است.

 1400/03/26 11:23
🔺 انتخابات، مظهر اراده ملی و جلوه حضور و مشارکت مردمی است

🔺 انتخابات، مظهر اراده ملی و جلوه حضور و مشارکت مردمی است 7

🔹 نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها و ائمه جمعه کشور با دعوت از مردم برای حضور و مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کردند: در نگاه امامین انقلاب اسلامی انتخابات، مظهر اراده ملی و جلوه حضور و مشارکت مردمی است.

 1400/03/26 10:20

🔺 مذاکره با وزارت نیرو برای بهسازی شبکه برق روستایی خمین/تلاش برای ساخت بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی حضرت ولیعصر(عج) اراک/رایزنی برای رفع مشکل تلفن و اینترنت روستاهای محلات و دلیجان 16

🔹 اعضای مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی در سرکشی به حوزه های انتخابیه، به صورت گسترده ضمن بازدید و بررسی مشکلات استان، نشست هایی را با مسئولان مربوطه جهت حل مشکلات حوزه های انتخابیه برگزار کردند.

 1400/03/26 09:27
🔺 حضور پرشور در پای صندوق های رای، ترسیم آینده روشن برای کشور است

🔺 حضور پرشور در پای صندوق های رای، ترسیم آینده روشن برای کشور است 11

🔹 نماینده اسبق مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور در پای صندوق های رای، ترسیم آینده روشن و بهتر ‌برای کشور به شمار می رود که در این خصوص، همه مردم ایران احساس وظیفه و تکلیف می کنند.

 1400/03/26 08:31
🔺 بانوان تهرانی در مورد انتخابات چه می‌گویند؟

🔺 بانوان تهرانی در مورد انتخابات چه می‌گویند؟ 7

🔹 زنان ایرانی از حقی برابر با مردان در رای دادن برخوردارند با این وجود رسانه های معاند با پیش کشیدن بعضی مشکلات حوزه بانوان، سعی دارند تا آنان را از شرکت در پای صندوق انتخابات منصرف کنند؛ اما بانوان پایتخت نشین در مورد انتخابات چیز دیگری می‌گویند.

 1400/03/26 08:10
🔺 عضو خبرگان رهبری: حضور گسترده در انتخابات توطئه دشمنان را خنثی می‌کند

🔺 عضو خبرگان رهبری: حضور گسترده در انتخابات توطئه دشمنان را خنثی می‌کند 7

🔹 عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای، اتحاد و همدلی ملت ایران را نشان می‌دهد و توطئه‌های دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی را خنثی می‌کند.

 1400/03/26 08:07
🔺 تاکید مسئولان و دانشگاهیان استان اردبیل بر حضور مردم در انتخابات

🔺 تاکید مسئولان و دانشگاهیان استان اردبیل بر حضور مردم در انتخابات 6

🔹 تعدادی از مسئولان و دانشگاهیان استان اردبیل بر لزوم حضور پرشور مردم در سیزدهمین دوره  انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای‌های شهر و روستا تاکید و آن را در مسیر ادای دین به خون شهدا ، تحقق آرمان‌های امام راحل و عمل به توصیه و رهنمودهای مقام معظم رهبری دانستند.

 1400/03/26 07:51
🔺 بسیج عمومی برای شرکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد تشکیل شود

🔺 بسیج عمومی برای شرکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد تشکیل شود 6

🔹 عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) با بیان این‌که باید یک بسیج عمومی برای شرکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد تشکیل شود، گفت: خداوند قدردان تمامی زحماتی است که برای تقویت دین و نظام اسلامی برداشته می‌شود.

 1400/03/26 07:49
🔺 آیا بنت سیاست‌های رژیم صهیونیستی را تغییر می‌دهد؟

🔺 آیا بنت سیاست‌های رژیم صهیونیستی را تغییر می‌دهد؟ 6

🔹 یک استاد دانشگاه روی کار آمدن نفتالی بنت، نخست وزیر جدید رژیم صهیونیستی را موجب تغییر و تحولاتی در سیاست های منطقه ای این رژیم عنوان کرد و گفت: بعید است با مواضع متفاوت احزاب در ائتلاف، دولت قوی تشکیل شود و نخست وزیری روی کار آید که قدرت تصمیم گیری داشته باشد.

 1400/03/26 07:43
🔺 منتخب مردم باید به دنبال حل مسائل اقتصادی باشد

🔺 منتخب مردم باید به دنبال حل مسائل اقتصادی باشد 8

🔹 روزنامه ایران در یادداشتی آورده است: انتخابات یک مسأله مهم و اساسی در هر کشوری است که فرد منتخب تمام توان خود را برای حل و فصل مشکلات به کار می‌گیرد و از امکاناتی که در کشور وجود دارد در راستای بهتر شدن شرایط و مسائل بهره می‌برد.

 1400/03/26 06:00

🔺 نصیرایی: شرکت نکردن در انتخابات برای همه آسیب زا خواهد بود 8

🔹 سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات گفت: مردم اگر قصد داشتند پیامی خطاب به مسئولین و مدیران مطرح کنند باید بگویم که پیامشان دریافت شده است، عدم حضور در پای صندوق های رای قطعا برای همه آسیب زا خواهد بود.

 1400/03/26 05:15
🔺 سه اولویت اصلی دولت آینده از نگاه یک کارشناس مسائل بین‌الملل

🔺 سه اولویت اصلی دولت آینده از نگاه یک کارشناس مسائل بین‌الملل 9

🔹 یک کارشناس مسائل بین الملل با بیان اینکه مهمترین اولویت سیاست خارجی دولت سیزدهم به سرانجام رساندن احیای برجام است، گفت: بهبود روابط با همسایگان و به ویژه کشورهای حوزه خلیج فارس و نیز توسعه دیپلماسی اقتصادی دو اولویت دیگر این دولت در سیاست خارجی است .

 1400/03/26 04:15

🔺 حدادی: تحلیل انتخابات در حیطه وظایف رئیس ستاد انتخابات کشور نیست 9

🔹 سخنگوی کمیسیون شوراها درباره اظهارات اخیر جمال عرف پیرامون میزان مشارکت مردمی در انتخابات گفت: اعلام نظرسنجی‌های مرتبط با مشارکت مردمی در حیطه وظایف مراکز معتبر پژوهشی و نظرسنجی در کشور است.

 1400/03/26 01:51
🔺 واعظی: مرحبا به ملی‌پوشان عزیز!

🔺 واعظی: مرحبا به ملی‌پوشان عزیز! 6

🔹 رئیس دفتر رئیس‌جمهوری با تبریک به مناسبت پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در مقابل تیم فوتبال عراق و صعود از مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: مرحبا به ملی‌پوشان عزیز که در شرایطی نابرابر و نامساعد، بار دیگر غیرت و همت ایرانی را معنا کردند.

 1400/03/26 00:20
🔺 دومین مستند تبلیغاتی مهرعلیزاده پخش نشد

🔺 دومین مستند تبلیغاتی مهرعلیزاده پخش نشد 8

🔹 دومین مستند تبلیغاتی محسن مهرعلیزاده کاندیدای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری که قرار بود ساعت ۲۰ روز سه شنبه از شبکه یک سیما پخش شود، به دلیل آنچه تأخیر در ارائه فایل مربوطه از سوی ستاد تبلیغاتی این کاندیدا مطرح گردید، پخش نشد.

 1400/03/25 23:39

🔺 درخواست ارتش برای حضور حداکثری مردم در انتخابات/ مشارکت بالا خط بطلانی بر توطئه‌های دشمنان است 20

🔹 در آستانه برگزاری انتخابات، ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای حضور حداکثری مردم در انتخابات را نشانه بلوغ سیاسی جامعه اسلامی و خط بطلان بر تمام توطئه‌های شوم دشمن دانست.

 1400/03/25 23:38

🔺 ۵۰۰ خبرنگار خارجی از ۲۲۶ رسانه بین‌المللی انتخابات را پوشش می‌دهند 13

🔹 معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: علی رغم وجود محدودیت سفر ناشی از کرونا، بیش از ۵۰۰ خبرنگار از ۲۲۶ رسانه خارجی، انتخابات ۱۴۰۰ کشورمان را پوشش خواهند داد.

 1400/03/25 22:22
🔺 رسیدگی به تخلفات انتخابات از سوی هیات های بازرسی کشور

🔺 رسیدگی به تخلفات انتخابات از سوی هیات های بازرسی کشور 11

🔹 علی طالبی رئیس هیات مرکزی بازرسی انتخابات کشور با بیان اینکه هیات های بازرسی وزارت کشور آمادگی کامل در برگزاری انتخابات پیش رو دارند؛ گفت: بایستی با محور قرار دادن قانون تلاش کنیم انتخاباتی سالم، قانونی و مشارکتی در کشور برگزار شود.

 1400/03/25 21:04
سرخط خبر جدیدترین و آخرین اخبار سیاسی| خبرخوان سیاسی

تاریخچه خبر جدیدترین و آخرین اخبار سیاسی| خبرخوان سیاسی

تصاویر خبری جدیدترین و آخرین اخبار سیاسی| خبرخوان سیاسی
🔺 اجرای کامل پروتکل های بهداشتی، سلامت انتخابات و رای دهندگان را تضمین می کند
🔺 انتخابات ریاست جمهوری و الزام تربیت نسل‌های مدیران آینده کشور
🔺 محجوب: هیچ جریانی نتوانسته از فرصت یکدستی دولت و مجلس استفاده کند
🔺 احزاب اصلاح‌طلب می‌توانند از نامزدهای ریاست‌جمهوری حمایت کنند
🔺 رئیسی در دیدار با مردم شهر قدس: دولت مقتدر گره‌ها را خواهد گشود
🔺 شبکه ۳۰۰ هزار نفری ناظران شورای نگهبان بر انتخابات نظارت می‌کنند
🔺 شعبه‌های رای‌گیری ۲۴ ساعت قبل از آغاز انتخابات ضد عفونی می‌شوند
🔺 بازگشت ایران به تعهدات برجام پس از لغو تمام تحریم‌ها و راستی آزمایی
🔺 نشست هماهنگی ستاد مرکزی نظارت با هیات‌های نظارت بر انتخابات برگزار شد
🔺 حضور افراد متخصص در شوراها ضرورت دارد/ احزاب در مقابل رأی مردم پاسخگو نیستند
🔺 انتخابات، مظهر اراده ملی و جلوه حضور و مشارکت مردمی است
🔺 حضور پرشور در پای صندوق های رای، ترسیم آینده روشن برای کشور است