جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار افزایش | مهم ترین نتایج افزایش

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 تضمین سلامت انتخابات و رأی‌دهندگان در افزایش مشارکت موثر است 8

🔹 رئیس‌جمهور با بیان اینکه اجرای کامل و صحیح پروتکل‌های بهداشتی در روز انتخابات تضمین‌کننده سلامت مردم و رأی‌دهندگان است، گفت: تضمین سلامت انتخابات و رأی‌دهندگان در افزایش مشارکت موثر است.

 1400/03/26 17:57
🔺 تبلیغات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری - همدان و سمنان

🔺 تبلیغات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری - همدان و سمنان 5

🔹 تبلیغات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از احراز صلاحیت هفت نامزد مورد نظر شورای نگهبان، از تاریخ ۴ خرداد در سراسر کشور آغاز شد و در روزهای اخیر تبلیغات شهری نامزدهای ریاست جمهوری در شهر همدان و سمنان افزایش یافته و هر یک با نام ستادهای مردمی جنب و جوش و شور انتخاباتی را در شهر افزایش داده‌اند.

 1400/03/25 14:28

🔺 سرمدی: پایگاه‌های قدرت در جهان به رئیس جمهور با رأی بالا نگاه جدی‌تر دارد 9

🔹 یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به ضرورت دعوت مردم به انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ از تأثیرات مثبت افزایش مشارکت در انتخابات سخن به میان آورد و گفت: ارائه دیدگاه‌های کارشناسی مفید و برنامه راهبردی حل مشکلات کشور، مردم را پای صندوق رأی می‌کشاند.

 1400/03/25 11:23
🔺 تبلیغات  انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر در تبریز

🔺 تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر در تبریز 9

🔹 تبلیغات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از احراز صلاحیت هفت نامزد انتخابات، و تبلیغات نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۲۰ خرداد آغاز شده و در روزهای اخیر تبلیغات شهری نامزدها در تبریز افزایش یافته و هر یک با نام ستادهای مردمی جنب و جوش و شور انتخاباتی را در شهر افزایش داده‌اند.

 1400/03/24 14:07
🔺 مردم با حضور در انتخابات، عزت خود و اقتدار کشور را افزایش دهند

🔺 مردم با حضور در انتخابات، عزت خود و اقتدار کشور را افزایش دهند 12

🔹 امام‌جمعه اهل سنت شهر نگور دشتیاری در جنوب سیستان و بلوچستان تاکید کرد: همه ملت ایران از فارس و بلوچ، شیعه و سنی و تمامی اقوام با حضور پُررنگ و حداکثری در انتخابات ضمن حفظ آبرو و اقتدار کشور موجبات عزتمندی خود را فراهم کنند.

 1400/03/24 13:59
اقتصادی
🔺 بیش از ۲۰۰ هزار میلیارد اوراق بدهی منتشر شد

🔺 بیش از ۲۰۰ هزار میلیارد اوراق بدهی منتشر شد 4

 1400/03/26 16:17

🔹 بر اساس آمار، عرضه اوراق بدهی دولتی افزایش یافته و عرضه سایر اوراق مالی اسلامی با نوسان همراه بوده است به‌گونه‌ای که از ۲۲۵ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اوراق منتشر شده، ۱۸۳ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان آن اوراق بدهی دولتی است.

🔺 قیمت مرغ بیش از ۲ برابر شد

🔺 قیمت مرغ بیش از ۲ برابر شد 7

 1400/03/26 12:54

🔹 آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می‌دهد که از بین انواع برنج، ‌گوشت و شکر که وضعیت قیمت آن‌ها در اردیبهشت ماه امسال منتشر شده، قیمت تمام کالاها بین ۴۰ تا ۱۲۳ درصد نسبت به اردیبهشت سال گذشته افزایش داشته است.

🔺 محصولات کشاورزی صادراتی کشور ۲۰ درصد افزایش یافت

🔺 محصولات کشاورزی صادراتی کشور ۲۰ درصد افزایش یافت 10

 1400/03/26 10:51

🔹 مدیرکل هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: ۲ ماه نخست امسال حدود ۹۰۰ میلیون دلار محصول کشاورزی در کشور صادر شد که از نظر ارزش ۲ درصد و به لحاظ وزن ۲۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.

اجتماعی و حوادث
🔺 وزش باد شدید در استان تهران/ افزایش غلظت «ازن» در ‌پایتخت

🔺 وزش باد شدید در استان تهران/ افزایش غلظت «ازن» در ‌پایتخت 18

 1400/03/24 10:02

🔹 همزمان با ‌پیش‌بینی وزش باد شدید در برخی مناطق ‌استان تهران طی امروز (۲۴ خرداد ماه)افزایش غلظت آلاینده «ازن» و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس در ساعات بعدازظهر نیز ‌پیش‌بینی می‌شود.

🔺 پایش مستمر جرائم انتخاباتی /تبلیغات پیش از موعد بیشترین تخلف

🔺 پایش مستمر جرائم انتخاباتی /تبلیغات پیش از موعد بیشترین تخلف 16

 1400/03/24 06:06

🔹 رئیس پلیس فتا استان بوشهر با اشاره به رصد فضای مجازی در ایام انتخابات گفت: همزمان با پلیس فتا استان‌های سراسر کشور، موضوع پایش فضای مجازی را در قالب فعال سازی چندین کارگروه تخصصی با هدف ایجاد بستری سالم برای استفاده همگانی از ظرفیت‌های مثبت فضای مجازی در راستای ایجاد شور انتخاباتی، افزایش مشارکت عمومی و تسهیل تبلیغات قانونمند کاندیدهای انتخابات ۱۴۰۰، را در اولویت اقدامات خود قرار داده است.

🔺 سختگیری در صدور گواهینامه می تواند منجر به کاهش تصادفات شود

🔺 سختگیری در صدور گواهینامه می تواند منجر به کاهش تصادفات شود 10

 1400/03/23 18:24

🔹 رییس پلیس راه استان همدان یکی از عوامل افزایش سوانح را صدور راحت گواهینامه و دیگر مجوزها برای رانندگی دانست و گفت: سختگیری و اجرای دقیق قانون در روند صدور گواهینامه به عنوان یک عامل در افزایش مهارت رانندگان می تواند موجب کاهش چشمگیر تصادفات شود.

فرهنگی و هنری

🔺 افزایش کمی و کیفی آثار ادبی دفاع مقدس در اولویت است/ مانع تحریف واقعیت‌های دفاع مقدس می‌شویم 22

🔹 رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس افزایش کمی و کیفی آثار ادبی دفاع مقدس را هدف بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس دانست و گفت: درحالی که هنوز بسیاری از رزمندگان دوران دفاع مقدس در قید حیات هستند، اما شاهد تحریف برخی از وقایع جنگ هستیم.

 1400/03/23 15:49

🔺 مشارکت در بخش کتاب‌خوانی با طرح‌های فصلی فروش کتاب بیشتر می‌شود 16

🔹 احمدیان گفت: در هر رشته‌ای که رونق ایجاد شود، میزان همه‌گیر شدن آن افزایش می‌‎یابد؛ کتاب نیز جزو آن دسته محسوب می‌شود و با برگزاری طرح‌های فصلی فروش کتاب، مشارکت در بخش کتابخوانی بیشتر می‌شود.

 1400/03/19 10:33
🔺 قاب‌های امید در فضای ناامیدی پاندمی

🔺 قاب‌های امید در فضای ناامیدی پاندمی 21

🔹 نمایشگاه «قاب‌های کوچک بهاری» در روزگاری که افزایش شیوع کرونا در کشور، موجی از ناامیدی را در جامعه به راه انداخته بود، برگزار شد. آثار این نمایشگاه که با موضوع بهار خلق شده بودند، تلاش کردند تا هر چقدر هم کوچک، روزنه‌هایی از امید را به زبان هنر نشان دهند.

 1400/03/12 01:54
🔺 افزایش فعالیت مذهبی با بالارفتن سن/ زنان مذهبی‌تر از مردان

🔺 افزایش فعالیت مذهبی با بالارفتن سن/ زنان مذهبی‌تر از مردان 101

🔹 تهران- - یافته‌های موج سوم پیمایش ملی مصرف کالاهای فرهنگی نشان می‌دهد انواع فعالیت های مذهبی افراد غیر از شرکت در نماز جماعت با افزایش سن بیشتر می‌شود و فعالیت مذهبی زنان در همه زمینه‌ها به استثنای شرکت در نماز جماعت مسجد، بیشتر از مردان است.

 1400/03/10 18:22
ورزشی
🔺 درخواست دبیر از بزرگان کشتی برای همراهی ملی پوشان المپیکی/ برادران خادم هم دعوت شدند

🔺 درخواست دبیر از بزرگان کشتی برای همراهی ملی پوشان المپیکی/ برادران خادم هم دعوت شدند 17

🔹 فدراسیون کشتی از جمعی از قهرمانان المپیک و جهان بعنوان مفاخر کشتی ایران دعوت کرد تا با حضور خود در اردوهای تیم های ملی به افزایش روحیه و انگیزه ملی پوشان در آستانه ی حضور در المپیک ۲۰۲۱ توکیو کمک کنند.

 1400/03/24 14:32
علمی
🔺 دهه کرامت در چند برنامه خلاصه نشود/شرکت در انتخابات عمل به مسئولیت اجتماعیست

🔺 دهه کرامت در چند برنامه خلاصه نشود/شرکت در انتخابات عمل به مسئولیت اجتماعیست 15

🔹 رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس، دهه کرامت را فرصت مغتنمی برای افزایش روحیه کریمانه و بزرگ‌منشانه جامعه با تاسی به اهل بیت(ع) دانست و گفت: نباید گرامیداشت دهه کرامت، در برگزاری چند مراسم خلاصه شود، بلکه باید با برنامه‌ریزی مدون، سبک زندگی اهل بیت(ع) را ترویج داده و آن را برای همیشه در زندگی اقشار مختلف جاری کنیم.

 1400/03/26 15:20

🔺 افزایش بیش از دو برابری کانون‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها 10

🔹 معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از افزایش بیش از دو برابری کانون‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها خبر داد و گفت: کانون‌های فرهنگی، حضور دانشجویان را در عرصه اجتماع نشان می‌دهد و این هنر حضور امر کوچکی نیست‌.

 1400/03/20 10:57
🔺 بررسی راهکارهای مشارکت حداکثری در انتخابات/روسای دانشگاهها موانع مشارکت را اعلام کنند

🔺 بررسی راهکارهای مشارکت حداکثری در انتخابات/روسای دانشگاهها موانع مشارکت را اعلام کنند 153

🔹 معاون فرهنگی وزارت بهداشت از ابلاغ نامه ای به روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور به منظور بررسی راهکارهای افزایش مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو خبر داد و گفت: اگر کاندیدها فقط در یک جناح خاصی در دانشگاه ها دعوت شوند شور و نشاط لازم در انتخابات شکل نمی گیرد، چرا که شور و نشاط انتخاباتی نیازمند وجود رقابت بین کاندیدها است.

 1400/03/11 04:01
بین الملل
🔺 از زرادخانه‌های هسته‌ای تا نگرانی برجامی؛ دورویی محض انگلیس

🔺 از زرادخانه‌های هسته‌ای تا نگرانی برجامی؛ دورویی محض انگلیس 3

 1400/03/26 17:50

🔹 انگلیس که به بهانه آنچه تضمین امنیت خود در فضای پرمخاطره بین‌المللی و تهدید فناوری‌های جدید رسما سیاست افزایش کلاهک‌های هسته‌ای خود را دنبال می‌کند با ژست صلح‌طلبی و قیافه‌ای حق‌به‌جانب ادعا می‌کند که برنامه صلح‌آمیز اتمی ایران طبق گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی جای نگرانی دارد.

🔺 سازمان ملل برای آوارگان بیشتر در افغانستان آماده می‌شود

🔺 سازمان ملل برای آوارگان بیشتر در افغانستان آماده می‌شود 13

 1400/03/25 22:12

🔹 کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان می‌گوید شمار آوارگان غیرنظامی در افغانستان احتمالا پس از خروج نیروهای آمریکایی و بین‌المللی از این کشور در ماه سپتامبر افزایش می‌یابد و این سازمان برای چنین سناریویی آماده می‌شود.

🔺 وزارت دفاع روسیه از تحرکات مخالفان مسلح دولت در ادلب خبر داد

🔺 وزارت دفاع روسیه از تحرکات مخالفان مسلح دولت در ادلب خبر داد 9

 1400/03/22 16:55

🔹 وزارت دفاع روسیه اعلام کرد، گروه‌های مسلح غیرقانونی فعال در منطقه «ادلب» در حال اعزام نیروهای خود به دو روستای «مجدلیا و سان» هستند؛ جایی که حملات از آنها علیه مواضع نیروهای ارتش سوریه افزایش یافته است.

مناظره

🎥 قاضی زاده: تمامی نهادها در افزایش تورم نقش داشته اند 8

قاضی زاده هاشمی:
🔹 ارز یارانه ای به نام مردم داده شد ولی فقط در یک مورد ۳۰ هزار میلیارد تومانش مشخص نشد چی شد.
🔹 بیش از دوبرابر نیاز داخلی قادر به تامین مرغ هستیم.

#انتخابات_ریاست_جمهوری_۱۴۰۰

 1400/03/22 19:11

🎥 زاکانی: همتی 31 شهریور 98 درخواست کرده بود بنزین 5 هزار تومان شود تا کسری بودجه دولت جبران شود! 31

🔹 مشکل ما دروغ گویی است، چرا دروغ می‌گویید؟
🔹 آبان۹۸ اقای همتی گفتند ۴ درصد در تورم تاثیر دارد، البته آقای همتی بعدا گفتند بنده با این گرانی مخالفم، چرا دروغ میگویید؟!
🔹 بی کفایتی از این بالاتر که رئیس جمهور پس از این اتفاق بگوید صبح جمعه فهمیدم؟!
🔹 در این دولت ما شاهد #پررویی_نجومی هم بودیم!
🔹 آقای همتی گفتند که من مخالف افزایش قیمت بنزین بودم؛ اما نامه رسمی شما وجود دارد که درخواست دادید که بنزین گران شود تا کسری بودجه دولت جبران شود. آقای همتی شما در تاریخ شهریور ۹۸ شما نرخ بنزین ۵ هزار تومانی را مطرح کردید

 1400/03/22 18:23

🔺 تکمیلی/ رئیسی : 21

🔹 مردم دغدغه‌های بسیاری دارند. من نشست‌های زیادی با مردم داشته‌ام و از نزدیک در جریان خواسته‌ها و مشکلات قرار دارم و برای مهم‌ترین آن‌ها برنامه دارم.

🔹 سه موضوع «صلاح دولت و مبارزه با فساد»، «حمایت از خانواده‌ها و اقشار محروم» و «جهش تولید»مهم‌ترین مشکلات مردم است.

🔹 ما در دستگاه قاضئی برخورد با مفسد کردیم ولی برخورد با فساد زمینه‌اش در دولت است. افرادی که به دنبال فساد باشند جای‌شان در دولت نیست.

🔹 تمامی قراردادها و عملکرد دولت باید شفاف پیش روی مردم باشد. شفافیت باعث اعتماد عمومی خواهد شد. من این کار را در آستان قدس و قوه قضائیه انجام داده‌ام و در مدت کوتاهی پس از حضور در قوه قضائیه مساله حساب‌ها را حل و شفاف کردم.

🔹 ما بانک‌ها را یکی از موانع تولید می‌دانیم. معوقات بانکی باید به طور جدی پیگیری شود و روندهای بانکی اصلاح شود.

🔹 نظام هوشمند مالیاتی باید اجرا شود. مالیات بخش تولید از ۲۵٪ با شیب ملایم به ۱۰٪ کاهش یابد.

🔹 ضابطه‌ها و مجوزها و نظارت‌های پیشینی باید برطرف شود و جز موارد ضروری نیازی به مجوز نباشد.

🔹 تورم ۳۲۰٪ در هشت سال اصلا قابل قبول نیست. مردم این وضعیت را چگونه تحمل کنند؟ تورم باید به سمت یک رقمی شدن حرکت کند.

🔹 مدیریت بازار ارز و رفع وابستگی سفره مردم به قیمت ارز باید به طور جد در دستور کار باشد. نظارت بر بازار باید افزایش یابد و حداقل معاش مردم باید با کارت خرید سه دهک پایین تامین شود.

🔹 ایجاد چهار میلیون شغل در طول چهارسال شدنی است و با ایجاد جذابیت و هدایت نقدینگی به سمت تولید کاملا قابل دستیابی است.


#انتخابات_ریاست_جمهوری_۱۴۰۰

 1400/03/22 18:15
🔺 با روحانی مناظره می‌کنم

🔺 با روحانی مناظره می‌کنم 11

قاضی زاده هاشمی:
🔹 لازم است مشکلات مردم ریشه یابی شود؛ نرخ بیکاری در حال افزایش است.
🔹 منابع کشور به صورت نادرست درحال توزیع است؛ مردم این را از چشم مدیریت ناکارآمد مسئولان می‌بینند.
🔹 آقای روحانی از دفتر خودشان خارج شوند و بیایند صداوسیما من با ایشان مناظره می‌کنم.

#انتخابات_ریاست_جمهوری_۱۴۰۰

 1400/03/22 17:25
سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار افزایش | مهم ترین نتایج افزایش

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار افزایش | مهم ترین نتایج افزایش

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار افزایش | مهم ترین نتایج افزایش
🔺 از زرادخانه‌های هسته‌ای تا نگرانی برجامی؛ دورویی محض انگلیس
🔺 بیش از ۲۰۰ هزار میلیارد اوراق بدهی منتشر شد
🔺 دهه کرامت در چند برنامه خلاصه نشود/شرکت در انتخابات عمل به مسئولیت اجتماعیست
🔺 قیمت مرغ بیش از ۲ برابر شد
🔺 محصولات کشاورزی صادراتی کشور ۲۰ درصد افزایش یافت
🔺 دلیلی بر افزایش قیمت مسکن بعد از انتخابات نمی‌بینم
🔺 سازمان ملل برای آوارگان بیشتر در افغانستان آماده می‌شود
🔺 افزایش شمار هواپیماهای تجاری در هشت سال گذشته
🔺 تبلیغات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری - همدان و سمنان
🔺 نرخ رسمی یورو و پوند افزایش یافت 
🔺 صندوق تثبیت و توسعه بازار سرمایه قرار نیست معجزه کنند
🔺 رشد ۹۴ درصدی اعطای تسهیلات به بخش‌های اقتصادی در سال ۹۹