جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار برجام | مهم ترین نتایج برجام

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 بلینکن: آمریکا دیپلماسی هدفمندی را برای بازگشت دوجانبه به برجام دنبال می‌کند 6

🔹 وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه ای به دیدار وزیر امور خارجه این کشور با همتایانش در میان گروه P۵ اشاره کرد که موضوع بازگشت دو جانبه با ایران به پایبندی به توافق هسته ای در میان موضوعاتی بوده است که در این دیدار به آن‌ها پرداخته شده است.

 1400/07/01 16:39

🔺 رئیسی مواضع برجامی ایران را به طرفین تفهیم کرد 6

🔹 نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور به لزوم خروج آمریکا از منطقه اشاره کرد و در بخشی دیگر در زمینه رفع تحریم‌ها مواضع محکمی نشان داد و مواضع ایران را در زمینه برجام تفهیم کرد.

 1400/07/01 14:28
🔺 گفتگوهای منطقه ای نباید بخشی از مذاکرات برجام باشد

🔺 گفتگوهای منطقه ای نباید بخشی از مذاکرات برجام باشد 3

🔹 ولی نصر و حسین موسویان در مقاله ای بیان کردند که آمریکا و ایران باید راهی پیدا کنند که ستیزشان درمورد امنیت خاورمیانه، تهدیدی برای پیشرفت های حاصله در مذاکرات هسته ای نباشد چون به نتیجه رساندن مذاکرات هسته ای به اندازه کافی پروسه پیچیده ای است.

 1400/07/01 14:05
🔺 دیدار و گفت و گوی جوزپ بورل و آنتونی بلینکن درباره ایران و مذاکرات وین

🔺 دیدار و گفت و گوی جوزپ بورل و آنتونی بلینکن درباره ایران و مذاکرات وین 6

🔹 سرویسی اقدام خارجی اتحادیه اروپا در بیانیه ای مطرح کرد که مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده کمیسیون مشترک برجام، طی دیدار با وزیر امور خارجه آمریکا درباره موضوعات مختلفی از جمله ایران، توافق هسته ای و مذاکرات وین گفت و گو کرده اند.

 1400/07/01 08:17
🔺 رایزنی وزیران امور خارجه ایران و انگلیس

🔺 رایزنی وزیران امور خارجه ایران و انگلیس 6

🔹 حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و «الیزابت تراس» وزیر خارجه جدید انگلیس ظهر چهارشنبه در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد به بحث و گفت‌وگو در خصوص موضوعات دوجانبه، برجام و وضعیت افغانستان به بحث و گفت‌وگو پرداختند.

 1400/06/31 21:58
اقتصادی

🔺 جزئیات ۸ ساله تورم/ از رکوردهای خاص تا گذر برجام و تندی‌های ارز 41

🔹 گذر هشت ساله بر نوسان تورم در دولت گذشته نشان از ثبت رکوردهای تورمی و البته حاکمیت تورم تک رقمی در مقاطعی آن دارد، دورانی که تحت تاثیر جریان‌های خاصی مانند برجام تا تبعات سیاست های پولی، ارزی و البته نحوه عملکرد مدیریتی دولت قرار دارد. جایی که دولت یازدهم اقتصاد ایران را با تورم ۳۵ درصدی تحویل گرفته اما با ۴۵ درصد که رکورد بالاترین تورم سالانه این سال‌ها به شمار می‌رود، تحویل داده است.

 1400/06/02 13:13
🔺 انتظارات بورسی از وزیر پیشنهادی اقتصاد چیست؟

🔺 انتظارات بورسی از وزیر پیشنهادی اقتصاد چیست؟ 38

🔹 بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت سیزدم از امروز در مجلس آغاز می شود و کارشناسان آینده بازار سرمایه را در گروی چند موضوع مهم از جمله وضعیت کسری بودجه، آینده برجام، رفع قیمت گذاری دستوری، نرخ ارز و ... می‌دانند.

 1400/05/30 09:00
🔺 کاهش قیمت ارز تحت تاثیر خبر آزادسازی برخی از منابع ارزی

🔺 کاهش قیمت ارز تحت تاثیر خبر آزادسازی برخی از منابع ارزی 44

🔹 بازار ارز در روزهای پایانی هفته، با کاهش یک‌باره قیمت‌ها مواجه شد. پدیده‌ای که تحت تاثیر خوش‌بینی فعالان این بازار از احیای برجام پس از انتشار اخباری مبنی بر آزادسازی برخی منابع ارزی بلوکه شده ایران در ژاپن و کره‌جنوبی ایجاد شد.

 1400/04/25 10:01

🔺 چرا تعامل با پلتفرم‌های بین‌المللی دشوار است؟ 36

🔹 وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در تشریح تعامل ایران با پلتفرم‌های بین‌المللی، اظهار کرد: پس از خروج دولت آمریکا از تعهدات خود از برجام و تشدید سایر تحریم‌ها، لغو برخی قوانین معافیت ایران از تحریم‌ها هم صورت گرفت تا تعامل با پلتفرم‌های بین‌المللی به سختی میسر شود.

 1400/04/25 00:01

🔺 رشد ۱۳۷ درصدی صادرات نفت ایران با اجرای برجام 46

🔹 در اولین ماه از سال ۲۰۱۷ و با اجرای توافق برجام، صادرات نفت ایران به ۲.۳ میلیون بشکه در روز رسید. این درحالی بود که در اوج تحریم‌ها در سال ۲۰۱۳، صادرات نفت ایران روزانه ۹۸۰ هزار بشکه در روز اعلام شده که نشان‌دهنده افزایش ۱۳۷ درصدی صادرات نفت ایران با اجرای برجام است.

 1400/04/21 23:04
اجتماعی و حوادث

🔺 آیا بی‌بی‌سی گرای ترور فهیم دشتی را داد؟ /با برجام یا بی برجام؛ تورم حداقل ۴۰ درصد/قوه‌قضائیه و عدالت در رفتار با زندانی‌ها 39

🔹 ملت‌سازی برای افغانستان، التهاب در زندان‌های صهیونیسم، وعده پایان واکسیناسیون در دهه فجر، تأمین زمین برای تولید انبوه مسکن، پاسخ به فراخوان احمد مسعود از کابل، تزریق دوز دوم واکسن آسترازنکا به جای اسپوتنیک‌وی؛ بدعهدی روس‌ها یا بداقبالی ایرانی‌ها از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/06/17 07:08

🔺 چرایی جنگ روانی پرشدت دشمنان در آستانه انتقال قدرت در ایران/ایران، خوزستان و بلا‌ها که در راهند! ر/یاض منتظر تعیین‌تکلیف برجام است 74

🔹 سؤال از وزیر برای پیام‌رسان فیلترشده، مقاومت ملت‌ها در برابر دخالت و شرارت آمریکا، دامداری‌ها آخرین قربانیان ارز ترجیحی، دست رد دوباره پارلمان‌نشینان به نماینده حزب مؤتلفه، عربستان امارات و مصر به دنبال گفتگو با ایران، فرش قرمز برای رانت خواران تازه بورس، احمدی‌نژادی‌ها نیروی اصلی کابینه رئیسی؟!، مردودی کانون در آزمون وکالت با سؤال‌های لو رفته!، نفوذی‌ها خاتمی را مجبور به مشارکت در انتخابات کردند! و سه عامل تعیین‌کننده قیمت دلار از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/04/29 05:48

🔺 دولت سیزدهم و چالشی به نام میراث دولت گذشته/سیمای سه دهه وعده اصلاح بودجه در سفره مردم/مزیت‌های کابینه متعادل 81

🔹 حملات تند جلیلی به روحانی ظریف و برجام، نقشه انگلیسی- صهیونیستی «بی‌دولتی» عراق و منطقه، تدارک فوری برای آب خوزستان، حواشی دیدار نمکی از استان سیستان و بلوچستان، ادعای عجیب معافیت بخشی از تحریم‌های ایران، اگر در دربی VAR بود چه اتفاقی می‌افتاد؟، ضرب‌الاجل محسنی‌اژه‌ای برای رفع مشکلات در ایلام،، کابینه رئیسی را کدام جریان می‌چیند؟، نسخه‌های اقتصاددانان برای دولت سیزدهم و زندگی و درگذشت حمیدرضا صدر مفسر فوتبال و سینما از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/04/26 04:34

🔺 از موشک نازعات تا واکسن برکت/برق و تعارض سیاست و اقتصاد/از دولت سنتی تا دولت مدرن: از دخالت تا نظارت 55

🔹 انفجار پر حاشیه اول هفته تهران، بازار‌ها در مسیر ریزش قیمت ها؟، انتخاب‌های سخت معیشت مردم و انرژی هسته‌ای، تحلیل جهانگیری از همسو بودن سران قوا، تغییر ترکیب در سن ازدواج، گفتار درمانی غرب در برجام، برنامه ترامپ برای بازگشت به کاخ سفید، گروکشی دلواپسان علیه وزرای رئیسی، تبعات احتمالی سقوط افغانستان و حمله کرونای انگلیسی و هندی تا عمق کشور از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/04/20 04:21

🔺 گشت ارشاد و دولت رئیسی/پاسخ انعطاف‌پذیر به بازخیزی طالبان/مُشک آنست که خود ببوید 63

🔹 عذرخواهی رئیس‌جمهور از مردم، رسیدگی به بحران قطعی برق دستور روحانی تأکید رئیسی، واکسیناسیون در وضعیت قرمز، دختران در تله مخدر‌های جدید، صهیونیست‌ها ناکام در کرج، پشت پای بایدن به برجام؟، بلاتکلیفی یک میلیون کنکوری!، خسارت‌های ریالی خاموشی‌ها به صاحبان مشاغل و کیفرخواست ۲۰۰ صفحه‌ای برای ۱۰ متهم پرونده هواپیمای اوکراینی از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/04/16 03:59
بین الملل
🔺 اتحادیه اروپا: اعضای برجام درباره ازسرگیری سریع مذاکرات اتفاق نظردارند

🔺 اتحادیه اروپا: اعضای برجام درباره ازسرگیری سریع مذاکرات اتفاق نظردارند 5

 1400/07/01 18:21

🔹 معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا که ریاست نشست کمیسیون مشترک برجام را برعهده دارد، گفت که اعضای این توافق و آمریکا درباره ضرورت ازسرگیری سریع مذاکرات وین، از نقطه‌ای که در دور ششم به پایان رسید، اتفاق نظر دارند.

🔺 روایت اتحادیه اروپا ازدیدار بورل با وزیر خارجه ایران/برجام محور مذاکره

🔺 روایت اتحادیه اروپا ازدیدار بورل با وزیر خارجه ایران/برجام محور مذاکره 15

 1400/06/31 15:56

🔹 سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا روز چهارشنبه با صدور بیانیه‌ای به دیدار جوسپ بورل مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ایران در نیویورک اشاره کرد و نوشت که برجام محور عمده مذاکرات دو طرف بوده است.

🔺 بایدن ادعادی آمادگی واشنگتن برای بازگشت به برجام را تکرار کرد

🔺 بایدن ادعادی آمادگی واشنگتن برای بازگشت به برجام را تکرار کرد 13

 1400/06/30 18:46

🔹 رئیس جمهوری امریکا روز سه شنبه در سخنرانی خود در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد، بار دیگر ادعای بازگشت واشنگتن به برجام را تکرار کرد و گفت اگر ایران به تعهداتش در قبال برجام عمل کند، آمریکا هم به تعهداتش بازمی گردد.

سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار برجام | مهم ترین نتایج برجام

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار برجام | مهم ترین نتایج برجام

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار برجام | مهم ترین نتایج برجام
🔺 اتحادیه اروپا: اعضای برجام درباره ازسرگیری سریع مذاکرات اتفاق نظردارند
🔺 گفتگوهای منطقه ای نباید بخشی از مذاکرات برجام باشد
🔺 دیدار و گفت و گوی جوزپ بورل و آنتونی بلینکن درباره ایران و مذاکرات وین
🔺 رایزنی وزیران امور خارجه ایران و انگلیس
🔺 امیر عبداللهیان: درحال مرور دقیق گفت‌وگوهای انجام شده برای احیای برجام هستیم
🔺 روایت اتحادیه اروپا ازدیدار بورل با وزیر خارجه ایران/برجام محور مذاکره
🔺 فرصت خوبی برای احیاء برجام پیش آمده است/ باید مراقب باشیم این پنجره بسته نشود
🔺 سیاست‌های دولت آمریکا ادامه رویکرد ترامپ در اعمال تحریم است
🔺 بایدن ادعادی آمادگی واشنگتن برای بازگشت به برجام را تکرار کرد
🔺 دیدار رئیس سازمان انرژی اتمی با معاون وزیر اقتصاد آلمان
🔺 هایکو ماس: درباره برجام با ایران گفت و گو می کنیم
🔺 پیشنهاداتی برای استفاده برجامی ایران از تیرگی روابط فرانسه و آمریکا
popup