جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار بسیج | مهم ترین نتایج بسیج

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 حمایت سازمان بسیج علمی از 7 هزار طرح فناورانه/راه اندازی 71 مرکز رشد با مدل بومی در کشور 24

🔹 رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی کشور با برشمردن دستاوردهای این سازمان، عنوان کرد: سازمان بسیج علمی با دست خالی اقدام به حمایت از 7 هزار طرح فناورانه و راه اندازی 71 مرکز رشد با مدل بومی کرده است.

 1400/09/11 15:11

🔺 سازماندهی فعالیت‌ها بر اساس «محله‌محوری» از رویکرد‌های جدید بسیج است 20

🔹 سردار خراسانی گفت: سازماندهی فعالیت‌ها بر اساس محله‌محوری، یکی از رویکرد‌های جدید سازمان بسیج مستضعفین تعیین شده است که این موضوع در کنار هویت دادن به اقشار و نخبگان صورت می‌گیرد.

 1400/09/11 01:51

🔺 ماجرای جنجال دروغین درباره یک عکس 34

🔹 کتاب "پایی که جا ماند" داستانی مستند از یادداشت‌های روزانه سید ناصر حسینی‌پور نماینده مردم شریف شهرستان و باشت در مجلس شورای اسلامی، از زندان‌های مخفی عراق در دوران اسارت وی است که با دستور هیات رئیسه مجلس و به مناسبت هفته بسیج مقرر شد این نماینده در جلسه علنی 7 آذرماه یک نسخه از کتاب پایی که جا ماند را به نمایندگان اهدا کند اما برخی رسانه ها مغرضانه با انتشار عکسی از سید ناصر حسینی پور در حین امضای کتاب جنجال دروغینی را به راه انداختند.

 1400/09/10 16:00
🔺 بسیجیان باید سردمدار ایجاد تحول در سازمان تامین اجتماعی باشند

🔺 بسیجیان باید سردمدار ایجاد تحول در سازمان تامین اجتماعی باشند 19

🔹 مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: اگر به دنبال تحول در سازمان تامین اجتماعی هستیم باید همکاران بسیجی سردمدار آن باشند و تامین آرامش، امنیت و عدالت که وظیفه اصلی این سازمان است توسط آنها رقم بخورد.

 1400/09/07 20:20
🔺 بسیج؛ نیروی فداکار و ایثارگر در میدان گام دوم انقلاب

🔺 بسیج؛ نیروی فداکار و ایثارگر در میدان گام دوم انقلاب 22

🔹 رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه در دوره گام دوم انقلاب قرار داریم، گفت: بسیج در گام اول به‌عنوان تشکیلات انقلاب اسلامی تحت فرمان امام نقش‌آفرینی‌های به‌موقع و به اندازه خود را انجام داده و بنا بر این است که با هدایت رهبر معظم انقلاب در گام دوم در عرصه‌های مختلف نقش‌آفرینی کند و به‌عنوان یک نیروی فداکار و ایثارگر در میدان باشد.

 1400/09/07 16:34
اقتصادی
🔺 وزیر صنعت: بسیج، حضور بهترین‌های ملت در عرصه منافع ملی است

🔺 وزیر صنعت: بسیج، حضور بهترین‌های ملت در عرصه منافع ملی است 20

 1400/09/01 12:09

🔹 وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: به‌فرموده رهبر معظم انقلاب، «بسیج حضور بهترین، بانشاط‌ترین و با ایمان‌ترین نیروهای عظیم ملت در میدان‌هایی که برای منافع ملی و برای اهداف بالا، کشور به آنان نیاز دارد، است».

اجتماعی و حوادث

🔺 حمایت بسیج از خلاقیت های نوجوانان و جوانان در بخش های دیجیتال و فضای مجازی 28

🔹 رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: هدف از برگزاری سومین رویداد تولید محتوای بسیج، شناسایی و حمایت از استعداد ها، خلاقیت ها و ابتکارات نوجوانان و جوانان در موضوع فضای مجازی و دیجیتال است.

 1400/09/05 00:04

🔺 جمعیت ایران زمانی نزولی شد که دستورالعمل‌های سازمان‌های بین‌المللی را اجرا کریم!/ کیش و مات دشمنان با "افزایش جمعیت کشور" 41

🔹 با تصویب طرح جوانی جمعیت، دشمنان بسیج شده‌اند تا مانع از اجرایی شدن آن شوند؛ جمعیت ما زمانی سیر نزولی به خود گرفت که دستورالعمل‌های سازمان‌های بین‌المللی را اجرا کریم؛ چرا باید سازمان‌های بین‌المللی برای ایران تصمیم بگیرند؟!

 1400/08/26 00:05
🔺 دستور ویژه فرمانده ناجا بر بسیج امکانات پلیس در خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان هرمزگان

🔺 دستور ویژه فرمانده ناجا بر بسیج امکانات پلیس در خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان هرمزگان 24

🔹 سخنگو و معاون اجتماعی نیروی انتظامی با بیان این‌که از ابتدای وقوع زمین‌لرزه هرمزگان، ناجا تمامی امکانات بهداشتی، درمانی، امدادی و همه ظرفیت‌های خود را برای خدمت رسانی به مردم به‌کار گرفته است، اظهار داشت: فرمانده ناجا از لحظات اولیه وقوع این حادثه دستورات لازم را به فرمانده و مسئولان انتظامی استان مبنی‌بر بسیج امکانات پلیس در خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان ابلاغ کرد.

 1400/08/23 22:56

🔺 نقدعلی: وزیر بهداشت زوایای واکسیناسیون را برای نمایندگان تبیین کند 23

🔹 نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر بهداشت زوایای واکسیناسیون را برای ما تبیین کند تا ما بتوانیم این موضوع را برای نیروهای ارزشی و بسیجی‌ها که در نماز جمعه به ما مراجعه می کنند، توجیه و تبیین کنیم.

 1400/08/18 13:18
🔺 اجرای طرح یاریگران زندگی در ۳۲ هزار مدرسه

🔺 اجرای طرح یاریگران زندگی در ۳۲ هزار مدرسه 38

🔹 مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه طرح یاریگران زندگی با کمک و همیاری ستاد مبارزه با موادمخدر و دستگاه‌ها در تمامی گروه‌های مرجع شروع شده و آموزش و پرورش نیز رکن اصلی اجرای طرح یاریگران زندگی است که با همکاری بسیج مدرسه، انجمن اسلامی مدرسه و هلال احمر اجرا می‌شود، گفت: سال گذشته حدود ۳۲ هزار مدرسه در سراسر کشور با شعار " یاریگر هم باشیم"، "هر مدرسه یک کانون یاریگران زندگی" و " هر دانش‌آموز یک یاریگر زندگی" تحت پوشش این طرح قرار گرفتند.

 1400/08/14 04:00
فرهنگی و هنری
🔺 توجه خاص به رسانه‌ها از بهترین بخش‌های برنامه وزیر پیشنهادی فرهنگ است

🔺 توجه خاص به رسانه‌ها از بهترین بخش‌های برنامه وزیر پیشنهادی فرهنگ است 46

🔹 رئیس سازمان بسیج رسانه معرفی «محمدمهدی اسماعیلی» به عنوان وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی را یکی از گزینه های خوب برای تصدی این وزارتخانه دانست و گفت: توجه خاص وی به رسانه‌ها ازبهترین بخش‌های برنامه اوست.

 1400/06/02 08:01

🔺 فراخوان نخستین «سوگواره بین‌المللی ملت امام حسین(ع)» منتشر شد 41

🔹 فراخوان اولین پویش تولید و کنشگری عاشورایی در فضای مجازی با تلفیق سوگواره‌های اشراق؛ بوی سیب و مهر محرم و همکاری مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی، سازمان بسیج رسانه و شبکه جهانی ولایت با عنوان سوگواره ملت امام حسین(ع) در دو بخش مردمی و حرفه‌ای منتشر شد.

 1400/05/31 16:11
علمی

🔺 توجه به تحقیقات بنیادی در کنار تحقیقات کاربردی امری ضروری است 25

🔹 وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در ارتباط آنلاین با شرکت‌کنندگان همایش «طرح جامع راه مهندسی» سازمان بسیج دانشجویی گفت: در عین اینکه انجام تحقیقات کاربردی برای رفع نیازهای موجود جامعه ضرورت دارد؛ توجه به تحقیقات بنیادی و حرکت در مرزهای دانش هم برای کشور مهم است.

 1400/09/07 17:13
🔺 اجرای موفق سند الگو نیازمند بسیج و عزم ملی است

🔺 اجرای موفق سند الگو نیازمند بسیج و عزم ملی است 31

🔹 دبیر اندیشکده فرهنگ مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت گفت: فقدان اجماع در تدوین اسناد و قوانین در بخش نخبگان اجرایی و کارگزاران نظام، کار اجرای سند الگو را دشوارتر کرده است چون قدرت بین دستگاه‌های حکومتی پخش است و هر قوه، دستگاه، سازمان و بنیادی فقط کار خود را قبول دارد و عملکرد سایر ارکان قدرت را بی‌اثر و خنثی می‌کند.

 1400/08/21 00:40
🔺 همایشی که می‌تواند در مورد آخرین یافته‌های علمی در حوزه مدیریت کرونا اطلاع‌رسانی داشته باشد

🔺 همایشی که می‌تواند در مورد آخرین یافته‌های علمی در حوزه مدیریت کرونا اطلاع‌رسانی داشته باشد 114

🔹 رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و رئیس رصدخانه اجتماعی کووید ۱۹ گفت که بسیج جامعه پزشکی با برگزاری همایش «همه گیری کووید ۱۹ و گروه های آسیب پذیر» می تواند تجارب گروه‌های مختلف را در مدیریت کرونا تجمیع کند و یک اطلاع رسانی در مورد آخرین یافته‌های علمی در حوزه مدیریت کرونا در کشور و دنیا داشته باشد.

 1400/04/31 12:32
بین الملل
🔺 رایزنی حکیم و الفیاض درباره حل اختلافات ناشی از نتایج انتخابات

🔺 رایزنی حکیم و الفیاض درباره حل اختلافات ناشی از نتایج انتخابات 30

 1400/07/24 12:05

🔹 سید «عمار حکیم» رهبر ائتلاف نیروهای دولتی و «فالح فیاض»، رئیس سازمان الحشد الشعبی (بسیج مردمی) در باره حل و فصل اختلافات سیاسی پس از اعلام نتایج انتخابات پارلمانی عراق بحث و تبادل نظر کردند.

🔺 نماینده لبنان از هزینه  ۱۰ میلیاردی آمریکا علیه مقاومت گفت

🔺 نماینده لبنان از هزینه ۱۰ میلیاردی آمریکا علیه مقاومت گفت 35

 1400/06/30 04:57

🔹 محمدرعد رییس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان گفت: دولت آمریکا بنا به اعتراف دیوید هیل سفیر سابق این کشور، طی ۱۰ سال گذشته ۱۰ میلیارد دلار برای تحریک علیه مقاومت و حزب الله هزینه و شماری از رسانه ها را با هدف خدشه دار کردن چهره مقاومت بسیج کرد.

سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار بسیج | مهم ترین نتایج بسیج

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار بسیج | مهم ترین نتایج بسیج

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار بسیج | مهم ترین نتایج بسیج
🔺 بسیجیان باید سردمدار ایجاد تحول در سازمان تامین اجتماعی باشند
🔺 بسیج؛ نیروی فداکار و ایثارگر در میدان گام دوم انقلاب
🔺 عضو مجلس خبرگان: امروز به جهاد مالی نیاز داریم
🔺 زمینه مشارکت جوانان انقلابی در مدیریت بازی‌های رایانه‌ای مهیا می‌شود
🔺 بسیج، درخشش سازندگی در پرتو وحدت‌ و ثبات
🔺 مشاور فرماند کل سپاه: امروز بهترین وظیفه سپاه کمکبه دولت است
🔺 نمازجمعه این هفته تهران به امامت حجت الاسلام ابوترابی فرد اقامه می‌شود
🔺 ارتش بیش از یکصد هزار بسیجی در کوی‌های سازمانی خود دارد
🔺 سرداران و امیران دفاع مقدس را باید به نسل امروز معرفی کنیم
🔺 پیام رهبری دیگربار افق نو و تازه ای را پیش روی بسیجیان گشود
🔺 رئیس بنیاد شهید: بسیج بزرگ‌ترین و کارآمدترین نیروی مردمی جهان است
🔺 فدوی: دشمن جرات درگیری جنگ نظامی با ما را ندارد
popup