جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار بهزیستی | مهم ترین نتایج بهزیستی

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 عزم جدی مجلس برای نظارت بر اجرای قانون جامع حمایت از معلولان توسط دستگاه‌ها/ مسئولان نباید اعتبارات این بخش را در جای دیگری هزینه کنند 12

🔹 رئیس کمیته بهزیستی و توانبخشی مجلس، با اشاره به عزم جدی مجلس برای نظارت دقیق بر روند اجرای قانون حمایت از معلولان توسط دستگاه‌ها تاکیدکرد که اجازه نمی‌دهیم مسئولان دستشان باز باشد تا اعتبارات تخصیص‌یافته به این بخش را در جای دیگری هزینه کنند و از این طریق عدالت را در کشور زیر سوال ببرند.

 1401/05/15 09:39

🔺 بررسی موضوع ساخت یک میلیون واحد مسکونی برای محرومان با حضور وزیر راه 15

🔹 رئیس نشست هم‌اندیشی نمایندگان برای اجرای سیاست‌های کلی نظام گفت: در نشست امروز موضوع ساخت یک میلیون واحد مسکونی برای محرومان با حضور وزیر راه و شهرسازی و روسای کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی، مورد بررسی قرار گرفت.

 1401/05/11 12:38

🔺 300 هزار نفر در کشور به دلیل نداشتن کد ملی تحت پوشش بیمه نیستند/ سیستم ها برای بیمه همگانی باید هوشمند شود/عدم دسترسی سازمان های بیمه گر به بانک اطلاعات معلولان 16

🔹 در نشست کمیته بهزیستی و توانبخشی کمیسیون بهداشت مجلس مطرح شد که 300 هزار نفر در کشور به دلیل نداشتن کد ملی تحت پوشش بیمه نیستند و در حال حاضر سازمان های بیمه گر به بانک اطلاعات معلولان کشور دسترسی ندارند و نیاز است این مشکل حل شود.

 1401/05/10 10:28

🔺 پیگیری حل مشکلات حوزه توانبخشی شهرستان های سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن ؛ قول مساعد رئیس سازمان بهزیستی برای حمایت از مراکز بهزیستی حوزه انتخابیه 27

🔹 نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس گفت: حل مشکلات حوزه توانبخشی شهرستان های سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در نشست با ریاست سازمان بهزیستی مطرح و قول هایی در این رابطه داده شد.

 1401/04/11 14:45

🔺 تشریح چالش‌های پیش‌روی سهمیه ۳ درصد استخدام معلولان/نبود مناسب‌سازی محیط‌ کاری، جرمِ معلول نیست 55

🔹 مسئول دبیرخانه کمیته هماهنگی و نظارت بر اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان با تشریح ۵ چالش پیش‌روی سهمیه ۳ درصد استخدام افراد دارای معلولیت از آنها خواست در صورت قبولی در آزمون‌های قبولی، برای مصاحبه و معاینه، حتما نماینده بهزیستی را مطلع کنند که در این جلسات همراه او باشد.

 1401/04/04 08:02
اقتصادی

🔺 اختصاص سهام عدالت به جاماندگان تا پایان تابستان 37

🔹 جاماندگان سهام عدالت بر اساس قانون بودجه ۱۴۰۱از افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی هستند که تا کنون ۴ میلیون نفر شناسایی شده که باید سهام عدالت در فاز اول، به آن‌ها اختصاص پیدا کند.

 1401/04/12 21:41

🔺 فراخوان ثبت‌نام سهام‌عدالت مددجویان تا یکماه آینده انجام می‌شود 36

🔹 رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حدود چهار میلیون نفر از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی مشمول سهام عدالت می شوند اعلام کرد که تا یک ماه آینده فراخوان ثبت نام برای این افراد انجام می شود.

 1401/04/12 15:20

🔺 جزییات جدید درباره افزایش حقوق بازنشستگان 19

🔹 رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی می کنیم ۴ میلیون نفر جاماندگان افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد باشند و گروه های بعدی اولویت دار نیز کارگران، کارمندان و ... هستند و احتمالا تا اواسط تابستان آیین نامه فراخوان ثبت نام سهام عدالت در کشور اعلام بشود.

 1401/04/12 08:34
🔺 جاماندگان از یارانه نگران نباشند/دهک‌بندی یارانه بگیران براساس اطلاعات درآمدی بود

🔺 جاماندگان از یارانه نگران نباشند/دهک‌بندی یارانه بگیران براساس اطلاعات درآمدی بود 112

🔹 معاون رفاه اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه جاماندگان از یارانه نگران نباشند، گفت: شاخص های دهک بندی یارانه بگیران بر اساس اطلاعات درآمدی و دارایی بوده و زیر پوشش قرار گرفتن در بهزیستی و یا کمیته امداد امام خمینی(ره) ملاک نبوده است.

 1401/02/21 23:00
🔺 تعرفه برق مشترکان تحت پوشش نهادهای حمایتی با کاهش مصرف تا ۵۰ درصد الگو، رایگان می‌شود

🔺 تعرفه برق مشترکان تحت پوشش نهادهای حمایتی با کاهش مصرف تا ۵۰ درصد الگو، رایگان می‌شود 50

🔹 مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکان شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران گفت: مشترکان تحت پوشش سازمان‌های حمایتی مثل کمیته امداد و بهزیستی در صورت کاهش مصرف برق تا ۵۰ درصد الگوی مصرف استان محل اقامت خود، مشمول تعرفه رایگان برق خواهند شد.

 1401/02/05 07:55
اجتماعی و حوادث

🔺 حمایت مالی از مددجویان کارآفرین از طریق مراکز حمایت شغلی 12

🔹 سرپرست دفتر امور توانبخشی روزانه و توانبخشی سازمان بهزیستی کشور: در رویکرد جدید علاوه بر به‌کار گماری مددجویان در تولید، فرصت‌هایی نیز برای ایجاد کسب و کار از طریق وام‌های کم بهره برای آنان درنظر گرفته می‌شود.

 1401/05/13 17:33

🔺 فراخوان هجدهمین همایش کشوری ادبیات عاشورایی ویژه خانواده بزرگ بهزیستی 23

🔹 هجدهمین همایش کشوری ادبیات عاشورایی ویژه خانواده بزرگ سازمان بهزیستی کشور (افراد دارای معلـولیت، فرزندان شبه خانواده، دانشجویان و دانش‌آموزان تحت پوشش، زنان سرپرست خانوار، کارکنان مراکز تحت نظارت و کارمنـدان سـازمان و خانواده‌ها) برگزار می‌شود.

 1401/05/03 14:13

🔺 رسیدگی خارج از نوبت بهزیستی به متقاضیان فرزندخواندگی کودکان بیمار­ 17

🔹 مدیرکل کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور گفت: با توجه به زمان نسبتا طولانی برای پذیرش سرپرستی کودکان، سازمان برای متقاضیان کودکان بالای ۵ سال و همچنین کودکان دارای معلولیت یا نیازمند درمان، این امکان را قائل شده که خارج از نوبت به تقاضای آنان رسیدگی شود.

 1401/05/03 12:08

🔺 آغاز طرح‌های اشتغال‌زایی بهزیستی استان بوشهر با ۱۸۶ میلیارد تومان اعتبار 20

🔹 مدیرکل بهزیستی استان بوشهر از اجرا طرح‌های اشتغال‌زایی جامعه هدف این نهاد حمایتی خبر داد و گفت: در این راستا طرح‌های اشتغال‌زایی بهزیستی استان بوشهر با ۱۸۶ میلیارد تومان اعتبار آغاز شده است.

 1401/05/03 08:28

🔺 مادران شهدای گمنام صاحب فرزند جدید شدند 31

🔹 رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مادران شهدای ما در این جلسه هر یک از شهدا را به عنوان فرزند خود پذیرفتند، و قرار شد برای آن‌ها مراسمی برگزار کنند، همچنین تعدادی از کودکان تحت پوشش بهزیستی در این مراسم یک شهید را به عنوان برادر خود انتخاب کردند تا الگوی راهشان باشند.

 1401/04/29 19:43
ورزشی
🔺 قهرمانی تیم شهروند آمل در لیگ برتر بسکتبال با ویلچر مردان کشور

🔺 قهرمانی تیم شهروند آمل در لیگ برتر بسکتبال با ویلچر مردان کشور 38

🔹 ظهر امروز شنبه۷ اسفندماه، تیم بسکتبال با ویلچر شهروند آمل با برتری ۶۰ بر ۵۱ مقابل مخابرات اصفهان در سالن ورزشی شهدای بهزیستی قم قهرمان لیگ برتر بسکتبال با ویلچر مردان کشور شد. در این دوره پس از تیم آملی، ایثار شیمیدر قم به مقام دوم و آویژه صنعت پارسا مشهد به مقام سومی دست یافتند.

 1400/12/07 16:52
🔺 دیدار بسکتبال با ویلچر ایثار شیمیدر قم و مخابرات اصفهان

🔺 دیدار بسکتبال با ویلچر ایثار شیمیدر قم و مخابرات اصفهان 44

🔹 مرحله نهایی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر کشور، پنجشنبه ۵ اسفندماه تیم‌های ایثار شیمیدر قم برابر مخابرات اصفهان با نتیجه ۶۵ بر ۵۶ در سالن شهدای بهزیستی قم به پیروزی رسید. در دور نهایی فصل ۱۴۰۰ لیگ برتر بسکتبال با ویلچر مردان ایران چهار تیم ایثار شیمیدر قم، شهروند آمل، مخابرات اصفهان و آویژه صنعت پارسا مشهد در مدت سه روز به رقابت می پردازند.

 1400/12/05 18:42
سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار بهزیستی | مهم ترین نتایج بهزیستی

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار بهزیستی | مهم ترین نتایج بهزیستی

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار بهزیستی | مهم ترین نتایج بهزیستی
🔺 ارتقاء استاندارد خانه‌های نگهداری فرزندان تحت سرپرستی در سال آتی
🔺 مناسب سازی فضاهای شهری برای معلولان شتاب گیرد
🔺 جاماندگان از یارانه نگران نباشند/دهک‌بندی یارانه بگیران براساس اطلاعات درآمدی بود
🔺 آشنایی کوتاه با مفاهیم ازدواج کافی نیست/تدارک برنامه‌های پیشگیرانه برای تحکیم خانواده
🔺 تعرفه برق مشترکان تحت پوشش نهادهای حمایتی با کاهش مصرف تا ۵۰ درصد الگو، رایگان می‌شود
🔺 هدیه ۵۰۰ هزار تومانی بنیاد مستضعفان به تمام ایتام تحت پوشش
🔺 اجرای پویش «در محضر ولی‌نعمتان» همزمان با شب‌های قدر در مراکز بهزیستی 
🔺 شناسایی کودکان دچار "تنبلی چشم" با غربالگری/پرداخت کمک هزینه درمان به خانوارهای نیازمند
🔺 فعالیت "همیاران سلامت اجتماعی" در مناطق آسیب‌خیز/ توانمندسازی مردم برای پیشگیری از آسیب‌ها
🔺 بهره‌برداری از خودروهای اهدایی وارداتی مورد استفاده برای آسیب ایدز ممنوع نباشد
🔺 بخش‌های مختلف نظام خود را به حمایت از کودکان، نیازمندان و اقشار آسیب پذیر مکلف می‌دانند
🔺 تربیت صحیح اسلامی تضمین کننده آینده کشور/ ورود جدی بهزیستی به اشتغالزایی و کارآفرینی دانش بنیان
popup