جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار بورس | مهم ترین نتایج بورس

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 سایت‌های مبادلات رمزارز باید تحت نظارت بانک مرکزی و سازمان بورس قرار بگیرند 18

🔹 نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با اشاره به تأثیر توسعه مبادلات رمزارزها در کاهش تحریم‌ها، گفت: استخراج رمزارزها می‌تواند به عنوان ابزاری برای تقویت مبادلات بین‌المللی مورد استفاده قرار گیرد اما به شرطی که تحت نظارت شدید بانک مرکزی باشد.

 1400/06/24 11:12
🔺 خلاصه مهمترین اخبار مجلس در روز ۲۳ شهریور

🔺 خلاصه مهمترین اخبار مجلس در روز ۲۳ شهریور 40

🔹 بررسی طرح تقویت امنیت غذایی/ مخالفت مجلس با ورود محصولات کشاورزی به بورس/ قرائت گزارش کمیسیون اقتصادی در خصوص بررسی وضعیت استخراج رمزارزها و... از جمله مهمترین اخبار امروز(سه شنبه) بیست و سوم شهریور ماه ۱۴۰۰ مجلس است که می‌توانید مشروح آن را در لینک‌های زیر بخوانید.

 1400/06/23 14:04

🔺 مجوز مجلس به وزارت جهاد کشاورزی برای یکپارچه سازی مدیریت اراضی کشاورزی 22

🔹 نمایندگان مجلس به وزارت جهاد کشاورزی این مجوز را دادند که اعتباراتی را در بودجه سنواتی در راستای یکپارچه‌سازی مدیریت اراضی کشاورزی و بهبود بهره‌وری و افزایش تولید، نسبت به تهیه و ارائه بسته تشویقی و حمایتی برای تجمیع و تبدیل مزارع و واحدهای کشاورزی خرده مالکی و کوچک مقیاس به شرکتهای کشت و صنعت و یا سهامی زراعی کوچک ترجیحاً با قابلیت عرضه و معامله در بورس یا خارج از بورس تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار اقدام نماید.

 1400/06/17 10:01

🔺 تیم بازرسی کمیسیون اصل نود جهت بررسی وضعیت بحرانی آب کشور تشکیل شد/ گزارش بورسیه‌ها آماده قرائت در صحن علنی مجلس 32

🔹 سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی از تعیین نمایندگان این کمیسیون جهت حضور در کارگروه‌های شورای هماهنگی در اجرای مأموریت‌ها و انجام بازرسی‌های مشترک دستگاه‌های نظارتی کشور خبر داد.

 1400/06/14 19:31

🔺 جزئیات طرح مجلس برای ساماندهی بازار خودرو/عرضه دربورس نسخه کمیسیون صنایع 26

🔹 عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید براساس طرح کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم، مابه التفاوت قیمت پایه خودرو و بهایی که در بورس به فروش می‌رسد در صندوقی ذخیره و برای تامین سرمایه در گردش، بهبود کیفیت خودرو و... هزینه می‌شود.

 1400/06/13 17:26
اقتصادی
🔺 حرکت بورس به کدام سمت خواهد بود

🔺 حرکت بورس به کدام سمت خواهد بود 5

 1400/07/02 11:04

🔹 بازار سرمایه در دو هفته گذشته برخلاف روندی که از ابتدای تابستان داشت، مسیر نزولی به خود گرفت به طوری که شاخص کل بورس که از یک میلیون و ۵۵۰ هزار واحد گذر کرده بود تا کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد کاهش یافت. موضوعی که یک تحلیل گر بازار سرمایه علت آن را وجود چند ابهام برای این بازار دانست.

اجتماعی و حوادث

🔺 مردم به دولت یارانه می‌پردازند/شیوخ امارات باید پاسخگو باشد/چالش‌ها و فرصت‌های شانگ‌های 27

🔹 ریزش شاخص‌های بورس آغاز شده است؟، ۲۰۰ هزار‌میلیارد تا تحقق آرزوی ۲۰ ساله معلمان، بازی دو سر باخت گرانی لبنیات، ماجرای خرید و فروش کودکان در لانه‌های سیاه، زوزه مجدد «بازگشت همزمان» از واشنگتن، خنجر امریکایی بر پشت اروپا، گزارش اندیشکده آمریکایی از پیروزی بزرگ ایران و نگاه ویژه استراتژیک ایران به شرق از مواردی است که موضوع گزارش‌های های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/06/28 03:11

🔺 بازگشایی مدارس؛ سونامی مرگ در غلغله کرونا/اجلاسیه بغداد شروعی بر حل مناقشات خاورمیانه/دولت جدید وچالش‌های پیش رو 55

🔹 احتمال بازگشایی حضوری مدارس از آبان ماه، کرونا، کسری بودجه و ثبات بازار موضوع بحث سران قوا، سرنوشت FATF همچنان مبهم، نشست دلار ۲۸ هزار تومانی در بازار خودرو،۷ نکته در باب توصیه‌های راهبردی رهبر انقلاب به دولتمردان، تکرار خاموشی؛ وسط کرونا؟، پایان باز کنفرانس منطقه‌ای بغداد، شاخص ۲ میلیونی بورس باز می‌گردد؟ و گاز ایران به اروپا خواهد رسید؟ از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/06/07 06:16
ورزشی
🔺 پیرمردها در بورس!

🔺 پیرمردها در بورس! 26

🔹 «پرسپولیس طی روزهای گذشته دنبال جذب محمد آبشک ۳۴ ساله بوده و استقلال هم در یک‌قدمی جذب لوسیانو پریرا قرار دارد؛ مهاجم ۳۸ ساله فولاد. به امید خدا قرار است جای خالی مهدی قائدی ۲۲ ساله را زوج پریرای ۳۸ ساله و قاسمی‌نژاد ۳۵ ساله پر کنند! صدای ما را از فوتبال ایران می‌شنوید.»

 1400/06/06 19:31
🔺 سلطانی فر:: وزارت ورزش تمامی مراحل قانونی واگذاری سرخابی‌ها را انجام داده است/ ضرورت واگذاری استقلال و پرسپولیس به بازار بورس را به اطلاع رئیس جمهور رساندم

🔺 سلطانی فر:: وزارت ورزش تمامی مراحل قانونی واگذاری سرخابی‌ها را انجام داده است/ ضرورت واگذاری استقلال و پرسپولیس به بازار بورس را به اطلاع رئیس جمهور رساندم 48

🔹 وزیر ورزش و جوانان گفت: در اولین ملاقاتی که با رئیس جمهور داشتم در مورد ضرورت خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس و اقدامات انجام شده گزارشاتی دادم.

 1400/05/25 11:43
سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار بورس | مهم ترین نتایج بورس

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار بورس | مهم ترین نتایج بورس

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار بورس | مهم ترین نتایج بورس
🔺 حرکت بورس به کدام سمت خواهد بود
🔺 کاهش نگرانی از ورشکستگی قریب‌الوقوع اورگرند / جهش ۱۷ درصدی سهام
🔺 روز پرصعود و نزول برای بورس
🔺 بورس تا پایان امسال چقدر سود می‌دهد؟
🔺 پرداخت به موقع حقوق بازنشستگان/ بیمه کارگران ساختمانی بار مالی دارد
🔺 ظرفیت پروازهای اربعین افزایش پیدا کند
🔺 ممنوعیت فروش سیمان خارج از بورس و ثبت‌نام در سامانه / هشدار به متخلفان
🔺 سامانه جدید معاملاتی بومی در بورس آماده به کار شد
🔺 نگاهی به قیمت‌ سیمان در بورس و بازار
🔺 اصلاح شاخص بورس پس از رشد قابل توجه بازار در هفته‌های اخیر طبیعی است
🔺 پیش‌بینی آینده بورس
🔺 سمت و سوی معاملات بورس در هفته پایانی تابستان
popup