جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار بورس | مهم ترین نتایج بورس

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 90 هزار میلیارد تومان برای تادیه دیون سازمان تامین اجتماعی مصوب شد 12

🔹 سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 گفت: براساس مصوبه کمیسیون تلفیق مقرر شد، دولت از طریق واگذاری سهام شرکت های بورسی و غیربورسی به میزان 90 هزار میلیارد تومان بدهی خود را به سازمان تامین اجتماعی تسویه کند.

 1400/10/27 18:16

🔺 پیشنهادات حمایتی دولت برای تقویت صنایع بورسی تقدیم مجلس می‌شود 19

🔹 وزیر امور اقتصادی و دارایی، گفت: مقرر شده اجزای بسته 10پیشنهادی دولت که نیازمند بودجه است در مصوبه‌ای رسمی و با امضاء رئیس جمهور به مجلس تقدیم شود تا رسما به عنوان پیام حمایت دولت از صنایع بورسی در زمره مصوبات لایحه بودجه 1401 قرار بگیرد.

 1400/10/21 17:58
🔺 بررسی وضعیت بازار بورس با حضور وزیر اقتصاد/نمایندگان از پاسخ‌های خاندوزی قانع شدند

🔺 بررسی وضعیت بازار بورس با حضور وزیر اقتصاد/نمایندگان از پاسخ‌های خاندوزی قانع شدند 48

🔹 وزیر امور اقتصادی و دارایی با حضور در کمیسیون اقتصادی مجلس به سوالات نمایندگان در بخشهای مختلف مسائل بانکی و گمرکات، اموال تملیکی، بازار سرمایه، حمایت از سهامداران خرد پاسخ داد و نمایندگان از توضیحات وی قانع شدند.

 1400/10/21 17:40
🔺 علیزاده: سازمان بورس درگیر حواشی است/تزریق اعتماد مهمترین نیاز بازار سرمایه است

🔺 علیزاده: سازمان بورس درگیر حواشی است/تزریق اعتماد مهمترین نیاز بازار سرمایه است 42

🔹 عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس با اشاره به حمایت های مد نظر دولت در بودجه ۱۴۰۱ برای ایجاد آرامش در بازار سرمایه در عین حال گفت: در حال حاضر سازمان بورس درگیر حواشی است که اگر کار به همین منوال ادامه پیدا کند اتفاقات تلخی را در بازار سرمایه همچون دولت سابق شاهد خواهیم بود.

 1400/10/11 11:51
🔺 انجام بزرگترین مزایده تاریخ بورس و سازمان خصوصی‌سازی

🔺 انجام بزرگترین مزایده تاریخ بورس و سازمان خصوصی‌سازی 26

🔹 رییس سازمان خصوصی‌سازی، واگذاری هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس را به عنوان بزرگترین مزایده تاریخ بورس و سازمان خصوصی‌سازی معرفی کرد و گفت: هلدینگ خلیج‌فارس در فهرست واگذاری قرار دارد و واگذاری آن در هیات واگذاری در سه بلوک یک، ۲ و ۱۵ درصد انجام خواهد شد.

 1400/10/08 11:42
اقتصادی

🔺 میرکاظمی: بر اجرای مصوبه ستاد اقتصادی در حمایت از بورس تاکید داریم/ لزوم شفاف‌سازی سازوکار اصلاح بودجه و پوشش ناترازی تبصره 14 3

🔹 رئیس سازمان برنامه و بودجه درحالی بر اجرای مصوبه 10 بندی ستاد اقتصادی دولت برای حمایت از بورس تاکید دارد که هنوز سازوکار اصلاح تبصره 14 برای حذف درآمد ناشی از اصلاح نرخ ارز اعلام نشده است.

 1400/10/29 11:01

🔺 نامه‌نگاری عشقی به معاون اول رئیس جمهور و وزیر نفت در خصوص بورس 13

🔹 رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار طی دو نامه جداگانه به معاون اول رئیس جمهور و وزیر نفت به ترتیب خواستار ابلاغ مصوبات 10‌گانه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت و تغییر فرمول نرخ گاز خوراک پتروشیمی‌ها شد.

 1400/10/29 08:10
🔺 تاکید بیش از ۱۰۰ نماینده مجلس بر رویکرد حمایتی لایحه بودجه ۱۴۰۱ از بازار سرمایه

🔺 تاکید بیش از ۱۰۰ نماینده مجلس بر رویکرد حمایتی لایحه بودجه ۱۴۰۱ از بازار سرمایه 12

🔹 در کنار رویکرد حمایتی دولت به بازار سرمایه اخیرا پویشی با عنوان «مجلس حامی بورس» با محوریت تصویب بودجه برای حمایت از بورس آغاز به کار کرده و تا کنون بیش از ۱۰۰ نماینده مجلس از آن حمایت کرده‌اند.

 1400/10/28 16:54
🔺 لزوم سیاستگذاری برای فعالیت در بازار استخراج رمزارزها

🔺 لزوم سیاستگذاری برای فعالیت در بازار استخراج رمزارزها 7

🔹 رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: اکنون در خصوص استخراج رمز ارزها قوانین مشخصی بر عهده وزارت صنعت، معدن و تجارت برای صدور مجوز و راه اندازی مراکز استخراج قرار دارد، اما برای باقی موارد موضع مشخصی از سوی قانونگذار و سیاست‌گذار ارائه داده نشده است.

 1400/10/27 09:51

🔺 خیال بورس راحت شد! 15

🔹 تصمیماتی که در لایحه بودجه سال آینده درمورد نرخ گاز گرفته شده بود، به تلاطم های بازار سرمایه دامن میزد و بدتر از آن انواع و اقسام اخباری بود که طی هفته های قبل درمورد اصلاح یا عدم اصلاح تصمیم مذکور به گوش میرسید. با این حال به نظر میرسد ماجرا به نفع بورس تمام و لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ درخصوص نحوه محاسبه نرخ گاز خوراک پتروشیمی‌ها اصلاح شد.

 1400/10/27 00:21
اجتماعی و حوادث

🔺 وزیر خارجه طالبان در تهران چه می‌خواهد؟ /برنامه هفتم توسعه راه ۶ بار رفته را نرویم! /نکات حائز توجه در مذاکرات وین 33

🔹 نمایندگان سال‌آینده حقوق نمی‌گیرند؟، سایه روشن بورس ۱۴۰۱، مذاکرات وین روی دور تند، رتبه ۱۳۳ جهانی در تعداد تست روزانه کرونا، تصادف مرگبار درجاده بهبهان، شطرنج ایران و تاجیکستان در افغانستان، موج اومیکرونی در آخر بهمن، شرایط احتمالی توافق برجام، معمای حذف ارز ترجیحی و معیشت مردم، و تکذیب روایت خانواده شهیدان اسدی‌لاری توسط سخنگوی سپاه از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/10/21 05:41

🔺 یک دست و ۲ هندوانه ارزی و بنزینی/برنامه دادن کار حوزه نیست... /تبادل هشدار‌ها در مذاکرات 62

🔹 نخبگان؛ «چرایی مهاجرت و ناامیدی»، پرسپولیس؛ صورت با سیلی سرخ، تماس تلفنی پرتنش بایدن و پوتین، پشت پرده نگرانی سفر‌های یک رئیس بانک، اروپا هم در وین روی ریل افتاد، تغییر موازنه قدرت، مأموریت ماهواره‌بر سیمرغ، اصلاحات مردم‌گرا چشم‌پوشی از کسب قدرت، عزم جدی دولت برای رفع موانع تولید، افزایش عدالت یا افزایش گرانی؟، اولیانوف و بازی با روح و روان ایرانی‌ها و ساختارشکنی بورس در اولین هفته زمستان و وین؛ سازنده، اما آهسته از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/10/11 04:20

🔺 اگر وطن‌فروشی نیست، پس چیست؟! /کاسبان تحریم چه کسانی هستند؟ /مردم‌گرایی، پوپولیسم نیست 50

🔹 چراغ سبز ۶۷ هزار واحدی بورس به بسته ۱۰ بندی دولت، حساب‌کشی از کلاهبرداران فراری، انتقاد رییسی از قیمت‌ها، شلیک در لارک، هدف در وین، ضلع شرقی میز مذاکرات همسو با یکدیگر، سیگنال‌های مهار تورم، پیام رهبر انقلاب در پی درگذشت شهادت گونه حسن ایرلو، مقصر بحران آب، تحریم و کاهش بارش‌ها؟، رونمایی از «دلار ترکی»! و شیوع حیرت‌انگیز ظرف ٣روز از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/10/02 03:57

🔺 قفل اختلافات در مذاکرات وین شکستنی است؟ /چرایی چرخش امارات به سمت تهران؟ /چرا بودجه ۱۴۰۰ غیرواقعی و ۱۴۰۱ واقعی نوشته شد؟ 84

🔹 رئیس‌جمهور در تجمع بهارستان، پاریس و رؤیای احیای نفوذ ازدست رفته، دولت بودجه نمی‌دهد؛ شهرداری شاکی!، مرغ بدون صف تحویل خانه، تقلب در واردات کامیون‌های دست دوم اروپا، اصفهان و یزد؛ صنایع سیراب- مردم، تشنه، مشکل لاینحل میکروفن باز این قسمت «طرح صیانت»، آژیر قرمز تورم و یک هفته سراسر زیان برای بورس از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/09/11 04:58
🔺 افزایش سرمایه ۱۱۷۲ درصدی شستا در بورس

🔺 افزایش سرمایه ۱۱۷۲ درصدی شستا در بورس 41

🔹 مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه مقدمات افزایش سرمایه ۱۱۷۲ درصدی شستا از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها فراهم شد گفت: سازمان تامین اجتماعی و شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی ضمن حمایت از بازار سرمایه و افزایش منافع سهامداران و بیمه‌شدگان پس از اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار در اسرع وقت نسبت به برگزاری مجمع فوق‌العاده افزایش سرمایه اقدام خواهد کرد.

 1400/09/01 10:01
ورزشی
🔺 بازگشت نمایندگان ایران به لیگ قهرمانان آسیا/ قلب بازیکن استقلال شکست

🔺 بازگشت نمایندگان ایران به لیگ قهرمانان آسیا/ قلب بازیکن استقلال شکست 40

🔹 بسته ورزشی ایرنا در بیستم دیماه به بازگشت نمایندگان ایران به لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده، آخرین وضعیت ورود سرخابی‌ها به فرابورس، جدایی بابک مرادی از استقلال و برنده شدن جوکوویچ در دادگاه پرداخته است.

 1400/10/20 21:02
🔺 عرضه اولیه سرخابی‌ها در انتظار صورت‌های مالی پرسپولیس

🔺 عرضه اولیه سرخابی‌ها در انتظار صورت‌های مالی پرسپولیس 32

🔹 رییس سازمان خصوصی‌سازی به عرضه اولیه سهام استقلال و پرسپولیس در بورس اشاره کرد و گفت: در تلاش هستیم تا برای انجام عرضه اولیه، صورت‌های مالی دو باشگاه در اختیار مسوولان قرار گیرد؛ اکنون صورت مالی باشگاه استقلال ارائه شده است و فقط در انتظار اقدامات مربوط به باشگاه پرسپولیس هستیم.

 1400/10/08 13:50
🔺 گرایی و زارع قهرمانان کشتی جهان تا المپیک ۲۰۲۴ بورسیه شدند

🔺 گرایی و زارع قهرمانان کشتی جهان تا المپیک ۲۰۲۴ بورسیه شدند 28

🔹 کمیته ملی المپیک اسامی ۱۵ ورزشکار المپیکی منتخب کشورمان را برای دریافت بورسیه تا بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس اعلام کرد که «محمدرضا گرایی» و «امیرحسین زارع» قهرمانان کشتی جهان نیز در بین افراد هستند.

 1400/09/15 10:48
سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار بورس | مهم ترین نتایج بورس

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار بورس | مهم ترین نتایج بورس

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار بورس | مهم ترین نتایج بورس
🔺 تاکید بیش از ۱۰۰ نماینده مجلس بر رویکرد حمایتی لایحه بودجه ۱۴۰۱ از بازار سرمایه
🔺 لزوم سیاستگذاری برای فعالیت در بازار استخراج رمزارزها
🔺 ماموریت بورس کالا برای تقویت اقتصاد رقابتی
🔺 رویکرد مثبت دولت سیزدهم برای حمایت از بازار سرمایه/ رفع نگرانی سهامداران با کمک مسوولان دولتی
🔺 راه‌اندازی سامانه بومی معاملات در انتظار ابلاغیه سازمان بورس
🔺 بورس در کانال یک میلیون و ۳۰۰ به نفس نفس افتاده است!
🔺 از اختلال در هسته معاملات بورس تا راه اندازی سامانه بومی
🔺 بررسی وضعیت بازار بورس با حضور وزیر اقتصاد/نمایندگان از پاسخ‌های خاندوزی قانع شدند
🔺 رئیس سازمان بورس: تحقق طرح مسکن دولت سیزدهم با کمک بازار سرمایه
🔺 بازگشت نمایندگان ایران به لیگ قهرمانان آسیا/ قلب بازیکن استقلال شکست
🔺 لزوم هدایت منابع مالی به سمت بورس در پیش‌نویس تغییر قوانین بازار سرمایه
🔺 واریز سود شرکت‌ها از طریق سجام، چشم انتظار قانون جدید بازار سرمایه
popup