جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار جدید | مهم ترین نتایج جدید

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی
🔺 آیا بنت سیاست‌های رژیم صهیونیستی را تغییر می‌دهد؟

🔺 آیا بنت سیاست‌های رژیم صهیونیستی را تغییر می‌دهد؟ 6

 1400/03/26 07:43

🔹 یک استاد دانشگاه روی کار آمدن نفتالی بنت، نخست وزیر جدید رژیم صهیونیستی را موجب تغییر و تحولاتی در سیاست های منطقه ای این رژیم عنوان کرد و گفت: بعید است با مواضع متفاوت احزاب در ائتلاف، دولت قوی تشکیل شود و نخست وزیری روی کار آید که قدرت تصمیم گیری داشته باشد.

🔺 در صورت احیای برجام، مسائل منطقه اولویت دولت سیزدهم در سیاست خارجی است

🔺 در صورت احیای برجام، مسائل منطقه اولویت دولت سیزدهم در سیاست خارجی است 13

 1400/03/23 04:15

🔹 یک کارشناس مسایل بین الملل می‌گوید: اگر احیای برجام و مذاکرات وین قبل از 12 مرداد و روی کار آمدن دولت جدید انجام شود، مساله بزرگ بعدی در سیاست خارجی که باید دنبال شود، فعالیت‌های منطقه‌ای و مسایلی از جمله یمن، عراق، سوریه و رقابت با ترکیه خواهد بود.

🔺 ویدئو / از تأیید داروی آلزایمر تا زندگی مجدد یک میکروارگانیسم پس از هزاران سال 34

 1400/03/20 06:03

🔹 در این شماره از بستۀ اخبار علم و فناوری ایسنا، خبرهایی از بازگشت یک میکروارگانیسم به زندگی پس از ۲۴ هزار سال، مجوز استفاده از یک داروی جدید برای درمان بیماری آلزایمر، تأثیر رژیم‌های غذایی در ابتلا به نوع شدید کووید-۱۹ و دو خبر دیگر را مرور می‌کنیم.

اقتصادی
🔺 مسکن مهر در ۱۲ شهر جدید در دولت تدبیر و امید ساخته و تکمیل شد

🔺 مسکن مهر در ۱۲ شهر جدید در دولت تدبیر و امید ساخته و تکمیل شد 8

 1400/03/26 14:32

🔹 مطابق آمار شرکت عمران شهرهای جدید، در دولت تدبیر و امید پروژه‌های مسکن مهر در ۱۲ شهر جدید از مجموع ۱۹ شهر جدید تکمیل، نزدیک به ۲۴۴ هزار واحد آن فروش اقساطی و بیش از ۲۷۱ هزار واحد آن تکمیل و تحویل متقاضیان شده است.

اجتماعی و حوادث

🔺 جلوی حوادث دلخراشی مانند پلاسکو و سیل را در تهران گرفتیم 8

🔹 عضو شورای شهر تهران با اشاره به حوادث رخ داده در دوره قبلی مدیریت شهری تهران گفت: ما این افتخار را داریم که بگوییم برای ایمنی و جان شهروندان ارزش قائل شده و تجهیزات ایمنی و نجات در شهرتهران را که در اختیار سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران قرار دارد به روزرسانی و به جدیدترین تجهیزات روز دنیا تبدیل کردیم.

 1400/03/26 10:04
🔺 کنترل مرزها برای مقابله با ورود ویروس جدید به کشور/ارائه روند بازگشایی باشگاهها به ستاد کرونا

🔺 کنترل مرزها برای مقابله با ورود ویروس جدید به کشور/ارائه روند بازگشایی باشگاهها به ستاد کرونا 12

🔹 معاون امنیتی وزیر کشور و رئیس کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی مدیریت بیماری کرونا گفت: نگرانی از شیوع پیک پنجم در کشور وجود دارد و برای همین باید بیشترین حساسیت در مرزهای ورود و خروجی کشور صورت گیرد.

 1400/03/25 10:09
🔺 از کاهش درآمدها و تحمیل هزینه های کرونایی به شهرداری تا تحقق قول جلوگیری از شهرفروشی در تهران

🔺 از کاهش درآمدها و تحمیل هزینه های کرونایی به شهرداری تا تحقق قول جلوگیری از شهرفروشی در تهران 8

🔹 رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران و عبدالحمید امامی معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران معتقدند در دوره پنجم مدیریت شهری علاوه بر بدهی های انباشته از دوره های گذشته شیوع کرونا ویروس نیز موجب کاهش درآمدها و تحمیل هزینه های جدید به مدیریت شهری شده است با این حال شورا برای بهره گیری از روش های نوین و جدید درآمدزایی پایدار گام های موثری برداشته و از سوی دیگر مدیریت شهری دوره پنجم به قول خود برای جلوگیری از شهرفروشی در تهران وفا کرده است.

 1400/03/25 08:51
🔺 ارز "دارو" تک نرخی و قیمت‌گذاری‌ها به‌روز شود

🔺 ارز "دارو" تک نرخی و قیمت‌گذاری‌ها به‌روز شود 8

🔹 رییس هیئت‌مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران چند نرخی بودن ارز دارو، واقعی نبودن قیمت گذاری دارو، عدم امکان تولید داروهای جدید در کشور و... را مهمترین چالش های صنعت داروسازی کشور دانست و از دولت آینده خواست که ارز را تک نرخی کرده و قیمت گذاری دارو را واقعی کند تا در این صورت تا حد زیادی مشکلات تامین دارو حل شود.

 1400/03/25 04:11

🔺 مذاکرات جدی در دولت بعد؟! /۲۸ خرداد فرصت مردم‌سالاری/درباره بانیان وضع موجود 20

🔹 چرا مناظره‌ها مناظره نشد؟، پایان ۱۲ سال حکومت جنایت‌بار نتانیاهو، جولان بی‌آبی در تهران، سریال جدال لفظی دژ پسند و همتی در آستانه انتخابات، پاسکاری سیاسی گرانی بنزین، معرفی کابینه نامزد‌ها و رقابت پرشور، تأکید علمای اهل سنت استان بر حضور در انتخابات، عقب‌گرد دوباره آمریکا در وین و جزئیات جدیدی از پرونده قتل خانوادگی خرمدین‌ها از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/03/24 04:14
فرهنگی و هنری
🔺 برگزاری ششمین کنگره شعر ایثار و زنان عاشورایی با نگاهی جدید و متفاوت

🔺 برگزاری ششمین کنگره شعر ایثار و زنان عاشورایی با نگاهی جدید و متفاوت 8

 1400/03/25 16:31

🔹 معاون فرهنگی و آموزشی و رییس شورای سیاست‌گذاری ششمین کنگره بین‌المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی تأکید کرد: امیدواریم ششمین کنگره شعر ایثار و زنان عاشورایی با نگاهی متفاوت و جدید برگزار شود تا شاهد نتایج خوبی باشیم.

🔺 انتخابات چیست و چرا در بیست و سومین «سه نقطه»

🔺 انتخابات چیست و چرا در بیست و سومین «سه نقطه» 6

 1400/03/24 10:07

🔹 همزمان با نزدیک شدن به سیزدهمین دوره‌ انتخابات ریاست جمهوری، نویسندگان شماره جدید ماهنامه سه‌نقطه (مکتوب طنز و جد فارسی) در پرونده‌ای ویژه تحت عنوان «انتخابات چیست و چرا؟» سراغ موضوع داغ این روزها و حواشی آن رفته‌اند.

🔺 گذر فرهنگی؛ هفته‌ای که گذشت

🔺 گذر فرهنگی؛ هفته‌ای که گذشت 17

 1400/03/21 08:30

🔹 آغاز اولین طرح فروش فصلی کتاب در سال جدید از ۱۷ خرداد و فروش ۲ میلیارد تومانی در روز نخست، درگذشت علی مرادخانی معاون سابق هنری وزارت فرهنگ و اهدای جایزه بهترین بازیگر مرد به زنده یاد علی انصاریان در یک جشنواره خارجی را می‌توان از مهمترین اخبار فرهنگ و هنر در هفته گذشته عنوان کرد.

ورزشی

🔺 عبدالهی: مشکلاتی بین مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره استقلال وجود دارد/ نمی‌دانم در دولت جدید چه اتفاقی برای ما رخ می‌دهد 25

🔹 سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران گفت: مشکلاتی بین مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره استقلال وجود دارد، اما به امید خدا همه مشکلات حل خواهد شد.

 1400/03/23 14:43

🔺 نشان جدید لباس تیم ملی فوتبال اوکراین و حاشیه‌هایی که ایجاد کرد 14

🔹 مسکو - ایرنا - به دنبال ارائه لباس جدید تیم ملی فوتبال اوکراین برای شرکت در مسابقات جام ملت‌های اروپا (یورو) که باعث اعتراض روسیه شد، «اتحادیه  فوتبال اروپا» (یوفا) استفاده تیم ملی اوکراین را از بخشی از شعار تهیه شده، منع کرد.

 1400/03/20 15:51
🔺 واکنش نوشاد عالمیان به ناکامی از المپیکی شدن/ دنبال مقصر نیستم

🔺 واکنش نوشاد عالمیان به ناکامی از المپیکی شدن/ دنبال مقصر نیستم 59

🔹 ملی‌پوش تنیس روی میز که بعد از دو دوره حضور متوالی در بازی‌های المپیک از کسب سهمیه دوره جدید این بازی‌ها بازمانده تاکید دارد که ناکامی‌اش به خاطر تغییر قوانین جهانی است نه کم و کسری داخلی.

 1400/03/16 07:32

🔺 وزارت ورزش واریز 20 میلیارد تومان به فدراسیون فوتبال را تائید کرد 16

🔹 معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد: با پیگیری‌های وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال علاوه بر 10 میلیارد تومان قبلی، 20 میلیارد تومان اعتبار جدید به حساب فدراسیون واریز شد.

 1400/03/09 14:39

🔺 لیگ ملت‌های والیبال| آغاز ماجراجویی ایران و آلکنو با اهداف و رؤیاهای طلایی/ جدال بزرگان والیبال در قرنطینه کامل 154

🔹 رونمایی از ولادیمیر آلکنو سرمربی جدید تیم ملی والیبال مصادف شد با هشتمین حضور والیبال ایران در لیگ ملت‌ها، میدانی که می‌تواند بهترین فرصت برای آماده‌سازی تیمی باشد که رؤیای حضور درخشان در المپیک را دارد.

 1400/03/06 00:16
علمی
🔺 تشخیص زودتر بیماری‌های چشمی با فناوری جدید محققان ایرانی

🔺 تشخیص زودتر بیماری‌های چشمی با فناوری جدید محققان ایرانی 7

 1400/03/26 09:46

🔹 گروهی از محققان ایرانی در مطالعه اخیرشان اظهار کرده‌اند، یک سیستم تصویربرداری لیزری بدون تماس می‌تواند به پزشکان کمک کند تا بیماری‌های چشمی که باعث نابینایی می‌شوند را خیلی زودتر از آنچه اکنون ممکن است، تشخیص داده و درمان کنند.

🔺 ورودی‌های جدید، مهر ماه در دانشگاه‌ها حضور نمی‌یابند

🔺 ورودی‌های جدید، مهر ماه در دانشگاه‌ها حضور نمی‌یابند 14

 1400/03/20 12:09

🔹 رئیس دانشگاه صنعتی شریف با تاکید بر اینکه دانشجویان ورودی‌های جدید از مهر در دانشگاه‌ها حضور فیزیکی نخواهند یافت، گفت: تا پایان پائیز تمامی دانشجویان کشور واکسینه می‌شوند و بر این اساس ترم دوم سال تحصیلی جدید برای همه دانشجویان حضوری خواهد بود.

🔺 ضرورت مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری

🔺 ضرورت مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری 21

 1400/03/11 16:30

🔹 در آستانه سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، جامعه دانشگاهی کشور، با حضور در حرم مطهر امام راحل با آرمان‌های انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کرده و با صدور بیانیه ای بر مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا تاکید کردند.

بین الملل
🔺 گروسی: دستیابی به توفق برجام نیازمند اراده همه طرفها است

🔺 گروسی: دستیابی به توفق برجام نیازمند اراده همه طرفها است 8

 1400/03/26 14:30

🔹 مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با بیان اینکه دستیابی به توافق برجام نیازمند اراده سیاسی همه طرفها است، در اظهارنظری مداخله‌جویانه پیرامون مذاکرات برجام در وین ادعا کرد که برای احیای توافق هسته‌ای ایران باید تا تشکیل دولت جدید تهران صبر کرد.

🔺 نشست مشترک اتحادیه اروپا و آمریکا چه اهدافی را دنبال می‌کند؟

🔺 نشست مشترک اتحادیه اروپا و آمریکا چه اهدافی را دنبال می‌کند؟ 7

 1400/03/25 15:21

🔹 نشست مشترک اتحادیه اروپا و آمریکا امروز (سه‌شنبه) در حالی در بروکسل برگزار می شود که طرف اروپایی در تلاش است از به قدرت رسیدن دولت جدید آمریکا برای جا انداختن خود به عنوان منبع دیوان سالاری جهانی و تنظیم کننده استانداردها و مقررات بین المللی نهایت استفاده کند.

🔺 اسارت ۱۲ سرباز عربستانی و سودانی در عملیات جدید ارتش یمن در جیزان

🔺 اسارت ۱۲ سرباز عربستانی و سودانی در عملیات جدید ارتش یمن در جیزان 8

 1400/03/25 10:14

🔹 تصاویر جدید از عملیات گسترده ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در جیزان حاکی از به کنترل درآمدن برخی از پایگاه‌های ارتش دشمن سعودی در محور جیزان و وارد آمدن خساراتی سنگین به آنها است. مرکز رسانه جنگ جنبش انصارالله نیز اعلام کرد ۱۲ سرباز عربستانی و سودانی را طی عملیاتی در محور جیزان به اسارت درآورده است.

مناظره

🎥 زاکانی: امروز رقابت بین غارت‌زدگان و غارت‌شدگان است 11

🔹 امروز رقابت میان غارت زدگان و غارت شدگان است و بنده خودم را صدای غارت شدگان می‌دانم. روزی به میدان رفتیم تا در مقابل متجاوزان خارجی قد علم کنیم، اما امروز در مقابل غارت کنندگانی قرار داریم که آبرو، جان و مال مردم را هدف قرار دادند.

🔹 امروز بر خودم واجب می‌دانم با تمام وجود در مقابلشان بایستم و با حرف های جدید مشت کسانی که می‌خواهند مردم را فریب دهند باز کنم.

#انتخابات_ریاست_جمهوری_۱۴۰۰

 1400/03/22 16:20

🎥 رضایی: مشکلات مردم با حرف مفت حل نمی‌شود 13

🔹 مردم ایران مشکلات شما با شعار و شعبده‌بازی و حرف‌های مفت حل نمی‌شود. بنده تا پایان انتخابات هستم و مبارزه می‌کنم.

🔹 امید زمانی تحقق پیدا می‌کند که ما انرژی جدیدی را در جامعه ایجاد کنیم و با دولت‌های خواب آلوده‌ای که شب می‌خوابند و قیمت بنزین را چند برابر می‌کنند و با مردم صحبت نمی‌کنند، خداحافظی می‌کنیم.

#انتخابات_ریاست_جمهوری_1400

 1400/03/18 17:34

🔺 پاسخ رئیس دفتر مقام معظم رهبری به ادعای مهرعلیزاده نسبت به تغییرات متعدد مدیریتی رئیسی 367

🔹 آقای رئیسی چند مرتبه به بنده گفتند که دل کندن از آستان قدس برای ایشان خیلی مشکل بود و حق هم داشتند چرا که همه جای آستان قدس رضوی نور، روشنی و متصل به آسمان است.
🔹 اداره کردن ۳۰ میلیون زائر با ملیت‌ها و مذاهب مختلف کار آسانی نیست چرا که باید وسایل آسایش این تعداد زائر فراهم شود و آقای رئیسی همین کارها را دوست داشتند اما مقام معظم رهبری به ایشان تاکید کردند که اگر شما در مسئولیت جدید خود گره از کار یک مسلمان بگشایید، ثواب بیشتری خواهد داشت.

#انتخابات_ریاست_جمهوری_1400
#مناظره

 1400/03/15 20:42

🎥 زاکانی: به من اتهام می‌زنند و می‌گویند دوتا تجدید در مقطع دیپلم داری یا اینکه یک ترم مشروطی در دانشگاه داری یا اینکه مسافرکشی می‌کنی! خجالت‌آور است. 126

🔹 اگر بنا به نامزد پوششی باشد همتی اصلی‌ترین پوششی است که آمده 8 سال افتضاح دولت را بپوشاند. شما به جای قرارگاه اقتصادی، قرارگاه مرغ زدید.

🔹 مردم یادتان هست که گفتند رونق اقتصادی ایجاد کردیم و تحریم رفع شد؟ مردم عرضه می‌خواهند. پدر مردم را در آوردید.

#انتخابات_ریاست_جمهوری_1400
#مناظره

 1400/03/15 20:29
سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار جدید | مهم ترین نتایج جدید

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار جدید | مهم ترین نتایج جدید

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار جدید | مهم ترین نتایج جدید
🔺 مسکن مهر در ۱۲ شهر جدید در دولت تدبیر و امید ساخته و تکمیل شد
🔺 گروسی: دستیابی به توفق برجام نیازمند اراده همه طرفها است
🔺 تشخیص زودتر بیماری‌های چشمی با فناوری جدید محققان ایرانی
🔺 آیا بنت سیاست‌های رژیم صهیونیستی را تغییر می‌دهد؟
🔺 بانک‌هاو موسسه‌های اعتباری، سفارشی درسامانه بازار بین‌بانکی ثبت نکردند
🔺 برگزاری ششمین کنگره شعر ایثار و زنان عاشورایی با نگاهی جدید و متفاوت
🔺 ساخت ۵۳۰ هزار واحد مسکن ملی در سراسر کشور درحال اجراست
🔺 نشست مشترک اتحادیه اروپا و آمریکا چه اهدافی را دنبال می‌کند؟
🔺 هدفگذاری برای رشد ۹ درصدی تولید محصولات کشاورزی توسط بنیاد مستضعفان
🔺 سازنده‌ها برای آبرویشان پروژه مسکن مهر را جمع کردند
🔺 اسارت ۱۲ سرباز عربستانی و سودانی در عملیات جدید ارتش یمن در جیزان
🔺 کنترل مرزها برای مقابله با ورود ویروس جدید به کشور/ارائه روند بازگشایی باشگاهها به ستاد کرونا