جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار خانواده | مهم ترین نتایج خانواده

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 حفظ یاد و راه شهدا از مهمترین عوامل زنده بودن انقلاب است 16

🔹 حجت‌الاسلام محمدحسنی در نشست هماهنگی مجمع یادگاران شهدای ارتش که با حضور فرزندان شهدای آجا در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار شد، گفت: حفظ یاد و راه شهدا از مهمترین عوامل زنده بودن انقلاب است و از بهترین شیوه‌های تکریم سرکشی و حضور در منزل خانواده‌های محترم شهداست.

 1400/04/27 16:32
🔺 وزیر کشور: سفر به شهرهای قرمز ممنوع است/ ناجا مسافران را عودت می‌دهد

🔺 وزیر کشور: سفر به شهرهای قرمز ممنوع است/ ناجا مسافران را عودت می‌دهد 13

🔹 وزیر کشور با تاکید بر اینکه سفر «به» و «از» شهرهای قرمز ممنوع است، گفت: نیروی انتظامی علاوه بر جرائمی که در دستور العمل بوده، ضمن عذرخواهی از خانواده‌های محترم، مسافران را عودت خواهد داد.

 1400/04/27 09:51
🔺 تصویب قانون تامین اجتماعی؛ سرآغاز تحولی نو در نظام سلامت

🔺 تصویب قانون تامین اجتماعی؛ سرآغاز تحولی نو در نظام سلامت 27

🔹 دایره خدمات تامین اجتماعی که اکنون جامعه بازنشستگان، خانواده‌های بی‌سرپرست، بیکاران، ازکارافتادگان و بیماران را دربرمی‌گیرد، با تصویب قانون تأمین‌اجتماعی در تیر سال 1354 به عنوان آغازگر تحولی نو در نظام اجتماعی و سلامت کشور، آغاز به فعالیت کرد، اما وظایف این سازمان بیمه‌گر دقیقا چیست؟

 1400/04/25 08:00

🔺 تصویب اغلب پیشنهادات کشورمان در نشست مجازی کمیته فرهنگی- اجتماعی مجمع مجالس آسیایی/ تاکید گروه پارلمانی بر ضرورت توجه به تحکیم خانواده و تردد اتباع بیگانه غیرمجاز 40

🔹 رئیس کمیته دائمی امور اجتماعی و فرهنگی APA با ابراز خرسندی از تصویب تمامی پیشنهادات کشورمان در نشست مجازی این کمیته ،گفت: در این نشست اظهارنظر تمامی کشورها شرکت کننده شنیده شد و بیانگر این بود که جمهوری اسلامی ایران روحیه آزادمنشی دارد.

 1400/04/24 16:13
🔺 شکایت از نماینده مجلسی که ردصلاحیت شدگان شهر تهران را فاسد دانست

🔺 شکایت از نماینده مجلسی که ردصلاحیت شدگان شهر تهران را فاسد دانست 20

🔹 یک عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه عملکرد شورای پنجم بسیار قابل دفاع است گفت: همه ما از تورم، گرانی، مشکلات معیشتی، کمبود شغل، عدم امکان تشکیل خانواده برای جوانان، نبود گاه و بیگاه کالاهای اساسی از جمله دارو، کمبود و قطعی برق و امثال اینها که کم هم نیست و کمر خم می‌کنند رنج می‌کشیم، اما واقعیت آن است که حل هیچ‌یک از موارد برشمرده، در حیطه اختیارات و وظایف شورای شهر یا شهرداری نیست.

 1400/04/22 12:09
اقتصادی

🔺 شکایت سهامداران تسلا از ایلان ماسک برای پس دادن 2.6 میلیارد دلار 17

🔹 مدیر عامل شرکت آمریکایی تسلا در دادگاه حاضر شد تا در مورد اقدام این شرکت در سال 2016 برای خرید سهام تولید کننده صفحات خورشیدی موسوم به سولارسیتی SolarCity که با خانواده اش بنیانگذاری کرده است، از خود دفاع کند.

 1400/04/22 12:03
🔺 ابتکار: ۵۰۰ برند محصولات خانگی دارای استاندارد به بازار عرضه شده است

🔺 ابتکار: ۵۰۰ برند محصولات خانگی دارای استاندارد به بازار عرضه شده است 30

🔹 معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره آموزش زنان روستایی برای تولید محصولات استاندارد از اولویت های مهم دولت دوازدهم بود، گفت: با این آموزش ها، ۵۰۰ برند محصولات خانگی دارای استاندارد به بازار عرضه شده است.

 1400/04/08 19:44
🔺 کامیون‌ها در صدر جدول افزایش تولید/ برخلاف همیشه کمباین به ته جدول رسید

🔺 کامیون‌ها در صدر جدول افزایش تولید/ برخلاف همیشه کمباین به ته جدول رسید 51

🔹 گزارش عملکرد خودروسازان داخلی در دو ماهه نخست سال جاری نشان می‌دهد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، تولید کامیون بیشترین میزان افزایش و کمباین کمترین درصد افزایش تولید را داشته است؛ از سوی دیگر تراکتور و خانواده وسائل حمل‌ونقل مسافری (اتوبوس، مینی‌بوس و ون) درصد منفی ثبت کرده‌اند.

 1400/03/29 08:11
🔺 خروج بازی‌های غیرمجاز از پستوی بی‌توجهی

🔺 خروج بازی‌های غیرمجاز از پستوی بی‌توجهی 36

🔹 به گفته معاون نظارت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، بازی‌هایی وجود دارد که به دلیل مسائلی چون مشکلات مالکیت و مسائل فرهنگی پروانه انتشار برای آن صادر نشده است و خانواده‌ها حق دارند درباره نقاط ضعف و قوت آن اطلاعات کافی و جامع داشته باشند؛ سایت «چه بازی» با برخورداری از اطلاعات بیش از ۳۲ هزار بازی در پلتفرم‌های مختلف، مرجع ملی در حوزه شناخت بازی‌های رایانه‌ای خواهد بود.

 1400/03/23 17:10
🔺 خواجه شیراز هم مشکل معیشت کارگران را می داند!

🔺 خواجه شیراز هم مشکل معیشت کارگران را می داند! 33

🔹 رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران با بیان اینکه ملاک تعیین دستمزد کارگران تنها تورم نیست تاکید کرد که حقوق دریافتی یک کارگر باید به گونه ای باشد که بتواند با آن یک ماه خود و خانواده اش را اداره کند. وی از کاندیداهای ریاست جمهوری خواست تا در اظهارات و برنامه های خود به مسایل مهم جامعه کارگری بپردازند و برای حل آن راهکار بدهند.

 1400/03/22 14:25
اجتماعی و حوادث

🔺 جزئیات پرداخت وام ۱۰۰ میلیونی به زنان سرپرست خانوار و معلول 7

🔹 مدیرکل دفتر توانمندسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد که در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، ۳۰۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال گروه‌های هدف سازمان بهزیستی با اولویت زنان سرپرست خانوار در نظر گرفته شده است. 

 1400/05/02 11:08
🔺 توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار نخستین اولویت سازمان بهزیستی

🔺 توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار نخستین اولویت سازمان بهزیستی 14

🔹 فاطمه عباسی مدیرکل دفتر توانمندسازی خانواده و زنان بهزیستی کشور با اشاره به‌اهمیت اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در همه ابعاد بیان کرد: آگاه سازی زنان سرپرست خانوار با تأکید بر کارآفرینی این قشر از جامعه باید در صدر برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری‌ها قرار گیرد.

 1400/04/30 07:51
🔺 ماموریت مرگبار خبرنگاران/ پیگیری‌ها ادامه دارد

🔺 ماموریت مرگبار خبرنگاران/ پیگیری‌ها ادامه دارد 29

🔹 و ریحانه یاسینی خبرنگار ایرنا و مصدومیت حدود ۲۰ خبرنگار و عکاس انجامید اما متاسفانه مقصران حادثه به‌ویژه ستاد احیای دریاچه ارومیه وسازمان محیط زیست ودر راس آن عیسی کلانتری که باید ضمن عذرخواهی در محضر خداوند و خانواده عزاداران و خبرنگاران و عکاسانی که علاوه برغم از دست دادن دوستان و همسفرانشان با رنج بیماری دست و پنجه نرم می‌کنند، قصور خود را می‌پذیرفتند، نسبت به این موضوع بی‌تفاوت هستند و این بی‌تفاوتی موجب شده که رسانه‌ها مطالبات خود را از مقصران این حادثه تکرار کنند.

 1400/04/30 04:30

🔺 الگوسازی تلویزیون آمریکا با "خانواده 19 فرزندی!" + فیلم 19

🔹 کشورهای پیشرفته در سیاست‌گذاری‌های کلان خود همواره از شیوه‌های مختلفی برای الگوسازی در فرزندآوری برای مردم استفاده می‌کنند؛ نمونه آن استفاده تلویزیون آمریکا از یک خانواده 19 فرزندی برای تحقق این سیاست است!

 1400/04/28 00:10
🔺 کلاس‌های تقویتی ابتدایی‌ها رایگان است/برنامه جبرانی برای نوآموزانی که پیش‌دبستانی نرفته‌اند

🔺 کلاس‌های تقویتی ابتدایی‌ها رایگان است/برنامه جبرانی برای نوآموزانی که پیش‌دبستانی نرفته‌اند 25

🔹 معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه شرکت در کلاس های جبرانی تابستانه برای دانش آموزان اول و دوم ابتدایی اجباری نیست گفت: اما خواهش ما این است که خانواده ها این فرصت را جدی بگیرند.

 1400/04/26 12:58
فرهنگی و هنری

🔺 اجرای طرح ارتقای سلامت روان ویژه خانواده های ایثارگر و شاهد وزارت ورزش 17

🔹 مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان گفت: طرح ارتقای سلامت روان ویژه خانواده های ایثارگر و شاهد وزارت ورزش و جوانان به همت دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان همزمان با روز ملی ازدواج به صورت آنلاین اجرا می‌شود.

 1400/04/20 19:20

🔺 معاون وزارت میراث درگذشت روبن یروشالمی استاد فیروزه‌کوبی را تسلیت گفت 55

🔹 معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور در پیامی درگذشت استاد روبن یروشالمی پیشکسوت و هنرمند صاحب‌نام صنایع‌دستی فیروزه کوبی استان اصفهان را به خانواده او و جامعه هنرمندان صنایع‌دستی کشور تسلیت گفت.

 1400/04/15 19:20
🔺 سپاسگزاری خانواده «ریحانه یاسینی» از همدردی جامعه رسانه‌ای و فرهنگی

🔺 سپاسگزاری خانواده «ریحانه یاسینی» از همدردی جامعه رسانه‌ای و فرهنگی 35

🔹 خانواده ریحانه‌سادات یاسینی، خبرنگار درگذشته ایرنا در حادثه اتوبوس خبرنگاران با انتشار بیانیه‌ای از همدردی جامعه رسانه‌ای و فرهنگی و همه مشارکت‌کنندگان در مراسم وداع سپاسگزاری کردند.

 1400/04/05 11:39
🔺 صالحی: یاد مرادخانی همیشه در خاطر اهالی فرهنگ و هنر باقی خواهند ماند

🔺 صالحی: یاد مرادخانی همیشه در خاطر اهالی فرهنگ و هنر باقی خواهند ماند 45

🔹 تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با خانواده زنده یاد «علی مرادخانی» معاون پیشین امور هنری این وزارتخانه گفت: او همواره در ارتباطی پیوسته با اهالی فرهنگ و هنر بود و در دل آنها جا داشت و یقینا یادش، آثارش و یادگارانش همیشه در خاطر اهالی فرهنگ و هنر باقی خواهند ماند.

 1400/03/17 22:04
🔺 درخواست هواداران تالکین برای اقتباسی خانوادگی و سالم از اثر نویسنده

🔺 درخواست هواداران تالکین برای اقتباسی خانوادگی و سالم از اثر نویسنده 37

🔹 تهران-- هواداران آثار تالکین از ۱۷ کشور مختلف با مشارکت در کارزاری آنلاین، پرهیز از صحنه‌های غیراخلاقی در حین ساخت سریال ارباب ‌حلقه‌ها را خواستار شدند تا این اثر اقتباسی سالم و مناسب تماشای خانواده باقی بماند.

 1400/03/16 10:38
ورزشی
🔺 دعوت خانواده بزرگ ورزش به مشارکت حداکثری در انتخابات

🔺 دعوت خانواده بزرگ ورزش به مشارکت حداکثری در انتخابات 35

🔹 وزیر ورزش و جوانان، رییسان فدراسیون‌ها و خانواده بزرگ ورزش کشور در آستانه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از عموم مردم دعوت کردند تا با حضور حداکثری و مشارکت در انتخابات بر اقتدار نظام بیافزایند.

 1400/03/27 08:32
علمی

🔺 بررسی زوایای فرزندکشی در خانواده خرمدین توسط پژوهشگاه علوم انسانی جهاد 23

🔹 نشست تخصصی سبک زندگی و روابط نسلی، از تعارض تا گسست، با حضور اساتید صاحب‌نظر از رشته‌های جامعه‌شناسی، فقه و حقوق و ارتباطات به صورت مجازی توسط گروه پژوهشی جوانان و مناسبات نسلی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی با همکاری دفتر مطالعات رصد و پیوست اجتماعی سازمان امور اجتماعی وزارت کشور به صورت مجازی برگزار شد.

 1400/03/29 10:53
🔺 دعوت وزیر علوم از دانشگاهیان برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری

🔺 دعوت وزیر علوم از دانشگاهیان برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری 32

🔹 وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور پیامی همه اقشار جامعه، به ویژه خانواده بزرگ آموزش عالی، دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری را برای حضور پرشور و حماسی در پای صندوق‌های رأی در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

 1400/03/27 07:31
بین الملل
🔺 مترجم‌های افغان به پایگاه نظامی ویرجینیا منتقل می‌شوند

🔺 مترجم‌های افغان به پایگاه نظامی ویرجینیا منتقل می‌شوند 19

 1400/04/29 10:05

🔹 وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد، حدود ۲۵۰۰ افغان که به آمریکا و شرکایش در جریان جنگ افغانستان کمک کردند به صورت موقت به همراه خانواده‌هایشان به یک پایگاه نظامی در ایالت ویرجینیا منتقل می‌شوند.

🔺 اسد: مشارکت گسترده در انتخابات گواه آگاهی ملت بزرگ سوریه است

🔺 اسد: مشارکت گسترده در انتخابات گواه آگاهی ملت بزرگ سوریه است 18

 1400/04/26 13:56

🔹 بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه امروز شنبه مراسم ادای سوگند ریاست جمهوری را مقابل رئیس و اعضای پارلمان و با حضور شخصیت‌های سیاسی، حزبی، مذهبی، رسانه‌ای، علمی، فرهنگی، ورزشی، هنری و اجتماعی و خانواده‌های شهدا و مجروحان سوریه به جا آورد.

🔺 علی اف پشت فرمان خودروی تولید مشترک ایران و جمهوری آذربایجان

🔺 علی اف پشت فرمان خودروی تولید مشترک ایران و جمهوری آذربایجان 14

 1400/04/24 14:29

🔹  «الهام علی اف» رییس جمهوری آذربایجان امروز (پنجشنبه) در دیدار با جمعی از اعضای خانواده  شهدا و معلولین جنگ «قره باغ»، پشت فرمان خودروی سواری «خزر» تولید مشترک ایران و جمهوری آذربایجان نشست .

مناظره

🎥 رییسی: ایجاد ۴ میلیون شغل در ۴ سال دولت امکان پذیر است و باید صورت بگیرد 36

🔹 دغدغه‌های مردم بسیار است که ما در دوران قوه قضائیه و بیشتر در دوران آستان قدس عموما ما رصد کرده و برای عموم آن‌ها راهکارهایی را در نظر گرفته‌ایم.

🔹 مسئله حمایت از خانواده واقشار ضعیف، جهش تولید و همچنین برخورد با فساد و بسترهای آن در دستور کار ما قراردارد.در مورد سوم باید عرض کنم فردی که پرونده فساد دارد در دولت ما هیچ جایگاهی نخواهد داشت.

🔹 فساد اداری قابل قبول نیست. بسیاری از ادارات و قسمت‎های مختلف نظام اداری کشور در تراز انقلاب نیست متاسفانه.

🔹 تمامی قراردادها، عملکرد شرکت‌ها و مدیران دولتی باید در سامانه‌ای به طور شفاف برای مردم منتشر شود. سامانه شفافیت ایجاد می‌کنیم تا اعتماد مردم را جلب کنیم.


#انتخابات_ریاست_جمهوری_۱۴۰۰

 1400/03/22 18:19

🔺 تکمیلی/ رئیسی : 169

🔹 مردم دغدغه‌های بسیاری دارند. من نشست‌های زیادی با مردم داشته‌ام و از نزدیک در جریان خواسته‌ها و مشکلات قرار دارم و برای مهم‌ترین آن‌ها برنامه دارم.

🔹 سه موضوع «صلاح دولت و مبارزه با فساد»، «حمایت از خانواده‌ها و اقشار محروم» و «جهش تولید»مهم‌ترین مشکلات مردم است.

🔹 ما در دستگاه قاضئی برخورد با مفسد کردیم ولی برخورد با فساد زمینه‌اش در دولت است. افرادی که به دنبال فساد باشند جای‌شان در دولت نیست.

🔹 تمامی قراردادها و عملکرد دولت باید شفاف پیش روی مردم باشد. شفافیت باعث اعتماد عمومی خواهد شد. من این کار را در آستان قدس و قوه قضائیه انجام داده‌ام و در مدت کوتاهی پس از حضور در قوه قضائیه مساله حساب‌ها را حل و شفاف کردم.

🔹 ما بانک‌ها را یکی از موانع تولید می‌دانیم. معوقات بانکی باید به طور جدی پیگیری شود و روندهای بانکی اصلاح شود.

🔹 نظام هوشمند مالیاتی باید اجرا شود. مالیات بخش تولید از ۲۵٪ با شیب ملایم به ۱۰٪ کاهش یابد.

🔹 ضابطه‌ها و مجوزها و نظارت‌های پیشینی باید برطرف شود و جز موارد ضروری نیازی به مجوز نباشد.

🔹 تورم ۳۲۰٪ در هشت سال اصلا قابل قبول نیست. مردم این وضعیت را چگونه تحمل کنند؟ تورم باید به سمت یک رقمی شدن حرکت کند.

🔹 مدیریت بازار ارز و رفع وابستگی سفره مردم به قیمت ارز باید به طور جد در دستور کار باشد. نظارت بر بازار باید افزایش یابد و حداقل معاش مردم باید با کارت خرید سه دهک پایین تامین شود.

🔹 ایجاد چهار میلیون شغل در طول چهارسال شدنی است و با ایجاد جذابیت و هدایت نقدینگی به سمت تولید کاملا قابل دستیابی است.


#انتخابات_ریاست_جمهوری_۱۴۰۰

 1400/03/22 18:15
سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار خانواده | مهم ترین نتایج خانواده

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار خانواده | مهم ترین نتایج خانواده

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار خانواده | مهم ترین نتایج خانواده
🔺 توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار نخستین اولویت سازمان بهزیستی
🔺 ماموریت مرگبار خبرنگاران/ پیگیری‌ها ادامه دارد
🔺 مترجم‌های افغان به پایگاه نظامی ویرجینیا منتقل می‌شوند
🔺 وزیر کشور: سفر به شهرهای قرمز ممنوع است/ ناجا مسافران را عودت می‌دهد
🔺 اسد: مشارکت گسترده در انتخابات گواه آگاهی ملت بزرگ سوریه است
🔺 کلاس‌های تقویتی ابتدایی‌ها رایگان است/برنامه جبرانی برای نوآموزانی که پیش‌دبستانی نرفته‌اند
🔺 تصویب قانون تامین اجتماعی؛ سرآغاز تحولی نو در نظام سلامت
🔺 دولت آینده با حمایت سازمانهای مردم نهاد مراکز «خانه امن» را توسعه دهد
🔺 علی اف پشت فرمان خودروی تولید مشترک ایران و جمهوری آذربایجان
🔺 خربة الحفاصی؛ داستان مقاومت یک خانواده فلسطینی در مقابل صهیونیست ها
🔺 در پی اعتراضات قربانیان انفجار بندر بیروت، وزیر کشور لبنان به منطقه‌ای امن‌تر رفت
🔺 مناسب‌سازی یکی از مهم‌ترین موضوعات در حوزه حقوق افراد دارای معلولیت است