جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار خرید | مهم ترین نتایج خرید

Loading fehamnews خبر فهام
اقتصادی

🔺 حذف رانت 7 هزار میلیارد تومانی دلالان دلیل هجمه ها به بورسی شدن سیمان 10

🔹 رئیس انجمن سیمان گفت: قبل از ورود سیمان به بورس، دلالان این محصول را پاکتی 22 هزار تومان از درب کارخانه می‌خریدند و 60 هزار تومان در بازار می‌فروختند، پس هجمه وارد شده به بورسى شدن سیمان اصلا جاى تعجب ندارد.

 1400/05/02 12:09

🔺 معامله خودرو تا ۵۰ درصد کاهش یافت 11

🔹 دبیر انجمن واردکنندگان خودرو گفت: به دلیل نوسانات نرخ ارز، قیمت معاملات خودرو تا ۵۰ درصد کاهش یافته و خودرویی خرید و فروش نمی‌شود. همچنین با ممنوعیت واردات خودرو حدود ۳۰ درصد نمایشگاه‌داران خودروهای خارجی به طور کلی تعطیل شدند.

 1400/04/31 11:59

🔺 چرا واکسن بخش خصوصی هیچوقت به کشور نرسید؟ 18

🔹 در شرایطی که پیش از این فعالان بخش خصوصی در چند نوبت از نهایی شدن فرایند خرید و واردات واکسن به کشور خبر داده بودند، هنوز هیچ واکسنی از این طریق به کشور نرسیده و رییس اتحادیه واردکنندگان دارو چرایی آن را توضیح می‌دهد.

 1400/04/28 17:05

🔺 خرید و ذبح دام خارج از نظارت سازمان دامپزشکی ممنوع است 21

🔹 رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن تاکید بر اینکه ذبح دام باید صرفا در کشتارگاه ها تحت نظارت ادارات کل دامپزشکی انجام شود، گفت: مردم از خرید دام زنده و یا گوشت هایی که خارج از نظارت شبکه سازمان دامپزشکی ذبح و عرضه می شوند، خودداری کنند.

 1400/04/28 15:16
🔺 خرید تضمینی بیش از ۲.۴میلیون تن محصولات اساسی کشاورزی در خوزستان

🔺 خرید تضمینی بیش از ۲.۴میلیون تن محصولات اساسی کشاورزی در خوزستان 13

🔹 معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت:با پایان برداشت محصولات پاییزی در استان ۲ میلیون و ۴۱۸هزار تن گندم، چغندر قند و دانه روغنی کلزا به صورت تضمینی و توافقی خریداری شد.

 1400/04/27 15:30
اجتماعی و حوادث

🔺 خرید، ذبح و عرضه دام زنده و گوشت‌های خارج از نظارت ممنوع 15

🔹 رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با بر اینکه ذبح دام باید صرفاًً در کشتارگاه‌ها تحت نظارت ادارات کل دامپزشکی انجام شود، گفت: مردم از خرید دام زنده و یا گوشت‌هایی که خارج از نظارت شبکه سازمان دامپزشکی ذبح و عرضه میشوند، خودداری کنند.

 1400/04/28 18:39
🔺 آخرین وضعیت خرید بالگردهای روسی برای هلال احمر

🔺 آخرین وضعیت خرید بالگردهای روسی برای هلال احمر 19

🔹 اسفند ماه سال گذشته بود که جمعیت هلال احمر کشورمان و یک شرکت روسی قراردادی را برای خرید بالگرد با یکدیگر امضا کردند. قراردادی که به موجب آن شرکت روسی طی 10 ماه پس از آن ملزم به تحویل این بالگرد به ایران شده است. در شرایطی که حدود نیمی از این زمان سپری شده، رییس جمعیت هلال احمر آخرین وضعیت خرید این بالگرد را تشریح کرد.

 1400/04/25 07:40

🔺 ارسال لایحه برداشت ‎مادر از حساب فرزند به مجلس 27

🔹 معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در توییتی از ارسال لایحه اجازه برداشت ‎مادران از حساب سپرده و خرید سهام فرزندانشان به مجلس خبر داد؛ ‏لایحه‌ای که یکی از ابعاد اقتصادی حقوق مادران در حضانت از فرزندان را تامین می‌کند.

 1400/04/24 05:03
🔺 ۳۱ اقدام درمانی تامین اجتماعی در اپیدمی کرونا

🔺 ۳۱ اقدام درمانی تامین اجتماعی در اپیدمی کرونا 19

🔹 سازمان تامین اجتماعی به عنوان یکی از بزرگترین نهادهای عمومی غیر دولتی کشور نقش بسزایی در تامین امنیت اجتماعی جامعه بیمه شده ایفا کرده و همواره حامی جامعه بزرگ بیمه شده از طریق ارائه خدمات بیمه ای و درمانی بوده است. این سازمان بیش از نیمی از جمعیت و سهم بزرگی از شاغلین کشور را تحت پوشش دارد؛ اولین خریدار خدمات درمانی و دومین ارائه کننده آن است و بخش درمان سازمان تامین اجتماعی در مدیریت بحران اپیدمی کرونا طی ماه های گذشته در کنار وزارت بهداشت، به ایفای نقش پرداخته است.

 1400/04/24 03:19
🔺 صف مردم خوزستان برای خرید آب / اتفاقات هورالعظیم از فجایع زیست محیطی است

🔺 صف مردم خوزستان برای خرید آب / اتفاقات هورالعظیم از فجایع زیست محیطی است 45

🔹 نماینده دشت آزادگان با بیان اینکه مردم خوزستان در وضعیتی به مراتب خطرناک‌تر از وضعیت کرونایی قرار دارند، زیرا تامین آب مورد نیاز آن‌ها به خطر افتاده است، گفت: مردم در برخی شهرهای خوزستان مثل هویزه و دشت آزادگان، در صف‌های آب‌فروشی می‌ایستند تا آب خریداری کنند و این مساله، فاجعه است.

 1400/04/14 08:57
فرهنگی و هنری

🔺 رعایت نکات ضروری در رانندگی با خودرو‌های دنده اتوماتیک 21

🔹 تا قبل از تولید خودروهای اتوماتیک، رانندگی در خیابان های شلوغ به مسئله ای طاقت فرسا تبدیل شده بود اما امروزه با تولید خودروهای اتوماتیک این موضوع به مسئله ای قابل حل تبدیل شده است. گفته می‌شود، با افزایش ترافیک در جاده‌ها، تعداد افرادی که با دنبال خرید خودروهایی با گیربکس اتوماتیک هستند، نیز در حال افزایش است.

 1400/04/25 06:11
🔺 طرح‌های فصلی فروش کتاب فرصتی برای دستیابی به تازه‌های نشر است

🔺 طرح‌های فصلی فروش کتاب فرصتی برای دستیابی به تازه‌های نشر است 32

🔹 تهران- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با اشاره به اهمیت طرح‌های فصلی فروش کتاب عنوان کرد: این طرح‌ها به افراد دوست‌دار کتاب به صورت مستقیم یارانه می‌دهد تا تازه‌های نشر را خریداری کنند؛ از سوی دیگر تحرکی هم در کتابفروشی‌ها و هم در حوزه نشر ایجاد می‌کند.

 1400/03/19 16:56
🔺 دیجیتالیزه شدن بازار هنر یا حباب اقتصادی؟

🔺 دیجیتالیزه شدن بازار هنر یا حباب اقتصادی؟ 34

🔹 تهران- ایرنا- این روزها بازار خرید و فروش آثار هنری در قالب «توکن‌های غیرقابل معاوضه» یا «ان‌اف‌تی (NFT)» داغ است، اما بسیاری از منتقدان این رونق را حبابی موقتی تعبیر می‌کنند که از محصولات فرعی اقتصاد کرونایی است.

 1400/03/18 08:10
🔺 طرح‌های فصلی فروش کتاب نیاز دوران کرونا

🔺 طرح‌های فصلی فروش کتاب نیاز دوران کرونا 33

🔹 تهران- - مدیرکتابفروشی و فعال حوزه نشر، طرح‌های فصلی فروش کتاب را به ویژه در این ایام کرونایی، عاملی تاثیر گذار برای مخاطبان دانست تا علاقه‌مندان به این بهانه سری به کتابفروشی‌ها زده و ضمن آشنایی با این فضا، کتاب‌ها را از نزدیک لمس کرده، ورق زده و در نهایت خرید کنند.

 1400/03/13 08:55
🔺 500 پرده سینما در کشور منتظر اکران یک فیلم خوب!

🔺 500 پرده سینما در کشور منتظر اکران یک فیلم خوب! 48

🔹 مدیرکل نظارت بر نمایش فیلم با ابراز تعجب از وضعیت متفاوت سالن‌های خالی سینما با بازارهای خریدِ مملو از جمعیت تاکید می‌کند که بیش از 500 پرده نمایش در سراسر کشور برای ادامه حیات خود نیازمند اکران فیلم‌های خوب هستند.

 1400/02/28 09:24
ورزشی
🔺 برخی مخالفت‌ها مانع از لیگ برتری شدن فوتبال هرمزگان شد

🔺 برخی مخالفت‌ها مانع از لیگ برتری شدن فوتبال هرمزگان شد 13

🔹 مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان گفت: فرصت حضور تیمی از هرمزگان در لیگ برتر فوتبال کشور با خرید امتیاز تیم فوتبال هوادار، به دلیل مخالفت برخی خواص از دست رفت و این موقعیتی بود که استان ها و باشگاه های بسیاری، سال ها آرزو و حسرت کسب این جایگاه را داشته و دارند.

 1400/04/31 11:06
🔺 پراش: پیگیر خرید تجهیزات برای المپیک هستیم/ باید بیشتر مراقب سلامت دوچرخه سوار باشیم

🔺 پراش: پیگیر خرید تجهیزات برای المپیک هستیم/ باید بیشتر مراقب سلامت دوچرخه سوار باشیم 31

🔹 سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری گفت: از چندین کشور اروپایی پیگیر خرید تجهیزات برای المپیک هستیم و امیدوارم تا قبل از بازی ها بتوانیم آن چیزی که مناسب المپیک است را تهیه کنیم.

 1400/04/08 11:47
🔺 ویلچر بخرید، می‌خواهیم شگفتی ساز شویم

🔺 ویلچر بخرید، می‌خواهیم شگفتی ساز شویم 24

🔹 امسال برای بسکتبال دوستان ایران سال خاصی است؛ چرا که همزمان، دو تیم بسکتبال ایستاده و با ویلچر، در المپیک و پارالمپیک توکیو حضور دارند و خاص‌تر هم خواهد شد، وقتی پرچم کاروان المپیکی ایران را در دستان صمد نیکخواه بهرامی، کاپیتان تیم ملی بسکتبال ببینند؛ این، یعنی نهایت امید برای بسکتبال ایران.

 1400/04/07 10:45
بین الملل
🔺 گرسنگی مردم لبنان و ادامه جنگ قدرت میان سیاستمداران

🔺 گرسنگی مردم لبنان و ادامه جنگ قدرت میان سیاستمداران 19

🔹 شرایط این روزهای لبنان آنقدر وخیم شده که سازمان ملل متحد هشدار داده که ۸۰ درصد مردم این کشور پول برای خرید غذا ندارند و این درحالی است که تشکیل کابینه لبنان در گیر و دار درگیری های حزبی پس از حدود هشت ماه هنوز ادامه دارد.

 1400/04/18 07:30
🔺 روسیه از پایداری ترکیه برای خرید سامانه اس - ۴۰۰ قدردانی می‌کند

🔺 روسیه از پایداری ترکیه برای خرید سامانه اس - ۴۰۰ قدردانی می‌کند 43

🔹 وزیر خارجه روسیه طی سخنانی از تصمیم ترکیه در خصوص اصرار بر همکاری‌های نظامی خود با مسکو و پایداری آنکارا برای استفاده از سامانه دفاعی اس – ۴۰۰ ساخت روسیه، علیرغم فشارهای آمریکا قدردانی کرد.

 1400/04/09 20:36
🔺 یاتا: صنعت هواپیمایی جهان پس از همه گیری کوچک خواهد شد

🔺 یاتا: صنعت هواپیمایی جهان پس از همه گیری کوچک خواهد شد 36

🔹 بیلی والش رئیس نهاد جهانی ناظر بر شرکت های هواپیمایی جهان، پیش بینی کرد که این صنعت در پی بیرون آمدن از بحران همه گیری، کوچک تر و محتاط تر شود و همچنین تلاش این بخش را برای گسترش از طریق خرید دارایی های شرکت های دیگر، بعید دانست.

 1400/03/03 16:08
مناظره

🔺 تکمیلی/ رئیسی : 169

🔹 مردم دغدغه‌های بسیاری دارند. من نشست‌های زیادی با مردم داشته‌ام و از نزدیک در جریان خواسته‌ها و مشکلات قرار دارم و برای مهم‌ترین آن‌ها برنامه دارم.

🔹 سه موضوع «صلاح دولت و مبارزه با فساد»، «حمایت از خانواده‌ها و اقشار محروم» و «جهش تولید»مهم‌ترین مشکلات مردم است.

🔹 ما در دستگاه قاضئی برخورد با مفسد کردیم ولی برخورد با فساد زمینه‌اش در دولت است. افرادی که به دنبال فساد باشند جای‌شان در دولت نیست.

🔹 تمامی قراردادها و عملکرد دولت باید شفاف پیش روی مردم باشد. شفافیت باعث اعتماد عمومی خواهد شد. من این کار را در آستان قدس و قوه قضائیه انجام داده‌ام و در مدت کوتاهی پس از حضور در قوه قضائیه مساله حساب‌ها را حل و شفاف کردم.

🔹 ما بانک‌ها را یکی از موانع تولید می‌دانیم. معوقات بانکی باید به طور جدی پیگیری شود و روندهای بانکی اصلاح شود.

🔹 نظام هوشمند مالیاتی باید اجرا شود. مالیات بخش تولید از ۲۵٪ با شیب ملایم به ۱۰٪ کاهش یابد.

🔹 ضابطه‌ها و مجوزها و نظارت‌های پیشینی باید برطرف شود و جز موارد ضروری نیازی به مجوز نباشد.

🔹 تورم ۳۲۰٪ در هشت سال اصلا قابل قبول نیست. مردم این وضعیت را چگونه تحمل کنند؟ تورم باید به سمت یک رقمی شدن حرکت کند.

🔹 مدیریت بازار ارز و رفع وابستگی سفره مردم به قیمت ارز باید به طور جد در دستور کار باشد. نظارت بر بازار باید افزایش یابد و حداقل معاش مردم باید با کارت خرید سه دهک پایین تامین شود.

🔹 ایجاد چهار میلیون شغل در طول چهارسال شدنی است و با ایجاد جذابیت و هدایت نقدینگی به سمت تولید کاملا قابل دستیابی است.


#انتخابات_ریاست_جمهوری_۱۴۰۰

 1400/03/22 18:15
سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار خرید | مهم ترین نتایج خرید

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار خرید | مهم ترین نتایج خرید

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار خرید | مهم ترین نتایج خرید
🔺 برخی مخالفت‌ها مانع از لیگ برتری شدن فوتبال هرمزگان شد
🔺 خرید تضمینی بیش از ۲.۴میلیون تن محصولات اساسی کشاورزی در خوزستان
🔺 تغییر جنس معاملات در بازار مسکن
🔺 واگذاری سهام جبرانی به سهامداران شاهد از طریق بورس
🔺 مالیات جدید طلا چگونه محاسبه می‌شود؟
🔺 آخرین وضعیت بهداشت سیستان و بلوچستان و تولید مرغ و خرید شیر در دستور کمیسیون‌های مجلس
🔺 آخرین وضعیت خرید بالگردهای روسی برای هلال احمر
🔺 چقدر آب غیرمجاز در تهران مصرف می شود؟
🔺 اعضای یک باند خرید و فروش آرای شورای شهر
🔺 مدیرکل غله:خرید تضمینی گندم در استان همدان به ۸۹ هزار و ۳۱ تن رسید
🔺 ۳۱ اقدام درمانی تامین اجتماعی در اپیدمی کرونا
🔺 تکرار ماجرای صف‌های طولانی خرید مرغ در همدان