جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار خرید | مهم ترین نتایج خرید

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی
🔺 انتقاد نماینده مجلس از عدم اعطای وام به مردم و خرید پتروشیمی از سوی بانک ها

🔺 انتقاد نماینده مجلس از عدم اعطای وام به مردم و خرید پتروشیمی از سوی بانک ها 7

 1401/09/06 11:57

🔹 کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا از عدم اعطای وام بانکی از سوی بانک ها به مردم انتقاد کرد و گفت: بانک ها به جای اعطای وام، اقدام به خرید پتروشیمی می کنند که سازمان برنامه و بودجه باید نسبت به آن پاسخگو باشد.

🔺 محروم شدن مردم از 750 مأموریت اورژانس با تخریب 150 دستگاه آمبولانس در حوادث اخیر/ 4 سال است حتی یک دستگاه آمبولانس خریداری نشده است/ضرورت توجه جدی مجلس و دولت به تأمین آمبولانس در بودجه 1402

🔺 محروم شدن مردم از 750 مأموریت اورژانس با تخریب 150 دستگاه آمبولانس در حوادث اخیر/ 4 سال است حتی یک دستگاه آمبولانس خریداری نشده است/ضرورت توجه جدی مجلس و دولت به تأمین آمبولانس در بودجه 1402 21

 1401/08/28 09:48

🔹 رئیس سازمان اورژانس کشور از دولت و مجلس خواستار توجه جدی به تامین آمبولانس در بودجه 1402 شد و گفت: 150 دستگاه آمبولانس در اغتشاشات اخیر تخریب شد که تعدادی از آنها غیراستفاده شده است و تعدادی دیگرهم آسیب های جدی دیدند که باید اعتبار لازم برای جایگزینی و واردات آنها تامین شود در واقع هر آمبولانس در طول 24 ساعت 5 ماموریت انجام می دهد که با تخریب 150 دستگاه مردم روزانه از 750 ماموریت و خدمات رسانی محروم خواهند شد و اگر آمبولانس مورد نیاز تامین نشود به طور قطع مردم با مشکل مواجه خواهند شد.

🔺 مطالبات سردخانه داران و باغداران کیوی از تعاون روستایی هفته آینده پرداخت می‌شود

🔺 مطالبات سردخانه داران و باغداران کیوی از تعاون روستایی هفته آینده پرداخت می‌شود 37

 1401/08/10 19:14

🔹 رئیس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس، گفت: سال گذشته سازمان تعاون روستایی حدود 2 هزار تن کیوی از سردخانه داران و بعضا کشاورزانی که محصول خود را در سردخانه گذاشته بودند را خریداری کرده بود که مقرر شد مطالبات آنها حداکثر تا هفته آینده پرداخت شود.

اقتصادی
🔺 تولید بیش از ۱۱۶ هزار تن برگ سبز چای/ پرداخت ۸۱۳ میلیارد تومان به چایکاران

🔺 تولید بیش از ۱۱۶ هزار تن برگ سبز چای/ پرداخت ۸۱۳ میلیارد تومان به چایکاران 13

 1401/09/06 11:15

🔹 رییس سازمان چای کشور با بیان اینکه از ابتدای فصل برداشت تاکنون خرید برگ سبز چای به بیش از ۱۱۶ هزار تن رسیده است، گفت: تاکنون افزون بر ۸۱۳ میلیارد تومان معادل ۸۵ درصد مطالبات چایکاران پرداخت شده است.

🔺 غفلت از ۸سال خانه سازی در دولت قبل، چگونه بر طبل تورم مسکن کوبید؟

🔺 غفلت از ۸سال خانه سازی در دولت قبل، چگونه بر طبل تورم مسکن کوبید؟ 9

 1401/09/06 09:42

🔹 قفل سیاست‌های مسکنی در هشت سالِ عملکرد دولت‌های یازدهم و دوازدهم، بازار مسکن را با تورم و کاهش قدرت خرید و افزایش صف جمعیت مستاجران مواجه کرد، اما برخی رسانه‌های حامی دولت قبل بدون توجه به سیاست‌های دولت مورد علاقه‌شان، می‌خواهند مشکلات این بخش را به پای دولت سیزدهم بنویسند.

اجتماعی و حوادث

🔺 آیا تلاش شهرداری تهران در حوزه مسکن "رؤیای تهرانی‌ها برای خانه‌دار شدن" را محقق می‌کند؟! 23

🔹 شهرداری تهران در حالی به موضوع ساخت مسکن و اقدام برای حل مشکلات متعدد این حوزه پرتلاطم ورود کرده که سقف اجاره‌خانه‌ها در پایتخت سر به فلک کشیده و بازار خرید و فروش مسکن هم تقریبا در رکود به سر می‌برد.

 1401/08/29 12:39

🔺 قاچاق 24 تن برنج در" ایرانشهر " 25

🔹 جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف 24 تن برنج خارجی به ارزش بیش از 15 میلیارد ریال در شهرستان ایرانشهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "مرتضی جوکار " جانشین فرماندهی انتظامی استان در بیان جزئیات این خبر، گفت: در ادامه طرح برخورد با قاچاق کالا و شناسایی باندهای سازمان یافته و متخلفان اقتصادی، مأموران انتظامی ایست و بازرسی مسجد" حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان ایرانشهر" هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور "ایرانشهربم" به یک دستگاه خودروی تریلی باری مشكوك و آن را متوقف کردند.

وی افزود: مأموران پس از متوقف کردن خودرو در بازرسي از آن 24 تن برنج خارجی قاچاق را کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کالای کشف شده را بیش از 15 میلیارد ریال برآورد کرده اند، تصریح کرد: متهم با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی و اقلام مکشوفه به سازمان اموال تملیکی تحویل شد.

جانشین انتظامی استان، پدیده قاچاق را ضربه به اقتصاد و هویت ملی کشور و همه برنامه ریزی های ملی برای رشد و بالندگی کشور دانست و تصریح کرد: خرید و مصرف کالای قاچاق باعث اختلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه ها، افزایش بیکاری در کشور و ایجاد بازار فروش برای کالاهای کشورهای خارجی است.

 1401/08/23 21:33

🔺 دیدار دادستان کل کشور با خانواده طلبه شهید علی‌وردی 28

🔹 دادستان کل کشور در دیدار با خانواده طلبه شهید آرمان علی‌وردی گفت: آمریکا و بعضی از کشورهای غربی عده‌ای را فریب داده‌اند و یک عده‌ای را خریده‌اند تا با پول‌ها و هزینه‌هایی که می‌کنند کشور را به اغتشاش بکشانند.

 1401/08/23 16:44
🔺 مسئولین کمتر حرف بزنند و بیشتر گوش کنند/آیا بزرگترین دریاچه شور ایران کامل خشک شد؟ /سناریوی مشکوک جرم انگاری علیه ایران

🔺 مسئولین کمتر حرف بزنند و بیشتر گوش کنند/آیا بزرگترین دریاچه شور ایران کامل خشک شد؟ /سناریوی مشکوک جرم انگاری علیه ایران 34

🔹 هشتاد میلیارد دلار هدر رفت انرژی، هاشمــــی‌ها در اوین، چالش امریکا با مرد متمایل به ایران در نخست‌وزیری عراق، رویکرد نظام حقوقی ایران به جرائم سلبریتی‌ها، درخواست ۲۲ کشور برای خرید پهپاد‌های ایرانی، نماینده مجلس؛ نماینده مردم یا سخنگوی دولت؟، تلفات روسیه فراتر از تلفات آمریکا در جنگ ویتنام و خط فقر ۱۸ میلیونی چقدر واقعیت دارد؟ از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1401/07/27 02:20

🔺 نسلی به مثابه تفنگ سر پر/توافق با تهران برای غربی‌ها اولویت دارد/تفکیک غلط است 44

🔹 تهران و بروکسل در کشاکش تحریم، نقد عملکرد رسانه‌ها؛ از درگذشت مهسا امینی تا زندان اوین، منافع و مزایای تعامل جدید گازی با روسیه، غیبت از خدمت بخاطر خرید خدمت، حقابه، مرهمی بر زخم تالاب‌ها، فوبیای سوریه شدن ایران بی مورد است، رزمایش نیروی زمینی سپاه در مرزهای شمالی کشور، کشاندن ایران به مخاصمه! و استارلینک؛ قابل ردیابی و پارازیت از مواردی است که موضوع گزارش های خبری و تحلیلی روزنامه های امروز شده است.

 1401/07/26 02:59
فرهنگی و هنری
🔺 رونمایی سامانه خرید از کتابفروشی‌ها/ وزیر فرهنگ اولین سفارش را ثبت کرد

🔺 رونمایی سامانه خرید از کتابفروشی‌ها/ وزیر فرهنگ اولین سفارش را ثبت کرد 43

🔹 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از بازدید از چند کتابخانه که به مناسبت هفته کتاب صورت گرفت در آیین رونمایی سامانه خرید از کتابفروشی در مجتمع فرهنگی بنفشه انتشارات قدیانی حضور یافت و بصورت نمادین اولین سفارش از این سامانه را ثبت کرد.

 1401/08/26 18:41
🔺 تلویزیون اینترنتی کتاب و سامانه خرید از کتابفروشی‌ها پدیده‌های برجسته‌ هفته کتاب

🔺 تلویزیون اینترنتی کتاب و سامانه خرید از کتابفروشی‌ها پدیده‌های برجسته‌ هفته کتاب 25

🔹 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی در فضای مجازی با اشاره به آغاز هفته کتاب، از تلویزیون اینترنتی کتاب و سامانه خرید از کتابفروشی‌ها به عنوان پدیده‌های برجسته‌ این دوره هفته کتاب نام بُرد.

 1401/08/22 11:30
ورزشی
🔺 کدام تلویزیون‌ها جام‌جهانی را ۴k پخش می‌کنند؟/ جزییات خرید حق پخش

🔺 کدام تلویزیون‌ها جام‌جهانی را ۴k پخش می‌کنند؟/ جزییات خرید حق پخش 25

🔹 مدیر شبکه تلویزیونی «فراتر» که با دستورکار پخش برنامه‌ها به صورت ۴k آغاز به کار کرده است، از جزئیات تلویزیون‌های دارای قابلیت پخش و لذت تماشای رقابت‌های جام جهانی از این شبکه سخن گفت.

 1401/09/02 06:36
علمی

🔺 پیگیری وزارت علوم برای تخصیص اعتبار ارزی خرید تجهیزات آزمایشگاهی 50

🔹 وزیر علوم گفت: با توجه به نیاز دانشگاه‌های کشور، پیگیر اختصاص اعتبارات ارزی برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی هستیم و در صورت تامین، قبل از پایان سال این اعتبار به دانشگاه‌ها تخصیص خواهد یافت.

 1401/06/14 13:03
بین الملل

🔺 ارتش آمریکا در حال تسریع خرید نظامی و پر کردن زراد خانه های خود است 30

🔹 داگلاس بوش، دستیار وزیر ارتش آمریکا در امور تدارکات، لجستیک و فناوری گفت که ارتش ایالات متحده در حال تسریع روند خرید تسلیحات مورد نیاز برای پر کردن زرادخانه‌های خود است که به دلیل کمک‌های نظامی به اوکراین تمام شده است.

 1401/09/01 06:45
🔺 اردوغان: سنای تحت هدایت جمهوریخواهان، خرید جنگنده‌های آمریکایی را آسانتر می‌کند

🔺 اردوغان: سنای تحت هدایت جمهوریخواهان، خرید جنگنده‌های آمریکایی را آسانتر می‌کند 24

🔹 رئیس‌جمهوری ترکیه امروز در پرواز بازگشت از ازبکستان به خبرنگاران گفت که اگر جمهوریخواهان بر سنا مسلط شوند، این کشور می تواند بسیار آسانتر جنگنده های اف ۱۶ را از آمریکا خریداری کند.

 1401/08/21 14:10

🔺 رفتار یکسان در قبال تحریم‌ها؛ انتظار تهران از دهلی‌نو 31

🔹 یک رسانه هندی با اشاره به دیدار قریب الوقوع سران ایران و هند در اجلاس سازمان همکاری شانگهای نوشت با وجود اینکه هند به بهانه تحریم های آمریکا، واردات نفت از ایران را متوقف کرده اما خرید نفت از روسیه را افزایش داده آن هم در شرایطی که روسیه هم تحت تحریم های مشابه قرار دارد.

 1401/06/22 12:38

🔺 ناکارآمدی تحریم‌های غرب؛ واردات گاز اسپانیا از روسیه ۲ برابر شد 38

🔹 تحریم های غرب علیه روسیه تاثیر چندانی بر مسکو نداشته، به طوری که شرکت گاز اسپانیا موسوم به اناگس روز دوشنبه اعلام کرد حجم گاز خریداری شده اسپانیا از روسیه در ماه اوت (مرداد) نسبت به مدت مشابه سال قبل به میزان ۱۰۲.۲ درصد افزایش داشته است.

 1401/06/21 15:13

🔺 روسیه: آمریکا و انگلیس شواهد ادعای خود در مورد خرید تسلیحات روسیه ارائه کنند 27

🔹 واسیلی نبنزیا سفیر روسیه در سازمان ملل گفت: آمریکا و انگلیس شواهدی درباره ادعای مبنی بر تلاش مسکو برای خرید تسلیحات نظامی از ایران و کره شمالی ارائه کند یا بپذیرند که اطلاعات غیرقابل اعتماد منتشر می کنند.

 1401/06/18 07:18
🔺 رونمایی از نسخه تاریخی دیوان حافظ

🔺 رونمایی از نسخه تاریخی دیوان حافظ 24

🔹 نسخه تاریخی و هنری دیوان حافظ پیش از ظهر سه‌شنبه (۱۹ مهر ۱۴۰۱) باحضور جمعی از حافظ شناسان و متخصصان کتب خطی در کتاب خانه ملی رونمایی شد. این نسخه متعلق به سه قرن گذشته است که به تازگی توسط سازمان اسناد و کتابخانه ملی خریداری شده است.

 1401/07/19 14:12
سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار خرید | مهم ترین نتایج خرید

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار خرید | مهم ترین نتایج خرید

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار خرید | مهم ترین نتایج خرید
🔺 انتقاد نماینده مجلس از عدم اعطای وام به مردم و خرید پتروشیمی از سوی بانک ها
🔺 تولید بیش از ۱۱۶ هزار تن برگ سبز چای/ پرداخت ۸۱۳ میلیارد تومان به چایکاران
🔺 غفلت از ۸سال خانه سازی در دولت قبل، چگونه بر طبل تورم مسکن کوبید؟
🔺 ٥٨٠ هزار سهامدار سبد سهام خود را بیمه کردند/ فرصت خرید «سهام یار» تمدید نمی‌شود
🔺 کدام تلویزیون‌ها جام‌جهانی را ۴k پخش می‌کنند؟/ جزییات خرید حق پخش
🔺 رکود در بازار لوازم خانگی با وجود کاهش قیمت‌ها/ افت ۵میلیون تومانی قیمت تلویزیون در یک روز
🔺 تعرفه‌های جدید خرید تضمینی برق تجدیدپذیر ابلاغ شد/ افزایش ۲۰ تا ۱۸۳ درصدی نرخ خرید
🔺 فرصت خرید «سهام‌یار» تا پایان هفته تمدید می‌شود؟
🔺 محروم شدن مردم از 750 مأموریت اورژانس با تخریب 150 دستگاه آمبولانس در حوادث اخیر/ 4 سال است حتی یک دستگاه آمبولانس خریداری نشده است/ضرورت توجه جدی مجلس و دولت به تأمین آمبولانس در بودجه 1402
🔺 آغاز فروش اوراق ارزی بانک مرکزی تا حداکثر ۴۰۰۰ دلار/ صفر بودن حق‌الوکاله‌ تسویه نقدی ریالی
🔺 افزایش ۲ تا ۳ برابری نرخ خرید برق از نیروگاه‌های زیست‌توده
🔺 رونمایی سامانه خرید از کتابفروشی‌ها/ وزیر فرهنگ اولین سفارش را ثبت کرد
popup