جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار دلار | مهم ترین نتایج دلار

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 تکذیب رسمی اخبار ساختگی درباره کمک 2 میلیون دلاری دختر شهید سلیمانی به ازدواج‌ها در لبنان 30

🔹 اخیراً شماری از سایت‌ها و افرادی که به مخالفت و دشمنی با حزب‌الله لبنان و ایران معروف هستند مدعی افشای سندی دال بر کمک مالی از سوی دختر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به لبنان شده‌اند که از اساس دروغ و جعلی است.

 1400/08/29 20:24

🔺 گام مجلس برای آزادسازی واردات خودرو/صادرات 140 میلیون دلاری قطعات خودرو طی 4 سال گذشته/تلاش مافیا برای تخریب مصوبه نمایندگان 40

🔹 عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه براساس آمار گمرک طی 4 سال گذشته با وجود اینکه کشور تحت شدیدترین تحریم‌ها قرار داشت، حدود 140 میلیون دلار صادرات قطعه صورت گرفته، گفت: این آمار خود دلیل و گواهی برای اجرایی بودن مصوبه خودرویی مجلس است.

 1400/08/27 13:35
🔺 قالیباف: کمبود پول و امکانات نداریم

🔺 قالیباف: کمبود پول و امکانات نداریم 25

🔹 رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گاهی در نوع هزینه کردها در کشور بد عمل می کنیم، گفت: کمبود پول و امکانات نداریم و با احتساب مجموع تمام سوخت های فسیلی و تبدیل آن به بشکه نفت، روزانه بیش از ۵ میلیون بشکه نفت مصرف داخلی داریم، شما به سایر کشورها نگاه کنید؛ چه کشوری اینگونه مصرف می کند؟ از سوی دیگر برای تامین ۵ میلیارد دلار با مشکل مواجه می شویم! مقصر بروز اینگونه مشکلات من و امثال من هستیم که در تصمیم گیری ها و حکمرانی ها آگاهانه و شجاعانه برای کشور و به نفع مردم تصمیم نمی گیریم.

 1400/08/27 13:31
🔺 واکنش دستیار رییس مجلس به تخریب‌ها علیه مصوبه ضد انحصار خودرو

🔺 واکنش دستیار رییس مجلس به تخریب‌ها علیه مصوبه ضد انحصار خودرو 19

🔹 دستیار رییس مجلس با بیان اینکه در چهار سال گذشته و در شرایط تحریمی به طور متوسط بیش از ۱۲۰ میلیون دلار خودرو و قطعات صادر شده است، نوشت: انرژی و نیروی کار ارزان، دسترسی به منابع به‌ویژه فولاد، افزایش نرخ دلار، ظرفیت مازاد تولید قطعه از مهم‌ترین دلایل جذابیت خرید قطعات از ایران است.

 1400/08/27 12:15

🔺 واکنش دستیار رئیس مجلس به تخریب‌ها علیه یک مصوبه ضد انحصار 17

🔹 دستیار سیاسی و رسانه‌ای رئیس مجلس با بیان اینکه طبق آمار گمرک در چهار سال گذشته و در شرایط تحریمی به طور متوسط بیش از ۱۲۰ میلیون دلار خودرو و قطعات صادر شده است، گفت: انرژی و نیروی کار ارزان، دسترسی به منابع به خصوص فولاد، افزایش قیمت دلار در مقابل ریال، ظرفیت مازاد تولید قطعه از مهم‌ترین دلایل جذابیت خرید قطعات از ایران است.

 1400/08/26 22:53
اقتصادی

🔺 مقصر تورم لجام گسیخته کیست؛ دلار یا حسابرسی نادرست؟ 16

🔹 عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور در یادداشتی با اشاره به اینکه نرخ دلار تاثیر چندانی در افزایش تورم ندارد، بر پر رنگ­تر شدن نقش حسابرسان و نظارت دولتی از طریق نهادهای ذیربط برای بهبود وضع نابسامان کنونی تاکید کرد.

 1400/09/15 01:31

🔺 دلار 30000 تومانی سیگنال واضح به دشمن است / با تمام توان مانع از شرطی سازی اقتصاد ایران شوید 27

🔹 فراتر از یک مولفه اقتصادی و به عنوان یک مولفه سیاسی و امنیتی در نظر گرفته و تمام توان خود را برای جلوگیری ارسال سیگنال اشتباه به دشمن را بگیرند. بی‌شک رویکردهای پلیسی صرف نظیر برخورد با دلالان خرده پا یا دستگیری چند صراف نمی‌تواند مسیر ارز را تغییر دهد و باید این چالش اقتصادی را با راهکارهای اقتصادی رفع کرد که از قضا در دسترس است.

 1400/09/13 17:17
🔺 سقوط ۱۰ هزار دلاری قیمت بیت‌کوین/گریز مردم از بازارهای ریسک‌پذیر

🔺 سقوط ۱۰ هزار دلاری قیمت بیت‌کوین/گریز مردم از بازارهای ریسک‌پذیر 20

🔹 ساعاتی پیش قیمت بیت‌کوین با سقوطی ۱۷ درصدی به زیر ۴۲ هزار دلار سقوط کرد و سپس با سرعت تا سطح ۴۷ هزار بازیابی شد که به گفته مدیرعامل انجمن بلاک‌چین‌، فرار مردم از دارایی‌های با ریسک بالا و کوچ آنها به سمت دارایی‌های باحداقل‌ ‌ریسک، میتواند از دلایل این سقوط باشد.

 1400/09/13 13:13
🔺 استان کرمان سالانه ۸ میلیارد دلار خاک از دست می دهد

🔺 استان کرمان سالانه ۸ میلیارد دلار خاک از دست می دهد 7

🔹 مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری شمال استان کرمان به بهانه روز جهانی خاک گفت: استان کرمان سالانه حدود ۲۷۵ میلیون تن در سال در نتیجه فرسایش آبی و بادی از دست می دهد و باید مدنظر داشت که ارزش هر تن خاک حدود ۲۸ دلار می شود بنابراین سالانه حدود ۸ میلیارد دلار خاک در استان کرمان از دست می رود که البته در استان های کم بارش دیگر کشور نیز وضعیت این چنین است.

 1400/09/13 07:03

🔺 ارقام احتمالی در بودجه 1401| قیمت نفت 60دلار، نرخ تسعیر 23 هزار تومان/درآمد مالیاتی 470 هزار میلیارد تومان 23

🔹 خبرها حاکی است، بر اساس آخرین جمع بندی ها در لایحه بودجه 1401 میزان فروش روزانه نفت 1.2 میلیون بشکه با قیمت فروش هر بشکه 60 دلار و نرخ تسعیر ارزی 23 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

 1400/09/11 14:06
اجتماعی و حوادث

🔺 قیمت واکسن چینی ۹ دلار است/ درصورت رفع موانع، سریع‌تر واکسن وارد می‌کردیم 53

🔹 رئیس جمعیت هلال‌احمر ضمن توضیح درباره واردات واکسن، نحوه ارسال کمک‌های بشردوستانه و فعالیت‌های سال‌های اخیر جمعیت گفت: اگر موانع برداشته می‌شد، واردات واکسن به کشور زودتر انجام می‌گرفت.

 1400/08/08 09:18

🔺 دنیا را سورپرایز کنیم/کارگروهی برای امنیت روان جامعه/چگونه به جامعه‌ای کهنسال تبدیل می‌شویم؟ 55

🔹 بازدید میدانی رئیسی، عذرخواهی وزیر نفت، اتحادیه اروپا و پارادوکسی به نام استقلال راهبردی، محاکمه روحانی رؤیای بی‌تعبیر بهارستانی‌ها، سه واحد درس علوم سیاسی از حادثه بنزینی، جزئیات تازه از حمله سایبری به رژیم صهیونیستی، زاکانی حکم داماد خود را لغو کرد، اختلال در سامانه‌های سوخت هوشمند: حمله سایبری یا اشکال فنی؟، حفره ۱۷۰ میلیارد دلاری اقتصاد ایران در ۲۳ سال و ردپای آنفلوانزا در پیک پاییزی کرونا از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/08/06 05:13
🔺 کمک ۶.۳ میلیون دلاری ژاپن به ایران از طریق WHO جهت تقویت توان کشور برای مقابله با کرونا

🔺 کمک ۶.۳ میلیون دلاری ژاپن به ایران از طریق WHO جهت تقویت توان کشور برای مقابله با کرونا 21

🔹 روابط عمومی دفتر نمایندگی سازمان جهانی بهداشت در ایران اعلام کرد: دولت ژاپن، امروز و در جهت ادامه همبستگی خود با ملت ایران در مواجهه با بحران کووید-۱۹، تفاهم‌نامه کمک مالی به ارزش ۶.۳ میلیون دلار را برای انجام پروژه‌ای مشترک با نمایندگی سازمان جهانی بهداشت در جمهوری اسلامی ایران امضا کرد.

 1400/08/04 16:28

🔺 تهدید اسرائیل تا چه حد جدی است؟ /حاشیه و متن ماجرای سیلی خوردن استاندار/جان سختی دلار ۴۲۰۰ تومانی 52

🔹 تردید‌های همسایگان دربرابر طالبان، افزایش ۲۸ درصدی طلاق کاهش ۳۶ درصدی ازدواج، تغییر تجارت تریاک افغانستان افزایش خطر برای ایران، دیوار کوتاه کودکان بلوچ، متهم ریزش بورس، سقوط لیر و اتحاد مخالفان اردوغان، بیم و امید‌های حذف دلار دلال‌پسند، سهم ثروتمندان از پرداخت مالیات فقط ۴ درصد! و قصد بن‌سلمان برای ترور عبدالله از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/08/04 07:12

🔺 بازگشت سخت به برجام/اداره اقتصاد ایران بدون خلق پول؟ /لبنان، در انتظار تحولات عمیق 60

🔹 جنجال‌های برون‌مرزی احمدی‌نژاد، همراه، اما مخالف جرج بوش!، یارانه دلار ۴۲۰۰ تومانی در کارت مردم، اصلاح‌طلبان هم به محاکمه روحانی رسیدند؟، قرارداد‌های خرید جنگنده و بالگرد از روسیه، هشدار‌هایی به حامیان مذاکره با ریاض، لیگ‌برتر قیمت ها، خنثی‌سازی تحریم روی میز فرمانده اقتصاد، ماجرای ادامه‌دار رد صلاحیت لاریجانی و وزن کشی قدرت‌ها در هماورد دیپلماسی برجام از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/07/27 03:51
فرهنگی و هنری

سالروز شهادت حضرت رسول اکرم (صل الله علیه و آله و سلم) و سبط اکبر ایشان امام حسن مجتبی(علیه السلام) را خدمت تمام شیعیان و محبان و ارادتمندان خاندان نبوّت تسلیت و تعزیت عرض می نماییم 40

خبر هوشمند فهام

با استفاده از دانش فنی مهندسی ، برنامه نویسی و فناوری اطلاعات در ضمینه ی خبر و با استفاده از موتورهای جستجو ی خودکار معتبرترین اخبار روز ایران و جهان را در کوتاه ترین زمان در اختیار کاربران قرار می دهد.

پایگاه خبری فهام
https://fehamnews.com
https://t.me/s/fehamnews
https://gap.im/fehamnews_bot

خبر دلار و سکه فهام
https://t.me/s/TSFeham
https://t.me/s/DolareFeham

اپليكيشن شهيد مقاومت
https://shahid-moqavemat.ir

 1400/07/13 04:32
علمی
🔺 قرارداد ۴۰۰ میلیون دلاری ناسا و ۳ شرکت خصوصی برای ساخت ایستگاه فضایی جدید

🔺 قرارداد ۴۰۰ میلیون دلاری ناسا و ۳ شرکت خصوصی برای ساخت ایستگاه فضایی جدید 19

🔹 تنها دو روز پس از تایید بی سر و صدای جایگزینی ایستگاه فضایی بین‌المللی با یک ایستگاه دیگر طی ۱۰ سال آینده، ناسا اعلام کرد که قراردادهایی به ارزش ۴۰۰ میلیون دلار را برای ساخت ایستگاه فضایی جدید به سه شرکت خصوصی واگذار می‌کند.

 1400/09/12 18:08
🔺 کمک‌هزینه ‌۸ میلیون دلاری برای بررسی ارتباط روده و مغز در بیماری پارکینسون!

🔺 کمک‌هزینه ‌۸ میلیون دلاری برای بررسی ارتباط روده و مغز در بیماری پارکینسون! 42

🔹 یک گروه بین‌المللی از پژوهشگران، کمک‌ هزینه‌ای به مبلغ ۸/۹ میلیون دلار دریافت کرده‌اند تا به پژوهش در مورد ارتباط روده و مغز در بیماری پارکینسون بپردازند و راه‌های درمان آن را کشف کنند.

 1400/08/05 17:02
بین الملل
🔺 سعودی‌ها با دلارهای نفتی اهداف خود را در سازمان ملل پیش می‌برند

🔺 سعودی‌ها با دلارهای نفتی اهداف خود را در سازمان ملل پیش می‌برند 15

 1400/09/14 08:11

🔹 آل سعود که همواره از دلارهای نفتی به منظور همراه کردن مقامات دیگر کشورها و سازمان های بین المللی استفاده می کند، برای چندمین بار برای پایمال نمودن خون و حقوق مردم یمن بارها به مقامات سازمان ملل پیشنهادات مالی ارایه داده است.

🔺 سازمان ملل: اقتصاد افغانستان ۲۰ درصد کوچک می شود

🔺 سازمان ملل: اقتصاد افغانستان ۲۰ درصد کوچک می شود 26

 1400/09/11 05:04

🔹 بر اساس گزارش جدید چشم انداز اجتماعی و اقتصادی افغانستان که توسط برنامه توسعه سازمان ملل تهیه شده است، تولید ناخالص داخلی افغانستان در یک سال آینده ۲۰ درصد کوچک خواهد شد و از ۲۰ میلیارد دلار سال ۲۰۲۰ به ۱۶ میلیارد دلار خواهد رسید.

🔺 عربستان از ابتدای جنگ یمن ۶۳ میلیارد دلار خرید تسلیحاتی از آمریکا داشته

🔺 عربستان از ابتدای جنگ یمن ۶۳ میلیارد دلار خرید تسلیحاتی از آمریکا داشته 21

 1400/08/30 11:46

🔹 داده‌های وزارت دفاع آمریکا حاکی از این هستند که با وجود اینکه جو بایدن، رئیس جمهور این کشور توقف حمایت واشنگتن از جنگ علیه یمن را اعلام کرد اما فروش سلاح‌های آمریکایی به عربستان ادامه دارند.

سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار دلار | مهم ترین نتایج دلار

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار دلار | مهم ترین نتایج دلار

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار دلار | مهم ترین نتایج دلار
🔺 سعودی‌ها با دلارهای نفتی اهداف خود را در سازمان ملل پیش می‌برند
🔺 سقوط ۱۰ هزار دلاری قیمت بیت‌کوین/گریز مردم از بازارهای ریسک‌پذیر
🔺 استان کرمان سالانه ۸ میلیارد دلار خاک از دست می دهد
🔺 قرارداد ۴۰۰ میلیون دلاری ناسا و ۳ شرکت خصوصی برای ساخت ایستگاه فضایی جدید
🔺 سازمان ملل: اقتصاد افغانستان ۲۰ درصد کوچک می شود
🔺 گزارش ایسنا از وضعیت فروش ارز مسافرتی
🔺 تخصیص ۱۱.۱ میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰ برای واردات کالاهای اساسی
🔺 راهکار مقابله با قاچاق پوشاک/ عراق و افغانستان، تنها مقاصد صادرات پوشاک
🔺 چرا دلار در بازار باز هم بالا رفت؟
🔺 امسال ۱۱۰ میلیون دلار کالا از گلستان صادر شد
🔺 ویدئو / صادرات ترکیه به سوریه، هشت برابر ایران
🔺 حجم تجارت خارجی ایران به ۶۳.۱ میلیارد دلار رسید
popup