جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار رسانه | مهم ترین نتایج رسانه

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 ببینید | چرا رسانه‌های خارجی علیه ایران فیک‌نیوز تولید کردند؟ 10

 1401/09/14 16:11

🔹 محمد رستم‌پور، پژوهشگر سیاسی در گفتگو با برنامه تلویزیونی گفت: اثر سی‌ان‌ان که مختص سی‌ان‌ان نیست، سیاستمداران را به دالانی از موضع‌گیری می‌کشاند تا آنان مرتباً اظهارنظر کنند و حتی این مواضع را به شوراها و کمیته‌های عالی بین‌المللی برسانند.

🔺 روایت «ایسنا» از «پاداش سیاه» / فرد توزیع کننده بولتن‌  بارها از سوی دستگاه‌های مسئول مواخذه شده / برخی افراد به دلیل انتشار اخبار مشابه دستگیر شدند

🔺 روایت «ایسنا» از «پاداش سیاه» / فرد توزیع کننده بولتن‌ بارها از سوی دستگاه‌های مسئول مواخذه شده / برخی افراد به دلیل انتشار اخبار مشابه دستگیر شدند 15

 1401/09/13 23:27

🔹 ایسنا نوشت: پیگیری‌های خبرنگار ما حاکی از آن است که فرد توزیع کننده این بولتن‌ها بارها تاکنون بابت محتوای نادرست منتشر شده از سوی دستگاه‌های مسئول مواخذه شده و سال‌هاست که اجازه انتشار این اخبار در رسانه‌ها وجود ندارد.

🔺 باهنر : فوت مهسا امینی باعث زایمان زودرس شد / این بار، اغتشاشات هم وسیع‌تر بود و هم عمیق‌تر /شورای نگهبان باید فضای انتخابات را باز کند

🔺 باهنر : فوت مهسا امینی باعث زایمان زودرس شد / این بار، اغتشاشات هم وسیع‌تر بود و هم عمیق‌تر /شورای نگهبان باید فضای انتخابات را باز کند 15

 1401/09/13 23:08

🔹 آنا نوشت: فعال سیاسی اصولگرا گفت :سال ۹۶ یک بررسی میدانی کردیم و سه واژه پرتکرار در زبان مسئولان و رسانه‌های داخلی و حکومتی را استخراج کردیم. این سه واژه عبارت بودند از: فساد، ناکارآمدی و اینکه مسئولین گوششان سنگین است و حرف‌های مردم را نمی‌شنوند. در آن زمان بعد از تحقیقات میدانی به مقام معظم رهبری نامه‌ای نوشتم که این سه واژه بسیار تکرار می‌شود و وجود دارد.

اقتصادی
🔺 رکود شکنی شاخص فلاکت / محسن رضایی افشاگری کرد

🔺 رکود شکنی شاخص فلاکت / محسن رضایی افشاگری کرد 17

 1401/09/14 14:55

🔹 اقتصاد ۱۰۰ نوشت:شاخص فلاکت یکی از شاخص های اقتصاد کلان است که اولین بار محسن رضایی آنرا رسانه ای کرد و امروز در دولتی که معاون اقتصادی است، رکود این شاخص شکسته شد.

اجتماعی و حوادث

🔺 پروانه سلحشوری از فعالیت در فضای مجازی منع شد 22

🔹 اتهامات اجتماع و تبانی و فعالیت تبلیغی به موکلم تفهیم و آخرین دفاع اخذ و ایشان با وثیقه و قرار نظارت قضایی منع فعالیت رسانه ای مرتبط با جرایم ارتکابی در فضای مجازی آزاد شد . ما به این قرار نظارت غیر قانونی اعتراض کردیم.

 1401/09/08 14:32

🔺 تروریست‌ها در اغتشاشات اخیر به دنبال ایران سیاه و ناامن هستند 33

🔹 سخنگوی قوه قضائیه گفت: ایرانِ فردای مدنظر تروریست‌های رسانه‌ای و مسلح، ایران تخریب شده، سیاه، تلخ، بی‌هویت و پر از آشوب و درگیری و ناامنی است که البته این خیال خام با هوشیاری مردم و مسئولان، محکوم به ابطال است.

 1401/09/01 11:27

🔺 روزنامه جوان: یکی از عوامل باخت رسانه‌ای شمایید! /قطعنامه شورای حکام؛ نشانه پایان انعطاف/آزادی فراتر از هر مقوله دیگر 42

🔹 واکنش‌ها به اظهارات رئیسی درباره مردود شدن خواص، روایت‌های متناقض درباره یک مرگ مشکوک، هدف وزیر خارجه عمان از سفر به ایران چه بود؟، پشت پرده تور‌های ۸ تا ۸۰ میلیون تومانی جام جهانی، پرداخت معوقه مهر در آخر آبان، پیش‌بینی قیمت خودرو در ماه‌های پایانی سال، نرمش شی جین‌پینگ در برابر مداخله‌جویی امریکا و چرا مجلس حداقلی اولویت‌های مردم را نمی‌داند؟ از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1401/08/29 04:13

🔺 ایران هم مثل روسیه و چین مستقیم گفتگو کند/غرب درصدد انداختن ایران در تله فضای تبلیغاتی/آمریکا یا روسیه کدام طرف کوتاه می‌آید؟ 56

🔹 انتقال از پلتفرم‌های خارجی به داخلی با کار دستوری امکان‌پذیر است؟، نگاهی به تدابیر رسانه‌ای دولت ترکیه پس از حادثه تروریستی، تاکید اژه ای بر گفت‌وگو با معترضان، ۲ سفارتخانه‌ای که بیروت را به بن‌بست کشیده‌اند، سرود ملی؛ خواندن یا نخواندن؟، رونمايي از بسته جديد كنترل بازار ارز، سيد محمد خاتمي و امر اصلاحات، ضربه شوك‌هاي اقتصادي به درآمد خانوار، دلیل انکار وجود گاز متان چیست؟ و الگوي زاهدان براي تمام ايران؟ از مواردی است که موضوع گزارش های خبری و تحلیلی روزنامه های امروز شده است.

 1401/08/25 06:14

🔺 دشمن جرات برخورد نظامی با ایران را ندارد 30

🔹 معاون اول رییس جمهور گفت: دشمن جرات برخورد نظامی با ایران را ندارد و به همین خاطر به سمت فشارهای اقتصادی و رسانه‌ای رو آورده تا با فشار بر معیشت مردم، القائات خود را پیش ببرد اما تلاش ما در دولت و مردم‌داری و برنامه ریزی برای رفع مشکلات و کاستی‌ها سبب خنثی شدن این تهدیدات خواهد بود.

 1401/08/15 07:50
فرهنگی و هنری
🔺 باید پلی بین سینما و پژوهش وجود داشته باشد/ اهدای جایزه ویژه امیرحسین ندایی

🔺 باید پلی بین سینما و پژوهش وجود داشته باشد/ اهدای جایزه ویژه امیرحسین ندایی 21

 1401/09/14 16:49

🔹 پنجمین جایزه پژوهش سال سینمای ایران، نشست خبری پنجمین جایزه پژوهش سال سینمای ایران با حضور قادر آشنا معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، امیررضا مافی دبیر پنجمین جایزه پژوهش سال سینمای ایران، و مینو خانی از اعضای شورای علمی و هیئت داوری این دوره از جایزه، و با حضور اصحاب رسانه صبح دوشنبه ۱۴ آذرماه در سالن جلسات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

🔺 مدیر دفتر موسیقی صدا و سیما از رونمایی سند تحول موسیقی در رسانه ملی در آینده نزدیک خبر داد

🔺 مدیر دفتر موسیقی صدا و سیما از رونمایی سند تحول موسیقی در رسانه ملی در آینده نزدیک خبر داد 27

 1401/08/22 10:43

🔹 علیرضا قزوه گفت: به زودی با حضور رئیس سازمان صداوسیما سند تحول موسیقی در رسانه ملی به طور جامع رونمایی خواهد شد و با چشم‌انداز مثبتی که به این موضوع شده، رو به افق روشنی در عرصه شعر و موسیقی گام خواهیم برداشت.

ورزشی

🔺 نقطه عطف جام جهانی قطر از نظر رئیس رسانه‌ای کمیته ملی المپیک 14

🔹 رئیس رسانه‌ای کمیته ملی المپیک گفت: هماهنگی و تعامل بین میزبان و فیفا در پیشگیری از فرصت طلبی برخی کشور‌ها و رعایت قوانین و شیوه نامه‌های قطر از نقاط عطف جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بود.

 1401/09/13 16:29
🔺 جام جهانی باعث ترانسفر مدافع تیم ملی ایران می‌شود؟

🔺 جام جهانی باعث ترانسفر مدافع تیم ملی ایران می‌شود؟ 15

🔹 یک رسانه ترکیه‌ای مدعی شد مدافع تیم ملی ایران به دلیل عملکردش در جام جهانی مورد توجه چند باشگاه قرار گرفته است.

 1401/09/11 15:54
🔺 رادیو جام‌جهانی افتتاح شد

🔺 رادیو جام‌جهانی افتتاح شد 25

🔹 همزمان با آغاز بازی‌های جام‌جهانی و در راستای تحقق سیاست‌های رسانه‌ ملی «رادیو جام‌جهانی» در ساختمان شهدای رادیو افتتاح شد. رادیو جام‌جهانی به عنوان یک رادیوی فصلی روی موج اف ام و فرکانس ۹۵.۵ مگاهرتز رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر را به طور ویژه‌ای پوشش خواهد داد.

 1401/08/29 19:37
علمی
🔺 الگوی تجویز و مصرف غلط؛ سبب کمبود آنتی بیوتیک / واردات آنتی بیوتیک به شرط عدم هم‌خوانی بین تولید داخل با تقاضا

🔺 الگوی تجویز و مصرف غلط؛ سبب کمبود آنتی بیوتیک / واردات آنتی بیوتیک به شرط عدم هم‌خوانی بین تولید داخل با تقاضا 50

🔹 مشاور رسانه‌ای رئیس سازمان غذا و دارو گفت: آنتی بیوتیک‌ها دارای قیمت مصوب هستند و اگر هر داروخانه‌ای بالاتر از این قیمت بفروشد یا اقدام به احتکار کند؛ تخلف کرده است.

 1401/07/27 11:59
بین الملل
🔺 آمریکا موشک اندازهای تحویلی به اوکراین را برای عدم شلیک به روسیه دستکاری کرده است

🔺 آمریکا موشک اندازهای تحویلی به اوکراین را برای عدم شلیک به روسیه دستکاری کرده است 5

 1401/09/14 21:09

🔹 ایرنا نوشت: یک رسانه آمریکایی به نقل از مقامات آمریکا اعلام کرد که واشنگتن مخفیانه موشک‌اندازهای پیشرفته هیمارس را که به اوکراین تحویل داده، دستکاری کرده است تا نتوان از آنها برای شلیک موشک‌های دوربرد به سوی خاک روسیه استفاده کرد.

🔺 امضای توافقنامه تامین مشترک امنیت منطقه‌ای میان بلاروس و روسیه

🔺 امضای توافقنامه تامین مشترک امنیت منطقه‌ای میان بلاروس و روسیه 12

 1401/09/12 19:33

🔹 رسانه ها از دیدار وزیر دفاع روسیه با همتای بلاروسی خود در مینسک و امضای توافقنامه تامین مشترک امنیت منطقه‌ای میان دو کشور خبر می دهند.

🔺 اسرار اسرا

🔺 اسرار اسرا 27

🔹 پنجشنبه ۲۱ مهر خبری در رسانه‌های گروهی با عنوان «مرگ اسرا پناهی دختر دبیرستانی اردبیلی» منتشر شد که حاشیه‌ها و جنجال‌هایی را از سوی برخی رسانه‌ها به دنبال داشت و اکنون ابهاماتی از قبیل حضور وی در دبیرستان شاهد، شرکت در اغتشاشات و نحوه مرگ وی مورد مناقشه است.

 1401/07/25 16:23
🔺 گنجی: بین حوزه امنیتی و رسانه شکاف جدی داریم/ قوچانی: روزنامه‌نگار و روشنفکر را که حذف می‌کنید، آدم‌های بادکنکی می‌آیند

🔺 گنجی: بین حوزه امنیتی و رسانه شکاف جدی داریم/ قوچانی: روزنامه‌نگار و روشنفکر را که حذف می‌کنید، آدم‌های بادکنکی می‌آیند 110

🔹 محمد قوچانی در نشست واکاوی عملکرد رسانه‌های داخلی در تنش‌های اجتماعی با اشاره به فقدان نظام رسانه‌ای در کشور، گفت: وقتی شما روزنامه‌نگار و روشنفکر را حذف می‌کنید جایشان آدم‌های بادکنکی می‌آیند. عبدالله گنجی نیز در این نشست به شکاف ایجاد شده بین حوزه امنیتی و رسانه اشاره کرد.

 1401/07/24 15:09
🔺 نگاه شخصیت‌ها و رسانه‌های پاکستان به رویدادهای ایران؛ سرزنش استاندارد دوگانه غرب

🔺 نگاه شخصیت‌ها و رسانه‌های پاکستان به رویدادهای ایران؛ سرزنش استاندارد دوگانه غرب 17

🔹 شماری از شخصیت های سیاسی، پارلمانی و دانشگاهی پاکستان و برخی رسانه های این کشور ضمن تمجید از پیشرفت های ایران در زمینه های گوناگون با وجود تحریم های ظالمانه، رفتار غربی ها در قبال رویدادهای اخیر در ایران را به عنوان نمونه ای دیگر از نگاه دوگانه غرب به مسئله حقوق بشر مورد نکوهش قرار دادند.

 1401/07/24 10:18
🔺 انبارهای رو به پایان تسلیحات نظامی آمریکا و کاهش سرعت ارسال تجهیزات به اوکراین

🔺 انبارهای رو به پایان تسلیحات نظامی آمریکا و کاهش سرعت ارسال تجهیزات به اوکراین 36

🔹 یک رسانه آمریکایی گزارش داد در حالی که نگرانی آمریکا از احتمال درگیری مستقیم با روسیه روز به روز بیشتر می‌شود، انبار برخی از تسلیحات نظامی ایالات متحده برای کمک به اوکراین رو به پایان است.

 1401/07/24 00:03
سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار رسانه | مهم ترین نتایج رسانه

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار رسانه | مهم ترین نتایج رسانه

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار رسانه | مهم ترین نتایج رسانه
🔺 آمریکا موشک اندازهای تحویلی به اوکراین را برای عدم شلیک به روسیه دستکاری کرده است
🔺 باید پلی بین سینما و پژوهش وجود داشته باشد/ اهدای جایزه ویژه امیرحسین ندایی
🔺 رکود شکنی شاخص فلاکت / محسن رضایی افشاگری کرد
🔺 روایت «ایسنا» از «پاداش سیاه» / فرد توزیع کننده بولتن‌  بارها از سوی دستگاه‌های مسئول مواخذه شده / برخی افراد به دلیل انتشار اخبار مشابه دستگیر شدند
🔺 باهنر : فوت مهسا امینی باعث زایمان زودرس شد / این بار، اغتشاشات هم وسیع‌تر بود و هم عمیق‌تر /شورای نگهبان باید فضای انتخابات را باز کند
🔺 قوچانی: علی کریمی سال ۹۶ هشتگ «من پشیمانم» زد، حاکمیت خوشحال شد، چون تصور می‌کرد منظور او رای به روحانی بوده / با بحران نمایندگی مواجه هستیم
🔺 جلایی‌پور، جامعه شناس : به این دلایل، ایران وارد «وضعیت انقلاب» نشده/ سرکوب اعتراضات، شدت آن‌ها را افزایش می‌دهد / حکومت، هنوز افق جدیدی نشان نداده
🔺 امضای توافقنامه تامین مشترک امنیت منطقه‌ای میان بلاروس و روسیه
🔺 حضور رئیسی در سنندج، جعلی بودن اخبار رسانه‌های غربی را آشکار کرد
🔺 مقاله جمیله کدیور در باره دوقطبی سازی سیاسی و خطرات آن برای ایران/ بعضی دوقطبی سازی ها هم از جانب حاکمیت درست شده
🔺 امام جمعه کرج: متاسفانه رسانه اکنون در دست نیروهای ارزشی نیست
🔺 جام جهانی باعث ترانسفر مدافع تیم ملی ایران می‌شود؟
popup