جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار رقابت | مهم ترین نتایج رقابت

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی
🔺 لوازم خانگی داخلی به نرخ مناسب به دست مردم برسد

🔺 لوازم خانگی داخلی به نرخ مناسب به دست مردم برسد 12

🔹 رئیس کمیته صنعت مجلس گفت: برای جبران خلا رقابت در حوزه لوازم خانگی به دلیل ممنوعیت واردات، وزارت صمت باید مدل‌های جدیدی پیش‌بینی کند تا از قیمت‌های ناعادلانه و کمبود این کالاها در بازار جلوگیری شود.

 1401/11/06 09:56
🔺 وزیر صمت با ورود مجدد شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو موافق است/مواد مربوط به صنعت و معدن در بودجه 1402 بررسی شد

🔺 وزیر صمت با ورود مجدد شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو موافق است/مواد مربوط به صنعت و معدن در بودجه 1402 بررسی شد 22

🔹 رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزیر صمت با ورود مجدد شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو موافق است.

 1401/11/04 18:03
🔺 نامه شورای رقابت قانونی است/ کسی نمی‌تواند مانع تنظیم قیمت شود

🔺 نامه شورای رقابت قانونی است/ کسی نمی‌تواند مانع تنظیم قیمت شود 24

🔹 عضو ناظر مجلس در شورای رقابت با بیان اینکه شورای عالی بورس قانونگذار نیست، گفت: برای تنظیم عرضه خودرو در بورس نیاز به قانون جدید در مجلس داریم مگرنه شورای رقابت باید تنظیم گری کند.

 1401/11/03 16:00
🔺 سپاه درخت به ثمر نشسته نظام جمهوری اسلامی، مستحکم تر از آن چیزی است که با این تحرکات مذبوحانه، خدشه بدان وارد شود

🔺 سپاه درخت به ثمر نشسته نظام جمهوری اسلامی، مستحکم تر از آن چیزی است که با این تحرکات مذبوحانه، خدشه بدان وارد شود 14

🔹 احمدی بیغش، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در یادداشتی اقدام بی خردانه و گستاخانه کشورهای اروپایی علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کرد و گفت: اروپاییان باید بدانند که دیر یا زود برای بقاء در نظام رقابتی جهانی، باید در برابر عظمت ژئوپلیتیک ایران سر تعظیم فرود آورند.

 1401/11/02 10:17
اقتصادی

🔺 لزوم حل‌وفصل حقوقی مصوبه شورای عالی بورس و رقابت در مورد خوردو 16

🔹 وزیر امور اقتصاد و دارایی درباره آینده عرضه خودرو در بورس کالا گفت: مصوبه شورای عالی بورس بر تداوم عرضه با شرایطی که در مصوبه مشخص شده است تاکید دارد. امیدواریم این مصوبه را که با مصوبه شورای رقابت ماهیت متفاوتی دارد، به لحاظ حقوقی حل و فصل کنیم.

 1401/11/18 23:53
🔺 کشمکش بر سر قیمت گذاری خودرو در شورای رقابت یا عرضه در بورس کالا؟

🔺 کشمکش بر سر قیمت گذاری خودرو در شورای رقابت یا عرضه در بورس کالا؟ 10

🔹  اقتصاد آنلاین نوشت:پرونده نرخگذاری خودروها احتمالا دوباره به شورای رقابت برمی­گردد، شورایی که حداقل بسیاری از فعالان بازار خودرو خاطره خوشی از آن ندارند و شاید ورود مخرب این شورا به قیمتگذاری های خودرویی را بتوان یکی از عواملی دانست که بازار خودرو را از حالت رقابتی خارج کرد و به سمت شرایطی پیش برد که اکنون عطش در بازار خودرو فروکش نکند و خودرو را از یک کالای مصرفی به سرمایه ای تبدیل کرد؛ حالا مجدد این شورا می خواهد وارد نرخگذاری های خودرویی شود تا با توجیه اینکه بازار همه خودروهای سواری انحصاری است، وارد عرصه جدیدی از قیمتگذاری های دولتی شود.

 1401/11/18 18:01
🔺 واکنش بازار خودرو به مصوبه شورای رقابت/ فاصله قیمت خودرو با کارخانه فقط در این صورت کمتر می شود

🔺 واکنش بازار خودرو به مصوبه شورای رقابت/ فاصله قیمت خودرو با کارخانه فقط در این صورت کمتر می شود 12

🔹 همشهری نوشت:ثبات در نرخ دلار، نوسان قیمت خودرو را کاهش داده و از جهش قیمت خبری نیست، اما بازار در سایه سکوت خبری درباره خودروهای وارداتی، همچنان به هر خبری در این حوزه واکنش نشان می‌دهد و رکوردهای قیمتی جدیدی در کارنامه بعضی خودروهای سواری به ثبت‌ می‌رسد.

 1401/11/18 11:38
🔺 یک خودرو و چند متولی/ پای دیوان عدالت هم باز می شود؟

🔺 یک خودرو و چند متولی/ پای دیوان عدالت هم باز می شود؟ 21

🔹 بررسی ها نشان می دهد اصرار شورای رقابت بر لغو عرضه خودرو در بورس با چراغ سبز وزارت صمت انجام شده است و اگر این دعوا ادامه دار باشد کار به دیوان عدالت اداری خواهد رسید.

 1401/11/18 06:08
🔺 بازگشت قرعه کشی ها ؛ آزموده را آزمودن در بازار عجیب خودرو

🔺 بازگشت قرعه کشی ها ؛ آزموده را آزمودن در بازار عجیب خودرو 9

🔹 همشهری نوشت:کارشناس صنعت خودرو درباره دستورالعمل جدید شورای رقابت در زمینه تنظیم بازار خودرو گفت: راهی که شورای رقابت در پیش خواهد گرفت قبلا امتحان شده است و سرانجامی ندارد.

 1401/11/17 17:54
اجتماعی و حوادث

🔺 250 رأس "گوزن زرد" در کشور باقی مانده است/ مازاد جمعیت نرها از مشکلات تکثیر گوزن زرد ایرانی 17

🔹 مدیر بخش پستانداران دفتر حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست گفت: یکی از مشکلات ما در مسیر تکثیر گوزن زرد ایرانی مازاد جمعیت نرهاست چرا که بین نرها برای تولید مثل رقابت شکل می‌گیرد و موفقیت تولید مثل را پایین می‌آورد.

 1401/11/08 13:34
🔺 قصه آلودگی هوا از بحران گذشته و دارد به فاجعه می‌انجامد/ ایران خودرو و سایپا، به جای خودرو، آلت قتاله درست و به بهای گزاف به مردم می‌فروشند و کسی هم حرفی نمی‌زند

🔺 قصه آلودگی هوا از بحران گذشته و دارد به فاجعه می‌انجامد/ ایران خودرو و سایپا، به جای خودرو، آلت قتاله درست و به بهای گزاف به مردم می‌فروشند و کسی هم حرفی نمی‌زند 22

🔹 مسئولان در این حوزه اما مرتب اظهار نگرانی می‌کنند و یکی می‌گوید فقط ۳۸ درصد بنزین‌های موجود استاندارد هست و دیگری می‌گوید چاره‌ای جز مازوت سوزاندن برای تامین برق جمعیت کشور نیست و یکی می‌گوید از خانه بیرون نیایید و یکی مدارس را تعطیل می‌کند و رئیس سازمان محیط‌زیست هم می‌گوید وضع فعلی در شأن مردم نیست! اینجا همچنان دو شرکت بزرگ دولتی زیان‌ده بی‌کیفیت و بی‌کفایت، سخت مشغول رقابتند تا به جای خودرو، آلت قتاله درست کنند و به بهای گزاف به مردم بفروشند و کسی هم حرفی نمی‌زند. انگار در خانه کسی نیست.

 1401/11/01 08:38
فرهنگی و هنری
🔺 برگزاری مرحله نهایی مسابقات معارف قرآن کریم با رقابت ۷۴ نفر در قم

🔺 برگزاری مرحله نهایی مسابقات معارف قرآن کریم با رقابت ۷۴ نفر در قم 21

🔹 قم- مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قم از برگزاری مرحله نهایی مسابقات کشوری قرآن کریم در بخش معارف قرآن کریم، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه با رقابت ۷۴نفر در روزهای ۸ تا ۱۱ بهمن در قم خبر داد.

 1401/11/04 21:05

🔺 رقابت ۳۰۰ گروه بین‌المللی برای نوآوری در خدمت‌رسانی به حجاج 18

🔹 وزارت حج و عمره عربستان سعودی اعلام کرد: ۳۰۰ گروه از کشورهای مختلف جهان در دومین دوره چالش حج و عمره که برای بررسی ایده‌های خلاقانه و راهکارهای تسهیل خدمات حج برگزار می‌شود، ثبت نام کرده‌اند.

 1401/10/18 17:41
علمی
🔺 عکس| نیسان با این خودروی عجیب سفر به آینده را ممکن کرد

🔺 عکس| نیسان با این خودروی عجیب سفر به آینده را ممکن کرد 22

🔹 خانواده خودروهای مفهومی نیسان که برای اولین بار در نوامبر 2021 رونمایی شدند، سه نام عجیب و غریب را به نمایش گذاشتند که به سه خودرو با استایل بسیار منحصر به فرد متصل شده بودند. یکی از آنها اکنون به میدان رقابت قدم گذاشته است.

 1401/11/13 10:30
🔺 صعود تیم ملی هندبال به جمع ۲۴ تیم برتر جهان با حمایت ایرانسل

🔺 صعود تیم ملی هندبال به جمع ۲۴ تیم برتر جهان با حمایت ایرانسل 16

🔹 تیم ملی هندبال مردان کشورمان، با حمایت اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، برای اولین بار در تاریخ، از گروه خود در مرحله مقدماتی رقابت‌های قهرمانی جهان صعود کرد.

 1401/10/28 09:47

🔺 دانشگاه‌های خارج از تهران برای جذب نخبگان وارد رقابت شوند 38

🔹 مشاور وزیر علوم گفت: انتظار داریم سایر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی مستقر در خارج از تهران و کلانشهر‌ها وارد رقابت برای جذب نخبگان شوند.

 1401/10/17 23:15
بین الملل
🔺 پیشتازی ترامپ مقابل بایدن، در انتخابات ریاست جمهوری فرضی

🔺 پیشتازی ترامپ مقابل بایدن، در انتخابات ریاست جمهوری فرضی 10

🔹 نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد که دونالد ترامپ در یک رقابت فرضی ۳ امتیاز از جو بایدن جلوتر است و می‌تواند این رئیس‌جمهور کنونی ایالات متحده آمریکا را شکست دهد.

 1401/11/17 13:22
🔺 نه بایدن نه ترامپ؛ آمریکایی‌ها رئیس جمهوری دیگر می‌خواهند

🔺 نه بایدن نه ترامپ؛ آمریکایی‌ها رئیس جمهوری دیگر می‌خواهند 12

🔹 یافته‌های یک نظرسنجی نشان می‌دهد که رقابت احتمالی رئیس جمهور کنونی و سابق آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ این کشور، رقابتی چندان جالب برای رای‌دهندگان نخواهد بود.

 1401/11/17 10:20
🔺 متغیرهای اثرگذار بر نقش روسیه در خلیج فارس

🔺 متغیرهای اثرگذار بر نقش روسیه در خلیج فارس 15

🔹 تمایل روسیه برای حضور و نقش آفرینی مؤثر در خلیج فارس در ابعاد و زمینه‌های مختلف، به منظور کاستن از تبعات جنگ اوکراین و در چارچوب دیدگاه گسترده‌تر این کشور برای افزایش شبکه منافع و روابط خود در حوزه‌های ژئوپلیتیک اثرگذار، رقابت با آمریکا و کشورهای غربی و ایجاد یک توازن قدرت بین المللی قابل تفسیر است.

 1401/10/30 13:05
🔺 رئیس ناسا: چین ممکن است ماه را از ما بگیرد!

🔺 رئیس ناسا: چین ممکن است ماه را از ما بگیرد! 24

🔹 رئیس ادارهٔ کل ملی هوانوردی و فضای آمریکا (ناسا) اظهار کرد، رقابت بین آمریکا و چین برای در اختیار گرفتن ماه در حال تنگ‌تر شدن است و دو سال آینده می‌تواند تعیین کند چه کسی در این رقابت دست برتر را به دست می‌آورد.

 1401/10/13 17:52
🔺 تیتر عجیب رسانه صدا و سیما از بیلبوردهای شهرداری، جنجالی‌تر شد / رقابت اصولگرایان برای موضع‌گیری‌های تندتر ضدانگلیسی + عکس

🔺 تیتر عجیب رسانه صدا و سیما از بیلبوردهای شهرداری، جنجالی‌تر شد / رقابت اصولگرایان برای موضع‌گیری‌های تندتر ضدانگلیسی + عکس 37

🔹 باشگاه خبرنگاران جوان، وابسته به صدا و سیما برای اطلاع‌رسانی بیلبوردهای شهرداری تهران مقابل سفارت انگلیس ، تیتر عجیب و جنجال برانگیزی زد .

 1401/09/28 00:51

🔺 مرعشی: تصمیم‌گیر باهنر نیست، رهبری است 26

🔹 دبیرکل حزب کارگزاران می گوید: آقای باهنر و خیلی از اصولگرایان معتقد هستند که انتخابات آینده، انتخابات رقابتی و پرشوری باشد اما، تصمیم گیر آقای باهنر نیست. تصمیم گیر رهبری هستند.

 1401/09/27 17:18

🔺 مرعشی: تصمیم‌گیر باهنر نیست، رهبری است / کاندیداتوری روحانی شایعه است 34

🔹 اقتصاد نیوز نوشت: دبیرکل حزب کارگزاران می گوید گفت: آقای باهنر و خیلی از اصولگرایان معتقد هستند که انتخابات آینده، انتخابات رقابتی و پرشوری باشد اما، تصمیم گیر آقای باهنر نیست. تصمیم گیر رهبری هستند.

 1401/09/27 11:55
🔺 بخش اصلی فضای رسانه‌ای در دست نهاد‌های حکومتی است؛ این‌ها رقابت را بی‌معنا می‌سازند

🔺 بخش اصلی فضای رسانه‌ای در دست نهاد‌های حکومتی است؛ این‌ها رقابت را بی‌معنا می‌سازند 34

🔹 حسین انتظامی کارشناس فرهنگی و فعال رسانه‌ای نوشت: رسانه، بویژه در غیاب احزاب و تجمعات قانونی و سایر نهاد‌های رابط، بستر و میزبان گفتگو است. این که مرتب بگوییم ما از گفتگو استقبال می‌کنیم، اما به لوازم و آدابش مقید نباشیم، مبتذل کردن مفاهیم است که در آن استاد شده‌ایم! گفتگو که بدون شک مانع از بروز فاز خشونت است، اولا به شرایط برابر نیاز دارد و ثانیا لازمه‌ی گفت، شنود است وگرنه فریاد زدن در خلاء چه حاصلی دارد؟

 1401/09/25 14:24
سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار رقابت | مهم ترین نتایج رقابت

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار رقابت | مهم ترین نتایج رقابت

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار رقابت | مهم ترین نتایج رقابت
🔺 جدال اسب‌سواران با خودروسازان؛ آخرین تلاش مدعیان برای جام ۲۲
🔺 کشمکش بر سر قیمت گذاری خودرو در شورای رقابت یا عرضه در بورس کالا؟
🔺 واکنش بازار خودرو به مصوبه شورای رقابت/ فاصله قیمت خودرو با کارخانه فقط در این صورت کمتر می شود
🔺 یک خودرو و چند متولی/ پای دیوان عدالت هم باز می شود؟
🔺 بازگشت قرعه کشی ها ؛ آزموده را آزمودن در بازار عجیب خودرو
🔺 پیشتازی ترامپ مقابل بایدن، در انتخابات ریاست جمهوری فرضی
🔺 نه بایدن نه ترامپ؛ آمریکایی‌ها رئیس جمهوری دیگر می‌خواهند
🔺 ادامه صدرنشینی شهداب / رقابت سه تیم برای یک سهمیه
🔺 آیا شورای رقابت عرضه خودرو در بورس کالا لغو کرده؟
🔺 واگذاری سهام خودروساز‌ها
🔺 اصلاح قیمت خودرو طبق فرمول سازمان حمایت/ فروش سامانه ای خودروها
🔺 گلزنی به پرسپولیس؟ بهتر از این نمی‌شد/ از لیگ ایران شگفت زده شدم
popup