جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار ساخت | مهم ترین نتایج ساخت

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 برگزاری انتخابات هیات رئیسه کمیسیون آیین نامه داخلی برای سال سوم دوره یازدهم/ ادامه رسیدگی به مباحث اداری و ساختار مجلس 14

🔹 نمایندگان کمیسیون آیین نامه داخلی نهاد قانونگذاری در کمیته مباحث اداری و ساختار مجلس شورای اسلامی مباحث مرتبط را بررسی می کنند و نهایتا انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون برای سال سوم دوره یازدهم را برگزار خواهند کرد.

 1401/02/29 14:41

🔺 بررسی مشکلات شهرستان های مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتگل در نشست هم اندیشی با مسئولان اجرایی/ از ضرورت تعهد وزارت نفت به مسئولیت های اجتماعی تا مشکلات اقتصادی و زیرساختی مردم منطقه 16

🔹 رئیس و تعدادی از نمایندگان کمیسیون انرژی مجلس در یک نشست هم اندیشی با مسئولان اجرایی، مشکلات مردم حوزه انتخابیه علیرضا ورناصری را به عنوان نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتگل بررسی کردند.

 1401/02/29 14:27

🔺 نظارت میدانی اعضای کمیسیون عمران مجلس از پروژه‌های عمرانی استان مازندران/ بازدید از بافت فرسوده شهرستان‌های نکا و بهشهر 41

🔹 رئیس و اعضای کمیسیون عمران مجلس در جریان سفر نظارتی خود به استان مازندران از پروژه‌های عمرانی شهرستان‌های بهشهر، نکا و گلوگاه بازدید کرده و در جریان میزان پیشرفت پروژه های در دست ساخت قرار گرفتند.

 1401/02/28 17:56

🔺 سومین کنفرانس عمومی مجمع پارلمانی سازمان همکاری‌های اقتصادی (PAECO) 29

🔹 علی نیکزاد ثمرین، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه 1401 در سومین کنفرانس عمومی مجمع پارلمانی سازمان همکاری های اقتصادی، گفت: در ابتدا مایلم از طرف خود و هیئت همراه، از دولت و مردم شریف کشور دوست و برادر جمهوری آذربایجان به خاطر میزبانی شایسته این نشست و مهمان‌نوازی سخاوتمندانه سپاسگزاری نمایم. لازم می‌دانم از تلاش‌های کشور دوست و همسایه، جمهوری اسلامی پاکستان، بابت میزبانی عالی دو نشست قبلی مجمع پارلمانی اکو قدردانی کنم. وی در ادامه گفت: منطقه اکو از نعمات الهی و منابع سرشار برخوردار است، مالکیت یک سوم منابع انرژی جهان، موقعیت کم نظیر مواصلاتی مابین اروپا با چین و روسیه با خلیج فارس و اقیانوس هند، نیروی انسانی جوان، پرانگیزه و پرتوان، ریشه‌های مشترک عمیق دینی، تاریخی، فرهنگی و تمدنی مردم منطقه، ظرفیت و سرمایه بی‌نظیری برای رشد پایدار اقتصادی و ارتقاء رفاه مردم منطقه فراهم ساخته است.

 1401/02/28 10:25

🔺 آتش‌سوزی نزدیکی حرم امام حسین (ع) در کربلای معلی 14

🔹 رسانه‌های عراقی از وقوع آتش‌سوزی در یکی از صحن‌های در حال ساخت در نزدیکی حرم امام حسین (ع) در کربلای معلی خبر دادند. وبگاه «الفرات نیوز» به نقل از یک منبع آگاه نوشت آتش‌سوزی در یکی از انبار‌های فرش این صحن رخ داده است.

 1401/02/27 14:42
اقتصادی
🔺 اراضی ساخت یک میلیون و ۳۶۴ هزار واحد مسکونی تأمین شد

🔺 اراضی ساخت یک میلیون و ۳۶۴ هزار واحد مسکونی تأمین شد 11

 1401/03/01 18:41

🔹 آقای محمود زاده فرصت استان‌ها را برای تامین اراضی، پالایش نهایی متقاضیان و اجرای طرح نهضت ملی مسکن پایان خردادماه ۱۴۰۱ عنوان کرد و گفت: اراضی یک میلیون و ۳۶۴ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن با کاربری مسکونی تامین شده است.

🔺 واردات نهاده‌ها در انحصار دولت است/ تولید غیرمنطقی کالاهای اساسی

🔺 واردات نهاده‌ها در انحصار دولت است/ تولید غیرمنطقی کالاهای اساسی 17

 1401/03/01 11:13

🔹 رئیس اتاق ایران با بیان اینکه ساختار تولید بسیاری از کالاهای اسایی مثل مرغ، روغن و ... در کشور دارای ایرادات بسیار است، گفت: واردات نهاده‌های دامی در انحصار سازمان‌های دولتی قرار گرفته است.

🔺 نیازمند تامین اراضی از سوی سایر دستگاه برای ساخت مسکن هستیم

🔺 نیازمند تامین اراضی از سوی سایر دستگاه برای ساخت مسکن هستیم 14

 1401/03/01 10:49

🔹 وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه روند اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن باید سرعت بیشتری بگیرد، گفت: بخش عمده تامین اراضی از سوی وزارت راه و شهرسازی انجام شده و مابقی نیازمند تامین اراضی از سوی سایر دستگاه‌ها و ارگان‌هاست.

اجتماعی و حوادث
🔺 زاکانی : کاهش زمان صدور پروانه ساختمانی به دو ماه

🔺 زاکانی : کاهش زمان صدور پروانه ساختمانی به دو ماه 10

 1401/02/31 10:13

🔹 شهردار تهران از کاهش زمان صدور پروانه ساختمان به دو ماه تا پایان خرداد ماه خبر داد و گفت: ما بخش‌هایی که در داخل شهرداری است را تسهیل می‌کنیم و برای کاهش زمان صدور پروانه ساختمان در شهرداری در حال هماهنگی هستیم.

فرهنگی و هنری
🔺 اسماعیلی: حوزه فرهنگ نیاز به ساختار جدید و بودجه اضافه ندارد

🔺 اسماعیلی: حوزه فرهنگ نیاز به ساختار جدید و بودجه اضافه ندارد 9

 1401/03/01 12:28

🔹 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه با وجود ۲۶ هزار کانون فرهنگی، ۷۰ هزار مسجد، ۱۲۰ هزار مدرسه ۹ هزار اماکن ورزشی از این ظرفیت‌ها استفاده نمی‌کنیم، گفت: اگر این ظرفیت‌ها بهره‌برداری شود، در حوزه فرهنگ نیاز با بودجه اضافی نداریم.

ورزشی
🔺 کُشتی گیلان محروم از زیرساختهای مناسب

🔺 کُشتی گیلان محروم از زیرساختهای مناسب 12

🔹 رشته ورزشی کشتی که در گیلان از محبویت خاصی برخوردار است، اخیراً در حالی میزبان مسابقات بین المللی بود که زیرساختهای این رشته در استان مناسب نیست و طی دهه های اخیر کمترین میزان توجه به آن شده است تا جایی که حتی مرکز گیلان فاقد خانه کشتی است.

 1401/02/31 11:22

🔺 فتاحی: می‌خواهیم با حضور پیشکسوتان استقلال جشن قهرمانی بگیریم/ از الان باید زیرساخت‌ها را برای حضور در آسیا آماده کنیم 28

🔹 معاون باشگاه استقلال از برنامه این باشگاه برای برگزاری جشن قهرمانی با حضور پیشکسوتان باشگاه در هفته پایانی و سی‌ام لیگ برتر خبر داد.

 1401/02/25 13:44
🔺 موج هواداری نساجی در مازندران؛ تجربه انسجام اجتماعی با فوتبال

🔺 موج هواداری نساجی در مازندران؛ تجربه انسجام اجتماعی با فوتبال 20

🔹 دامنه اقدامات مربوط به اعزام هواداران نساجی به ورزشگاه آزادی از سراسر مازندران طی روزهای اخیر تجربه جدیدی از انسجام اجتماعی را در این استان رقم زده که اهمیت فوتبال و توجه ویژه به گسترش زیرساخت‌های ورزشی در این استان را بیش از پیش نمایان می‌کند.

 1401/01/28 15:34
🔺 پایان عصر برانکو

🔺 پایان عصر برانکو 25

🔹 یحیی گل‌محمدی حالا مسئول اول و آخر نتایجی است که پرسپولیس می‌گیرد و این تیم تمام و کمال محصول یحیی است. گل‌محمدی می‌تواند از الان به بعد به درخشیدن در پرسپولیس ادامه دهد و عصر خودش را طولانی و طلایی کند یا می‌تواند با کسب نتایج سینوسی با این برچسب که هر چه داشته، محصول ساختار برانکو بوده، گذران دوران کند.

 1401/01/24 09:26
علمی
🔺 برگزاری پنجمین مسابقه دانش‌آموزی نور با نام ابوریحان بیرونی/آخرین مهلت ارسال آثار

🔺 برگزاری پنجمین مسابقه دانش‌آموزی نور با نام ابوریحان بیرونی/آخرین مهلت ارسال آثار 59

🔹 پنجمین مسابقه بین‌المللی دانش‌آموزی نور به همت بنیاد علم و فناوری مصطفی (ص) به نام دانشمند بزرگ جهان اسلام ابوریحان بیرونی برگزار می‌شود؛ این دوره از مسابقه شامل ساخت فیلم‌های ۶۰ ثانیه‌ای در دو محور علمی عمومی و ویژه است.

 1401/01/28 11:28
🔺 نشست فعالان دانش‌بنیان

🔺 نشست فعالان دانش‌بنیان 37

🔹 نشست اعضای فراکسیون اقتصاد دانش بنیان با فعالان این حوزه، چهارشنبه ۲۴ فروردین در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد. در این نشست سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریس‌جمهور، سید جواد ساداتی‌نژاد، وزیر کشاورزی و غلامعلی حداد عادل، رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی هم حضور داشتند. پیش از این نشست اعضای این فراکسیون، ستاری و برخی از فعالان اقتصادی از نمایشگاه ایران ساخت بازدید کردند.

 1401/01/24 22:29
بین الملل
🔺 سفر وزیر دفاع ترکیه به پاکستان با اهداف گسترش تعاملات نظامی-دریایی

🔺 سفر وزیر دفاع ترکیه به پاکستان با اهداف گسترش تعاملات نظامی-دریایی 16

 1401/02/30 20:56

🔹 سفر رسمی وزیر دفاع ترکیه به پاکستان، همکاری‌های نظامی و دفاعی نیروی دریایی دو کشور را وارد مرحله جدیدی ساخته و طی آن ناوچه جنگی ساخت مشترک با ترکیه امروز به ناوگان نیروی دریایی پاکستان پیوست.

سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار ساخت | مهم ترین نتایج ساخت

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار ساخت | مهم ترین نتایج ساخت

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار ساخت | مهم ترین نتایج ساخت
🔺 اراضی ساخت یک میلیون و ۳۶۴ هزار واحد مسکونی تأمین شد
🔺 اسماعیلی: حوزه فرهنگ نیاز به ساختار جدید و بودجه اضافه ندارد
🔺 واردات نهاده‌ها در انحصار دولت است/ تولید غیرمنطقی کالاهای اساسی
🔺 نیازمند تامین اراضی از سوی سایر دستگاه برای ساخت مسکن هستیم
🔺 فشار تقاضا در بازار اجاره با ساخت مسکن استیجاری کنترل می‌شود
🔺 کُشتی گیلان محروم از زیرساختهای مناسب
🔺 زاکانی : کاهش زمان صدور پروانه ساختمانی به دو ماه
🔺 سفر وزیر دفاع ترکیه به پاکستان با اهداف گسترش تعاملات نظامی-دریایی
🔺 برای ساخت ۷۷۵ هزار واحد نهضت ملی مسکن ، اراضی شناسایی و معرفی شده است
🔺 مشارکت خیرین در ساخت هشت هزار کیلومتر پروژه راهسازی کشور
🔺 احداث نیروگاه‌های بادی و خورشیدی سرعت می‌گیرد
🔺 ایجاد دولت هوشمند یکی از ماموریت‌های اصلی وزارت ارتباطات است
popup