جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار سهام | مهم ترین نتایج سهام

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 پاسخ‌های صریح پاستورنشینان به پرسش‌های ریز و درشت خبرنگاران 14

🔹 ماموریت رئیس جمهور به دو وزیر درباره تقویت دیپلماسی آب و انرژی، گشایش در حوزه‌های فرهنگی و گردشگری با تصویب یک بند در قانون بودجه ۱۴۰۱، ماجرای سرقت پُرتره مظفرالدین شاه و امکان وثیقه‌گذاری سهام بورسی برای دریافت تسهیلات بانکی از مهمترین خبرهای امروز پاستورنشینان در گفت و گو با خبرنگاران بود.

 1401/05/05 14:46

🔺 توجه ویژه به بورس و بازار سرمایه برای حل مشکلات کشور در دستور کار دولت قرار گیرد 15

🔹 رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز دارندگان سهام عدالت ذی نفعان بازار سرمایه کشور هستند انتظار ما از دولت توجه ویژه به بورس و بازار سرمایه برای حل مشکلات مردم است.

 1401/05/04 13:29

🔺 دولت رئیسی چقدر از بدهی تامین اجتماعی را پرداخت کرد؟ 15

🔹 دولت سیزدهم بیش از ۷۶ هزار میلیارد تومان از بدهی دولت‌ها به سازمان تأمین اجتماعی را از طریق واگذاری سهام و اوراق خزانه پرداخت کرده است که با این اقدام بی‌سابقه، این سازمان ضمن دریافت مطالبه چندین ساله توانست از لیست ابربدهکاران بانکی نیز خارج شود.

 1401/05/01 12:05

🔺 رصد توییتری نمایندگان؛ از فروش پهپاد به روسیه تا سفر بایدن به خاورمیانه 19

🔹 شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه ۲۲ تیر ماه نظرات خود را درباره عرضه دانش‌بنیان‌ها در بازار سهام، توسعه شبکه‌های ۵G، سفر منطقه‌ای رییس جمهور آمریکا به خاورمیانه، عرضه خودرو در بورس کالا، کارآمدی نظام مالیاتی و فروش پهپاد فوق مدرن به روسیه بیان کردند.

 1401/04/22 14:03

🔺 واریز سود سهام عدالت، به جاماندگان (گفتگو - پیک بامدادی ۱۴۰۱/۰۳/۰۱) 90

🔹 از امروز واریز سود سهام عدالت جاماندگان آغاز می‌شود. ۲۱ اسفند ماه پارسال، سود سهام عدالت ۴۳ میلیون سهامدار که سجامی بودن و شماره شبای بانکی آن‌ها در اختیار شرکت سپرده گذاری مرکزی قرار گرفته بود، به صورت یک جا واریز شده بود. اما دو میلیون نفر به علت در دسترس نبودن اطلاعات، سجامی نبودن یا شماره شبای نادرست، سودی دریافت نکرده بودند. برخی شنونده‌های پیک بامدادی به ما اعلام کردند که موفق به اعلام شماره حساب در مدت مقرر نشدند. در این باره همکارم علیمردانی با آقای حسنلو معاون فناوری شرکت سپرده گذاری مرکزی گفتگویی کرده که با هم می‌شنویم ...

شما شنوندگان عزیز که از جاماندگان سهام عدالت هم هستید اگر مشکلی دارید حتما بهمون پیامک بزنید. همکاران من پیگیر این قضایا هستند. سی هزار ۶۱۰

 1401/03/01 21:04
اقتصادی

🔺 خنثی‌سازی تحریم‌ها و گسترش بازار نفت با سهامداری ایران در پالایشگاه‌های فراسرزمینی 13

🔹 عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همکاری فراسرزمینی پالایشگاهی ایران، بازار فروش نفت را گسترش می‌دهد، گفت: سهامداری در پالایشگاه‌های فراسرزمینی و صدور خدمات فنی مهندسی از جمله مهم‌ترین و سریع‌ترین راهکارهای خنثی‌سازی تحریم‌های نفتی است.

 1401/05/16 07:22

🔺 آیا صندوق‌های سرمایه‌گذاری حدنصاب سرمایه‌گذاری در سهام را رعایت کردند؟ 11

🔹 یک کارشناس بازار سرمایه، ادعاهای مطرح شده مبنی بر عدم رعایت نصاب سرمایه‌گذاری در سهام توسط صندوق‌های سرمایه‌گذاری را اشتباه خواند و گفت: این نصاب برای صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت اشتباه است و امیدواریم که سازمان بورس نسبت به اصلاح آن اقدام کند.

 1401/05/15 11:42

🔺 توافق با کشورهای سوریه و عراق برای راه‌اندازی پالایشگاه‌های فراسرزمینی 10

🔹 عضو کمیسیون انرژی مجلس از توافق با کشورهای سوریه و عراق برای راه‌اندازی پالایشگاه‌های فراسرزمینی و گفت: یکی از راهکارهای مهم در خنثی‌سازی تحریم‌ها توسعه همکاری‌های فراسرزمینی پالایشگاهی و سهامداری ایران در پالایشگاه‌های فراسرزمینی است.

 1401/05/13 13:26

🔺 اطلاعیه تسویه نقدی اختیار معاملات (خودرو) در سررسید مرداد ۱۴۰۱ 12

🔹 مدیریت ابزارهای نوین مالی شرکت بورس اوراق بهادار تهران اعلام کرد:متقاضيان تسويه نقدي قراردادهاي اختيار معامله خريد و فروش سهام شرکت ايران خودرو(خودرو) با سررسيد مرداد 1401 درخواست خود را از طريق سامانه برخط ثبت کنند.

 1401/05/11 09:20

🔺 گسترش دامنه دارایی‌های قابل توثیق، گامی مثبت در بازار سرمایه 13

🔹 کارشناس بازار سرمایه درباره گسترش دامنه دارایی‌های قابل توثیق گفت: در نگاه اول گام مثبتی به نظر می‌رسد که اوراق بدهی، اوراق سهام و واحد‌های سرمایه گذاری صندوق‌ها را ما بتوانیم به عنوان وثیقه به بانک‌ها ارایه کنیم تا آن‌ها نیز روش‌های متنوع تری را برای ارایه وثایق قرار دهد.

 1401/05/09 14:51
اجتماعی و حوادث

🔺 با تغییر وزرا مشکلات حل می‌شود؟ /عبور از وضع بی‌دولتی/پیامد‌ها و انتظارات استعفای وزیر رفاه 63

🔹 خداحافظی تلخ پرستاران با کرونا!، پایان رؤیای ۲۲ ساله راه‌اندازی بزرگترین کریدور جهان، راهکار‌های عبور از بن‌بست مذاکرات برجام، خبر وزارت اطلاعات از بازداشت رابط دو جاسوس فرانسوی، سقوط بازار سهام آمریکا، تقدیر مراجع از رئیس عدلیه، احتمال ورود بیشتر نفت ایران به بازار بدون توافق هسته‌ای و بــازار اجــاره بهـــا در هـرج و مـرج از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1401/03/28 04:39
فرهنگی و هنری
🔺 توئیتر جدید محافظه‌کار خواهد بود؟/‌آمدن ماسک و تسلط جمهوری‌خواهان

🔺 توئیتر جدید محافظه‌کار خواهد بود؟/‌آمدن ماسک و تسلط جمهوری‌خواهان 66

🔹 ایلان ماسک، درحالی با شرکت توئیتر بر سر خرید کل سهام ۴۴میلیارددلاری آن به توافق رسیده که جمهوری‌خواهان آمریکایی از این معامله استقبال کرده‌اند. آیا عصر جدید توئیتر، عصر محافظه‌کاری خواهدبود؟

 1401/02/06 13:45
ورزشی

🔺 مدیریت استقلال و پرسپولیس به سهامداران عمده آنها می‌رسد/ وزیر ورزش دیگر رئیس مجامع سرخابی‌ها نیست 37

🔹 رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت: در حال حاضر پول فروش ۱۰ درصد سهام استقلال و پرسپولیس به صورت سپرده سرمایه‌گذاری شده و باشگاه‌ها سود آن که حدود چهار میلیارد تومان است را دریافت می‌کنند.

 1401/05/05 12:44
بین الملل

🔺 شکایت از شرکت تسلا به دلیل بی‌توجهی به اتهامات جنسی 27

🔹 یکی از سهامداران شرکت تسلا از رئیس و هیئت مدیره این شرکت خودروسازی آمریکایی، به علت نادیده گرفتن اتهامات مرتبط با آزار و اذیت جنسی و نژاد پرستی علیه برخی کارمندانش، به دادگاهی در منطقه آستین تگزاس شکایت کرد.

 1401/03/28 09:33
سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار سهام | مهم ترین نتایج سهام

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار سهام | مهم ترین نتایج سهام

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار سهام | مهم ترین نتایج سهام
🔺 رونمایی از سامانه وثیقه‌گذاری سهام عدالت/ افزایش سود بین بانکی
🔺 تصمیمات ارزی بانک مرکزی باعث رشد شاخص بورس شد/ ورود نقدینگی و افزایش چشمگیر تقاضا در بازار سهام
🔺 استفاده از سرمایه‌های خرد مردمی راهکار تامین مالی ساخت نیروگاه
🔺 افزایش تلاش برای بازگشت اعتماد مردم به بازار سهام/ نامه‌نگاری رییس سازمان بورس با هدف رفع مشکل صنایع مختلف
🔺 زمان تخصیص سهام عدالت به جاماندگان مشخص شد
🔺 رفتار منطقی دولت سیزدهم باعث ایجاد ثبات در بازار سرمایه شد/ در آینده منافع و ثمرات اصلاح ارز ۴۲۰۰ تومانی را خواهیم دید
🔺 فراهم شدن پذیرش سهام شرکت‌های نوپا و فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال در بورس اوراق بهادار تهران
🔺 سرعت پرداخت سودهای سنواتی شرکت‌های بورسی شتاب گرفت/ واریز سود ۲۷ شرکت به حساب سهامداران
🔺 کاهش بیش از ۲ هزار واحدی شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران
🔺 اقبال دوباره به بورس با رشد ۱۰۰ درصدی ثبت‌نام در سجام/ اقدامات دولت سیزدهم اعتماد از دست‌رفته را بازگرداند
🔺 ارزش نهایی عرضه بلوکی ایران خودرو و سایپا؛ بیش از قیمت تابلوست
🔺 فردا، آخرین فرصت اصلاح اطلاعات جاماندگان سود سال ۹۹ سهام عدالت در سامانه سجام
popup