جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار شبکه | مهم ترین نتایج شبکه

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 یک روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب: کل پروژه «حسین رونقی» برپایه دروغ است 12

🔹 تعدادی از روزنامه‌نگاران اصلاح‌طلب و کاربران شبکه‌های اجتماعی نسبت به انتشار خبر دروغ شکسته شدن استخوان‌ها و اعتصاب غذای خشک حسین‌ رونقی در زندان واکنش نشان دادند و حتی گفتند: دروغ بزرگشان فروختن پروژه تحریم‌خواهی علیه مردم است.

 1401/09/06 18:31
🔺 ناامیدی شبکه‌های فارسی زبان خارجی با برد مقابل ولز (پیک بامدادی ۱۴۰۱/۰۹/۰۵)

🔺 ناامیدی شبکه‌های فارسی زبان خارجی با برد مقابل ولز (پیک بامدادی ۱۴۰۱/۰۹/۰۵) 11

🔹 دیروز سراسر ایران با برد شیرین تیم ملی فوتبال مقابل ولز غرق در شادی و خوشحالی بود. هر چقدر مردم ایران دیروز در حال شادی سراسری در گوشه و کنار ایران و جهان بودند از لندن خبر رسیده در استودیو های خبری سعودی و انگلیسی ناامیدی و شکست حاکم شده است ...

 1401/09/05 10:12
🔺 کمبود دارو نتیجه بازی‌سازی جریان رانت‌خوار و دارای تعارض منافع/ سوءمدیریت مانند اختاپوس بر سیستم غذا و داروی کشور چنبره زده است

🔺 کمبود دارو نتیجه بازی‌سازی جریان رانت‌خوار و دارای تعارض منافع/ سوءمدیریت مانند اختاپوس بر سیستم غذا و داروی کشور چنبره زده است 20

🔹 نماینده مردم سبزوار در مجلس کمبود و نبود دارو را نتیجه بازی‌سازی جریان رانت‌خوار و دارای تعارض منافع دانست و گفت: مافیا تصمیم گرفت دارو تولید نشود تا نظام توزیع دارو با مشکل مواجه شود و هر زمانی که قرار است اقداماتی برای سازماندهی نظام توزیع انجام شود سوء مدیریت ها و تعارض منافع منجر به مانع تراشی در عرضه و شبکه توزیع می شود در واقع کمبود و نبود دارو در بازار نتیجه بازی سازی جریان رانت خوار و دارای تعارض منافع در شبکه توزیع دارو است که وزیر بهداشت باید با توجه جدی مشکل را در زمان مناسب مدیریت و کنترل می کرد.

 1401/09/03 09:15
🔺 دست دادن رقبای همیشگی

🔺 دست دادن رقبای همیشگی 23

🔹 چند روز پیش و در حاشیه جلسه شورای عالی سینما، محمد خزاعی و پیمان جبلی توافق کردند تا در گام نخست، تیزر ۵ فیلم «بخارست»، «بام بالا»، «لوپتو»، «بیرو» و «طبقه یک‌ونیم» از شبکه‌های مختلف تلویزیون پخش شود، اما باید دید این روند چگونه محقق شود تا روند پخش تیزر در تلویزیون، شکل مطلوبی داشته باشد.

 1401/08/28 18:35
🔺 وزارت نیرو در زمینه حوزه آب و توسعه شبکه فاضلاب شمیرانات پیگیری های لازم را داشته باشد

🔺 وزارت نیرو در زمینه حوزه آب و توسعه شبکه فاضلاب شمیرانات پیگیری های لازم را داشته باشد 22

🔹 نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس در نشست بررسی مسائل و مشکلات آب شمیرانات گفت: با توجه به مصوبات مربوط به سال ۹۵ وزارت نیرو پیگیر اعتبارات مربوطه در زمینه حوزه آب و توسعه شبکه فاضلاب شمیرانات باشد.

 1401/08/28 10:51
اقتصادی
🔺 پایداری تولید و توزیع فرآورده‌های نفتی در سراسر کشور

🔺 پایداری تولید و توزیع فرآورده‌های نفتی در سراسر کشور 22

 1401/09/03 17:31

🔹 در حالی که برخی در شبکه‌های اجتماعی از کمبود فرآورده‌های نفتی از جمله بنزین و گازوئیل صحبت می‌کنند آمارهای شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی حکایت از پایداری تولید و توزیع فرآورده‌ها در سراسر کشور دارد.

🔺 پرداخت ۱۱۸ هزار و ۹۰۰ میلیارد تسهیلات ازدواج، فرزندآوری و مسکن

🔺 پرداخت ۱۱۸ هزار و ۹۰۰ میلیارد تسهیلات ازدواج، فرزندآوری و مسکن 26

 1401/09/02 19:53

🔹 از ابتدای سال جاری تا دوم آذر ماه ۱۴۰۱، تعداد یک میلیون و ۳۲۸ هزار فقره تسهیلات ازدواج،فرزندآوری و ودیعه مسکن به مبلغ ۱۱۸ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان توسط شبکه بانکی به متقاضیان پرداخت شده است.

🔺 پرداخت ۱۱۸ هزار و ۹۰۰ میلیارد تسهیلات ازدواج، فرزندآوری و مسکن

🔺 پرداخت ۱۱۸ هزار و ۹۰۰ میلیارد تسهیلات ازدواج، فرزندآوری و مسکن 19

 1401/09/02 14:33

🔹 از ابتدای سال جاری تا دوم آذر ماه ۱۴۰۱، تعداد یک میلیون و ۳۲۸ هزار فقره تسهیلات ازدواج،فرزندآوری و ودیعه مسکن به مبلغ ۱۱۸ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان توسط شبکه بانکی به متقاضیان پرداخت شده است.

اجتماعی و حوادث

🔺 انتقاد از محدودیت ادامه‌دار شبکه‌های اجتماعی 39

🔹 برای فهم اهمیت اینستاگرام شاید اشاره به اظهارات سیدابراهیم رئیسی در جریان انتخابات سال ۱۴۰۰ درباره آن جالب باشد. او که به‌طور واضحی مهم‌ترین کاندیدای انتخابات بود در مستند تلویزیونی‌اش صریحا اعلام کرد خودش و اعضای خانواده و نزدیکانش از این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند و چنین جای مهمی را محدود نمی‌کند

 1401/08/12 09:09

🔺 تسهیلات بنیاد ملی نخبگان برای مشارکت‌کنندگان در طرح شهید احمدی روشن 22

🔹 معاون آینده‌سازان بنیاد نخبگان گفت: اعضای هسته‌های طرح شهید احمدی روشن علاوه بر دریافت حق‌الزحمه، از تسهیلاتی چون اعطای کمک هزینه خرید تجهیزات مصرفی تا سقف 50 میلیون تومان و اعطای کمک هزینه بهره‌مندی از شبکه ملی آزمایشگاهی برخوردار می‌شوند.

 1401/07/19 15:39

🔺 در حفظ نظام اسلامی با هیچ کسی تعارف نداریم 42

🔹 امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه در اغتشاشات اخیر دو گروه در میدان حضور داشتند، گفت: یک گروه برخی جوان‌های فریب و گول‌خورده بودند که تحت تاثیر شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی بیگانگان قرار گفته و سران اغتشاش استفاده ابزاری از آن‌ها کردند و گروه دوم، سران اغتشاشات بودند که خط می‌دادند و برای هر استانی تیم داشتند که بعضی ها از تیم ها نیز دستگیر شدند.

 1401/07/04 10:37

🔺 شبکه‌سازی دانش‌آموزان در گروی احیای باشگاه دانش‌پژوهان 31

🔹 رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان با اشاره به اهمیت فعالیت باشگاه دانش‌پژوهان جوان برای دانش‌آموزان نخبه، این بستر را فرصتی مناسب برای تقویت فعالیت‌های پژوهشی و پرورشی این گروه از افراد دانست.

 1401/06/22 09:46

🔺 افزایش کمک‌های مردمی به نیازمندان/«شبکه بانوان نیکوکار» راه‌اندازی می‌شود 60

🔹 معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به افزایش مشارکت‌ها و کمک‌های ریالی مردم طی سال‌های اخیر گفت: «شبکه بانوان نیکوکار» با هدف ترویج فرهنگ خیر و احسان در جامعه راه‌اندازی می‌شود. ‌

 1401/06/18 13:42
فرهنگی و هنری

🔺 ارتش آمریکا با حساب‌های جعلی کاربران را در شبکه‌های اجتماعی فریب می‌دهد 23

🔹 «متا»، شرکت مادر فیسبوک، با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که ارتش آمریکا از شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک و اینستاگرام برای ساخت حساب‌های جعلی به منظور فریب دادن کاربران دیگر استفاده می‌کند.

 1401/09/04 08:17
🔺 آیا جعبه جادویی به پرده نقره‌ای کمک می‌کند؟

🔺 آیا جعبه جادویی به پرده نقره‌ای کمک می‌کند؟ 24

🔹 چند روز پیش و در حاشیه جلسه شورای عالی سینما، محمد خزاعی و پیمان جبلی توافق کردند تا در گام نخست، تیزر ۵ فیلم «بخارست»، «بام بالا»، «لوپتو»، «بیرو» و «طبقه یک‌ونیم» از شبکه‌های مختلف تلویزیون پخش شود، اما باید دید این روند چگونه محقق شود تا روند پخش تیزر در تلویزیون، شکل مطلوبی داشته باشد.

 1401/08/29 08:38
🔺 با «اختاپوس» جام جهانی را پیش‌بینی کنید و جایزه بگیرید

🔺 با «اختاپوس» جام جهانی را پیش‌بینی کنید و جایزه بگیرید 48

🔹 تهیه‌کننده برنامه «جام ۲۲» گفت: بخش «تک به تک» مسابقه پیش‌بینی جام جهانی در قالب آیتم «اختاپوس» از شنبه، یک روز قبل از افتتاحیه آغاز می‌شود. این مسابقه هر روز از شبکه ورزش پخش می‌شود و در پایان به برندگان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

 1401/08/26 13:49
🔺 صف ۱۲تایی تولید سریال در نمایش خانگی/ از «پدرگواردیولا»ی پُربازیگر تا «آهوی من مارال»

🔺 صف ۱۲تایی تولید سریال در نمایش خانگی/ از «پدرگواردیولا»ی پُربازیگر تا «آهوی من مارال» 51

🔹 سریال‌های «سووشون»، «آکتور»، «سقوط»، «طوطیا»، «عتیقه‌ها»، «پدرگواردیولا»، «نیسان آبی۲»، «آمستردام»، «عقرب عاشق»، «آهوی من مارال»، «بهشت تبهکاران» و «مترجم» به زودی راهی شبکه نمایش خانگی می‌شوند. تعدادی از این آثار مراحل مختلف تولید را می‌گذرانند و تعدادی دیگر آماده پخش هستند.

 1401/08/21 08:40
🔺 از «مهریه بی‌بی» تا «هوگو»؛ عیدانه سینمایی تلویزیون در روز ولادت پیامبر (ص)

🔺 از «مهریه بی‌بی» تا «هوگو»؛ عیدانه سینمایی تلویزیون در روز ولادت پیامبر (ص) 37

🔹 در روز ولادت پیامبر بزرگ اسلام و امام جعفر صادق (ع) با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی شبکه‌های سیما همراه باشید؛ «تبهکار باهوش» و «جیم دگمه» و «سیزده دزد دریایی» ۲ فیلم جدیدی هستند که این روز از قاب شبکه‌های سیما تماشایی می‌شوند.

 1401/07/21 09:04
ورزشی
🔺 کدام تلویزیون‌ها جام‌جهانی را ۴k پخش می‌کنند؟/ جزییات خرید حق پخش

🔺 کدام تلویزیون‌ها جام‌جهانی را ۴k پخش می‌کنند؟/ جزییات خرید حق پخش 25

🔹 مدیر شبکه تلویزیونی «فراتر» که با دستورکار پخش برنامه‌ها به صورت ۴k آغاز به کار کرده است، از جزئیات تلویزیون‌های دارای قابلیت پخش و لذت تماشای رقابت‌های جام جهانی از این شبکه سخن گفت.

 1401/09/02 06:36
علمی

🔺 برگزاری بیست و سومین اجلاس بین المللی شورای رگولاتورهای کشورهای جنوب آسیا 18

🔹 وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امروزه نیاز به اتصال به شبکه برای انجام امور مختلف، بیش از هر زمان دیگری ضروری است و توسعه خدمات دیجیتال بر بستر شبکه پرسرعت و امن می‌تواند رفاه و آرامش بیشتری را برای بشر به ارمغان آورد.

 1401/08/23 20:07
بین الملل
🔺 شبکه های ضد ایرانی، انگلیس و آمریکا تحریک کنندگان خشونت در ایران

🔺 شبکه های ضد ایرانی، انگلیس و آمریکا تحریک کنندگان خشونت در ایران 10

 1401/09/03 17:04

🔹 نماینده ایران در نشست اضطراری شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو گفت: شماری از شبکه‌های ضد ایرانی مرتبط با دولت‌ها در انگلیس و آمریکا و حساب‌های کاربری آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی به عنوان تحریک کنندگان نفرت عمل کردند و ایجاد خشونت و تروریسم در طول اغتشاش‌ها پرداختند.

🔺 جام جهانی قطر؛ "اسرائیلی برو بیرون" + فیلم

🔺 جام جهانی قطر؛ "اسرائیلی برو بیرون" + فیلم 20

 1401/08/30 08:42

🔹 برخورد تماشاگران فوتبال در جام جهانی قطر با خبرنگاران صهیونیست باز هم سوژه شبکه های اجتماعی شد و گروهی از آنها جلوی خبرنگار یکی از شبکه های تلویزیونی رژیم صهیونیستی در دوحه فریاد "اسرائیلی برو بیرون" سردادند تا بار دیگر تاکید کنند که این رژیم جعلی جایی در بین ملت های عرب و ملل آزاده جهان ندارد.

🔺 افشای اسنادی از طرح سه ضلعی سعودی - اماراتی - آمریکایی علیه ایران

🔺 افشای اسنادی از طرح سه ضلعی سعودی - اماراتی - آمریکایی علیه ایران 20

 1401/08/25 11:01

🔹 روزنامه لبنانی "الاخبار" با انتشار اسنادی از نقشه مخفیانه‌ عربستان و امارات با هماهنگی آمریکایی ها برای تضعیف ایران از درون و کشاندن جنگ به داخل آن پرده برداشت که براساس این اسناد، تاسیس شبکه تلوزیونی فارسی زبان برای تحریک جوانان یکی از برنامه های اتاق فکر سعودی اماراتی بوده است.

🔺 آنلاین شاپ‌ها برای ارسال مرسوله‌های خود از پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی داخلی استفاده کنند

🔺 آنلاین شاپ‌ها برای ارسال مرسوله‌های خود از پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی داخلی استفاده کنند 25

 1401/07/18 11:10

🔹 مدیرکل پست استان بوشهر گفت: امروز ۵۰ درصد مرسوله های پستی مربوط به حوزه تجارت الکترونیک است و بسیاری از شرکت‌ها و آنلاین‌شاپ‌ها در این بازار فعالیت دارند که استفاده از پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی داخلی باعث می‌شود تا در زمان اختلال در شبکه‌های خارجی برای ارسال بسته‌های خود با مشکل روبرو نشوند.

🔺 کدام زنان در پنج سال اخیر سوژه رسانه‌ای شدند؟/ ۲۸ درصد، به‌خاطر مسائل جنسیتی

🔺 کدام زنان در پنج سال اخیر سوژه رسانه‌ای شدند؟/ ۲۸ درصد، به‌خاطر مسائل جنسیتی 52

 1401/07/10 10:22

🔹 ده‌ها زن طی سال‌های اخیر نامشان در رسانه‌ها به خصوص شبکه‌های اجتماعی پرتکرار شد و به خاطر مسائل گوناگون در کانون توجه قرار گرفتند؛ مسائلی که بیش از همه جنسیتی بوده است تا فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و حتی سیاسی.

🔺 سریال‌های پاییزی تلویزیون؛ از رعد تا آتش در گلستان

🔺 سریال‌های پاییزی تلویزیون؛ از رعد تا آتش در گلستان 40

 1401/07/05 17:35

🔹 با اتمام فصل تابستان و شروع فصل پاییز، و همچنین با اتمام ایام عزاداری ماه صفر، سریال‌های نمایشی جدید روی آنتن شبکه‌های سیما خواهد رفت؛ سریال‌های «رعد»، «آتش سرد» و «بی همگان» از شبکه‌های یک، دو و سه روی آنتن می‌رود. شبکه پنج نیز سریال «آتش در گلستان» را بازپخش می‌کند.

سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار شبکه | مهم ترین نتایج شبکه

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار شبکه | مهم ترین نتایج شبکه

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار شبکه | مهم ترین نتایج شبکه
🔺 ناامیدی شبکه‌های فارسی زبان خارجی با برد مقابل ولز (پیک بامدادی ۱۴۰۱/۰۹/۰۵)
🔺 پایداری تولید و توزیع فرآورده‌های نفتی در سراسر کشور
🔺 شبکه های ضد ایرانی، انگلیس و آمریکا تحریک کنندگان خشونت در ایران
🔺 کمبود دارو نتیجه بازی‌سازی جریان رانت‌خوار و دارای تعارض منافع/ سوءمدیریت مانند اختاپوس بر سیستم غذا و داروی کشور چنبره زده است
🔺 پرداخت ۱۱۸ هزار و ۹۰۰ میلیارد تسهیلات ازدواج، فرزندآوری و مسکن
🔺 پرداخت ۱۱۸ هزار و ۹۰۰ میلیارد تسهیلات ازدواج، فرزندآوری و مسکن
🔺 کدام تلویزیون‌ها جام‌جهانی را ۴k پخش می‌کنند؟/ جزییات خرید حق پخش
🔺 مداخله هوشمندانه بانک مرکزی نرخ ارز را سربه زیرکرد/شبکه‌های اجتماعی ابزار التهاب‌آفرینی دلالان
🔺 جام جهانی قطر؛ "اسرائیلی برو بیرون" + فیلم
🔺 آیا جعبه جادویی به پرده نقره‌ای کمک می‌کند؟
🔺 دست دادن رقبای همیشگی
🔺 وزارت نیرو در زمینه حوزه آب و توسعه شبکه فاضلاب شمیرانات پیگیری های لازم را داشته باشد
popup