جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار صدور | مهم ترین نتایج صدور

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 سازمان ثبت احوال به فکر فراهم کردن زیر ساخت های لازم برای صدور کارت ملی باشد 18

🔹 رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: با توجه به اهمیت بالای کارت ملی در ارائه خدمات به مردم، سازمان ثبت احوال به فکر فراهم کردن زیرساخت های لازم برای صدور کارت ملی باشد.

 1400/06/31 08:30

🔺 تاخیر در صدور اسناد هویتی نارضایتی مردم را در پی داشته است/ سازمان ثبت‌احوال ضعف خود را برطرف کند 21

🔹 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با توجه ناتوانی سازمان ثبت احوال در صدور کارت ملی برای مردم بهتر است شرط ارائه کارت ملی برای ارائه خدمات تا زمان فراهم شدن زیر ساخت ها حذف و شناسنامه جایگزین آن شود.

 1400/06/30 10:00
🔺 بیانیه وزارت خارجه در خصوص روند عضویت ایران در سازمان شانگهای؛

🔺 بیانیه وزارت خارجه در خصوص روند عضویت ایران در سازمان شانگهای؛ 11

🔹 وزارت امور خارجه با صدور بیانیه ای در خصوص روند عضویت جمهوری اسلامی ایران در سازمان همکاری شانگهای اعلام کرد: جهت عضویت دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان همکاری شانگهای مراحل حقوقی، فنی و اداری این عضویت آغاز شد.

 1400/06/26 21:30
🔺 موفقیت احیای برجام؛صدور بیانیه و ابراز نگرانی یا اراده و حسن نیت

🔺 موفقیت احیای برجام؛صدور بیانیه و ابراز نگرانی یا اراده و حسن نیت 22

🔹 تروئیکای اروپایی در بیانیه ای با ابراز نگرانی از تعهدات هسته ای ایران، خواستار بازگشت فوری تهران به مذاکرات وین شده اند. گفت و گوها برای احیای برجام در هر صورت از سرگرفته می شود اما شرط موفقیت آن داشتن حسن نیت و اراده طرفهای غربی برای اتخاذ تصمیمات سخت و شجاعانه از سوی آنهاست.

 1400/06/25 17:12

🔺 طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار رفع کننده تحریم‌های داخلی است 14

🔹 نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: با وجود تحریم‌های خارجی باید روی رفع تحریم‌های داخلی و بروکراسی‌های خسته کننده متمرکز شد و با مقررات زدایی و تصویب قوانین تسهیل کننده کسب و کار به دنبال ایجاد رونق تولید در کشور بود.

 1400/06/25 09:30
اقتصادی

🔺 خطر داغ‌ شدن بازار امضاهای طلایی با اجرای طرح واردات خودرو 6

🔹 دبیر انجمن خودروسازان گفت: صدور مجوز واردات خودرو بدون انتقال ارز منجر به ایجاد شبکه غیرقانونی موازی با بانک مرکزی خواهد شد و برخی افراد می‌توانند با پرداخت ریال به روش‌های غیرمتعارف با خرید ارز دیجیتال، خودرو وارد کنند.

 1400/06/31 14:01

🔺 کارت بازرگانی فیزیکی یا غیرفیزیکی فرقی ندارد/ مقررات زائد فرایند صدور کارت حذف شود 16

🔹 رئیس مجمع واردات با اشاره به طرح حذف کارت فیزیکی بازرگانی گفت: فیزیکی یا غیر فیزیکی بودن کارت بازرگانی چندان مهم نیست بلکه آنچه مهم است این است که مقررات زائد و زمان گیر فرایند صدور و تایید کارت حذف شود.

 1400/06/31 09:55
🔺 ظرفیت پروازهای اربعین افزایش پیدا کند

🔺 ظرفیت پروازهای اربعین افزایش پیدا کند 17

🔹 نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نامه‌های جداگانه‌ای به سرپرست سازمان هواپیمایی کشور، رئیس سازمان حج و زیارت، فرمانده نیروی انتظامی و مدیرعامل شرکت بورس بر لزوم افزایش پروازهای اربعین و همچنین تسریع در صدور و ارسال گذرنامه برای سفر اربعین تاکید کرد.

 1400/06/30 14:08

🔺 بروکراسی بلای جان ساخت و ساز مسکن شد/ پیشنهاد تشکیل ستاد ویژه صدور پروانه ساختمانی به وزارت راه 21

🔹 عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان و فناوران صنعتی ساختمان اجرای طرح جهش تولید مسکن را امکان پذیر دانست و گفت: با چند راهکار عملیاتی،شرایط تحقق هدف گذاری های دولت درحوزه مسکن محقق می‌شود.

 1400/06/27 10:54
🔺 بیانیه انتقادی شبکه تشکل‌های مردم نهاد محیط زیست و منابع طبیعی کشور درباره  «آب‌های ژرف»

🔺 بیانیه انتقادی شبکه تشکل‌های مردم نهاد محیط زیست و منابع طبیعی کشور درباره «آب‌های ژرف» 16

🔹 شبکه تشکل‌های مردم نهاد محیط زیست و منابع طبیعی کشور با صدور بیانیه‌ای ضمن انتقاد از موضوع «آب‌های ژرف»، از وزیر نیرو و مدیران عالی بخش آب، درخواست کرد که درس‌های آموخته شده و نتایج مستند مسیرهای طی‌شده تاکنون را مدنظر قرار دهند و با رصد دقیق و شناخت درست وضعیت موجود و تخمین آینده کشور از تجربه مسیرهای پرهزینه برای ملت و منابع اصیل و اصلی کشور؛ هرچند که برای عده‌ای پرسود بوده باشند، به طور جدی اجتناب کنند و تمرکز بخش آب را بر اقدامات اصولی و غیرنمایشی اما اثربخش، معطوف دارند.

 1400/06/26 14:23
اجتماعی و حوادث
🔺 بررسی صدور «گواهینامه موتورسیکلت» برای زنان و ورود آنها به «ورزشگاه‌ها»

🔺 بررسی صدور «گواهینامه موتورسیکلت» برای زنان و ورود آنها به «ورزشگاه‌ها» 9

 1400/06/29 11:29

🔹 معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری ضمن بیان اینکه با هر نوع ظلمی که به زنان شود و طبیعتا ازدواج قبل بلوغ که این ظلم را مضاعف کند موافق نیستیم گفت: خیلی از مسایل را نمی توان با ابلاع حل کرد و باید سبک زندگی و نوع نگاه عادلانه باشد به طوریکه حتی اگر قانون بگذارند اما نتوانیم فرهنگ سازی داشته باشیم، باز کودکانی مورد معامله و اجحاف قرار می گیرند.

🔺 مجوز بکارگیری ۶۱۵ نیروی قرارداد کار معین برای شهرداری‌ها صادر شد

🔺 مجوز بکارگیری ۶۱۵ نیروی قرارداد کار معین برای شهرداری‌ها صادر شد 21

 1400/06/28 12:39

🔹 رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از صدور مجوز بکارگیری ۶۱۵ نیروی قرارداد کار معین برای شهرداری کلانشهر تبریز و تعدادی از شهرداری‌های استان‌های قزوین، گیلان، گلستان و قم خبر داد.

🔺 مجوز بکارگیری ۶۱۵ نیروی قرارداد کارمعین برای شهرداری ها صادر شد

🔺 مجوز بکارگیری ۶۱۵ نیروی قرارداد کارمعین برای شهرداری ها صادر شد 20

 1400/06/28 09:39

🔹 معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از صدور مجوز بکارگیری۶۱۵ نیروی قرارداد کار معین برای شهرداری کلانشهر تبریز و تعدادی از شهرداریهای استانهای قزوین، گیلان، گلستان و قم در راستای اجرایی شدن مجوز اخذ شده از سازمان اداری و استخدامی کشور خبر داد.

فرهنگی و هنری

🔺 ثبت نام قطعی ۴۲ هزار زائر اربعین حسینی (ع) 14

🔹 رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به آمار ثبت نام‌های قطعی و روند صدور روادید زائران گفت: ۴۲ هزار زائر اربعین حسینی (ع)، تا روز شنبه ثبت نام قطعی کرده و ۳۴ هزار نفر آنان وجوه مربوطه را واریز کرده اند و اقدامات لازم برای صدور روادید آنان در دست انجام است.

 1400/06/28 10:20
🔺 برگزاری اولین نشست هم‌اندیشی گردشگری خوراک در وزارت

🔺 برگزاری اولین نشست هم‌اندیشی گردشگری خوراک در وزارت 28

🔹 مسئول کمیته گردشگری خوراک استان یزد از برگزاری اولین نشست گردشگری خوراک در معاونت گردشگری وزارت خبر داد و گفت: به زودی دستورالعمل‌های اجرایی صدور مجوز در گردشگری خوراک آماده می‌شود و متعاقب آن آموزش در زمینه گردشگری خوراک و نوشیدنی از سوی ادارات کل پیگیری خواهد شد.

 1400/06/22 11:35

🔺 صدور گواهینامه فلوشیپ مراقبت تسکینی سازمان بهداشت جهانی برای ۷ پرستار ایرانی 24

🔹 معاون پرستاری وزارت بهداشت از صدور گواهینامه فلوشیپ مراقبت تسکینی از سازمان بهداشت جهانی برای هفت پرستار ایرانی به همت این معاونت خبرداد و گفت: این پرستاران از دانشگاه‌های علوم پزشکی اهواز، اصفهان، شهید بهشتی و بقیه الله هستند.

 1400/06/17 18:14
🔺 اطلاعیه وزارت آموزش و‌پرورش درباره اعمال نشدن فوق العاده ویژه در حقوق مرداد فرهنگیان

🔺 اطلاعیه وزارت آموزش و‌پرورش درباره اعمال نشدن فوق العاده ویژه در حقوق مرداد فرهنگیان 27

🔹 روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد؛ در پیگیری استیفای حقوق همکاران و برقراری فوق‌العاده ویژه، تلاش‌های گسترده‌ای بعمل آمد که پس از دریافت مجوز لازم با فوریت نسبت به صدور احکام اصلاحی کلیه همکاران از ابتدای امسال اقدام شد.

 1400/06/02 18:09
🔺 حاجی میرزایی: خبرنگاری حرفه‌ای مقدس است

🔺 حاجی میرزایی: خبرنگاری حرفه‌ای مقدس است 36

🔹 وزیر آموزش و پرورش با صدور پیامی، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره «شهید محمود صارمی» و عرض تبریک به مناسبت ۱۷ مرداد، «روز خبرنگار» به فعالان عرصه رسانه، اظهار کرد: بی شک انتقال و انعکاس توفیقاتی که درحوزه آموزش و پرورش به دست آمد، بدون اطلاع رسانی بهنگام، دقیق و صحیح و نیز بازتاب گزارش دستاوردهای این نهاد، به ذی نفعان، جز به مدد «اصحاب رسانه» میسر نمی شد.

 1400/05/17 10:43
ورزشی
🔺  اعتراض باشگاه فولاد به تعویق در اعلام رای دادگاه CAS

🔺  اعتراض باشگاه فولاد به تعویق در اعلام رای دادگاه CAS 18

🔹 در حالی که قرار بود دادگاه CAS رای نهایی در خصوص پرونده مربوط به باشگاه فولاد را امروز جمعه (۱۹شهریور ۱۰ سپتامبر) اعلام کند، این دادگاه با ارسال ایمیل جدیدی به باشگاه خبر از تعویق یکماهه در صدور این رای داده است.

 1400/06/19 17:42
🔺 پارالمپیک ورزش اراده‌های بزرگ و نماد موفقیت در هر شرایط است

🔺 پارالمپیک ورزش اراده‌های بزرگ و نماد موفقیت در هر شرایط است 14

🔹 دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور پیامی به ورزشکاران رقابت های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: ورزش پارالمپیک، ورزش اراده‌های بزرگ و نماد موفقیت در "هر شرایط" است. انسان موجودی تواناست و از هیچ، همه چیز و از نداشتن، داشتن خلق می‌کند و این نشانی از مبدا و مقصد لایتناهی است.

 1400/06/14 10:17
🔺 باشگاه سپاهان: امیدواریم فضای عادلانه‌ در چالش‌های انضباطی شاهد باشیم

🔺 باشگاه سپاهان: امیدواریم فضای عادلانه‌ در چالش‌های انضباطی شاهد باشیم 27

🔹 باشگاه سپاهان اصفهان با صدور بیانیه‌ای تصریح کرد: فصل آتی فوتبال با جاری شدن روح جوانمردی و پهلوانی و ارتقاء سخت‌افرازی ابزار نظارت داوری را مشاهده کنیم و فضای یکسویه و عادلانه‌تری در توجه به چالش‌های انضباطی شاهد باشیم.

 1400/05/09 21:22

🔺 صالحی: کمیته انضباطی مستقل است که برای صدور رأی به مقوله‌های دیگر استنباط کند/ به تصمیم حسن‌زاده و تیمش احترام می‌گذارم 76

🔹 علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال می‌گوید که صدور رأی در بخش دیگری از پرونده دیدار سایپا - پیکان در اختیار کمیته انضباطی بوده است.

 1400/04/15 18:43
علمی
🔺 ضرورت تربیت دانشجویان خارجی برای تبلیغ جمهوری اسلامی/در علوم پزشکی حرف اول را در منطقه می زنیم

🔺 ضرورت تربیت دانشجویان خارجی برای تبلیغ جمهوری اسلامی/در علوم پزشکی حرف اول را در منطقه می زنیم 42

🔹 وزیر بهداشت بحث تربیت دانشجوی خارجی در کشور را مهم ارزیابی کرد و افزود: صدور انقلاب اسلامی از طریق دانشجویان خارجی می‌تواند محقق شود. زیرا دانشجویان خارجی تربیت شده در ایران، مبلغ خوبی برای جمهوری اسلامی ایران در کشورهای خود شده‌اند.

 1400/06/14 13:13
🔺 آمادگی موسسه رازی برای واکسیناسیون اضطراری کرونا

🔺 آمادگی موسسه رازی برای واکسیناسیون اضطراری کرونا 28

🔹 سخنگوی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در پروژه واکسن رازی کووپارس با اشاره به اینکه ماه گذشته نخستین بچ صنعتی واکسن رازی کووپارس با حجم ۴۰۰ هزار دز تولید و مراحل کنترل کیفی آن انجام شده و در سامانه ردیابی واکسن غذا و دارو کشور نیز به ثبت رسیده است، گفت: پس از صدور مجوز آمادگی برای واکسیناسیون اضطراری وجود دارد.

 1400/05/20 15:39
🔺 کوچ ساخت و تعمیر کشتی‌ها به کشورهای همجوار!/هم‌افزایی دانش‌بنیان‌ها برای رفع مشکلات صنعت دریایی

🔺 کوچ ساخت و تعمیر کشتی‌ها به کشورهای همجوار!/هم‌افزایی دانش‌بنیان‌ها برای رفع مشکلات صنعت دریایی 103

🔹 مدیر گروه هوشمندسازی ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی، حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی ریاست جمهوری ضعف شرکت‌ها در صدور مجوزها، عدم هم افزایی میان ارگان های دریایی و عدم هماهنگی نهادهای دریایی با طرح‌های توسعه فناوری این معاونت را از معضلات صنعت دریایی کشور نام برد و گفت: این امر موجب شده که هیچ شهر صاحب نام در حوزه بندری نداشته باشیم و بنادر کشور نیز جزو ۱۰۰ بندر برتر دنیا قرار نگرفته اند.

 1400/04/28 04:26
بین الملل
🔺 روایت اتحادیه اروپا ازدیدار بورل با وزیر خارجه ایران/برجام محور مذاکره

🔺 روایت اتحادیه اروپا ازدیدار بورل با وزیر خارجه ایران/برجام محور مذاکره 15

 1400/06/31 15:56

🔹 سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا روز چهارشنبه با صدور بیانیه‌ای به دیدار جوسپ بورل مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ایران در نیویورک اشاره کرد و نوشت که برجام محور عمده مذاکرات دو طرف بوده است.

🔺 هایکو ماس: درباره برجام با ایران گفت و گو می کنیم

🔺 هایکو ماس: درباره برجام با ایران گفت و گو می کنیم 8

 1400/06/30 15:43

🔹 هایکو ماس وزیر امور خارجه آلمان با صدور بیانیه ای در آستانه برگزاری نشست مجمع عمومی سازمان ملل با بیان اینکه در روزهای آینده با مقامات ایران در خصوص برجام صحبت خواهد کرد، برضرورت ازسرگیری سریع مذاکرات برجامی تاکید کرد.

🔺 نخست وزیر پیشین انگلیس خواستار صدور فوری واکسن به کشورهای فقیر شد

🔺 نخست وزیر پیشین انگلیس خواستار صدور فوری واکسن به کشورهای فقیر شد 8

 1400/06/29 11:49

🔹 روزنامه گاردین نوشت: گوردون براون نخست وزیر پیشین بریتانیا در اظهاراتی خواستار اقدام فوری برای صدور واکسن مازاد کشورهای ثروتمند به کشورهای فقیر شد و هشدار داد تا ماه دسامبر بیش از ۱۰۰ میلیون دز واکسن خراب می شود.

سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار صدور | مهم ترین نتایج صدور

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار صدور | مهم ترین نتایج صدور

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار صدور | مهم ترین نتایج صدور
🔺 روایت اتحادیه اروپا ازدیدار بورل با وزیر خارجه ایران/برجام محور مذاکره
🔺 هایکو ماس: درباره برجام با ایران گفت و گو می کنیم
🔺 ظرفیت پروازهای اربعین افزایش پیدا کند
🔺 نخست وزیر پیشین انگلیس خواستار صدور فوری واکسن به کشورهای فقیر شد
🔺 بررسی صدور «گواهینامه موتورسیکلت» برای زنان و ورود آنها به «ورزشگاه‌ها»
🔺 مجوز بکارگیری ۶۱۵ نیروی قرارداد کار معین برای شهرداری‌ها صادر شد
🔺 مجوز بکارگیری ۶۱۵ نیروی قرارداد کارمعین برای شهرداری ها صادر شد
🔺 برگزاری جشن شکوفه‌ها و غنچه‌ها در روز پنج شنبه/زنگ آغاز سال تحصیلی سوم مهر نواخته می‌شود
🔺 صدور مجوز تزریق واکسن‌های "پاستور" و "سینوفارم" برای سنین زیر ۱۸ سال در ایران
🔺 بیانیه وزارت خارجه در خصوص روند عضویت ایران در سازمان شانگهای؛
🔺 بیانیه انتقادی شبکه تشکل‌های مردم نهاد محیط زیست و منابع طبیعی کشور درباره  «آب‌های ژرف»
🔺 کسب‌وکار و اقتصاد متحول می‌شود اگر ...
popup