جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار علیه | مهم ترین نتایج علیه

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 رئیسی در دیدار "شوکت میرزایف": سطح روابط اقتصادی ایران و ازبکستان باید ارتقا یابد 9

🔹 رئیس جمهور کشورمان در دیدار با همتای ازبکستانی خود با تاکید بر اینکه تحریم‌ها مانع پیشرفت ایران نبوده و نیستند، اظهار داشت: در عین حال به دنبال رفع تحریم‌های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی هستیم.

 1400/06/25 20:24
🔺 تاخیر در مذاکرات نفعی برای ایران ندارد/همکاری معقول بین ایران و آژانس پذیرفته است

🔺 تاخیر در مذاکرات نفعی برای ایران ندارد/همکاری معقول بین ایران و آژانس پذیرفته است 20

🔹 یک کارشناس مسایل بین‌الملل گفت: به نظرم اقدام ایران برای تمدید همکاری با آژانس در راستای خنثی سازی تلاش های اسراییل و مخالفان برجام است که سعی دارند قطعنامه‌ای را در شورای حکام علیه ایران تصویب کنند از این رو توافق با آژانس را به نفع ایران و در راستای تامین منافع‌مان می‌دانم.

 1400/06/23 07:49

🔺 چرایی حمله سپاه به مواضع ضدانقلاب در خاک عراق 11

🔹 تحریک و حمایتی که برخی سفارتخانه‌های خارجی مستقر در اقلیم کردستان از اقدامات نظامی گروه‌های ضد انقلاب علیه کشورمان انجام می‌دهند، باعث شده تا آن‌ها در زمان‌های مختلف گروه‌های تروریستی خود را به ایران اعزام کنند.

 1400/06/22 01:52

🔺 مجلس در صورت صدور قطعنامه شورای حکام علیه ایران توقف همکاری با آژانس را دنبال می کند 14

🔹 عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: اگر شورای حکام قطعنامه ای علیه ایران صادر کند و یا زمینه ارسال پرونده ایران به شورای امنیت را فراهم کند مجلس توقف همکاری با آژانس را دنبال می کند.

 1400/06/21 16:48
🔺 هیچ قطع‌نامه‌ای علیه ایران در دستور کار نشست آتی شورای حکام آژانس نیست

🔺 هیچ قطع‌نامه‌ای علیه ایران در دستور کار نشست آتی شورای حکام آژانس نیست 14

🔹 سایت خبری نور نیوز اعلام کرد که اخبار رسیده حاکی از آن است که بر خلاف برخی گمانه‌زنی‌های رسانه‌های غربی مبنی بر احتمال صدور قطع‌نامه ضد ایرانی در نشست آتی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، اساسا چنین موضوعی در دستور کار این نشست نیست.

 1400/06/20 23:31
اقتصادی

🔺 واکنش مدیر کل حقوقی گمرک به ابهامات رسانه‌ای درباره رای اخیر دیوان عدالت اداری 4

🔹 مدیر کل حقوقی گمرک در واکنش به برخی ابهامات درباره رد شکایت گمرک ایران از سوی دیوان عدالت اداری درخصوص اتصال سامانه‌ها تاکید کرد، برابر دستور العمل معاونت حقوقی ریاست جمهوری دستگاههای دولتی از طرح هرگونه دعوا علیه یکدیگر در مراحل اولیه منع شده اند.

 1400/06/24 09:22

🔺 رییس سازمان بورس: قیمت گذاری دستوری در بورس جایی ندارد 8

🔹 رئیس سازمان بورس گفت: اکنون قیمت گذاری دستوری در بورس  هیچ جایی ندارد و ما با تمام قدرت در مقابل مراجعی که بخواهند وارد بحث قیمت گذاری دستوری شوند، می ایستیم و به هیچ وجه اجازه نمی دهیم از کانال بورس استفاده ای علیه منافع سهام داران رخ بدهد.

 1400/06/22 07:45
🔺 قیمت گذاری دستوری در بورس جایی ندارد

🔺 قیمت گذاری دستوری در بورس جایی ندارد 20

🔹 رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با تاکید بر اینکه قیمت گذاری دستوری هیچ جایی در بورس ندارد، گفت: ما با تمام قدرت در مقابل مراجعی که بخواهند وارد بحث قیمت گذاری دستوری شوند، می ایستیم و به هیچ وجه اجازه نمی دهیم از کانال بورس استفاده‌ای علیه منافع سهام داران رخ بدهد.

 1400/06/21 20:30
🔺 دستوری علیه رانت واردات موبایل

🔺 دستوری علیه رانت واردات موبایل 17

🔹 حتما همه با طرح سامانه شناسایی گوشی تلفن همراه و تجهیزات دارای سیم‌کارت یا همان رجیستری آشنایی دارید. طرحی که از سال 1396 با آیفون آغاز شد و سپس تمامی برندهای گوشی تلفن همراه موجود در بازار ایران را دربرگرفت و هدف از اجرای آن هم این بود که صرفا گوشی‌هایی که از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند در شبکه اپراتوری فعال شوند. طرحی پرحاشیه و پرچالش که علی‌رغم گذشت حدود 4 سال از اجرایی شدن آن، همچنان موافقان و مخالفان زیادی دارد و در تمجید یا نقد آن مطالب بسیاری وجود دارد.

 1400/06/08 20:59
🔺 رییس قوه قضاییه : دستگاه قضا حامی سربازان در میدان جنگ اقتصادی است

🔺 رییس قوه قضاییه : دستگاه قضا حامی سربازان در میدان جنگ اقتصادی است 42

🔹 رئیس قوه قضائیه در دیدار وزیر اقتصادی و دارایی گفت : امروز ما در یک جنگ اقتصادی قرار داریم که دشمن علیه ملت ایران به راه انداخته و باید متناسب با شرایط از سربازان اقتصادی در میدان حمایت شود.

 1400/06/05 20:45
اجتماعی و حوادث

🔺 دستاورد بزرگ جهاد دانشگاهی تهران در دستیابی به دانش فنی تولید 2 واکسن ویژه آبزیان 14

🔹 مدیر گروه پژوهشی فرآورده‌های بیولوژیک دامی سازمان جهاد دانشگاهی تهران از موفقیت این سازمان در دستیابی به دانش فنی تولید دو واکسن علیه بیماری‌های "استرپتوکوکوزیس و یرسینیوزیس" آبزیان خبر داد.

 1400/06/21 17:36
🔺 سنگ اندازی "مافیا" برای دست اندرکاران سلامت/با صرف هزینه اخبار کذب منتشر می کنند

🔺 سنگ اندازی "مافیا" برای دست اندرکاران سلامت/با صرف هزینه اخبار کذب منتشر می کنند 30

🔹 رئیس سازمان غذا و دارو ضمن تشریح اقدامات انجام شده در جهت تولید داخلی داروهای مورد مصرف در درمان کرونا و همچنین تولید واکسن ایرانی کرونا، در عین حال به سنگ اندازی و مانع تراشی های "مافیا" برای دست اندرکاران سلامت اشاره کرد و گفت: به هر حال وقتی جلوی واردات کالاهای مشابه تولید داخل را می‌گیریم، به منافع عده‌ای برمی‌خورد و این افراد اقدامات جدی علیه ما، وزارت بهداشت و شخص وزیر شروع کرده و با صرف هزینه، اخبار کذب را منتشر می کنند.

 1400/05/25 12:26
🔺 قمه‌کشی برای تخت خالی

🔺 قمه‌کشی برای تخت خالی 25

🔹 بیش از ۱۸ ماه می‌گذرد که کرونا مهمان ناخوانده و شوم کشورمان شده است؛ بسیاری را مبتلا و بیش از  ۹۷ هزار تن از هموطنان‌مان را به کام مرگ فرستاده است. ۱۸ ماه گذشته و حالا همه خسته اند؛ هم مردم و هم کادر درمان؛ در این میان اما کمبود امکانات درمانی در بیمارستانها و انتشار برخی تصاویر از خشونت علیه کادر درمان تحت تاثیر این کمبودها، بر دامنه نگرانی ها افزوده است...

 1400/05/25 05:05

🔺 ابر تورم در راه اقتصاد ایران؟! / در برابر این فاجعه همه مسئولند/ آیا رئیسی موفق می‌شود؟ 49

🔹 سایه روشن‌های کـابیـنه رئیسی، وجه تمایز کابینه رئیسی با احمدی‌نژاد، ائتلاف جدید بایدن علیه ایران، مرز‌های آتش به اختیار وخشونت، ۱۰ دستور اکید رهبر انقلاب برای مهار کرونا، طرحی به نام حمایت و به کام محدودیت، ابر تورم در راه اقتصاد ایران؟! و رفع موانع عضویت ایران در پیمان شانگ‌های از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/05/21 06:56

🔺 وای به حال قانون! /رئیسی و سیاست منطقه‌ای میدانی!/روزنامه جوان: وزارت خارجه باید تغییر هویتی یابد 45

🔹 زمزمه‌های آزادسازی مجدد واردات خودرو، مصایب زاکانی در مسیر «بهشت»، هشدار افزایش فوت روزانه کرونا به ۶۰۰ الی ۸۰۰ نفر در مرز تحقق، تازه شدن داغ اسید پاشی اصفهان در ارومیه، گفت‌وگوی رئیسی مکرون، لزوم تصویب قانونی برای تفکیک اعتراض و اغتشاش، مرتضوی تبرئه شد؟، پیش‌بینی اصلاح‌طلبان از کابینه رئیسی، چالش‌های متقابل محرم و کرونا و پشت‌پرده فشار نظامی غرب علیه ایران از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/05/19 05:46
فرهنگی و هنری
🔺 اسماعیلی: باید نگاه رسانه ملی به عاشورا تغییر کند

🔺 اسماعیلی: باید نگاه رسانه ملی به عاشورا تغییر کند 24

🔹 نماینده تهران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تمایل برخی برای رمزآلود توصیف کردن عاشورا گفت: نتیجه این نگاه ایجاد فاصله میان امام حسین(ع) و مخاطب اوست، عاشورا پررمز و راز اما مطابق قاعده است و قیام علیه یزید تکلیف همه بود، ولی فقط امام و یارانش این کار را کردند.

 1400/05/26 22:59
🔺 استاد دانشگاه تهران: باید نگاه رسانه ملی به عاشورا تغییر کند

🔺 استاد دانشگاه تهران: باید نگاه رسانه ملی به عاشورا تغییر کند 36

🔹 استاد دانشگاه تهران با اشاره به تمایل برخی برای رمزآلود توصیف کردن عاشورا گفت: نتیجه این نگاه ایجاد فاصله میان حسین(ع) و مخاطب اوست. عاشورا پررمز و راز، اما مطابق قاعده است و قیام علیه یزید تکلیف همه بود، ولی فقط امام و یارانش این کار را کردند.

 1400/05/26 16:21

🔺 ۱۰ گفتار رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره نقش اجتماعی ائمه اطهار (علیهم السلام) 17

🔹 کتاب «همرزمان حسین (ع)» مجموعه سخنرانی‌های حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله‌العالی) در سال ۱۳۵۱ در هیئت انصارالحسین تهران است که به تحلیل رسالت و مبارزات سیاسی ائمّه اطهار (علیهم‌السّلام) می‌پردازد.

 1400/05/24 19:19
ورزشی
🔺 مدیرعامل باشگاه شهید قندی یزد: رای کمیته اخلاق فدراسیون قطعی نیست

🔺 مدیرعامل باشگاه شهید قندی یزد: رای کمیته اخلاق فدراسیون قطعی نیست 32

🔹 مدیرعامل باشگاه شهید قندی یزد گفت: هرچند رای صادره کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال علیه این تیم بدون ارایه مدرک و مستند صادر شد، اما، قطعی نیست و در دفاع از حقوق خود به هیچ وجه کوتاه نخواهیم آمد و تا حصول نتیجه پیگیر این موضوع هستیم.

 1400/05/10 08:03
علمی

🔺 مروری بر تاریخچه اقدامات گوگل علیه ایران/ سابقه حذف اپ های ایرانی 59

🔹 در ادامه محدودیتهایی که شرکت‌های فناوری آمریکایی به بهانه های مختلف برای کاربران ایرانی ایجاد می‌کنند در تازه‌ترین اقدام، گوگل دو اپلیکیشن ایرانی را از بازار اپ های اندرویدی حذف کرده است.

 1400/05/31 12:39
بین الملل

🔺 توافق آمریکا و آنروا، توطئه علیه آوارگان فلسطینی 14

🔹 آمریکا با مشروط کردن کمک‌های آنروا به فلسطینیان، حمایتهایش را از رژیم صهیونیستی به اوج رسانده است، در همین حال فلسطینیان مخالفت شدید خود با این توافق اعلام کردند و آن را توطئه علیه حق آوارگان فلسطینی نامیدند.

 1400/06/24 11:46
🔺 ۷۴ درصد از اساتید دانشگاهها به دلیل تحقیقات هدف تحریم قرار گرفته اند

🔺 ۷۴ درصد از اساتید دانشگاهها به دلیل تحقیقات هدف تحریم قرار گرفته اند 10

🔹 درحالی که آمریکا تلاش کرده تا همواره تحریم علیه اساتید دانشگاهی به دلیل تحقیقات شان ا گستر دهد، جدیدترین گزارش یک گروه غیرانتفاعی با عنوان «بنیاد حقوق فردی در آموزش» حاکی است که تلاش‌ها برای تحریم دانشمندان به‌دلیل تحقیقات و شیوه‌های تدریس از سال ۲۰۱۵ به شدت افزایش یافته است. 

 1400/06/23 14:34
🔺 انتقاد کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل از جنایات اسرائیل علیه فلسطینیان

🔺 انتقاد کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل از جنایات اسرائیل علیه فلسطینیان 8

🔹 کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد از جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان انتقاد کرد و گفت: نیروهای اسرائیلی از ابتدای سال ۲۰۲۱ تاکنون ۵۴ فلسطینی از جمله ۱۲ کودک را به قتل رسانده‌اند.

 1400/06/23 00:37
🔺 تکرار ادعاهای آل‌سعود علیه فعالیت‌های صلح آمیز هسته‌ای ایران

🔺 تکرار ادعاهای آل‌سعود علیه فعالیت‌های صلح آمیز هسته‌ای ایران 18

🔹 وزیر خارجه سعودی که کشورش متهم به پنهان کاری در فعالیت‌های هسته ای است ، در ادامه اتهام زنی مقامات این کشور به جمهوری اسلامی ایران ، با متهم کردن تهران به تلاش برای دستیابی به سلاح هسته ای ، گفت که ریاض از اقدامات بین‌المللی برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای حمایت می‌کند.

 1400/06/21 14:45
🔺 جمهوریخواهان به دنبال برگزاری همه پرسی درباره عملکرد بایدن

🔺 جمهوریخواهان به دنبال برگزاری همه پرسی درباره عملکرد بایدن 15

🔹 جمهوریخواهان کنگره آمریکا با انتقاد از اقدامات اخیر جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در اجباری کردن واکسیناسیون علیه کرونا، تلاش می کنند این موضوع را به همه پرسی درباره عملکرد بایدن به عنوان رئیس جمهوری در آستانه انتخابات میان دوره ای سال آینده میلادی تبدیل کنند.

 1400/06/21 14:32
سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار علیه | مهم ترین نتایج علیه

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار علیه | مهم ترین نتایج علیه

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار علیه | مهم ترین نتایج علیه
🔺 ۷۴ درصد از اساتید دانشگاهها به دلیل تحقیقات هدف تحریم قرار گرفته اند
🔺 تاخیر در مذاکرات نفعی برای ایران ندارد/همکاری معقول بین ایران و آژانس پذیرفته است
🔺 انتقاد کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل از جنایات اسرائیل علیه فلسطینیان
🔺 قیمت گذاری دستوری در بورس جایی ندارد
🔺 تکرار ادعاهای آل‌سعود علیه فعالیت‌های صلح آمیز هسته‌ای ایران
🔺 جمهوریخواهان به دنبال برگزاری همه پرسی درباره عملکرد بایدن
🔺 هیچ قطع‌نامه‌ای علیه ایران در دستور کار نشست آتی شورای حکام آژانس نیست
🔺 یازده سپتامبرِ آلنده
🔺 حسینیه ثارالله سپاه فجر فارس، نخستین مرکز ۲۴ ساعته تزریق واکسن
🔺 بنت: زمان دادن یک پاسخ بین‌المللی سریع به برنامه هسته‌ای ایران رسیده است
🔺 دیپلمات روس: به هر اقدامی ضدایران در شورای حکام، رای منفی می دهیم
🔺 شکنجه‌های پس از ۱۱ سپتامبر، بزرگترین راز فاش نشده آمریکا
popup