جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار قیمت | مهم ترین نتایج قیمت

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 زنگنه: دولت به جای فرافکنی در انتخاب مشاوران و وزرای خود تجدیدنظر کند/حذف ارز 4200 تومانی خواسته دولت و در لایحه بودجه 1401 بود 6

🔹 نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در واکنش به ادعای میرکاظمی مبنی براینکه بخشی از گرانی‌ها ناشی از مصوبه مجلس در خصوص حذف ارز 4200 تومانی است، گفت: دولت در لایحه‌ بودجه 1401 نامی از ارز 4200 تومانی در تبصره یک قید نکرده و تمام منابع ارزی حاصل از فروش نفت و میعانات گازی را به قیمت ETS که تقریباً همان نرخ ارز آزاد محسوب می‌شود، محاسبه کرده بود.

 1401/04/03 20:13

🔺 لزوم ترویج فرهنگ عفاف در قالب پوشش ایرانی اسلامی برای زیست عفیفانه/ سیاستگذاری مد و لباس باید به صورت مستقل، ایرانی، اسلامی و با قیمت گذاری مناسب باشد 18

🔹 نشست اعضای فراکسیون زنان و خانواده مجلس با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول کارگروه مد و لباس برای بررسی مسائل فرهنگی زنان و ساماندهی مد و لباس برگزار شد.

 1401/04/01 17:02

🔺 وزیر بهداشت قیمت داروی بیماران خاص را به ریل قانون بازگرداند 14

🔹 نماینده مردم محلات در مجلس ضمن انتقاد از افزایش قیمت داروهای بیماران خاص از وزیر بهداشت خواست تا براساس قانون که قرار بود قیمت این داروها براساس قیمت های شهریور 1400 عرضه شود، این مسیر را به ریل قانونی خود بازگرداند.

 1401/03/31 12:11

🔺 افزایش هزینه های دارو و درمان مردم/وزیر بهداشت از مردم حمایت کند 21

🔹 نماینده مردم علی آباد در مجلس گفت: متاسفانه قیمت دارو 60 تا 70 درصد افزایش پیدا کرده در حالی که در نشستی که در هیات رئیسه و کمیسیون تلفیق بودجه در مورد آثار حذف ارز ترجیحی داشتیم قرار شد به مردم فشاری وارد نشود و افزایش قیمت ها تدریجی باشد در این رابطه می طلبد وزیر بهداشت تدابیر لازم را برای رفع این مشکل اتخاذ کند.

 1401/03/25 12:52
🔺 جراحی اقتصادی، اقدامی شجاعانه بود/ اختاپوس دلالی سعی در تلخ کردن کام مردم دارد

🔺 جراحی اقتصادی، اقدامی شجاعانه بود/ اختاپوس دلالی سعی در تلخ کردن کام مردم دارد 25

🔹 نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از اقدام شجاعانه در جراحی اقتصادی در جهت قطع دست دلالان و رانتخواران از ارز ۴۲۰۰ تومانی، گفت: اختاپوس دلالی با گران کردن قیمت سایر کالاها و فشار بر مردم نجیب سعی در تلخ کردن کام مردم دارد.

 1401/03/24 14:38
اقتصادی

🔺 ادبیات خودروسازی ایران برای 25 سال پیش است/ روند قیمت‌گذاری باید اصلاح شود 13

🔹 معاون وزیر صنعت با بیان این که ادبیات خودروسازی ایران برای 25 سال پیش است گفت: با توجه به تفاوت قیمت تمام شده و فروش، نقدینگی خودروساز کاهش می‌یابد بنابراین اصلاح روند قیمت گذاری باید اتفاق افتد.

 1401/04/04 11:33

🔺 مرغداران کرمانشاه در صورت تامین به موقع نهاده‌ها مشکلی برای تولید ندارند 10

🔹 رئیس اتحادیه مرغداران گوشتی استان کرمانشاه با بیان اینکه مرغداران در صورت تامین نهاده‌های دامی برای تولید مرغ هیچ مشکلی ندارد؛ مشکل اصلی مرغداران را ترس از تامین نشدن به موقع نهاده دامی حتی با نرخ قیمت ارز نیمایی و ترس از افزایش ناگهانی قیمت تمام شده تولید مرغ اعلام کرد.

 1401/04/04 10:09

🔺 معاون وزیر اقتصاد: قدرت خرید اقشار کم‌درآمد پایین‌تر آمده 12

🔹 لازم است به این نکته مهم توجه شود که در اینجا شاخص قیمت یک‌بار افزایش می‌یابد، اما اثرات پولی که از پیامدهای اختصاص ارز ترجیحی است، به افزایش پایدار همه قیمت‌ها و بخصوص قیمت دارایی‌ها منجر می‌شود که بیش از هر چیز باعث از دست رفتن قدرت خرید گروه‌های پایین درآمدی می‌شود.

 1401/04/04 08:20

🔺 آخرین وضعیت مالیات از خودروهای گران قیمت 7

🔹 مالیات از خودروهای با ارزش بیش از یک میلیارد تومان یکی از پایه‌های مالیاتی جدید در قانون بودجه سال گذشته و امسال است که بررسی عملکرد سازمان امور مالیاتی در دو ماهه ابتدایی سالجاری، نشان می دهد که معادل ۵ میلیارد و ۵۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان درآمد از انواع خودروهای سواری و وانت دوکابین دارای شماره انتظامی شخصی گران قیمت حاصل شده است.

 1401/04/03 11:22

🔺 ملاحظاتی در باب گرانی‌های اخیر/ سیاست حذف ارز ترجیحی علت همه تورم اخیر نیست 28

🔹 محمدهادی سبحانیان، معاون سیاستگذاری اقتصادی وزارت اقتصاد، در یادداشتی به بررسی عوامل افزایش تورم و اقدامات دولت سیزدهم در کنترل تورم پرداخت و افزایش‌های بی‌سابقه تورم کالاهای وارداتی و قیمت‌های جهانی، تغییر قوانین داخلی و حذف ارز ترجیحی را از جمله عوامل تورم اخیر عنوان کرد.

 1401/04/03 11:13
اجتماعی و حوادث

🔺 خودروسازی شگفت‌انگیز ایران/رکوردزنی تورم تکرار می‌شود؟ /لاوروف، تنها به قاضی رفته! 10

🔹 فرصت ایران برای بریکس، هزینه نیروی کار در خودروسازان داخلی، ۳ برابر متوسط جهانی!، تلاش بورل برای احیای برجام، رشد بورس نیازمند تزریق نقدینگی، جنگ اوکراین، افزایش نجومی قیمت گاز و زمستان سخت اروپا، تلفات زلزله در افغانستان؛ ۱۵۰۰ کشته و تغییر رییس سازمان اطلاعات سپاه از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده اند.

 1401/04/04 03:48
بین الملل

🔺 هشدار وزیر دارایی آلمان از بروز بحران اقتصادی / مردم نگران تامین هزینه‌های زندگی هستند 14

🔹 کریستیان لیندنر وزیر دارایی المان با بیان این که کشور می‌تواند تا پنچ سال در زمینه‌های گوناگون دچار کمبود باشد تاکید کرد:‌ «خطر یک بحران اقتصادی بسیار جدی به دلیل افزایش قیمت انرژی، مشکلات زنجیره تامین و همچنین تورم وجود دارد. هدف اصلی کنونی ما باید جلوگیری از افزایش تورم باشد.»

 1401/04/02 03:48

🔺 درخواست بایدن از کنگره برای تعلیق مالیات بنزین و اعتراف به آثار تحریمهای ضدروسی 9

🔹 جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا از کنگره خواست تا یک تعلیق سه ماهه مالیات بر بنزین را برای کمک به مقابله با افزایش بی‌سابقه قیمت بنزین در این کشور تصویب کند اما در عین حال اذعان کرد این اقدام به تنهایی مشکل گرانی بنزین را حل نمی‌کند و به آثار تحریمهای ضد روسی بر این گرانی‌ها اعتراف کرد.

 1401/04/01 22:59

🔺  فقط ۱۱ درصد آمریکایی ها جنگ اوکراین را در افزایش قیمت سوخت مقصر می دانند 11

🔹 در حالی که دولت جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا مدعی است که روسیه مسئول افزایش بهای سوخت از جمله قیمت نفت و گاز است نظرسنجی جدید نشان داده که تنها یک نفر از هر ۱۰ آمریکایی (۱۱ درصد) با این دیدگاه موافقند.

 1401/04/01 15:43
🔺 گفتگوی بایدن با زلنسکی درباره بسته نظامی یک میلیاردی آمریکا به اوکراین

🔺 گفتگوی بایدن با زلنسکی درباره بسته نظامی یک میلیاردی آمریکا به اوکراین 13

🔹 جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در حالیکه کشورش با بحران های مختلف اقتصادی ازجمله انرژی، افزایش قیمت‌ها و تورم بی سابقه در ۴۰ سال اخیر به سر می برد، با ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهوری اوکراین درباره بسته نظامی جدید واشنگتن به کی‌یف گفتگو کرد.

 1401/03/25 22:05
🔺 رکورد شکنی‌های پیاپی قیمت سوخت در انگلیس و پیامد‌های آن

🔺 رکورد شکنی‌های پیاپی قیمت سوخت در انگلیس و پیامد‌های آن 26

🔹 قیمت سوخت خودرو‌ها در انگلیس که از ماه‌ها پیش سیر صعودی گرفته، پس از جنگ اوکراین و تحریم روسیه با افزایش جهانی قیمت نفت، به بالاترین میزان در تاریخ انگلیس رسید و در آستانه دو پوند در هر لیتر قرار گرفت.

 1401/03/24 08:06
سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار قیمت | مهم ترین نتایج قیمت

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار قیمت | مهم ترین نتایج قیمت

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار قیمت | مهم ترین نتایج قیمت
🔺 امکان معامله توافقی ارز در بازار متشکل ارزی از دیروز
🔺 رشد بی رویه قیمت ها و تورم، علت رکود بازار پوشاک
🔺 افزایش قیمت لوازم خانگی قاچاق نسبت به تولید داخل
🔺 دنده معکوس قیمت سکه، طلای جهانی و رمز ارزها در هفته گذشته
🔺 قیمت مرغ زنده با ارز نیمایی کیلویی ۴۵ هزار تومان تمام می‌شود
🔺 کاهش یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی قیمت سکه با تصمیمات ارزی بانک مرکزی
🔺 اصلاح سیاست ارز ترجیحی فساد را کاهش داد/ ارز ۴۲۰۰ تومانی باعث قاچاق معکوس شده بود
🔺 گفتگوی بایدن با زلنسکی درباره بسته نظامی یک میلیاردی آمریکا به اوکراین
🔺 کاهش ۲۰۰۰ تومانی نرخ دلار در ۴ روز اخیر/ کاهش قیمت ارز ادامه دارد
🔺 وزارت نفت: «بنزین» کلیدواژه جدید برخی جناح‌ها برای سیاسی‌کاری و التهاب‌آفرینی است
🔺 جراحی اقتصادی، اقدامی شجاعانه بود/ اختاپوس دلالی سعی در تلخ کردن کام مردم دارد
🔺 عقب‌نشینی قیمت سکه به نیمه کانال ۱۵ میلیون تومان
popup