جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار مجلس | مهم ترین نتایج مجلس

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 لزوم تقدیم لایحه از سوی قوه قضاییه به مجلس به منظور مدیریت واحد هوشمندسازی دستگاه‌ها/قضازدایی اقدام کمیسیون قضایی مجلس در جهت ایجاد تحول در حوزه قضایی کشور است 1

🔹 رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، تحقق مطالبه رییس قوه قضاییه در جهت تصویب قوانین متناسب برای مدیریت واحد هوشمندسازی دستگاه‌ها و فرآیندهای اداره کشور را در گروی ارائه لایحه از سوی این قوه به مجلس دانست و از قضازدایی به عنوان اقدام کمیسیون قضایی مجلس برای ایجاد تحول در حوزه قضایی کشور یاد کرد.

 1401/04/04 15:34

🔺 وزیر راه برای بررسی وضعیت تامین مالی تولید مسکن به کمیسیون اقتصادی می‌آید 1

🔹 کمیسیون اقتصادی مجلس هفته جاری آخرین وضعیت تامین مالی تولید مسکن در اجرای قانون جهش تولید و تامین مسکن را با حضور وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان برنامه و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بررسی می‌کند.

 1401/04/04 14:14

🔺 مجلس در دام فضای رسانه‌ای علیه وزیر صمت گرفتار نشود 7

🔹 نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس نباید در دام فضای رسانه‌ای علیه فاطمی امین گرفتار شود، گفت: مجلس باید با دعوت از فاطمی امین،مشکلات را بررسی و اصلاحات اساسی را پیشنهاد دهد و برای اجرای آن هم به وزیر فرصت دهد.

 1401/04/04 14:03

🔺 نشست‌های مشترک قوه قضائیه و فراکسیون زنان حل مسائل زنان و خانواده را در پی دارد 7

🔹 رئییس فراکسیون زنان مجلس با اشاره به اینکه بخش مهمی از مسائل زنان و خانواده به قوه قضاییه ارجاع داده می‌شود، گفت: تعامل فراکسیون زنان با این قوه می‌تواند در طراحی مداخلات قانونی بهتر، مثمرثمر باشد و همچنین نشست‌ها و بازدیدهای مشترک هم‌ افزایی دو مجموعه در راستای حل مسائل زنان و خانواده را در پی دارد.

 1401/04/04 13:34

🔺 طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت، فردا بررسی می‌شود 10

🔹 مجلس شورای اسلامی هفته جاری روز‌های یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه جلسات علنی خواهد داشت و قرار است فردا در نشست علنی گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت، به بررسی گذاشته شود.

 1401/04/04 12:32
اقتصادی

🔺 فاطمی امین اهل باج دادن نیست و عملکرد مثبتی دارد/ مخالف استیضاح وزیر صمت هستیم  10

🔹 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه "سید رضا فاطمی امین" وزیر صمت اهل باج دادن نیست و مشغول کار کردن است، گفت: ما مخالف استیضاح این وزیر هستیم و وی را یک وزیر موفق می‌دانیم.

 1401/04/04 10:07

🔺 واکنش 2 نماینده مجلس به استیضاح وزیر صمت؛ به صلاح نیست 22

🔹 نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به طرح استیضاح وزیر صمت با تاکید براینکه تغییر دائمی مدیریت کلان یک وزارت خانه سهم مهلکی برای آن وزارتخانه است ، گفت: باید به آقای فاطمی امین فرصت لازم برای اجرای برنامه های خود داد.

 1401/04/01 10:08

🔺 کانون کارگزاران بورس: به جلسات متعدد فعالان بازار سرمایه در تدوین پیش‌نویس قانون جدید توجهی نشد 12

🔹 مدیر حقوقی کانون کارگزاران بورس از بی توجهی کمیسیون اقتصادی و مرکز پژوهش‌های مجلس به جلسات متعدد فعالان بازار سرمایه در تدوین پیش‌نویس قانون جدید بازار اوراق بهادار خبر داد.

 1401/03/31 10:17

🔺 بورس انرژی مکانی مناسب برای عرضه مازاد برق صنایع 10

🔹 عضو کمسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: برق تولیدی واحد‌های تولیدکننده محصولات فولادی می‌تواند در بورس انرژی عرضه شود و به همان میزان نیز موجب سودآوری بیشتر در سرمایه گذاری، تولید و رشد و توسعه صنعت برق باشد.

 1401/03/30 08:25

🔺 تلاش مجلس شورای اسلامی برای اصلاح قانون بازار سرمایه 16

🔹 رئیس کمیته بازار سرمایه مجلس شورای اسلامی: در صدد هستیم پس از برگزاری جلسات متعدد با فعالان بازار سرمایه و نهاد‌های ذیربط، اصلاح قانون حمایت از بازار ظرف مدت ده روز بعد از گرفتن نظرات اصلاحی، به صحن علنی مجلس ارائه گردد.

 1401/03/28 17:32
اجتماعی و حوادث

🔺 مدیریت مصرف برق گامی موثر برای جلوگیری از خاموشی 8

🔹 سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی برنامه ها و مشوق‌های وزارت نیرو برای صنایع و کشاورزی را تاثیر گذار خواند و گفت: پخش کردن میزان مصرف انرژی بین ساعات مختلف و کاهش مصرف آن در ساعات اوج بار مصرف اقدامی تاثیر گذار برای جلوگیری از خاموشی هاست.

 1401/04/02 08:52

🔺 411 پروژه فاقد مجوز زیست محیطی تا زمان دریافت مجوز متوقف شده‌اند 9

🔹 نایب‌رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به اینکه محیط زیست موضوع بسیار حیاتی بوده که امروزه به دلیل بی‌توجهی به این مسئله آسیب‌های زیادی به آن وارد شده است، گفت: 411 پروژه فاقد مجوز زیست محیطی تا زمان دریافت مجوز متوقف شده‌اند.

 1401/04/01 16:51

🔺 آری به تغییر درکابینه/سران قوا و ماجرای اجاره بها/سیاست تکراری، نتایج متفاوت؟ 14

🔹 امور نمایشی در قوه قضاییه ممنوع، فرمول مقابله با قاچاق آرد، ترس از حمله ایران، شوخی تلخ ۲۵ درصدی با مستاجران، لزوم برخورد جدی با آمران آمدنیوز‌های داخلی، افزایش ۹ برابری اجاره‌بها در ۱۰ سال، دستورات رئیس عدلیه برای کاهش هزینه‌های دادرسی و مصوبه عجیبی که به تصویب مجلس رسید از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری وتحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1401/03/31 03:44

🔺 دیدار مردمی نمایندگان مجلس و شهردار منطقه ۱۰ با شهروندان 14

🔹 اقبال شاکری و علی خضریان نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی، به همراه رضا شرفی شهردار منطقه 10 و جمعی از مدیران شهرداری این منطقه در مسجد المهدی و در جمع اهالی محله‌های بریانک و هفت چنار حضور یافتند و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفتند.

 1401/03/27 09:33
سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار مجلس | مهم ترین نتایج مجلس

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار مجلس | مهم ترین نتایج مجلس

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار مجلس | مهم ترین نتایج مجلس
🔺 «طائب» فردی خبره و  مقتدر است/ حاشیه‌سازی دشمنان به جایی نمی‌رسد
🔺 نگذارید کار وزیر صمت به استیضاح برسد/ با دولت روحانی مماشات کردیم
🔺 مجلس عملکرد وزرا را بررسی میکند/از ابزار نظارتی استفاد خواهیم کرد
🔺 معاون حقوقی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: صداوسیما باید پاسخگو باشد
🔺 دولت قبل با گره زدن واردات واکسن به FATF مردم را به کام مرگ کشاند
🔺 رییس کمیسیون اقتصادی مجلس: قانون بانک مرکزی تا ۲ ماه دیگر اصلاح می‌شود
🔺 نماینده مجلس: دولت با ساماندهی یارانه تولیدات کشاورزی جلوی رانت‌خواری‌ها را گرفت
🔺 مسئولان دولت قبل برای کوتاهی در مقابله با کرونا مواخذه شوند
popup