جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار مسیر | مهم ترین نتایج مسیر

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 نیروی دریایی ارتش در مسیر ارتقاء و بالندگی حرکت می‌کند 10

🔹 حجت‌الاسلام محمدحسنی در پیامی با گرامیداشت روز نیروی دریایی تأکید کرد: نیروی دریایی ارتش با حضور در مأموریت‌های دریایی بین‌المللی و اهتزاز پرچم مقدس ایران اسلامی در دورترین اقیانوس‌های جهان روزبه‌روز در مسیر ارتقاء و بالندگی حرکت می‌کند.

 1401/09/06 09:31

🔺 تعیین شرق استان هرمزگان به عنوان پایلوت پرورش ماهی در قفس 15

🔹 رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به تعیین شرق هرمزگان به عنوان پایلوت پرورش ماهی در قفس گفت: مسیر باید به نحوی پیگیری شود که مردم بومی منطقه برای ماندن به آینده امیدوار باشند و اشتغال آنان و فرزندانشان تسهیل و تامین گردد.

 1401/09/05 18:09

🔺 سردار سلیمانی: آمریکا در مسیر فروپاشی و اضمحلال قرار گرفته است 18

🔹 رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی هندسه قدرت را در دنیا تغییر داد، گفت: آمریکا در مسیر فروپاشی قرار گرفته است و علت آن هم این است که تمدن غرب فاقد گفتمان جذاب و مورد استقبال ملت‌های دنیاست.

 1401/09/04 19:04
🔺 تعارض منافع سدی عظیم در برابر ساماندهی بازار دارو است/موفقیت وزیر بهداشت در فرصت یک ماهه برای ساماندهی این بازار امکانپذیر نیست

🔺 تعارض منافع سدی عظیم در برابر ساماندهی بازار دارو است/موفقیت وزیر بهداشت در فرصت یک ماهه برای ساماندهی این بازار امکانپذیر نیست 18

🔹 عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از تعارض منافع به عنوان مانعی در مسیر ساماندهی بازار دارو یاد کرد و افزود: با وجود آشفتگی که در حوزه دارو وجود دارد بعید به نظر می‌رسد قولی که وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای رفع مشکلات بازار دارو داده در مهلت یک ماهه‌ای که مجلس تعیین کرده است، رفع شود.

 1401/09/02 09:15
🔺 شرکت سهامی مترو غرب استان تهران تشکیل شده است/ بهترین و کم هزینه ترین مسیر برای اجرای متروی غرب تهران انتخاب می‌شود

🔺 شرکت سهامی مترو غرب استان تهران تشکیل شده است/ بهترین و کم هزینه ترین مسیر برای اجرای متروی غرب تهران انتخاب می‌شود 38

🔹 نماینده مردم شهریار،  قدس و ملارد در مجلس با بیان اینکه امیدوارم مطالعات تفسیلی در سال جاری انجام و مصوبه شورای ترافیک دریافت گردد و تا پایان این دوره از مجلس عملیات اجرای مترو در غرب استان تهران آغاز شود، افزود: باید با انجام مطالعات بهترین و کم هزینه ترین مسیر تعیین شود.

 1401/08/29 15:50
اقتصادی

🔺 از مسیر بورس کالا همه فرآیند‌ها شفاف می‌شود 12

🔹 وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در بحث واردات خودرو و به منظور حذف رانت احتمالی، دو تدبیر اندیشیده شده است، نخست آنکه خودرو‌های وارداتی در بورس کالا عرضه شود و دوم، سود بازرگانی حالت متغیر داشته باشد و به خزانه دولت باز گردد.

 1401/09/06 10:59

🔺 کسب و کارم در حوزه کفش من را پولدار کرد 13

🔹 بیشتر افراد جامعه بی پولی و فقر را چشیده اند و به دنبال راهی برای فرار و دوری از آن بوده اند. من با تولید انواع کفش و کتانی و ارسال آن به سراسر نقاط ایران و سپس جهان توانستم مسیر خود را تغییر داده و از بند فقیری رها شوم.

 1401/09/05 18:00

🔺 با خیارشور خانگی تجارت کنید 16

🔹 میخواهم از یک تجربه ی زیسته به شما بگویم. امروزه تنها راه پولدار شدن و البته بهترین راه پولدار شدن تجارت است. برای تجارت هم به دنبال مسیر سختی نباشید. محصولی که میتوانید، تولید کنید و با یادگیری تجارت ابتدا به شهرهای همسایه و سپس کشورهای همسایه صادر کنید. این مسیر رمز موفقیت من در کسب و کارم بود.

 1401/09/03 19:00
🔺 مسیر بورس راهی برای حذف قیمت‌گذاری دستوری/ لزوم عرضه املاک مازاد نهادها در بورس

🔺 مسیر بورس راهی برای حذف قیمت‌گذاری دستوری/ لزوم عرضه املاک مازاد نهادها در بورس 24

🔹 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: عرضه املاک مازاد نهادهای مختلف در بورس، اقدامی کارساز در جهت ایجاد شفافیت و عدالت است که در نهایت به جلب اعتماد و مشارکت مردم در اقتصاد کمک می‌کند.

 1401/09/02 13:04
🔺 وزارت اقتصاد در مسیر احیای مناطق آزاد

🔺 وزارت اقتصاد در مسیر احیای مناطق آزاد 29

🔹 وزارت اقتصاد اعلام‌کرد: آخرین میخ به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی زمانی زده می‌شد که سهم آن در صادرات غیر نفتی در نزدیک به یک دهه حدود یک درصد، میزان تولید حدود یک درصد و جذب سرمایه‌گذاری خارجی حدود ۱۰ درصد بود و آنچه مد نظر وزارت اقتصاد است اصلاح این رویه‌ها و تحقق اهداف توسعه‌ای این مناطق است.

 1401/08/29 15:41
اجتماعی و حوادث

🔺 کاهش بیش از 700 کیلومتر از مسیر تردد شهروندان تهرانی با اصلاح 63 تقاطع پایتخت 14

🔹 سخنگوی شهرداری تهران با اشاره به پروژه‌های نیمه‌تمام شهر تهران از اصلاح بیش از 63 تقاطع تهران خبر داد و گفت: با اصلاح این تقاطع‌ها بیش از 700 کیلومتر از مسیر مردم هنگام تردد در شهر کاسته می‌شود.

 1401/09/04 11:28
🔺 تقاضا برای بازسازی بند زنان موزه قصر/کاشت کلم در زمین کاخ مروارید

🔺 تقاضا برای بازسازی بند زنان موزه قصر/کاشت کلم در زمین کاخ مروارید 14

🔹 تقاضا برای بازسازی بند زنان زندان قصر، کاشت کاهو در زمین گلف کاخ مروارید، مرمت بخشی از ایوان کریمخانی و افزایش مسیرهای گردشگری کوهستان از جمله خبرهای میراث فرهنگی و گردشگری در این هفته بود.

 1401/09/04 10:13
🔺 برخورد قاطع با ساخت و سازهای غیرمجاز و اجرای لایحه نحوه اخذ عوارض شهرسازی

🔺 برخورد قاطع با ساخت و سازهای غیرمجاز و اجرای لایحه نحوه اخذ عوارض شهرسازی 32

🔹 اعضای شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و چهارمین جلسه شورا به مباحثی همچون تمرکز سازمان استاندارد بر کیفیت تولیدات، عملکرد شرکت شهربان و حریم‌بان، عملیاتی شدن تخفیف عوارض شهرسازی از روز گذشته، لزوم بازنگری در مسیر‌های دوچرخه سواری و عملکرد مثبت شهرداری مناطق ۵، ۱۸ و ۱۹ در برخورد با ساخت و ساز غیرمجاز پرداختند.

 1401/08/17 11:02

🔺 قدرت‌نمایی تصاویر تلسکوپ ایرانی در مقایسه با قوی‌ترین تلسکوپ‌های جهان + تصاویر 32

🔹 مجری طرح "رصدخانه ملی ایران" معتقد است با وجود اینکه تلسکوپ 3.4 متری در ابتدای مسیر تنظیمات است اما مقایسه آن با تصویر همان کهکشان با تلسکوپ 2.5 متری اسلون که بخش اعظم آسمان را مساحی کرده است، نشان‌دهنده توان تلسکوپ ملی در ثبت تصاویر باکیفیت است.

 1401/08/03 17:08

🔺 این فقط یک دیوارنگاره نیست؛ یک مسیر طی شده است 33

🔹 اگر نیک بنگریم، انتقادات به حذف زنان در دیوارنگاره جام جهانی، یک "زنگ هشدار" برای مسوولان بود مبنی بر این که نسل جدیدی از زنان و دختران پا به عرصه گذاشته است که سهم خود را در عرصه های عمومی می خواهد. اگر آن روز نگاه عمیق تری به موضوع ظاهراً ساده انتقاد از دیوارنگاره وجود داشت و مسوولان سعی در شناخت نسل نوین زنان و دختران ایرانی می کردند و بر مبنای مطالبات آنها، اصلاحاتی را در سیاست ها و رفتارهای خود ایجاد می کردند، این روزها شاهد حجم بیشتر نارضایتی و اعتراضات جدی تر زنان و دختران ایرانی نبودیم.

 1401/07/22 11:00
فرهنگی و هنری
🔺 احمدوند: مصوبه استفاده از تعرفه‌های فرهنگی در مسیر اجرا؛ ناشران هفته آینده ثبت‌نام کنند

🔺 احمدوند: مصوبه استفاده از تعرفه‌های فرهنگی در مسیر اجرا؛ ناشران هفته آینده ثبت‌نام کنند 26

 1401/08/26 16:38

🔹 معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تصویب آئین‌نامه استفاده کتابفروشان و ناشران از تعرفه‌های فرهنگی گفت: مقرر شده طی روزهای آینده فراخوان آن اعلام شود و کسانی که بخواهند از این امکانات استفاده کنند، باید فرم مربوطه را پر کنند تا تأییدیه آن از سوی وزارت فرهنگ اعلام شود.

🔺 توجه ویژه سازمان بازرسی به رفع موانع تولید

🔺 توجه ویژه سازمان بازرسی به رفع موانع تولید 32

 1401/08/12 11:15

🔹 محمد مهدی بلندیان بازرس کل امور خارجه، مجلس، ریاست جمهوری و واحد‌های تابعه سازمان بازرسی کل کشور و جانشین رئیس کارگروه حمایت از تولید دانش بنیان و صیانت از نخبگان از سهم این سازمان برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور و تسهیل مسیر فعالیت این کسب و کار‌ها خبر داد.

🔺 اوقاف در مسیر افزایش بهره‌وری موقوفات مبتنی بر علم است

🔺 اوقاف در مسیر افزایش بهره‌وری موقوفات مبتنی بر علم است 38

 1401/08/11 10:50

🔹 مدیر کل مجامع و شرکت‌های وابسته سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به استفاده از ظرفیت وقف در افزایش تولید ناخالص داخلی کشور، گفت: اوقاف در مسیر توسعه و افزایش بهره‌وری موقوفات مبتنی بر علم و فناوری است.

ورزشی
🔺 ارزیابی مسیر دشوار ملی‌پوشان تا سکو/احتمال دربی ایرانی دریک‌چهارم

🔺 ارزیابی مسیر دشوار ملی‌پوشان تا سکو/احتمال دربی ایرانی دریک‌چهارم 41

🔹 مربی تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران در ارزیابی حریفان ملی‌پوشان گفت: تیم‌های یک و دو ایران در صورت صعود به عنوان صدرنشین از مرحله گروهی، در مرحله یک چهارم نهایی حریف یکدیگر می‌شوند.

 1401/08/16 16:22
🔺 امید بازگشت پرافتخارترین دونده نابینای همدان به صحنه رقابت

🔺 امید بازگشت پرافتخارترین دونده نابینای همدان به صحنه رقابت 34

🔹 ۲۲ مهرماه سال ۹۸، براساس رای کمیته بین المللی پارالمپیک، «حمید اسلامی» به مدت چهار سال به دلیل مثبت شدن آزمایش دوپینگ از حضور در رویدادهای ورزشی محروم شد و حالا با تلاش فدراسیون و هیات نابینایان و کم بینایان استان همدان، مسیر بازگشت این دونده پرافتخار به صحنه رقابت هموار شده است.

 1401/07/25 07:56

🔺 ما، کی‌روش و آرزوهای مشترک‌؛ پیش به سوی یک رویا در قطر 30

🔹 سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال در بدو ورود به ایران از تلاش برای رسیدن به رویای درخشش در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر صحبت کرد؛ رویایی که همه اهالی فوتبال باید با فراموش کردن اختلاف‌ها در مسیر تحقق آن گام بردارند.

 1401/06/26 11:58
بین الملل
🔺 بسته کمک نظامی بی‌سابقه کنگره آمریکا به تایوان؛ واشنگتن در مسیر تشدید تنش‌ها با چین

🔺 بسته کمک نظامی بی‌سابقه کنگره آمریکا به تایوان؛ واشنگتن در مسیر تشدید تنش‌ها با چین 25

 1401/08/23 10:59

🔹 روزنامه واشنگتن‌پست در گزارشی از طرح کنگره آمریکا برای تخصیص بسته نظامی چند میلیارد دلاری بی‌سابقه به تایوان خبر داد و نوشت: ایالات‌متحده آمریکا با استفاده از تجارب جنگ اوکراین، قصد دارد پیش از آغاز یک جنگ احتمالی تایوان را مسلح کند.

🔺 دیدار رییسان جمهوری آمریکا و چین در کامبوج / بایدن در دیدار با شی چه خواهد گفت؟

🔺 دیدار رییسان جمهوری آمریکا و چین در کامبوج / بایدن در دیدار با شی چه خواهد گفت؟ 38

 1401/08/21 06:21

🔹 جک سالیوان مشاور امنیت ملی آمریکا بامداد شنبه گفت که بایدن به شی جین پینگ همتای چینی خود اطلاع خواهد داد که اگر کره شمالی به مسیر خود ادامه دهد، این به معنای حضور نظامی بیشتر آمریکا در منطقه [شبه جزیره کره] خواهد بود.

🔺 عناوین روزنامه‌های مطرح جهان؛ پاکستان درصدد گسترش روابط با چین

🔺 عناوین روزنامه‌های مطرح جهان؛ پاکستان درصدد گسترش روابط با چین 46

 1401/08/12 08:28

🔹 سفر «شهباز شریف»نخست­‌وزیر پاکستان در مسیر گسترش روابط، کشورهای غربی حامی تحریم‌های روسیه و نتانیاهو در آستانه بازگشت به نخست‌وزیری از جمله عناوین نخست روزنامه‌های مطرح جهان در روز چهارشنبه ۱۱ آبان (۲  نوامبر) است.

🔺 تندروهای آمریکا در تقلای تغییر مسیر مذاکره با ایران و افزایش فشارها

🔺 تندروهای آمریکا در تقلای تغییر مسیر مذاکره با ایران و افزایش فشارها 27

 1401/07/14 20:21

🔹 تندروها در آمریکا همزمان با ناآرامی ها در ایران و دخالت در امور داخلی تهران، تبادل پیامها میان دولت جو بایدن و دولت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، در تقلای تغییر مسیر مذاکره و دیپلماسی و افزایش فشارها هستند.

سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار مسیر | مهم ترین نتایج مسیر

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار مسیر | مهم ترین نتایج مسیر

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار مسیر | مهم ترین نتایج مسیر
🔺 تقاضا برای بازسازی بند زنان موزه قصر/کاشت کلم در زمین کاخ مروارید
🔺 مسیر بورس راهی برای حذف قیمت‌گذاری دستوری/ لزوم عرضه املاک مازاد نهادها در بورس
🔺 تعارض منافع سدی عظیم در برابر ساماندهی بازار دارو است/موفقیت وزیر بهداشت در فرصت یک ماهه برای ساماندهی این بازار امکانپذیر نیست
🔺 شرکت سهامی مترو غرب استان تهران تشکیل شده است/ بهترین و کم هزینه ترین مسیر برای اجرای متروی غرب تهران انتخاب می‌شود
🔺 وزارت اقتصاد در مسیر احیای مناطق آزاد
🔺 وزارت اقتصاد:‌ دولت در میدان است و برای ثبات اقتصادی تلاش می کند
🔺 احمدوند: مصوبه استفاده از تعرفه‌های فرهنگی در مسیر اجرا؛ ناشران هفته آینده ثبت‌نام کنند
🔺 صندوق توسعه شبکه فیبر نوری مسیری برای دسترسی به اینترنت پرسرعت و نامحدود است/ توسعه کسب‌وکار خانگی با شبکه فیبر نوری
🔺 آیت‌الله رئیسی: دولت برای رفع مشکلات معیشتی زنان ورزشکار مصمم است
🔺 تورم تولید خودرو در فصل تابستان ۲ درصد اعلام شد/مدیریت زنجیره تامین خودرو در مسیر درست
🔺 امیرعبداللهیان: اروپا مسیر غیرسازنده را متوقف نکند با پاسخ متقابل و موثر ایران مواجه می‌شود
🔺 امیرعبداللهیان: مجاری رسمی بهترین مسیر رفع سوءتفاهمات و اختلاف نظرها است
popup