جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار مسیر | مهم ترین نتایج مسیر

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 پیشنهاد افتتاح خط هوایی مستقیم در مسیر ماخاچ قلعه روسیه با یکی از شهرهای ایران 12

🔹 سفیر ایران در روسیه در ادامه دیدارهای روز دوم خود در جمهوری داغستان، با حضور معاون نخست وزیر، وزیر صنعت و رییس اتاق بازرگانی ماخاچ قلعه مرکز این جمهوری با تجار و کارآفرینان داغستان دیدارکرد.

 1401/04/02 16:40

🔺 بهادری‌جهرمی: تراز تجاری منفی چندین ماهه با دیپلماسی پویا مثبت شده است 8

🔹 سخنگو و رییس شورای اطلاع رسانی دولت در توییتی با بیان اینکه تراز تجاری منفی چندین ماهه با دیپلماسی پویا مثبت شده است، نوشت:‌ انشالله همین مسیر در حل مشکل چندساله تورم نیز پیش‌خواهد رفت.

 1401/04/02 16:37

🔺 بسیج جامعه کشاورزی فرصتی طلایی برای کشور است 8

🔹 رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت:باید در قالب یک برنامه راهبردی و بر اساس نقشه راه در مسیر پیشرفت بخش کشاورزی این عرصه را فرماندهی کرد که بسیج با ساختار مناسبی که ایجاد کرده است می‌تواند در این زمینه نقش‌آفرین باشد.

 1401/04/02 09:56

🔺 مراسم رونمایی از گزارش عملکرد برنامه ششم در دیوان محاسبات کشور 9

🔹 دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم رونمایی از گزارش عملکرد برنامه ششم توسعه که امروز چهارشنبه یکم تیرماه برگزار شد، ضمن قدردانی از دیوان محاسبات برای تهیه گزارش عملکرد قانون برنامه ششم توسعه گفت: دیوان محاسبات در مسیر تحول قرار گرفته و مسیر طولانی در پیش دارد و بر این ریلی که سوار شده به عنوان یک نهاد نظارتی قدم های خوبی برداشته که از آن تشکر می کنیم و باعث افتخار ما است که مقام معظم رهبری از عملکرد دیوان محاسبات احساس رضایت کردند. البته به همین میزان که افتخارآفرین است، مسئولیت آفرین هم بوده و باید توجه کنیم تقویت دیوان محاسبات شکر این نعمت خواهد بود.

 1401/04/01 16:57

🔺 قانون اقدام راهبردی مسیر مذاکرات را به نفع ایران تغییر داد/تاکید نمایندگان بر حفاظت از دانشمندان، تجهیزات و اماکن هسته‌ای 25

🔹 سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: "قانون اقدام راهبردی مجلس یازدهم برای لغو تحریم‌ها" در بخش صنعت هسته‌ای، کاملا مسیر مذاکرات را به نفع ایران تغییر داد، هرچند افرادی در زمان تصویب قانون ابراز نارضایتی می‌کردند اما مشخص شد؛ این قانون بسیار راهبردی بوده و به نفع کشور است.

 1401/03/31 19:02
اقتصادی

🔺 پیش‌بینی همتی از تورم آینده 6

🔹 عبدالناصر همتی گفت: دولت بایستی هرچه سریعتر مذاکرات را تعیین تکلیف ، انتظارات تورمی را کنترل و با تشدید اقدامات احتیاطی، ریسک بانکها را کنترل و با فراهم ساختن امکان افزایش صادرات نفت از مسیر معمولی و کنترل کسری بودجه، فشار به پایه پولی و نقدینگی را کاهش دهد.

 1401/04/04 09:19

🔺 پیش‌بینی همتی از تورم آینده 13

🔹 عبدالناصر همتی گفت: دولت بایستی هرچه سریعتر مذاکرات را تعیین تکلیف ، انتظارات تورمی را کنترل و با تشدید اقدامات احتیاطی، ریسک بانکها را کنترل و با فراهم ساختن امکان افزایش صادرات نفت از مسیر معمولی و کنترل کسری بودجه، فشار به پایه پولی و نقدینگی را کاهش دهد.

 1401/04/03 23:07

🔺 پایان خرداد تورمی و بازگشت ناگزیر تورم به مدار نزولی 7

🔹 با توجه به پایان یافتن طرح اصلاح قیمت‌ها، انتظار می‌رود شاخص‌های تورمی همچون ماه‌های قبل به محدوده ماه‌های قبل بازگردد. تداوم کنترل تراز مالی دولت و محدود شدن رشد شاخص‌های پولی، بازگشت تورم به مسیر نزولی را تضمین می‌کند.

 1401/04/03 09:41

🔺 سامانه مجوز‌های کسب و کار در مسیر تحقق دولت الکترونیک 12

🔹 درگاه ملی مجوز‌های کسب و کار وزارت اقتصاد که طبق قانون قرار است صادر کننده تمام مجوز‌های کسب و کار به صورت الکترونیکی باشد با همکاری دستگاه‌های صادر کننده مجوز و اتصال آن‌ها به این سامانه می‌تواند دولت الکترونیک را در عمل تحقق بخشد.

 1401/03/31 16:11

🔺 هدف اصلی دولت سیزدهم،‌ تغییر ریل گذاری اقتصاد است/ روایت خاندوزی از برخورد تند یک رانت خوار برای جلوگیری از حذف ارز ترجیحی 14

🔹 وزیر اقتصاد با بیان اینکه، به ظاهر شاید خیلی از بانک ها غیر دولتی باشد اما باز با مولفه های اقتصاد مردمی تطبیق ندارد و آنجا هم با نوع دیگری از مناسبات خصوصی بدون قاعده مواجه هستیم، گفت: هدف اصلی دولت تغییر مسیر و ریل گذاری اقتصاد است.

 1401/03/30 09:57
اجتماعی و حوادث

🔺 مبارزه با هنجارشکنی در استان‌های شمالی تشدید می‌شود 13

🔹 جانشین فرماندهی کل نیروی انتظامی کشور گفت: با توجه به قرار گرفتن در آستانه فصل تابستان و مهمان‌پذیری سه استان شمالی، طرح‌های مقابله با هنجارشکنی و برقراری امنیت و آرامش در مسیر‌ها و مقصد‌های گردشگری این مناطق از امروز یکشنبه تشدید می‌شود.

 1401/03/29 13:20
🔺 رییس پلیس راه همدان: طرح تجهیز و ایمن سازی سه مسیر حادثه خیز استان درحال اجراست

🔺 رییس پلیس راه همدان: طرح تجهیز و ایمن سازی سه مسیر حادثه خیز استان درحال اجراست 24

🔹 سرپرست پلیس راه استان همدان گفت: سه مسیر حادثه خیز استان شامل محدوده میدان بهار تا پاسگاه پلیس راه، دو راهی همدان سنندج و گردنه زاغه ملایر با هدف رفع مشکلات و ایرادات فنی و کاهش سوانح، بهسازی و ایمن سازی می شود.

 1401/03/25 10:22

🔺 مجهول سازی به جای مجهول یابی! 35

🔹 طی روزهای اخیر، شاهد بروز تحولات قابل توجهی در روند مذاکرات وین و مناسبات کشورمان و آژانس بین المللی انرژی اتمی هستیم. رافائل گروسی و همراهانش در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی متعاقب ابزار نگرانی ظاهری و کاملا سیاسی در خصوص سه مکان ادعایی قطعنامه ای را علیه کشورمان به تصویب رسانده اند. منابع رسانه ای و سیاسی در غرب نیز از پیچیده تر شدن روند حل و فصل اختلافات جاری در مسیر احیای برجام خبر می دهند. به راستی چه اتفاقی رخ داده است؟

 1401/03/22 17:11
🔺 همه مصدومان حادثه قطار طبس به مراکز درمانی منتقل شدند/ یک مفقودی در حادثه

🔺 همه مصدومان حادثه قطار طبس به مراکز درمانی منتقل شدند/ یک مفقودی در حادثه 50

🔹 مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: خدمات‌دهی به حادثه‌دیدگان حادثه قطار طبس یزد با وجود صعب‌العبور بودن مسیر به‌خوبی انجام شد و در حال حاضر هیچ مصدومی در محل حادثه وجود ندارد.

 1401/03/18 11:51

🔺 چرا گرد و غبار تشدید می‌شود؟ /مسیر حل و فصل اختلافات بین‌المللی/ساختمان‌هایی که آوار می‌شوند و پاسخ‌هایی که داده نمی‌شود؟! 51

🔹 رابرت مالی: شانس شکست بیشتر از موفقیت است، برجام و تصمیمی سخت، کاربران رسانه‌های اجتماعی در مورد سرنوشت حسین عبدالباقی مالک متروپل چه می‌گویند؟، تهران در تسخیر متروپل ها، تشدید تنش آنکارا – تهران در سوریه با خروج روسیه، پشت پرده جنجال‌های پیش رو در «ونکوور»، توصیه رهبر انقالب به نمایندگان مجلس، طالبان بی‌پول است؟ و سوغات رییسی از عمان از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1401/03/05 04:00
فرهنگی و هنری
🔺 پایان چشم انتظاری برای بهره‌برداری از بزرگ‌ترین تالار فرهنگی شمال کشور در مازندران

🔺 پایان چشم انتظاری برای بهره‌برداری از بزرگ‌ترین تالار فرهنگی شمال کشور در مازندران 22

 1401/03/28 08:38

🔹 تالار مرکزی فرهنگ و هنر ساری که از مصوبات سفر استانی دولت نهم است و سال‌ها به دلیل اعتبار قطره‌چکانی نیمه‌ تمام ماند ، با پیگیری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت سیزدهم و اختصاص اعتبار مورد نیاز در شانزدهمین سال پس از آغاز کلنگ‌زنی در مسیر پایان دادن به چشم انتظاری و افتتاح نزدیک شده است.

🔺 گام بلند تهران- بغداد در مسیر توسعه روابط فرهنگی، هنری و دینی؛ زیارت عتبات عالیات برای مردم ایران تسهیل می‌شود

🔺 گام بلند تهران- بغداد در مسیر توسعه روابط فرهنگی، هنری و دینی؛ زیارت عتبات عالیات برای مردم ایران تسهیل می‌شود 30

 1401/03/22 21:55

🔹 وزرای فرهنگ ایران و عراق در دیدار دوجانبه بر همکاری همه جانبه در راستای توسعه و تعمیق تعاملات و روابط فرهنگی و هنری و دینی میان دو کشور تاکید کردند.

🔺 آتش تقی‌پور: سرمایه‌گذار آثار تصویری ریسک توقیف را نمی‌پذیرد

🔺 آتش تقی‌پور: سرمایه‌گذار آثار تصویری ریسک توقیف را نمی‌پذیرد 33

 1401/03/11 00:03

🔹 بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: محدودیت و پیخ و خم‌های مسیر تولید آثار تصویری از جمله دلایل کاهش کیفیت طی سال‌های اخیر بوده است، ضمن این که مردم سرمایه را روی موضوعاتی نمی‌گذارند که احتمال توقیف دارد.

ورزشی

🔺 شرط معافیت ۱۲ بازیکن مشمول تیم ملی فوتبال از مسیر جام جهانی/ حکم محرومیت هواداران پرسپولیس شکسته خواهد شد 23

🔹 بسته خبری ایرنا در بیستم خرداد ماه به عذرخواهی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری بابت مصاحبه با رسانه معاند سعودی، پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن به زین‌الدین زیدان، مصاحبه سرمربی سابق تیم ملی وزنه‌برداری درباره برکناری‌اش، بازگشت ناکامان تیم امید ایران و اخبار جذاب دیگر ورزشی اختصاص دارد.

 1401/03/21 02:14
🔺 شرط معافیت ۱۲ بازیکن مشمول تیم ملی فوتبال از مسیر جام جهانی

🔺 شرط معافیت ۱۲ بازیکن مشمول تیم ملی فوتبال از مسیر جام جهانی 21

🔹 معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی به شرط معافیت از خدمت سربازی ۱۲ بازیکن مشمول تیم ملی فوتبال ایران اشاره کرد و درخصوص بازی‌های تدارکاتی این تیم گفت: کشورهای قاره آفریقا و منطقه آمریکای لاتین گزینه‌های آتی برای بازی تدارکاتی هستند.

 1401/03/20 17:57

🔺 اعلام برنامه دیدارهای شاگردان شمسایی در جام ملت‌های فوتسال آسیا/ احتمال رویارویی با تیم ناظم‌الشریعه پیش از فینال 38

🔹 جدول دیدارهای مسابقات جام ملت‌های فوتسال آسیا نشان می‌دهد ممکن است یک مربی ایرانی دیگر در مسیر تیم ملی کشورمان برای قهرمانی قاره کهن قرار بگیرد.

 1401/03/05 15:50

🔺 برای خودت و به خاطر تیم ملی؛ کمی کی‌روش باش آقای اسکوچیچ 27

🔹 تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی مهمترین پنجره فیفادی را پیش روی خود دارد که احتمالا فقط یک بازی تدارکاتی انجام خواهد داد و آماده‌سازی مناسبی در مسیر جام جهانی برای تیم دراگان اسکوچیچ در نظر گرفته نشده است.

 1401/03/04 12:19
🔺 موسوی: این استقلال می‌توانتد سال‌ها پرچمدار فوتبال ایران باشد

🔺 موسوی: این استقلال می‌توانتد سال‌ها پرچمدار فوتبال ایران باشد 37

🔹 پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: به طور حتم استقلال با بازیکنان مستعد، جوان و شایسته‌ای که در اختیار دارد می‌تواند سال‌ها در مسیر موفقیت گام بردارد، این تیم اگر تقویت شود در ادامه راه حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

 1401/03/02 02:02
علمی
🔺 تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین با "مقاله" تناقض ندارد/الزامات تحقق شعار سال در دست ماست

🔺 تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین با "مقاله" تناقض ندارد/الزامات تحقق شعار سال در دست ماست 48

🔹 معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، گفت: برخی می‌گویند ما در سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین با مقاله مخالف هستیم. این اشتباه است و این موضوعات با یکدیگر در تناقض نیستند. اگر بخواهیم تولید داشته باشیم و اشتغال آفرین باشیم و کاری را با بنیان علمی انجام دهیم، مراحلی دارد. مسیری که باید طی کنیم، از مقاله می‌گذرد ولی به مقاله منتهی نمی‌شود. مقاله هدف نهایی نیست، بلکه وسیله ماست.

 1401/01/15 13:09
بین الملل
🔺 هشدار یک نهاد اروپایی نسبت به افزایش قاچاق مواد مخدر

🔺 هشدار یک نهاد اروپایی نسبت به افزایش قاچاق مواد مخدر 9

 1401/03/25 13:23

🔹 آژانس مواد مخدر اروپا در گزارش سالانه خود با بیان اینکه جنگ در اوکراین مسیر قاچاق مواد مخدر را به اروپا تغییر داده، نسبت به پیامدهای ادامه کشت خشخاش در افغانستان و افزایش ترانزیت مواد مخدر به اروپا هشدار داد.

🔺 شورای آتلانتیک: مسیر ترانزیتی ایران صلح را به خاورمیانه باز می گرداند

🔺 شورای آتلانتیک: مسیر ترانزیتی ایران صلح را به خاورمیانه باز می گرداند 20

 1401/03/25 13:06

🔹 اندیشکده شورای آتلانتیک در گزارشی از احیای مسیر ترانزیتی ایران، با اشاره به استقبال روزافزون کشورهای همجوار از این راه بازرگانی مقرون به صرفه، آن را تسهیل کننده همگرایی های منطقه ای و حل و فصل اختلافات همسایگان دانست.

🔺 لاوروف: بیشترین تلاش را برای ایجاد مسیر امن انتقال غلات انجام داده ایم

🔺 لاوروف: بیشترین تلاش را برای ایجاد مسیر امن انتقال غلات انجام داده ایم 21

 1401/03/18 13:51

🔹 سرگئی لاوروف وزیر امورخارجه روسیه درجریان دیدار با همتای ترکیه ای خود در آنکارا گفت: روسیه بیشترین تلاش را در ایجاد کریدوری امن و ایمن برای عبور کشتی ها و خروج غلات از بنادر اوکراین به عمل آورده است.

سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار مسیر | مهم ترین نتایج مسیر

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار مسیر | مهم ترین نتایج مسیر

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار مسیر | مهم ترین نتایج مسیر
🔺 دنده معکوس قیمت سکه، طلای جهانی و رمز ارزها در هفته گذشته
🔺 تقویت ترانزیت ریلی؛ فرصتی برای شکوفایی اقتصاد ایران و گلستان
🔺 پایان چشم انتظاری برای بهره‌برداری از بزرگ‌ترین تالار فرهنگی شمال کشور در مازندران
🔺 امیر عبدالهیان: هدف آمریکا از طرح  قطعنامه در آژانس، امتیازگیری سیاسی در میز مذاکره است
🔺 هشدار یک نهاد اروپایی نسبت به افزایش قاچاق مواد مخدر
🔺 شورای آتلانتیک: مسیر ترانزیتی ایران صلح را به خاورمیانه باز می گرداند
🔺 رییس پلیس راه همدان: طرح تجهیز و ایمن سازی سه مسیر حادثه خیز استان درحال اجراست
🔺 دو راهبرد بانک مرکزی برای ثبات بازار ارز؛ تسهیل عرضه ارز همزمان با کنترل نقدینگی 
🔺 آنچه وزیر خارجه عراق درباره ایران گفت و نگفت؛ دیپلماسی چند لایه یا گزینشی؟
🔺 رئیسی برای حل مشکل «بی‌بی‌گل» چه کرد؟
🔺 گام بلند تهران- بغداد در مسیر توسعه روابط فرهنگی، هنری و دینی؛ زیارت عتبات عالیات برای مردم ایران تسهیل می‌شود
🔺 مردم با خرید آگاهانه و گزارش تخلفات به مبارزه با کالاهای قاچاق و غیراستاندارد کمک کنند
popup