جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار ممنوع | مهم ترین نتایج ممنوع

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 ممنوعیت عرضه کالای بدون شناسه در پنج گروه کالایی (ارتباط تلفنی - پیک نیمروزی ۱۴۰۱/۰۵/۱۵) 13

🔹 عرضه کالا‌های بدون شناسه و کد رهگیری از امروز در پنج گروه کالایی ممنوع شد. این خبر را معاون صنایع عمومی وزارت صمت اعلام و تاکید کرده ۱۵ مرداد، آخرین مهلت ثبت شناسه کالا است و تمدید نمی‌شود. برای پیگیری این موضوع هم اکنون ارتباط ما با آقای محمد مهدی برادران معاون صنایع عمومی وزارت صمت برقرار شده است. برادران حضور شما سلام می‌کنم به پیک نیمروزی خوش آمدید ...
۱ ـ آقای براداران، پنج گروه کالایی که مشمول این قانون شده وباید شناسه وکد رهگیری دریافت کنند، کدام هستند؟ و عرضه بدون شناسه چه کالای از این گروه از امروز مشمول کالای قاچاق می‌شه؟
۲- برخی واحد‌های صنفی، به هردلیلی تاکنون شناسه دریافت نکرده و کالا در انبار دارند، تکلیف این‌ها چیه و باید چه کار کنند؟
متشکرم آقای برادران معاون صنایع عمومی وزارت صمت. شما شنوندگان ارجمند به ویژه تولید کنندگان محترم هم اگر درباره این گفتگو نظر یا پیشنهادی دارید با سامانه سی هزار ۶۱۰ با ما حتماً در میون بذارید

 1401/05/15 19:29

🔺 گران فروشی برخی شرکت‌های هواپیمایی (پیک بامدادی ۱۴۰۱/۰۵/۰۹) 19

🔹 گران فروشی برخی شرکت های هواپیمایی به بهانه فروش دلاری بلیط به اتباع خارجی. بخشنامه‌ایی که اوایل ماه گذشته بدون اخذ مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری از سوی انجمن شرکت‌های مسافرتی اجرایی شد. اما طی کمتر از ده روز وزیر راه آن را ممنوع اعلام کرد. همکارم جعفری در این باره گزارشی تهیه کرده که به اتفاق می شنویم ...

 1401/05/09 09:38

🔺 در مذمت حاشیه حذف زنان از تبلیغ کالا/ وقتی قلب واقعیت دستاویز هیاهو می‌شود 37

🔹 تصویر یک نامه روز شنبه (اول مردادماه) در رسانه‌های اجتماعی و برخی خبرگزاری‌های داخلی کشور منتشر شد که متن آن به امضای سعید جابری انصاری سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد استان البرز رسیده بود و از متن آن اینگونه بر می‌آمد که حضور زنان را در تبلیغات کالاها ممنوع کرده است. اما واقعیت چیست؟

 1401/05/02 18:19

🔺 واردات برنج از اول مرداد تا پایان آبان ماه ممنوع است/ جلوی واردات غیرقانونی گرفته شود 27

🔹 نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس با اشاره به فرا رسیدن برداشت محصول برنج گفت: لازم است طبق قانون عمل شده و تصمیم ستاد تنظیم بازار و اعلام سازمان گمرک که خلاف قوانین بالادستی و رویه سال‌های قبل است، مورد پیگیری جدی قرار گیرد.

 1401/05/02 12:27

🔺 مردم این تخلفات را به مسئولان گزارش دهند 19

🔹 نایب رئیس فراکسیون گردشگری در مجلس شورای اسلامی گفت: دریافت هرگونه هزینه ورود به سواحل کشور ممنوع و جرم است اگر در مسیر ورودی امکانات رفاهی و تفریحی توسط سازمان‌های دولتی و یا خصوصی در نظر گرفته شود مشمول پرداخت هزینه خواهند شد.اگر مردم شاهد چنین تخلفاتی هستند به مسئولان و مراجع ذیربط اعلام کنند، هیچ نهادی مجاز به دریافت هزینه ورودی از سواحل را نخواهد بود.

 1401/05/01 15:07
اقتصادی

🔺 اتمام حجت وزیر با ایرلاین‌ها جواب می‌دهد؟ 15

🔹 در شرایطی برخی ایرلاین‌ها پس از ممنوعیت فروش ارزی نرخ بلیت هواپیما به اتباع خارجی همچنان این کار را انجام می‌دادند، به نظر می‌رسد وزیر راه و شهرسازی با تاکید دوباره بر این ممنوعیت با همه شرکت‌های هواپیمایی اتمام حجت کرد.

 1401/05/10 08:44
🔺 صدور مجوز کسب و کار با تفسیر قوانین ممنوع

🔺 صدور مجوز کسب و کار با تفسیر قوانین ممنوع 22

🔹 رئیس کمیسیون جهش تولید مجلس شورای اسلامی گفت: آنطور که مجلس شورای اسلامی در ماده یک و هفت اصل ۴۴ قانون اساسی اصلاح انجام داده است، صدور هر نوع مجوز کسب و کار خارج از چارچوب قانون و یا با تفسیر قانون جلوگیری خواهد شد.

 1401/05/08 16:17

🔺 طرح‌ جدید بنزینی روی میز رئیس جمهور/ تصمیم عجولانه ممنوع! 22

🔹 طرح بازتوزیع بنزین به افراد به جای خودرو و نتایج اجرای پایلوت آن روی میز رئیس جمهوری است و بنابر تأکید وزیر اقتصاد، حتی اگر این طرح در دستور کار قرار گیرد نیز، امسال افزایش قیمت بنزین نخواهیم داشت.

 1401/05/05 07:49

🔺 دستورالعمل برخورد با متخلفین فروش اجباری عرصه مسکن مهر 24

🔹 بعد از افزایش اعتراضات مردمی مبنی بر اجبار متقاضیان برای خرید عرصه واحدهای مسکن مهر، وزیر راه و شهرسازی با ممنوع اعلام کردن فروشه اجباری عرصه گفت: به دلیل تحمیل فشار و هزینه‌های مازاد به مردم در شرایط کنونی کشور با متخلفین فروش اجباری عرصه مسکن مهر برخورد می‌شود.

 1401/05/04 16:16

🔺 تصمیم دولت سیزدهم، برنج داخلی را ارزان کرد 19

🔹 طی سال‌های اخیر قیمت برنج ایرانی در پی ممنوعیت واردات در فصل برداشت افزایش می‌یافت که دولت سیزدهم با آزادسازی واردات برنج در فصل برداشت محصول، موجب روند کاهشی قیمت‌ها شد، به طوری که اکنون قیمت هر کیلوگرم برنج درجه یک شمال به ۸۵ هزار تومان رسیده است.

 1401/05/01 14:00
اجتماعی و حوادث

🔺 دندان فاسد خودروسازی را بکشیم یا...؟ ا/ز این بی‌تصمیمی عبور کنید/اظهارنظر‌های شخصی در قامت رسمی 19

🔹 هدررفت ۵۰ درصد بنزین کشور، سوء استفاده از طرح هوشمندسازی نان، «میر» روسی در ایران چه می‌کند؟، حقوق بازنشستگان دراغما، شلوار‌های گِلی یا توسعه پایدار، درگذشت رییس میانه‌رو، جوزپ بورل در انتظار پاسخ تهران و واشنگتن، خداحافظی با دلار و یورو به نفع روبل و لغو ممنوعیت واردات برنج و رشد تولید داخل از مواردی ات که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1401/05/09 06:25

🔺 پهپاد‌های آتش نشان به آتش نشانی ملحق می شوند / استفاده از نمای کامپوزیت ممنوع است 32

🔹 مدیرعامل آتش نشانی تهران گفت: از نظر خودرو‌های نردبانی در شهر تهران وضعیت مطلوبی داریم اما در مکان‌هایی که امکان عبور خودرو وجود ندارد،باید از سامانه‌های پهپادی استفاده کنیم، که برای تجهیز آتش نشانی  تیمی را برای بررسی مناسب‌ترین پهپاد‌ها در نظر گرفته ایم.

 1401/05/05 19:03

🔺 ایمنی کامل ۶۰ درصد بانک‌های پایتخت/ ورود سگ به بوستان‌ها ممنوع است 28

🔹 رئیس پلیس تهران بزرگ با تاکید بر ضرورت ارتقای امنیت بانک‌های پایتخت به اجرای طرح ایمن‌سازی بانک‌ها اشاره کرد و گفت: اکنون از نظر پلیس ۶۰ درصد بانک‌ها در امنیت کامل قرار دارند و ۴۰ درصد مابقی نیز باید این اقدامات را انجام دهند.

 1401/04/20 18:03

🔺 ایمنی کامل ۶۰ درصد بانک‌های پایتخت/ ورود سگ به بوستان‌ها ممنوع است 27

🔹 رئیس پلیس تهران بزرگ با تاکید بر ضرورت ارتقای امنیت بانک‌های پایتخت به اجرای طرح ایمن‌سازی بانک‌ها اشاره کرد و گفت: اکنون از نظر پلیس ۶۰ درصد بانک‌ها در امنیت کامل قرار دارند و ۴۰ درصد مابقی نیز باید این اقدامات را انجام دهند.

 1401/04/20 13:07

🔺 اعلام شهریه مدارس غیردولتی در تهران/ ثبت‌نام فرزندان مسئولان در مدارس غیردولتی منع قانونی ندارد 31

🔹 رئیس سازمان مدارس غیردولتی درباره ممنوعیت ثبت‌نام فرزندان مسئولان آموزش و پرورش در مدارس غیردولتی گفت: قانونی مبنی بر ممنوعیت ثبت‌نام فرزندان مسئولان در مدارس غیردولتی نداریم.

 1401/04/20 09:45
ورزشی

🔺 عقاب‌های سیاه به دنبال شکار ستاره ایرانی/لواندوفسکی بارسایی شد 50

🔹 بسته ورزشی ایرنا در بیست‌وپنجم تیرماه سال ۱۴۰۱ به اعلام لیست مواد دوپینگ و ممنوع در سال ۲۰۲۲، فاش شدن قرارداد غلامی با استقلال، حذف دختران فلوره ایران از دور مسابقات شمشیربازی و اخبار جذاب دیگر ورزشی اختصاص دارد.

 1401/04/26 00:08
🔺 از محرومیت ۲ ساله رئیس عزل شده تا هفته‌های‌ پایانی بدون تماشاگر

🔺 از محرومیت ۲ ساله رئیس عزل شده تا هفته‌های‌ پایانی بدون تماشاگر 51

🔹 بسته ورزشی ایرنا در بیست‌و پنجمین روز اردیبهشت ماه به اعلام آرای جنجالی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و محرومیت ۲ ساله عزیزی‌خادم، واکنش سخنگوی فدراسیون فوتبال در این خصوص و ممنوعیت ورود تماشاگران به استادیوم‌های فوتبال اختصاص دارد.

 1401/02/26 00:09
🔺 منع حضور کارکنان وزارت‌ ورزش در فدراسیون‌ها، هیات‌ها و کمیته ملی المپیک!

🔺 منع حضور کارکنان وزارت‌ ورزش در فدراسیون‌ها، هیات‌ها و کمیته ملی المپیک! 69

🔹 بر اساس «سند تحول دولت مردمی»، عضویت کارکنان وزارت ورزش و جوانان در اداره امور هیات‌ها، فدراسیون‌ها، کمیته‌های ملی المپیک و پارالمپیک و صندوق حمایت از پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی ممنوع شده است.

 1400/12/21 09:27

🔺 واکنش روسیه به توصیه IOC برای محرومیت کامل ورزشکاران روس 45

🔹 استانیسلاو پوزدنیاکوف، رئیس کمیته المپیک روسیه گفته است که توصیه هیئت اجرایی کمیته بین المللی المپیک برای ممنوعیت ورزشکاران روسی از حضور در مسابقات بین المللی در تمام رشته‌های ورزشی، نقض حقوق آن‌ها است.

 1400/12/10 08:26
🔺 استاندار همدان: بازگشایی اماکن ورزشی منوط به ابلاغ ستاد ملی کرونا است

🔺 استاندار همدان: بازگشایی اماکن ورزشی منوط به ابلاغ ستاد ملی کرونا است 30

🔹 استاندار همدان گفت: فعالیت اماکن و باشگاه های ورزشی براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در شهرهای با وضعیت قرمز ممنوع است و برهمین اساس بازگشایی و فعالیت مجدد این مراکز مستلزم ابلاغ ستاد ملی است.

 1400/12/05 13:40
بین الملل
🔺 تحریم های سخت اتحادیه اروپا بر بخش انرژی روسیه رسما اعلام شد

🔺 تحریم های سخت اتحادیه اروپا بر بخش انرژی روسیه رسما اعلام شد 30

 1401/03/13 19:32

🔹 اتحادیه اروپا که به علت وارد کردن بیشتر نفت خام مصرفی خود از روسیه پیش از جنگ اوکراین، به کندی در جلوگیری از تامین مالی مسکو متهم شده بود، روز جمعه اجرای ششمین موج تحریم ها را با اعلام رسمی ممنوعیت بخش بزرگی از واردات نفت از روسیه، آغاز کرد.

🔺 بایدن خواستار اصلاحات بیشتر در زمینه سلاح و ممنوعیت آن شد

🔺 بایدن خواستار اصلاحات بیشتر در زمینه سلاح و ممنوعیت آن شد 54

 1401/03/13 10:02

🔹 جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا بدنبال تیراندازی های گسترده با سلاح گرم که بخصوص در سال جاری میلادی رکورد بی سابقه ای از خود بجای گذاشته و به گفته کارشناسان امور امنیتی کنترل آن دیگر از دست خارج شده، خواستار مممنوعیت فروش سلاح های تهاجمی و انجام اصلاحات بیشتر درزمینه سلاح گرم در آمریکاشد.

🔺 واکنش جنبش النهضه تونس به ممنوع الخروجی الغنوشی/ موج اعتراضات به برکناری قضات

🔺 واکنش جنبش النهضه تونس به ممنوع الخروجی الغنوشی/ موج اعتراضات به برکناری قضات 77

 1401/03/12 15:23

🔹 جنبش اسلامگرای النهضه تونس روز پنجشنبه به حکم دادگاه مبنی بر ممنوع الخروج شدن «راشد الغنوشی» رهبر این جنبش واکنش نشان داد و همزمان جریان های سیاسی این کشور به اقدام رئیس جمهور در برکناری شماری از قضات واکنش نشان دادند.

سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار ممنوع | مهم ترین نتایج ممنوع

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار ممنوع | مهم ترین نتایج ممنوع

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار ممنوع | مهم ترین نتایج ممنوع
🔺 صدور مجوز کسب و کار با تفسیر قوانین ممنوع
🔺 خاندوزی: نباید به سمت ممنوعیت صادرات برویم
🔺 اعلام ۱۴ قلم داروی غیرمجاز برای زائران حج/ هشدار پلیس درباره همراه داشتن مواد مخدر
🔺 استاندار سابق خوزستان ممنوع الخروج نبوده است
🔺 افزایش قیمت جهانی برنج/ تسریع در واردات برنج باعث تنظیم بازار داخلی می‌شود
🔺 تحریم های سخت اتحادیه اروپا بر بخش انرژی روسیه رسما اعلام شد
🔺 بایدن خواستار اصلاحات بیشتر در زمینه سلاح و ممنوعیت آن شد
🔺 واکنش جنبش النهضه تونس به ممنوع الخروجی الغنوشی/ موج اعتراضات به برکناری قضات
🔺 تخصیص تسهیلات ۲۰هزارمیلیاردی و حذف عوارض صادرات برای حمایت از تولیدمرغ/معدوم سازی جوجه‌ها ممنوع است؛ با متخلفان برخورد می‌شود
🔺 ممنوعیت واردات برای یک نشان تجاری تلفن همراه (گفتگو - پیک نیمروزی ۱۴۰۱/۰۳/۰۲)
🔺 اعتراف جدید سعودی‌ها به دست داشتن در قتل‌های ناشی از گرسنگی در یمن
🔺 جنگ اوکراین؛ هراس از قحطی و تکاپوی کشورها برای تقویت ذخایر غذایی
popup