جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار واردات | مهم ترین نتایج واردات

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 قول وزیر فرهنگ بر کاهش مشکلات نشر با واردات انبوه کاغذ 18

🔹 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن ارزیابی مثبت خود از نشست مشترک مجلس و دولت، تصریح کرد: دولت در تمام زمینه از جمله فرهنگ و هنر نیازمند همراهی و همکاری مجلس است؛ با واردات کاغذی که صورت گرفته به زودی شاهد کاهش مشکلات چاپ و نشر خواهیم بود.

 1400/09/11 21:00
🔺 دولت موظف به جلوگیری از واردات واگن‌ها و ماشین‌آلات راهسازی دست دوم شده است

🔺 دولت موظف به جلوگیری از واردات واگن‌ها و ماشین‌آلات راهسازی دست دوم شده است 13

🔹 نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی مصوب کرده با توجه به توانمندی های موجود به ویژه در حوزه تولید واگن و ماشین الات راهسازی، دولت باید جلوی هرگونه واردات در این حوزه بویژه ماشین آلات راهسازی دست دوم را بگیرد.

 1400/09/06 11:23
🔺 مصوبه خودرویی مجلس از تولیدکننده داخلی حمایت می‌کند

🔺 مصوبه خودرویی مجلس از تولیدکننده داخلی حمایت می‌کند 25

🔹 عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مصوبه خودرویی مجلس برای حمایت از تولید داخلی است، گفت: با مصوبه مجلس هر شرکتی اگر بتواند قطعه‌ای بسازد که قابلیت صادرات داشته باشد، به‌ آن شرکت اجازه واردات خودرو داده خواهد شد.

 1400/09/02 10:48

🔺 منافع مافیا و سوداگران با مصوبه خودوریی مجلس به خطر افتاد/انحصار شکسته می‌شود 35

🔹 انحصار صنعت خودرو، بلایی بر سر بازار آورد که امروز مردم ناچارند برای خرید پراید که خودرویی بی‌کیفیت است، بیش از 5 هزار یورو پرداخت کنند، رقمی که با آن می‌توان در کشورهای همسایه خودروهای مناسبی خریداری کرد. این وضعیت نابسامان موجب شد که مجلس یازدهم با توجه به برخی مزیت‌های داخلی مانند نیروی کار ارزان، انرژی ریالی و وجود مواد اولیه مانند فولاد در قالب طرحی زمینه واردات خودرو به ازای صادرات قطعه و خودرو را فراهم کند تا از این طریق ترمز قیمت چهارچرخ‌ها در بازار کشیده شود.

 1400/08/28 15:48

🔺 مصوبه خودرویی مجلس انحصار خانوادگی در واردات خودرو را شکست/ هشدار به خودروسازان برای ارتقا کیفیت خودروهای داخلی 55

🔹 عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه خودرویی مجلس ضمن پایان دادن به انحصار خانوادگی واردات خودرو، به خودروسازان برای ارتقا کیفیت و کاهش قیمت محصولاتشان نیز هشدار می‌دهد.

 1400/08/27 14:05
اقتصادی

🔺 کشت فراسرزمینی ایران در روسیه و برزیل/ تا پایان دولت سیزدهم همه زمین‌های کشاورزی سنددار می‌شوند 16

🔹 معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه راه های مختلفی از جمله تهاتر برای واردات کالاهای اساسی در شرایط محدودیت ارزی و تحریم وجود دارد،گفت: کشت فراسرزمینی در روسیه و برزیل در دستور کار قرار گرفته است.

 1400/09/15 16:20
🔺 مقاومت عرضه برنج به بازار توسط برنج کاران شمالی/برنج وارداتی به وفور است

🔺 مقاومت عرضه برنج به بازار توسط برنج کاران شمالی/برنج وارداتی به وفور است 19

🔹 رئیس اتحادیه خوار و بار و آجیل فروش اصفهان با اشاره به فروش هر کیلو برنج ایرانی با قیمت ۷۵ هزار تومان، گفت: برخی برنج کاران که نیازی به پول ندارند، همچنان نسبت به فروش محصول خود مقاومت می‌کنند و در شمال کشور به نوعی هیچ مرجعی توان برخورد با آنها را ندارد.

 1400/09/15 11:23
🔺 قانون واردات خودرو به زودی به دولت ابلاغ خواهد شد

🔺 قانون واردات خودرو به زودی به دولت ابلاغ خواهد شد 11

🔹 براساس قانونی که به زودی به دولت ابلاغ خواهد شد، واردات خودرو مشروط به درآمد صادرات خودرو، درآمد ناشی از صادرات قطعات خودرو و خدمات مرتبط با صنایع نیرو محرکه صورت خواهد گرفت و تنها شرط واردات بدون انتقال ارز بنا به درخواست بانک مرکزی حذف شده است.

 1400/09/14 14:27
🔺 چرا واردات فلفل به روسیه ممنوع شد؟

🔺 چرا واردات فلفل به روسیه ممنوع شد؟ 11

🔹 روز گذشته خبری مبنی بر ممنوعیت واردات محصولات کشاورزی از جمله فلفل از ایران به روسیه منتشر شد. در این خبر ذکر شده بود که روسیه به دلیل وجود باقی مانده سموم کشاورزی در محموله‌های فلفل این ممنوعیت را برقرار کرده است. موضوعی که رئیس سازمان حفظ نباتات توضیحاتی در این خصوص ارائه داد.

 1400/09/13 14:52

🔺 کدام دستگاه به آراء دیوان عدالت تمکین نکرد؟/ مکاتبات صریح بانک مرکزی و وزارت صمت و سکوت رسانه‌ای گمرک 30

🔹 با وجود صدور آراء دیوان عدالت اداری و مکاتبات صریح بانک مرکزی و دفتر مقررات صادرات و واردات، معاونت حقوقی گمرک ایران نیز میتوانست موضع واضح تری درباره اختلافات اخیر اتخاذ کند.

 1400/09/12 13:07
اجتماعی و حوادث

🔺 قفل اختلافات در مذاکرات وین شکستنی است؟ /چرایی چرخش امارات به سمت تهران؟ /چرا بودجه ۱۴۰۰ غیرواقعی و ۱۴۰۱ واقعی نوشته شد؟ 41

🔹 رئیس‌جمهور در تجمع بهارستان، پاریس و رؤیای احیای نفوذ ازدست رفته، دولت بودجه نمی‌دهد؛ شهرداری شاکی!، مرغ بدون صف تحویل خانه، تقلب در واردات کامیون‌های دست دوم اروپا، اصفهان و یزد؛ صنایع سیراب- مردم، تشنه، مشکل لاینحل میکروفن باز این قسمت «طرح صیانت»، آژیر قرمز تورم و یک هفته سراسر زیان برای بورس از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/09/11 04:58
🔺 ویدئو / دومین تجمع خانواده بیماران اس.ام.ای روبروی مجلس

🔺 ویدئو / دومین تجمع خانواده بیماران اس.ام.ای روبروی مجلس 32

🔹 گروهی از خانواده‌های بیماران مبتلا به بیماری ژنتیکی اس.ام.ای برای بار دوم در دو ماه گذشته روبروی مجلس تجمع کردند. آنها سال‌هاست به دنبال راهی برای حل مشکل واردات داروی «اسپینرازا» هستند. خانواده‌های بیماران اس.ام.ای تاکنون بارها تجمع کرده‌اند و با مسئولان وزارت بهداشت ملاقات داشته‌اند،‌ اما مشکلاتشان هنوز پابرجاست.

 1400/09/07 13:10

🔺 نکاتی از یک اعتراض محترم/صیانت همچنان در دستور کار مجلس/از شعارزدگی فاصله بگیرید 44

🔹 مورد عجیب اردشیر زاهدی، بلندپروازی بی‌سرانجام مقتدی، دیدن با عینـک دودی صیانت، آموزش و پرورش از برزخ رهایی می‌یابد؟، تیغ تیز واردات برگردن انحصارطلبان خودرو، دستور معاون اول رئیس‌جمهور برای حل مشکل زاینده‌رود، ۱۵۰۰ هزار میلیارد تومان بدهی دولت، جنگ سرد علیه ایران در منطقه و سیل مردم اصفهان در رودخانه خشک زاینده‌رود از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/08/29 02:32
🔺 ویدئو / درمان‌های جدید کرونا در راهند

🔺 ویدئو / درمان‌های جدید کرونا در راهند 56

🔹 انگلستان در روزهای اخیر به نخستین کشوری در جهان تبدیل شد که استفاده از یک قرص خوراکی ضدویروس برای درمان کرونا را مورد تأیید قرار داده است. این قرص با نام «مولنوپیراویر» (Molnupiravir) به طور مشترک توسط شرکت‌های آمریکایی «مِرک» (Merck) و «ریجبَک» (Ridgeback) تولید شده است. جز این مورد، داروهای دیگری نیز در حال ورود به روند درمان کرونا هستند و کشورهای زیادی در صف انتظار و واردات این داروها نشسته‌اند. این داروها در کنار ادامه روند واکسیناسیون کووید-۱۹ می‌تواند امیدها برای رسیدن به دوران پساکرونا را افزایش دهد.

 1400/08/23 11:50

🔺 هیچ کس نباید از دسترسی به دارو و تجهیزات محروم باشد 26

🔹 مشاور وزیر بهداشت و مدیرکل حوزه وزارتی با تاکید بر لزوم حمایت از تولید داخل، گفت: باید در کنار استفاده از ظرفیت داخلی در حوزه تولید، برای واردات هوشمند نیز تصمیم گرفت که مصداق کار جهادی در سازمان غذا و داروست.

 1400/08/09 17:44
بین الملل
🔺 پیگیری ها در روسیه برای رفع محدودیت واردات فلفل از ایران

🔺 پیگیری ها در روسیه برای رفع محدودیت واردات فلفل از ایران 13

🔹 قائم مقام اتاق بازرگانی و صنعت و معاون وزیر کشاورزی روسیه در دیدار با سفیر کشورمان اعلام کردند که که برای رفع مشکل محدودیت واردات فلفل از جمهوری اسلامی ایران، این موضوع را در عالی ترین سطح دولت پیگیری خواهند کرد.

 1400/09/16 00:24
سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار واردات | مهم ترین نتایج واردات

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار واردات | مهم ترین نتایج واردات

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار واردات | مهم ترین نتایج واردات
🔺 پیگیری ها در روسیه برای رفع محدودیت واردات فلفل از ایران
🔺 مقاومت عرضه برنج به بازار توسط برنج کاران شمالی/برنج وارداتی به وفور است
🔺 قانون واردات خودرو به زودی به دولت ابلاغ خواهد شد
🔺 چرا واردات فلفل به روسیه ممنوع شد؟
🔺 توسعه تجارت و پیمان‌های پولی منطقه‌ای بر بستر نقشه راه «رشد غیر تورمی»
🔺 تخصیص ۱۱.۱ میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰ برای واردات کالاهای اساسی
🔺 واردات پنبه محدودیت ندارد
🔺 تولید ملی در «صنعت چوب» شمال
🔺 ویدئو / دومین تجمع خانواده بیماران اس.ام.ای روبروی مجلس
🔺 دولت موظف به جلوگیری از واردات واگن‌ها و ماشین‌آلات راهسازی دست دوم شده است
🔺 هشدار پوتین درباره ریسک نرم افزار خارجی
🔺 واردات فقط ۱۲ درصد کالای اساسی با ارز نیمایی!
popup