جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار واردات | مهم ترین نتایج واردات

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 همراهی مجلس و وزارت صمت برای لغو ممنوعیت واردات خودرو 10

🔹 معاون حقوقی و امور مجلس وزارت صمت همراهی، هم افزایی و همکاری نمایندگان مجلس به‌ویژه اعضای کمیسیون صنایع و معادن را موجب تصویب مصوبه لغو ممنوعیت واردات خودرو دانست که منجر به تحقق مطالبات مردم و بهبود کیفیت تولیدات داخلی خواهد شد.

 1401/03/01 15:00

🔺 سلیمی:دامداران برای فروش گوشت دام هایشان با مشکل مواجه هستند /قالیباف: کمیسیون کشاورزی موضوع خرید و واردات گوشت را بررسی کند 18

🔹 رئیس مجلس شورای اسلامی از کمیسیون کشاورزی مجلس خواست تا موضوع خرید و همچنین واردات گوشت را بررسی و نتیجه آن را به مجلس ارائه کند.

 1401/03/01 09:26
🔺 ارز ترجیحی نباشد دیگر چیزی نیست که ببرند! / تاخیر واردات واکسن کرونا و مرگ ۷۰۰ تن در روز/ اتفاق خودرو نباید در دارو تکرار شود

🔺 ارز ترجیحی نباشد دیگر چیزی نیست که ببرند! / تاخیر واردات واکسن کرونا و مرگ ۷۰۰ تن در روز/ اتفاق خودرو نباید در دارو تکرار شود 12

🔹 رییس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه اتفاق صنعت خودرو نباید در دارو تکرار شود، گفت: اگر از امروز ارز ترجیحی نباشد دیگر کسی با سازمان غذا و دارو کاری ندارد چون چیزی نیست که ببرند؛ فقط یک رقابت برای ایجاد انحصار در بازار می‌ماند که بتوانند پروانه بیشتری دریافت کنند.

 1401/02/31 19:05

🔺 بهره‌برداری از 82 پروژه صنعتی و عمرانی توسط رئیس‌جمهور/ رئیسی: مناطق آزاد نقش موثری در گسترش ارتباطات با همسایگان دارند 31

🔹 رئیس‌جمهور با بیان اینکه برخی از مناطق آزاد و ویژه در مقاطعی تبدیل به جایگاهی برای واردات شدند، اظهار داشت: گزارش‌های ارائه شده نوید می‌دهد که مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به فلسفه اصلی خود یعنی تولید، اشتغال، کارآفرینی و جذب سرمایه نزدیک شده‌اند.

 1401/02/29 15:57

🔺 قالیباف: واردات خودرو یک حلقه از زنجیره ساماندهی این صنعت است/ بحث‌های اصلی باقی مانده که باید بررسی شود 25

🔹 رئیس مجلس گفت: تعیین تکلیف مصوبه مربوط به مدیریت واردات خودرو در مجلس و مجمع تشخیص مصلحت نظام یک سیاستگذاری بوده و این موضوع یک حلقه از زنجیره خودرو است.

 1401/02/26 12:47
اجتماعی و حوادث

🔺 چگونه مافیا رجل سیاسی را از کار می‌اندازد؟ /این روز‌های شگفت‌انگیز ایران/شکست توطئه آمریکا در سرزمین سرو‌ها 19

🔹 وضعیت بازار ۱۰ روز پس از مردمی‌سازی یـارانه‌ها، جنگ جهانی گندم سنگر خودکفایی بگیرید، تصمیم سران قوا برای اصلاح سیستم بانکی، اعزام تیم حقیقت‌یاب نیرو‌های مسلح به هواپیمایی هما، گام‌های دولت و مجلس برای تنظیم بازار اجاره، آغاز اجرای قانون افزایش حقوق سربازان، واردات خودرو لازم، اما ناکافی، تخلیه ۲ میلیون بشکه نفت ایران در چین طی یک هفته از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1401/02/31 02:17

🔺 سردرگمی نظام بانکی پایان می‌یابد؟ /پرواز معاونت بر فراز بانک مرکزی/فراتر از تغییرات اقلیمی 46

🔹 استارت واردات خودرو، ورود دیوان محاسبات به مطالبات معوق بانک‌ها، رکوردزنی خروج سرمایه از کشور، از سلطه نظام سنتی تا حضور مافیا، آیا حصر رفع خواهد شد؟، مصائب کارگران ایرانی، حذف رنگ قرمز از نقشه کرونایی، ۱۰ استان درگیر سیل و آبگرفتگی، بررسـی حوادث مرز‌های شـرقی در مجلس و دردسر مکرون در آستانه انتخابات پارلمانی از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز قرار گرفته است.

 1401/02/11 03:52
بین الملل

🔺 مجارستان برای پیوستن به تحریم انرژی روسیه به صدها میلیون یورو کمک مالی اروپا نیاز دارد 15

🔹 مجارستان می‌گوید، برای پیوستن به تحریم اتحادیه اروپا علیه روسیه در قطع واردات نفت و ارتقای زیرساخت‌های پالایش و خط لوله‌ کشور به صدها میلیون یورو کمک مالی این اتحادیه نیاز دارد.

 1401/02/28 02:34

🔺 مجارستان برای پیوستن به تحریم انرژی روسیه به صد میلیون کمک مالی اروپا نیاز دارد 19

🔹 مجارستان می‌گوید، برای پیوستن به تحریم اتحادیه اروپا علیه روسیه در قطع واردات نفت و ارتقای زیرساخت‌های پالایش و خط لوله‌ کشور به صدها میلیون یورو کمک مالی این اتحادیه نیاز دارد.

 1401/02/27 23:34
🔺 آیا خط لوله گاز نیجریه- مراکش، راه نجات اروپا از وابستگی به روسیه خواهد بود؟

🔺 آیا خط لوله گاز نیجریه- مراکش، راه نجات اروپا از وابستگی به روسیه خواهد بود؟ 28

🔹 اسپوتنیک موندو نوشت: از آغاز «عملیات نظامی ویژه» روسیه در اوکراین، اروپا از زدن گل به خودی دست برنداشته است؛ در حالی که تحریم‌ها تا کنون نتوانسته است اقتصاد روسیه را تضعیف کند، قاره پیر به دنبال یافتن جایگزین‌های انرژی است و یکی از آن‌ها می‌تواند واردات گاز از آفریقا باشد.

 1401/02/24 12:59
🔺 نسخه کاخ سفید برای گروه هفت: خرید نفت از روسیه ممنوع!

🔺 نسخه کاخ سفید برای گروه هفت: خرید نفت از روسیه ممنوع! 18

🔹 کاخ سفید با اشاره به برگزاری نشست سران گروه هفت (آلمان، فرانسه، آمریکا، ایتالیا، ژاپن، برتانیا و کانادا) اعلام کرد که تمام اعضای این گروه متعهد به ممنوعیت یا توقف تدریجی واردات نفت روسیه است؛ ادعایی که در آن تعهدات دقیق هر کشور مشخص نشده است.

 1401/02/19 15:10
🔺 ژاپن به تدریج واردات نفت روسیه را حذف می کند

🔺 ژاپن به تدریج واردات نفت روسیه را حذف می کند 18

🔹 «فومیو کیشیدا» نخست وزیر ژاپن امروز دوشنبه به دنبال توافق ممنوعیت واردات نفت روسیه با کشورهای گروه ۷ پس از حمله مسکو به اوکراین اعلام کرد این کشور به تدریج واردات نفت روسیه را حذف می کند با این وجود در پروژه های نفت و گاز همچنان در این کشور باقی می ماند.

 1401/02/19 13:55
سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار واردات | مهم ترین نتایج واردات

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار واردات | مهم ترین نتایج واردات

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار واردات | مهم ترین نتایج واردات
🔺 واردات نهاده‌ها در انحصار دولت است/ تولید غیرمنطقی کالاهای اساسی
🔺 ارز ترجیحی نباشد دیگر چیزی نیست که ببرند! / تاخیر واردات واکسن کرونا و مرگ ۷۰۰ تن در روز/ اتفاق خودرو نباید در دارو تکرار شود
🔺 همکاری فناورانه برای تداوم تولید، رویکرد اصلی واردات خودرو
🔺 واردات ۷۹۱ هزار تن گندم و روغن از طریق بندر امام خمینی
🔺 نرخ خودروهای وارداتی از ۷۰۰ میلیون تا ۱.۴ میلیارد تومان خواهد بود
🔺 سخنگوی دولت: رئیس‌جمهوری برای تخصیص ارز یارانه‌ای به واردات کاغذ دستور ویژه داد
🔺 علی بهادری جهرمی: ارز  یارانه‌ای برای واردات کاغذ به ناشران اختصاص داده می‌شود
🔺 آیا خط لوله گاز نیجریه- مراکش، راه نجات اروپا از وابستگی به روسیه خواهد بود؟
🔺 بیشتر خودروها تا آخر سال از چرخه قرعه‌کشی خارج می‌شوند
🔺 کاهش قیمت خودرو با آغاز واردات/ قرعه‌کشی خودرو تا چه زمانی ادامه دارد
🔺 تاثیر آزادسازی واردات بر بازار خودرو
🔺 پرداخت مستقیم یارانه‌ها به مردم رفاه عمومی بیشتری ایجاد می‌کند
popup