جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار واکنش | مهم ترین نتایج واکنش

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 واکنش عضو مجمع تشخیص به اظهارات برخی از نمایندگان مجلس 22

🔹 مجید انصاری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، پیرامون اظهارات مطرح شده توسط سخنگوی شورای نگهبان و برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص جایگاه و وظایف هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام توضیحاتی را ارائه کرد.

 1400/09/15 14:36

🔺 فصل الخطاب مجلس درباره الزامی نبودن "اینماد"؛ بهارستان پشت کسب و کارهای اینترنتی می ایستد 15

🔹 در هفته های اخیر بسیاری از فعالان کسب و کارهای اینترنتی نسبت به اقدام اخیر وزارتخانه های اقتصادی درباره الزامی بودن دریافت "اینماد" اعتراض کردند که این مسئله با واکنش نمایندگان و رئیس مجلس مواجه شد، بهارستان نشینان در این نشست تأکید کردند که دریافت اینماد نباید الزامی باشد زیرا این موضوع مغایر با قوانین تسهیل کسب و کار است.

 1400/09/14 13:13
🔺 باید مراقب بازی "مقصریابی" طرف مقابل باشیم/ احتمالا مذاکرات آتی واقع بینانه‌تر خواهد بود

🔺 باید مراقب بازی "مقصریابی" طرف مقابل باشیم/ احتمالا مذاکرات آتی واقع بینانه‌تر خواهد بود 24

🔹 یک کارشناس ارشد مسائل بین الملل، با اشاره به ادعاهای رسانه‌های غربی در مورد نتایج هفتمین دور مذاکرات وین و طرح‌های پیشنهادی ایران در این دور از مذاکرات گفت: واکنش رسانه‌های غربی که بر مبنای اظهار نظر دیپلمات‌های اروپایی شکل گرفته، عمدتا منفی است و به نظر می‌رسد که این دور از مذاکرات حاصل عملی چندانی نداشته اما الزاما نباید آنرا قطعی و نهایی تصور کرد و بدبین بود. باید همچنان احتمال داد که ممکن است طرفین در دور بعدی به نحوی واقع بینانه و با دیدی معطوف به نتیجه گیری مذاکرات را از سر گیرند.

 1400/09/14 04:15
🔺 «جوانی جمعیت» و غوغای دو ماده قانونی

🔺 «جوانی جمعیت» و غوغای دو ماده قانونی 15

🔹 همه چیز از پنجم آذر سال قبل با اعلام وصول طرحی به نام "جوانی جمعیت و حمایت از خانواده" آغاز شد؛ طرحی که مخالفان و موافقان زیادی داشت و صحبت پیرامون آن بالا گرفت. اما آنچه که برخی واکنش‌ها و نگرانی‌ها را افزیش می‌داد ابهاماتی بود که به برخی مواد آن از جمله ماده ۵۳ و ۵۶ آن وارد شده بود؛ طرحی که علی‌رغم مخالفت گروهی از متخصصان و پزشکان، سرانجام در ۱۰ آبان ماه سال جاری به قانون تبدیل شد.

 1400/09/13 05:42

🔺 گزارش دستیار وزیر خارجه از سفر هیات زیمبابوه به تهران و واکنش به برخی حاشیه‌ها در مورد این سفر 19

🔹 دستیار وزیر امور خارجه کشورمان،با اشاره به سفر هیاتی از زیمبابوه به تهران، گفت: هیأت زیمبابوه‌ای در طی اقامت یک هفته‌ای خود در تهران با تعدادی از مقامات سیاسی، تجاری و فناوری کشور دیدار و از مراکز مختلف بازدید کرد.

 1400/09/12 22:44
اقتصادی
🔺 مذاکرات وزیران اوپک پلاس درباره تولید نفت

🔺 مذاکرات وزیران اوپک پلاس درباره تولید نفت 19

 1400/09/11 10:28

🔹 اوپک و متحدانش روز پنج شنبه همزمان با نوسانات شدید قیمت نفت در واکنش به آزادسازی ذخایر نفت استراتژیک آمریکا و شیوع واریانت جدید اُمیکرون، درباره عرضه بیشتر نفت به بازار یا خودداری از افزایش تولید تصمیم خواهند گرفت.

اجتماعی و حوادث

🔺 واکنش روزنامه اطلاعات به هیات امنای دانشگاه تهران 19

🔹 هیأت امنا یعنی جمعی امین و خوشنام و مورد وثوق، که فقط نام و نشان و سرقفلیِ دیگر سِمَت‌هاشان در اینجا کار می‌کند؛ وگرنه قرار نیست معجزه‌ای آورند و عصای موسی را اژدها کنند و عیسی مسیح را در ید بیضاشان شرمنده!

 1400/09/04 08:18

🔺 واکنش "خزعلی" به شائبه‌های محدودکردن فعالیت اقتصادی زنان با دورکاری آنها 54

🔹 معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با اشاره به پیگیری‌های این معاونت برای دورکاری مادران شاغل دارای فرزند خردسال و شائبه‌های ایجاد شده مبنی بر محدود کردن فعالیت اقتصادی زنان، گفت: این ابلاغ و ارسال نامه بنا بر درخواست‌های مکرر بانوان از معاونت انجام گرفت. این مجوز پاسخی به مطالبه زنان بود و برعکس آنچه عده‌ای تبلیغ می کنند، دورکاری این مادران شاغل می‌تواند به استمرار اشتغال آنها و کیفیت کار به دلیل آرامش روحی آنان کمک کند، کما اینکه طی سالهای گذشته برخی از مادران شاغل به دلیل عدم امکان دورکاری مجبور به رها کردن شغل برای حفظ خانواده شدند.

 1400/08/23 03:17

🔺 ارز ۴۲۰۰تومانی دست کسانی افتاده که دارو را آزاد محاسبه کرده و پولش را از مردم گرفتند 25

🔹 معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو در واکنش به برخی اظهارات مبنی بر عدم علاقه این سازمان به از بین بردن رانت دارو، گفت: رانت و فساد یعنی اینکه ارز ۴۲۰۰ تومانی را بگیرید و کالا را با چند برابر قیمت ارز آزاد در اختیار تولید کننده و مصرف کننده قرار دهید و از جوابگویی نیز فرار کنید و از آنطرف هم به سیستم های نظارتی ، وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو حمله و تهمت بزنید تا جهت افکار عمومی را منحرف کنید؛ این جواب نمی دهد و تمام تلاش خود را می کنیم تا حقوق مردم را بازگردانیم و این گرانی را از دوش مردم برداریم.

 1400/08/19 14:43

🔺 واکنش‌ تند مجلسی‌ها به انتصابات دولت 27

🔹 نماینده تهران در مجلس درخصوص روند انتصابات دولت، گفت: این استدلال که گاهی شنیده می‌شود که مدیری را از اقوام و خویشان منصوب می‌کنند و می‌گویند به دلیل اعتماد است، از اساس غلط است. اینجا دو سوال مطرح می‌شود اولا مگر شما چند قوم و خویش مطمئن (قابل اطمینان) دارید که بتوانید همه جای نظام را پر کنید و دوم اینکه از کجا معلوم قوم و خویش شما مطمئن است و نزدیکان یک مدیر دیگر مطمئن نیستند؟

 1400/08/17 17:08

🔺 کوپن یا یارانه نقدی؛ کدام روش حمایتی به نفع مردم است؟ /اگر طرح انتقالِ آبی در کشور اجرا نمی‌شد! /جنگ نفت‌کش‌ها و یک نکته اقتصادی 63

🔹 ‌باران امید در شهر‌های ایران، واکنش جبهه پایداری به دو گزارش، پدیده تخریب سنگ قبر چهره‌ها، ضرب‌الاجل قاضی‌القضات درباره انبار‌های سازمان اموال تملیک، تضمین فروش بیشتر نفت، روند مذاکرات هسته‌ای پیچیده‌تر شده است؟، نمایش تحقیق و تفحص از جیب مردم، تامین کسری بودجه چگونه بورس را بحرانی کرد؟، افزایش تبلیغات چند همسری در فضای مجازی و جزئیاتی جدید از تنش در دریای عمان از مواردی است که موضوع گزارش‌های روزنامه‌های امروز شده است.

 1400/08/15 05:53
فرهنگی و هنری
🔺 کارگردان مستندساز: هنرمندان نبایدبه مسائل مبتلابه جامعه بی‌تفاوت باشند

🔺 کارگردان مستندساز: هنرمندان نبایدبه مسائل مبتلابه جامعه بی‌تفاوت باشند 35

🔹 یک کارگردان مستندساز بابیان اینکه عمده کارکردهای سینمای مستند اطلاع‌رسانی، روشنگری و فرهنگ‌سازی است، تاکید کرد: هنرمندان باید نسبت به مسایل مبتلابه جامعه بی‌تفاوت نبوده بلکه بتوانند مسائل اجتماعی و فرهنگی را زودتر احساس و ادراک کرده و و با خلق آثار هنری نسبت به آن‌ها واکنش نشان دهند.

 1400/08/08 19:42
ورزشی
🔺 واکنش ملی‌پوش دوومیدانی زنان به کسب سهمیه المپیک؛ تقریبا هیچ

🔺 واکنش ملی‌پوش دوومیدانی زنان به کسب سهمیه المپیک؛ تقریبا هیچ 21

 1400/09/08 08:42

🔹 ملی‌پوش دوومیدانی زنان در ماده پرش با نیزه در واکنش به کسب سهمیه در بازی‌های المپیک پاریس گفت: فکر نمی‌کنم که با این رکوردها هیچیک از ملی‌پوشان بتوانند ورودی المپیک را کسب کنند با این وجود امیدوارم با تلاش بیشتر موفق به کسب سهمیه شویم.

🔺 والیبال برای موفقیت افراد متخصص می‌خواهد/ نباید مردم را گول بزنیم

🔺 والیبال برای موفقیت افراد متخصص می‌خواهد/ نباید مردم را گول بزنیم 48

 1400/09/01 10:18

🔹 مربی ایرانی تیم ملی والیبال آمریکا در واکنش به اهداف و آرمان هایی که فدراسیون در چهار ساله دوم در نظر گرفته است، گفت: والیبال ایران برای رسیدن به قله هایی که فتح نشده افراد متخصص می‌خواهد.

🔺 واکنش گلاره ناظمی به مخالفت با حضور بازیکنان در تیم ملی زنان: نگاه سازمان لیگ قهری نیست

🔺 واکنش گلاره ناظمی به مخالفت با حضور بازیکنان در تیم ملی زنان: نگاه سازمان لیگ قهری نیست 28

 1400/08/30 15:06

🔹 مسئول برگزاری مسابقات فوتبال زنان می‌گوید موضوع مخالفت باشگاه‌ها برای حضور بازیکنانشان در اردوی تیم ملی در جلسه‌ای فوری بررسی می‌شود اما نگاه سازمان لیگ قهری نیست چون هدف باشگاه‌های آسیب زدن به تیم ملی نبوده و پیش از این همیشه تعامل داشته‌اند.

علمی
🔺 وزیر علوم: اولین‌بار است که مقامی در سطح معاون اول از خوابگاه‌های دانشجویی بازدید می‌کند

🔺 وزیر علوم: اولین‌بار است که مقامی در سطح معاون اول از خوابگاه‌های دانشجویی بازدید می‌کند 32

🔹 وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در واکنش به بازدید سرزده محمد مخبر معاون اول رییس‌جمهور از خوابگاه کوی دانشگاه تهران و شنیدن دغدغه و مشکلات از زبان دانشجویان، گفت: اولین‌بار است که مقامی در سطح معاون اول از خوابگاه‌های دانشجویی بازدید می‌کند.

 1400/08/18 19:17
بین الملل
🔺 واکنش شورای حقوق بشر سازمان ملل و اتحادیه اروپا به حکم حبس سوچی

🔺 واکنش شورای حقوق بشر سازمان ملل و اتحادیه اروپا به حکم حبس سوچی 8

 1400/09/15 15:40

🔹 میچل باچله، مقام ارشد حقوق بشری سازمان ملل امروز (دوشنبه) محکوم شدن آنگ سان سوچی، رهبر غیرنظامی مخلوع میانمار به چهار سال زندان، طی آنچه که یک "محاکمه ساختگی" خواند، محکوم کرده و خواستار آزادی فوری او شد.

🔺 حزب الله: تحریم‌ها هرگز موجب تضعیف مقاومت نخواهد شد

🔺 حزب الله: تحریم‌ها هرگز موجب تضعیف مقاومت نخواهد شد 13

 1400/09/15 02:26

🔹 سید هاشم صفی الدین رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان یکشنبه شب در واکنش به برخی که دعوت به تحریم انتخابات پارلمانی می‌کنند، گفت که کسانی که گمان می‌کنند با محاصره لبنان یا انتخابات یا تحریم‌ها، مقاومت ضعیف می‌شود، کودن هستند.

🔺 واکنش رئیس و نخست وزیر اقلیم کردستان عراق به حمله مخمور/تاکید سازمان ملل بر اتحاد علیه داعش

🔺 واکنش رئیس و نخست وزیر اقلیم کردستان عراق به حمله مخمور/تاکید سازمان ملل بر اتحاد علیه داعش 21

 1400/09/13 14:28

🔹 نمایندگی سازمان ملل در عراق (یونامی)، نخست وزیر و رئیس اقلیم کردستان به حمله اعضای گروه تروریستی داعش به شهرستان «مخمور» که به کشته شدن سه غیرنظامی و ۱۰ تن از نیروهای پیشمرگ منجر شد، واکنش نشان دادند.

سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار واکنش | مهم ترین نتایج واکنش

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار واکنش | مهم ترین نتایج واکنش

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار واکنش | مهم ترین نتایج واکنش
🔺 واکنش شورای حقوق بشر سازمان ملل و اتحادیه اروپا به حکم حبس سوچی
🔺 حزب الله: تحریم‌ها هرگز موجب تضعیف مقاومت نخواهد شد
🔺 باید مراقب بازی "مقصریابی" طرف مقابل باشیم/ احتمالا مذاکرات آتی واقع بینانه‌تر خواهد بود
🔺 واکنش رئیس و نخست وزیر اقلیم کردستان عراق به حمله مخمور/تاکید سازمان ملل بر اتحاد علیه داعش
🔺 «جوانی جمعیت» و غوغای دو ماده قانونی
🔺 مذاکرات وزیران اوپک پلاس درباره تولید نفت
🔺 طرح حیوانات مضر و خطرناک در تنور مجلس
🔺 نماینده روسیه: محتاطانه به مذاکرات وین خوش‌بین هستیم
🔺 واکنش‌ها به تعرض رئیس رژیم صهیونیستی علیه مسجد ابراهیمی
🔺 احتمال توقف افزایش تولید اوپک پلاس نفت را صعودی کرد
🔺 واکنش ملی‌پوش دوومیدانی زنان به کسب سهمیه المپیک؛ تقریبا هیچ
🔺 رای اعتماد مجلس به نوری/پانزدهمین اجلاس اکو/دیدارها و رایزنی‌ها در آستانه مذاکرات
popup