جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار واکنش | مهم ترین نتایج واکنش

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 ملت‌های عدالت خواه عملکرد مسئولان خود در قبال تهاجم وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه را زیر نظر دارند 9

🔹 دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی طی پیامی به تهاجم وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه و به خاک و خون کشیدن ده ها انسان بی گناه واکنش نشان داد.

 1401/05/16 13:05
🔺 حمایت از چین واحد/ لزوم واکنش آمریکا به پیشنهادات ایران درمذاکرات

🔺 حمایت از چین واحد/ لزوم واکنش آمریکا به پیشنهادات ایران درمذاکرات 12

🔹 وزیر امور خارجه کشورمان در گفتگوی تلفنی با وزیر امور خارجه چین بر لزوم واکنش واقع‌بینانه آمریکا به پیشنهادهای سازنده جمهوری اسلامی ایران در مورد مسائل مختلف برای انجام توافق، تاکید کرد.

 1401/05/15 15:18

🔺 واکنش کشورها و شخصیت‌های اسلامی به حملات سبعانه رژیم صهیونیستی به غزه 6

🔹 حمله همه جانبه رژیم صهیونیستی به نوار غزه که چندین شهید و زخمی برجای گذاشت واکنش شدید سازمان‌ها ، نهادها و شخصیت‌های مختلف کشورهای اسلامی را برانگیخته است و این اقدام رژیم آپارتاید را نقض آشکار قوانین بین المللی و مصداق جنایت علیه بشریت و مردم بی دفاع فلسطین دانستند.

 1401/05/15 07:16

🔺 واکنش سریع به برق گرفتگی 10

🔹 فردی در مواجهه با همکارش که دچار برق گرفتگی شد بدون اینکه او را لمس کند با استفاده از یک تکه پارچه او را از محل جدا کرد و از مرگ نجات داد. برخورد با پوست فردی که دچار برق گرفتگی شده منجر به انتقال جریان برق به بدن طرف مقابل و برق گرفتگی او هم می‌شود.

 1401/05/14 12:48

🔺 همتی با سیاست‌های مشوش ارزی، صدها صادرکننده را زمین‌گیر کرد 15

🔹 رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران در واکنش به ادعای رییس بانک مرکزی دولت دوازدهم در توییتی نوشت: با سیاست‌های گیج‌کننده و مشوش ارزی در دولت قبل صدها واحد تولیدی‌ زمین‌گیر شدند و صادرکنندگان را با سیاست غلط خانه‌نشین کرد.

 1401/05/13 07:08
اقتصادی

🔺 واکنش دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی به قیمت مصوب 6 میلیونی پروازهای نجف: این نرخ شرعی نیست 9

🔹 درحالی رئیس کمیسیون عمران مجلس از تعیین قیمت 6 میلیون تومانی پروازهای نجف خبر داده و ایرلاین‌ها هم تا 14 میلیون تومان بلیت‌ها را می فروشند که دبیرانجمن شرکت‌های هواپیمایی می گوید: تعیین نرخ 6 میلیون تومان شرعی و قانونی نیست.

 1401/05/14 13:21

🔺 رشد پایه پولی یا کاهش نرخ بهره بین بانکی 13

🔹 بانک‌های مرکزی در ایفای وظیفه اصلی خود یعنی کنترل تورم جلوگیری از رشد پایه پولی، دست به اجرای سیاست‌های انقباضی می‌زنند که افزایش نرخ بهره و به تبع آن واکنش بازار‌های مالی از نتایج آن است، اما کارشناسان بر این باورند که افزایش یک درصدی نرخ بهره بین بانکی در ایران به دلایل متعدد نمی‌تواند اثری بر بازار‌های مالی به ویژه بورس داشته باشد.

 1401/05/09 09:09

🔺 وزیر اقتصاد: روحانی بدهی‌هایی که در پایان دولت به جای گذاشته را فراموش کرده است 20

🔹 وزیر اقتصاد و امور دارایی در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهور سابق گفت: کاش آقای روحانی به افزایش ۵۳۰ درصدی بدهی دولت به مجموع شبکه بانکی کشور و بانک مرکزی در آغاز و پایان دولت خود اشاره می‌کرد.

 1401/04/29 11:53

🔺 رییس سازمان بورس با رد دستکاری شاخص: شاخص سازی نکردیم/ تغییر تدریجی دامنه نوسان در مرحله دوم 36

🔹 رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در واکنش به ادعاهای اخیر مبنی بر دستکاری شاخص کل بورس، گفت: بازار در حالت انتظار است و شرایط نوسانی ندارد و شاخص‌سازی نکرده‌ایم.

 1401/04/22 18:56

🔺 پایه‌گذار رشد شدید پایه پولی و تحمیل بدهی سنگین به دولت سیزدهم 16

🔹 یک کارشناس اقتصادی در واکنش به انتقاد رئیس بانک مرکزی دولت قبل از رشد پایه پولی، تاکید کرد: همتی با تزریق ذخایر به بانک‌ها، زمینه را برای فروش حجم عظیمی از اوراق دولتی به بانک‌ها فراهم کرد تا عملاً استقراض دولت از بانک مرکزی به طور غیرمستقیم رخ دهد؛ اتهامی که او اکنون به دولت سیزدهم نسبت می‌دهد.

 1401/04/13 12:38
اجتماعی و حوادث

🔺 روایت پلیس از ویدیوی منتشر شده یک زن روی سقف خودروی کلانتری 16

🔹 رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در واکنش به ویدیوی منتشر شده در فضای مجازی از حضور یک زن روی سقف ماشین کلانتری گفت: این زن مدعی بود باید شوهر او را آزاد کنند، در حالیکه تمرد از دستور پلیس، مصداق قانون شکنی و تعدی به قانون است.

 1401/05/12 21:47

🔺 واکنش روزنامه دولت علیه نامه احمد توکلی به رئیسی 13

🔹 ابراهیم سوزنچی عضو دیگر این شورا نیز در واکنش به حاشیه سازی علیه ابلاغ مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد: این مصوبه بعد از تغییر اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی (اسفند ۱۴۰۰) بار دیگر یکبار در جلسه پیش از دستور و یک بار در جلسه شورا مطرح شد.

 1401/05/11 10:32

🔺 همه نهادها باید از مجوزهای قانونی حمایت کنند 21

🔹 دکتر سید محمد هاشمی معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به حواشی لغو یک کنسرت در اهواز گفت:در مسئله لغو کنسرت ها از سوی برخی دستگاه ها، صدور مجوز کنسرت مبتنی بر قانون و با در نظر گرفتن ملاحظات و موافقت کلیه دستگاههای ذیربط صورت می گیرد و ادارات کل ارشاد اسلامی استانها مجوز را پس از اخذ موافقت سایر دستگاههای مربوطه صادر می کنند.

 1401/05/01 00:11
🔺 استاندارد دوگانه؛ اجرای زیست شبانه با دست فرمان مدیریت شهری سابق

🔺 استاندارد دوگانه؛ اجرای زیست شبانه با دست فرمان مدیریت شهری سابق 33

🔹 با وجود آنکه اعضای شورای شهر ششم از همان روزهای ابتدایی حضور خود در شورا نسبت به اجرای زیست شبانه واکنش نشان داده بودند؛ اما در حال حاضر این طرح با همان لایحه مدیریت شهری سابق اجرا می شود.

 1401/04/27 00:20

🔺 واکنش شورای شهر تهران به لجام گسیختگی فعالیت تاکسی‌های اینترنتی 40

🔹 رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت:مجموعه مدیریت‌شهری به طور قطع پیگیر نظارت بر عملکرد و نظام نرخ‌گذاری تاکسی‌های اینترنتی است و درصورت بی‌میلی شهرداری، شورای‌شهر برای احقاق حق شهروندان به این موضوع ورود می‌کند.

 1401/04/25 20:37
فرهنگی و هنری
🔺 واکنش وزیر ارشاد به صفر شدن فوتی‌های کرونا؛ «جان ایران سلامت بادا»

🔺 واکنش وزیر ارشاد به صفر شدن فوتی‌های کرونا؛ «جان ایران سلامت بادا» 36

🔹 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد ملی مبارزه با کرونا در توییتی نوشت: «روز اول دولت مردمی آمار فوتی‌های هموطنان عزیزمان بیش از ۷۰۰ نفر بود. امروز با برنامه‌ریزی، کار جهادی، ایثار مدافعان سلامت و همراهی مردم شاهد روز بدون فوتی بودیم. جان ایران سلامت بادا»

 1401/03/13 12:34
ورزشی

🔺 واکنش عارف غلامی به اتفاقات اخیر/ تماسی از استقلال نداشتم 48

🔹 بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران نسبت به اتفاقات اخیر واکنش نشان داد و گفت: با وجود آنکه به پیشنهاد باشگاه استقلال پاسخ مثبت داده است اما هیچ تماسی از سوی مسئولان این تیم با وی گرفته نشده و خبرهای منتشر شده در این خصوص صحت ندارد.

 1401/04/23 13:35

🔺 رنگرز: سوریان رابطه خوبی بین بنا و دبیر ایجاد کرده / ۵۴ میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه شهید وطنی هزینه شد 43

🔹 مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در واکنش به اجرای کامل چرخه انتخابی در کشتی آزاد و تفاوت اجرای فرآیند در کشتی فرنگی گفت: انتخاب‌های «محمد بنا» سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بر مبنای علاقه شخصی نیست و او برای انتخاب‌ هر فرد، استدلال دارد.

 1401/04/22 09:11

🔺 تکذیب مذاکره با کی‌روش/ یحیی اشتباه کرد و در پرسپولیس ماند 71

🔹 بسته خبری ایرنا در پانزدهم تیرماه به واکنش فدراسیون فوتبال به برخی از اظهارات غیرفوتبالی، اعلام عدم مذاکره با کی‌روش، بازدید سرمربی جدید استقلال از امکانات این باشگاه و چالش جدید پرسپولیس و اخبار جذاب دیگر ورزشی اختصاص دارد.

 1401/04/16 02:19

🔺 فرهادیان: قرار نیست به‌خاطر برخورد فدراسیون جهانی فلان رشته خلاف قانون عمل کنیم/ دوست داشتم در پست قبلی‌ام بمانم 35

🔹 سرپرست دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی نسبت به این موضوع که در برخی فدراسیون‌ها با هر بحثی موضوع برخورد فدراسیون جهانی به میان می‌آید، واکنش نشان داد.

 1401/04/15 11:00

🔺 جعفری: باید به انتخاب «آزمون» برای هدایت تیم ملی زنان احترام گذاشت/ با غایبان اردو برخورد حرفه‌ای شود 47

🔹 سرمربی تیم فوتبال کیان نیشابور در واکنش به هجمه‌ها علیه تغییر سرمربی تیم ملی فوتبال زنان و جانشینی «مریم آزمون» به جای «مریم ایراندوست» گفت: باید به تصمیم فدراسیون فوتبال احترام بگذاریم و اولویت‌مان تیم ملی باشد.

 1401/04/12 17:57
بین الملل

🔺 انتقاد حماس از سکوت جامعه جهانی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی علیه غزه 9

🔹 جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در واکنش به حملات وحشیانه و جنایت های تازه رژیم صهیونیستی علیه ساکنان غزه از جامعه جهانی خواست که فوری برای توقف تجاوزهای صهیونیست ها وارد عمل شوند.

 1401/05/16 15:01

🔺 طالبان: جامعه جهانی جنایات رژیم اسرائیل را متوقف کند 9

🔹 در واکنش به حملات و جنایت اخیر رژیم اشغالگر صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین، سخنگوی وزارت امور خارجه حکومت طالبان از جامعه جهانی خواست به مسئولیت خود در جلوگیری از جنایات و تجاوزات رژیم اسرائیل عمل کند.

 1401/05/15 10:32

🔺 سازمان همکاری اسلامی: اسرائیل مسؤول کامل پیامدهای تشدید تنش در غزه است 11

🔹 سازمان همکاری اسلامی بامداد شنبه در بیانیه‌ای در واکنش به حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه، رژیم مؤقت و آپارتاید تل آویو را مسؤول کامل پیامدهای تشدید تنش در غزه دانست.

 1401/05/15 03:16

🔺 سخنگوی حماس: بمباران غزه از پیش طراحی شده بود 4

🔹 حازم قاسم سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) جمعه شب در واکنش به حملات سبعانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه گفت که روشن و واضح است که اشغالگران صهیونیست نیت پنهانی برای حمله به غزه و ارتکاب جنایت‌های خود داشته‌اند.

 1401/05/14 23:39

🔺 بلینکن: اقدامات چین در اطراف تایوان غیرقابل توجیه و تحریک آمیز است 16

🔹 آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا ادعا کرد که رزمایش های نظامی چین در اطراف جزیره تایوان در واکنش به دیدار نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا ، تشدید افراطی تنش ها ، غیرقابل توجیه و تحریک آمیز است.

 1401/05/14 19:35
سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار واکنش | مهم ترین نتایج واکنش

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار واکنش | مهم ترین نتایج واکنش

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار واکنش | مهم ترین نتایج واکنش
🔺 حمایت از چین واحد/ لزوم واکنش آمریکا به پیشنهادات ایران درمذاکرات
🔺 تلاش صهیونیست‌ها برای تفرقه افکنی میان ایران و جمهوری آذربایجان
🔺 استاندارد دوگانه؛ اجرای زیست شبانه با دست فرمان مدیریت شهری سابق
🔺 اولین واکنش حماس به حمله صهیونیستها به غزه؛ مقاومت سپر حفاظت از ملت فلسطین است
🔺 معاون حقوقی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: صداوسیما باید پاسخگو باشد
🔺 واکنش پنتاگون به آمادگی ایران برای پرتاب ماهواره‌بر «ذوالجناح»
🔺 بازی دوگانه سوئیس؛ مشارکت در تحریم‌ مسکو و مراقبت از تجارت زغال‌سنگ شرکت‌های روس
🔺 شمار مصدومان حادثه کارخانه کربنات سدیم فیروزآباد فارس به ۷۱ نفر رسید
🔺 پاسخ ایران نباید محدود به غیرفعال کردن دوربین‌های آژانس شود
🔺 رسانه های جهان در واکنش به اظهارات رئیسی: ایران پیشتر هشدار داده بود
🔺 تحولات سودان؛ از طرح سازوکار بین المللی برای گفتگوی ملی تا واکنش شورای حاکمیتی و مخالفان به آن
🔺 واکنش وزیر ارشاد به صفر شدن فوتی‌های کرونا؛ «جان ایران سلامت بادا»
popup