جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار واکنش | مهم ترین نتایج واکنش

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 ببینید | واکنش جدید امیرعبداللهیان به ناآرامی‌های اخیر ایران؛ نقش آمریکا چیست؟ 6

 1401/09/14 20:05

🔹 وزیر امورخارجه در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با وزیر امورخارجه صربستان گفت: اغتشاشات اخیر در ایران با سواستفاده و مداخلات خارجی چند لایه و جنگ ترکیبی همراه بود.برای ما قابل درک بود که آمریکا و چند کشور غربی به دنبال آشوب و ترور در کشور هستند. منبع: خبرگزاری دانشجو

اقتصادی

🔺 واکنش خاندوزی به شایعه اعمال نفوذ برای برکناری عشقی؛ تحت فشار تصمیم نمی‌گیریم 19

🔹 وزیر اقتصاد با تکذیب اعمال فشار از سوی کمیسیون اقتصادی مجلس بر شورای عالی بورس در خصوص تعیین ریاست سازمان بورس گفت: اساسا دولت آیت الله رئیسی، دولتی نیست که تحت فشار، تصمیم بگیرد.

 1401/09/08 08:12

🔺 واکنش سخنگوی مجلس به اظهارات خاندوزی/ مجلس بر سر پیگیری مسائل مردم رودربایستی ندارد 37

🔹 سخنگوی مجلس در واکنش به اظهارات خاندوزی گفت: نباید توقع داشت که مجلس مسائل مردم را به صورت کارشناسی پیگیری نکند؛ دولت نظارت‌های کارشناسی بر سر مسائل مردم را کمک به خود بداند.

 1401/08/19 11:57

🔺 واکنش شرکت آبفا به شایعات کیفیت آب 30

🔹 مدیر کل دفتر بهداشت آب و فاضلاب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ضمن تکذیب شایعات مطرح شده در خصوص کیفیت آب در کشور، گفت: نظارت ویژه ای از سوی شرکت های آب و فاضلاب، وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی بر کیفیت آب در تمام شهرها و حتی روستاها وجود دارد و جای هیچگونه نگرانی در این خصوص نیست.

 1401/08/05 19:33
🔺 مدیر عامل شرکت ملی پست: تقطیع اظهاراتم درباره اینستاگرام موجب سوءاستفاده شد

🔺 مدیر عامل شرکت ملی پست: تقطیع اظهاراتم درباره اینستاگرام موجب سوءاستفاده شد 43

🔹 مدیر عامل شرکت ملی پست در واکنش به نقل قول منتسب به وی در خصوص اینکه مردم از قبل نباید از اینستاگرام استفاده می‌کردند، گفت: متاسفانه صحبت‌های من بصورت کامل منتشر نشد و همین موجبات سوءاستفاده از صحبت‌ها را فراهم کرده است.

 1401/07/25 23:14
🔺 اوپک تولید نفت را ۲ میلیون بشکه در روز کاهش داد/ واکنش آمریکا به افزایش قیمت نفت

🔺 اوپک تولید نفت را ۲ میلیون بشکه در روز کاهش داد/ واکنش آمریکا به افزایش قیمت نفت 72

🔹 گروه اوپک پلاس روز چهارشنبه اعلام کرد که تولید نفت خود را ۲ میلیون بشکه در روز کاهش می‌دهد که بزرگترین کاهش از زمان شروع بیماری کرونا است؛ این اقدام با واکنش تند مقامات آمریکایی مواجه شد که نگران افزایش قیمت بنزین در کشور خود هستند.

 1401/07/13 20:32
اجتماعی و حوادث

🔺 روزنامه جوان: یکی از عوامل باخت رسانه‌ای شمایید! /قطعنامه شورای حکام؛ نشانه پایان انعطاف/آزادی فراتر از هر مقوله دیگر 42

🔹 واکنش‌ها به اظهارات رئیسی درباره مردود شدن خواص، روایت‌های متناقض درباره یک مرگ مشکوک، هدف وزیر خارجه عمان از سفر به ایران چه بود؟، پشت پرده تور‌های ۸ تا ۸۰ میلیون تومانی جام جهانی، پرداخت معوقه مهر در آخر آبان، پیش‌بینی قیمت خودرو در ماه‌های پایانی سال، نرمش شی جین‌پینگ در برابر مداخله‌جویی امریکا و چرا مجلس حداقلی اولویت‌های مردم را نمی‌داند؟ از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1401/08/29 04:13

🔺 این شبهات را باید ریشه‌ای درمان کرد/تهران در برابر انتخاب دو گزینه/سه ضعف اساسی از دید عباس عبدی 42

🔹 ماجرای شهید شدن کیان پیرفلک در ایذه، مقایسه داعش و سلبریتی در گفتگوی مدیرمسئول کیهان، جدایی خودروسازی ایران از فرانسه پس از ۲۰ سال، پشت پرده جنگ اوکراین، جنگ نیست!، رئیسی: خیلی از خواص در قضایای اخیر مردود شدند، مالیات صفر از خانه‌های خالی و لوکس!، خط ونشان‌جمهوری‌خواهان برای بایدن، چرایی سکوت خواص در قبال اعتراضات و ارزیابی واکنش‌ها به صدور قطع نامه ضد ایرانی در شورای حکام از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1401/08/28 05:58

🔺 واکنش ایران به قطعنامه شورای حکام 33

🔹 رئیس سازمان انرژی اتمی: قطعنامه‌ای پیش‌نویس کردند و مطالبی آوردند که خودشان می‌دانند صحت ندارد و از طرف جمهوری اسلامی ایران هم مردود است. ایران برای پیشبرد برنامه‌های خود در بخش هسته‌ای برنامه مصوب، مدون و اعلام شده دارد و در همان چارچوب فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

 1401/08/25 12:59

🔺 فرصت تحقق رؤیا‌ها/کارنامه سیاه مدعیان/هیچ طرفی بن‌بست برجام را اعلام نمی‌کند 62

🔹 جزئیات حمله سپاه به مقر تروریست‌ها در اقلیم شمال عراق، نعره ترامپ بر سر جمهوری‌خواهان، واکنش اعتراضی نمایندگان مجلس به لفاظی‌های مقامات جمهوری آذربایجان، سخت گیری به بازیکنان تیم ملی؟، افزایش ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومانی قیمت خودرو داخلی، تصمیمات مهم حکومتی برای سیستان و بلوچستان و بدرقه تیم ملی از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1401/08/24 03:47

🔺 واکنش کرباسچی و رحمانیان به سخنان وزیر ارشاد 38

🔹 غلامحسین کرباسچی، مدیرمسئول روزنامه هم‌میهن نیز درمورد صحبت‌های اخیر وزیر ارشاد گفت:«من خبر ندارم آقای وزیر ارشاد از چه کسی پیگیری کرده است، چون از ما تا به حال نه به صورت کتبی و نه شفاهی درخواستی نکرده است.»

 1401/08/22 17:36
بین الملل
🔺 واکنش تند اوکراینی‌ها به پیشنهاد مکرون

🔺 واکنش تند اوکراینی‌ها به پیشنهاد مکرون 12

 1401/09/14 11:42

🔹 ایرنا نوشت: پیشنهاد روز گذشته رییس‌جمهوری فرانسه درمورد ارائه تضمین‌های امنیتی به روسیه در شرایط مذاکره برای صلح، واکنش برخی از مقام‌های اوکراینی را به دنبال داشت. زلنسکی هنوز در این باره اظهار نظر نکرده است.

🔺 افسر پلیس متروپلیتین: از تمام ابزار برای شناسایی و مجازات آشوبگران استفاده می‌کنیم

🔺 افسر پلیس متروپلیتین: از تمام ابزار برای شناسایی و مجازات آشوبگران استفاده می‌کنیم 72

🔹 افسر ارشد پلیس لندن در واکنش به اغتشاشات اخیر مقابل سفارت جمهوری اسلامی ایران و مرکز اسلامی انگلیس توسط عناصر ضد انقلاب ادعا کرد که آشوبگران شناسایی و به سزای اعمال خود خواهند رسید. 

 1401/07/04 20:56
سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار واکنش | مهم ترین نتایج واکنش

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار واکنش | مهم ترین نتایج واکنش

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار واکنش | مهم ترین نتایج واکنش
🔺 واکنش تند اوکراینی‌ها به پیشنهاد مکرون
🔺 نماینده مجلس: گشت ارشاد در طرح جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی، جایی ندارد / دستور تعطیلی گشت ارشاد، قابل تحسین اما دیرهنگام است
🔺 حکایت همچنان باقی است؟ / صدا و سیما، خبر «گشت ارشاد تعطیل شد» را تکذیب کرد
🔺 جنجال سرمربی سابق تیم ملی در بلژیک؛ ویلموتس را متوقف کنید!
🔺 واکنش یک مقام امنیتی ایران به اظهارات رئیس موساد
🔺 پیش بینی روزنامه شرق: دولت رئیسی چاره‌ای جز یاری خواستن از اصلاح طلبان ندارد
🔺 وزیرخارجه ترکیه:عادی‌سازی روابط با اسرائیل، خیانت به فلسطین نیست!
🔺 واکنش وزارت خارجه روسیه به طرح تشکیل «دادگاه ویژه» علیه مسکو
🔺 واکنش علم‌الهدی به باخت ایران مقابل آمریکا / به فرض، توپ به یک طرف رفته باشد، به این معنا نیست که فرزندان برومند ما شکست خورده‌اند و آمریکا پیروز شده
🔺 «تشکر از مسئولین استانی برای پاسبانی از حجاب» / خطیب جمعه قم: دانشجویان موذن‌های جامعه برای تشکیل دولت اسلامی باشند
🔺 واکنش آمریکا به گفت‌وگوهای دولت ونزوئلا و مخالفان
🔺 واکنش حماس به انتصاب بن غفیر به عنوان وزیر امنیت داخلی
popup