جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار وزیر | مهم ترین نتایج وزیر

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 نخست وزیر عراق در صدر هیاتی اقتصادی و سیاسی به تهران سفر می‌کند 12

🔹 معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور اعلام کرد: محمد شیاع السودانی نخست وزیر عراق به دعوت رسمی آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور فردا هفتم آذر در صدر هیاتی اقتصادی و سیاسی با هدف توسعه همکاری‌های دوجانبه و منطقه‌ای به تهران سفر می‌کند.

 1401/09/06 14:35

🔺 وزیر کشور: اردوگاه‌های خاص زندانیان معتاد تشکیل می‌شود 11

🔹 احمد وحیدی روز یکشنبه در حاشیه یکصدو چهل و نهمین جلسه شورای اجتماعی کشور با اشاره به ماده ۴۲ قانون اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر و الحاق موادی به آن گفت: اردوگاه‌های خاصی برای زندانیان معتادی که در زندان حضور دارند، تشکیل می‌شود و این اقدام بر عهده قوه قضاییه است.

 1401/09/06 14:06
🔺 امیرعبداللهیان: رای مجلس به لایحه الحاق ایران به شانگهای نشانه عزم جدی در توسعه همکاری‌ها است

🔺 امیرعبداللهیان: رای مجلس به لایحه الحاق ایران به شانگهای نشانه عزم جدی در توسعه همکاری‌ها است 11

🔹 وزیر امور خارجه رأی قاطع مجلس به لایحه الحاق ایران به سازمان همکاری شانگهای را نشانگر عزم و جدیت کشورمان برای توسعه همکاری‌های منطقه‌ای، بین‌المللی و اقتصادی و تقویت نگاه به آسیاست دانست.

 1401/09/06 13:25
🔺 وزارتخانه‌های گسترده نیاز به تفکیک دارند/ رویه فعلی پاسخگو نیست

🔺 وزارتخانه‌های گسترده نیاز به تفکیک دارند/ رویه فعلی پاسخگو نیست 20

🔹 نماینده مردم همدان در مجلس گفت: برخی وزارتخانه‌ها از جمله صمت، راه و شهرسازی و کار، به علت حجم گسترده برنامه‌ها و حوزه‌ها، یک وزیر نمی‌تواند امور آنها را مدیریت کند لذا نیازمند تفکیک هستند.

 1401/09/04 09:44
🔺 رژیم برلین سال‌هاست با تحریم‌های ناعادلانه،حقوق بشر را نقض می‌کند

🔺 رژیم برلین سال‌هاست با تحریم‌های ناعادلانه،حقوق بشر را نقض می‌کند 18

🔹 وزیر امور خارجه گفت: رژیم برلین به عنوان تامین کننده اصلی سلاح شیمیایی صدام بر علیه مردم ایران، سال‌هاست با تحریم‌های ناعادلانه و غیرانسانی خود، نقض گسترده حقوق بشر را انجام می‌دهد.

 1401/09/03 20:46
اقتصادی

🔺 محرابیان: برنامه جامع «ساماندهی و لایروبی رودخانه‌ها» به دولت ارائه شده است 10

🔹 وزیر نیرو از پیشنهاد ارائه برنامه مشترک «ساماندهی و لایروبی رودخانه‌ها» به دولت با همکاری وزارت نیرو و سازمان مدیریت بحران خبر داد و لایروبی رودخانه‌ها و ساماندهی سازه‌های تقاطعی بر پهنه سیلاب را دو عامل مهم پیشگیری از افزایش خسارات ناشی از وقوع سیل دانست.

 1401/09/06 20:11

🔺 ارائه برنامه جامع ساماندهی و لایروبی رودخانه‌ها به دولت 10

🔹 وزیر نیرو ضمن پیشنهاد ارائه برنامه مشترک «ساماندهی و لایروبی رودخانه‌ها» به دولت با همکاری وزارت نیرو و سازمان مدیریت بحران، لایروبی رودخانه‌ها و ساماندهی سازه‌های تقاطعی بر پهنه سیلاب را دوعامل مهم پیشگیری از افزایش خسارات ناشی از وقوع سیل عنوان کرد و گفت: این برنامه می‌تواند ۴۰ تا ۵۰ درصد از خسارات سیل‌ها را کاهش دهد.

 1401/09/06 18:05

🔺 از مسیر بورس کالا همه فرآیند‌ها شفاف می‌شود 12

🔹 وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در بحث واردات خودرو و به منظور حذف رانت احتمالی، دو تدبیر اندیشیده شده است، نخست آنکه خودرو‌های وارداتی در بورس کالا عرضه شود و دوم، سود بازرگانی حالت متغیر داشته باشد و به خزانه دولت باز گردد.

 1401/09/06 10:59
🔺 ایجاد شفافیت در معاملات خودروهای وارداتی با کمک بورس کالا

🔺 ایجاد شفافیت در معاملات خودروهای وارداتی با کمک بورس کالا 11

🔹 وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: به‌دلیل عدم واردات خودرو در سال‌های گذشته، اگر خودرو در شرایط غیرحرفه‌ای و بدون برنامه عرضه شود شاهد افزایش قیمت‌ها خواهیم بود و به همین دلیل با عرضه اتومبیل‌های وارداتی در بورس، به دنبال شفافیت در معاملات هستیم.

 1401/09/06 10:56

🔺 ثبت دریانوردی در لیست مشاغل سخت/ بررسی دولت برای دائمی شدن مشاغل مستمر 15

🔹 معاون روابط کار وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: ما در شورای عالی حفاظت فنی و با کمک دیگر دستگاه‌ها تلاش کردیم تا مطالبه ثبت شغل دریانوردی در لیست مشاغل سخت و زیان آور به سرانجام برسد.

 1401/09/05 09:07
اجتماعی و حوادث

🔺 قانون جهش تولید دانش‎‌بنیان سکوی پرتاب علم به فناوری است 11

🔹 وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نخستین آیین نکوداشت سالروز تأسیس معاونت فناوری و نوآوری این وزارتخانه، قانون جهش تولید دانش‌بنیان را به سکوی پرتاب علم به فناوری تشبیه کرد و گفت: باید از این ظرفیت ویژه قانونی برای توسعه علمی کشور بهره بگیریم.

 1401/09/06 15:50

🔺 روزنامه جوان: یکی از عوامل باخت رسانه‌ای شمایید! /قطعنامه شورای حکام؛ نشانه پایان انعطاف/آزادی فراتر از هر مقوله دیگر 35

🔹 واکنش‌ها به اظهارات رئیسی درباره مردود شدن خواص، روایت‌های متناقض درباره یک مرگ مشکوک، هدف وزیر خارجه عمان از سفر به ایران چه بود؟، پشت پرده تور‌های ۸ تا ۸۰ میلیون تومانی جام جهانی، پرداخت معوقه مهر در آخر آبان، پیش‌بینی قیمت خودرو در ماه‌های پایانی سال، نرمش شی جین‌پینگ در برابر مداخله‌جویی امریکا و چرا مجلس حداقلی اولویت‌های مردم را نمی‌داند؟ از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

 1401/08/29 04:13

🔺 وزیر دادگستری: قوه قضاییه مشکلاتی دارد که نیازمند کمک مجلس شورای اسلامی است 23

🔹 وزیر دادگستری گفت: قوه قضائیه مشکلاتی دارد که نیازمند کمک مجلس شورای اسلامی است مانند تصویب قوانین، اعم از قوانین بودجه و امکاناتی که قوه قضاییه نیاز دارد یا قوانینی که ماهیتا برای رسیدگی قضایی مورد نیاز است.

 1401/08/24 18:53
فرهنگی و هنری

🔺 وزارت ارشاد باید زیرساخت‌های انقلابی و پایدار برای آینده بسازد 9

🔹 معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به لزوم تغییر ساختارهای فرهنگی گفت: این وزارتخانه باید زیرساخت‌های انقلابی و پایدار برای آینده بسازد تا خروجی‌های فرهنگی و هنری تراز انقلاب اسلامی، مستمر و به صورت فزاینده رشد داشته باشد.

 1401/09/06 09:45
🔺 تبریک به ایران؛ سلام به «ایران قوی»

🔺 تبریک به ایران؛ سلام به «ایران قوی» 14

🔹 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در یادداشتی به مناسبت پیروزی تیم ملی ایران مقابل تیم ولز، نوشت: پیروزی ملی پوشان ایران بار دیگر ثابت کرد هر جا که استعداد و توانمندی کم‌نظیر فرزندان این آب و خاک با امید و تلاشی بی‌دریغ همراه می‌شود، تحقق حماسه‌ها و افتخارات بزرگ دور از انتظار نیست.

 1401/09/05 13:30
🔺 وزیر فرهنگ پیروزی ملی‌پوشان فوتبال کشورمان بر تیم ولز را تبریک گفت

🔺 وزیر فرهنگ پیروزی ملی‌پوشان فوتبال کشورمان بر تیم ولز را تبریک گفت 12

🔹 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تبریک پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان در برابر تیم ولز در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نوشت: بُرد ایران عزیز، کام همه ما را شیرین کرد. تبریک به ایران، تبریک به ملی‌پوشان با غیرت.

 1401/09/04 18:01
🔺 ایجاد مناطق ویژه فرهنگی کشور در دستور کار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است

🔺 ایجاد مناطق ویژه فرهنگی کشور در دستور کار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است 10

🔹 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مناطق ویژه فرهنگی را در احکام برنامه و دستور کار، پیش‌بینی کرده‌ایم و دولت انقلابی و مردمی در برنامه هفتم و در رویکرد به حوزه فرهنگ و هنر، این موضوع را عملیاتی می‌کند.

 1401/09/04 14:12
🔺 تاکید وزیر ارشاد بر تقویت نشاط اجتماعی برای مقابله با فتنه‌های دشمن

🔺 تاکید وزیر ارشاد بر تقویت نشاط اجتماعی برای مقابله با فتنه‌های دشمن 16

🔹 محمدمهدی اسماعیلی به اهمیت برپایی منظم برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری اشاره کرد و گفت: تقویت نشاط اجتماعی یکی از مهمترین راه‌های مقابله با فتنه انگیزی دشمنان در دوقطبی سازی جامعه منسجم و ایران قوی است.

 1401/09/02 11:01
ورزشی
🔺 سجادی: بازیکنان و کادر فنی انگیزه بالای دارند/ برخی می‌خواهند تمرکز تیم را خراب کنند

🔺 سجادی: بازیکنان و کادر فنی انگیزه بالای دارند/ برخی می‌خواهند تمرکز تیم را خراب کنند 17

🔹 وزیر ورزش و جوانان گفت: روز گذشته «مهدی طارمی» نیز اعلام کرد که جام‌جهانی از امروز برای ما شروع شده و این نشانگر انگیزه بالای بازیکنان و کادر فنی تیم ملی در جام جهانی خواهد بود.

 1401/09/04 13:32
🔺 ۳۱ میلیارد تاکنون برای بازسازی ورزشگاه تختی هزینه شده است/ساخت دهکده ورزشی در شرق پایتخت

🔺 ۳۱ میلیارد تاکنون برای بازسازی ورزشگاه تختی هزینه شده است/ساخت دهکده ورزشی در شرق پایتخت 35

🔹 مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: برای حفاظت، بازسازی و ایجاد دهکده ورزشی در ورزشگاه تختی تهران ۳۱ میلیارد تومان تاکنون هزینه شده و با پیگیری وزیر ورزش، نماینده رییس جمهور و استاندار تهران، اعتبارات قابل توجهی برای تکمیل این طرح اختصاص یافته است.

 1401/08/28 11:38
علمی

🔺 برگزاری بیست و سومین اجلاس بین المللی شورای رگولاتورهای کشورهای جنوب آسیا 18

🔹 وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امروزه نیاز به اتصال به شبکه برای انجام امور مختلف، بیش از هر زمان دیگری ضروری است و توسعه خدمات دیجیتال بر بستر شبکه پرسرعت و امن می‌تواند رفاه و آرامش بیشتری را برای بشر به ارمغان آورد.

 1401/08/23 20:07
بین الملل

🔺 اعتراف دیرهنگام 9

🔹 سال ها است دریای مدیترانه گور دسته جمعی پناهجویان است و تاکنون هیچ مقام یا کشوری مسئولیتی در این زمینه به عهده نگرفته تا اینکه نخست وزیر جدید ایتالیا این بار اعتراف کرد آفریقایی ‎ها را از دست اروپایی‌های استثمارگر نجات دهیم تا به اروپا مهاجرت نکنند.

 1401/09/06 17:31

🔺 اولمرت: نتانیاهو در حال آتش زدن به امنیت اسرائیل است 11

🔹 حزب لیکود رژیم صهیونیستی به رهبری بنیامین نتانیاهو در حالی با انتصاب «ایتامار بن گویر» به عنوان وزیر امنیت داخلی موافقت کرد که ایهود اولمرت نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی، این انتصاب را آتش زدن به امنیت این رژیم ارزیابی کرد.

 1401/09/06 15:36
🔺 حزب الله: این نتانیاهو است که باید از ما نگران باشد

🔺 حزب الله: این نتانیاهو است که باید از ما نگران باشد 9

🔹 عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان امروز یکشنبه اذعان رژیم صهیونیستی به آماده نبودن ارتش این رژیم برای رویارویی با حزب الله را یک دستاورد برای مقاومت توصیف کرد و تاکید کرد که این بنیامین نتانیاهو نخست وزیر مامور تشکیل کابینه رژیم صهیونیستی است که باید از ما نگران باشد.

 1401/09/06 14:00
🔺 واکنش آمریکا به گفت‌وگوهای دولت ونزوئلا و مخالفان

🔺 واکنش آمریکا به گفت‌وگوهای دولت ونزوئلا و مخالفان 8

🔹 وزیر خارجه آمریکا بدون اشاره به اینکه واشنگتن خود عامل بروز چالش های سیاسی و اقتصادی در ونزوئلا طی سالهای گذشته بوده، از ازسرگیری گفت‌وگوهای دولت ونزوئلا و مخالفان آن در مکزیک استقبال کرد و گفت، این مذاکرات را گامی مهم در جهت برقراری دموکراسی در این کشور آمریکای جنوبی دانست.

 1401/09/06 10:26
🔺 عناوین روزنامه‌های مطرح جهان؛ نشست بی­‌نتیجه وزیران اروپایی برای مهار قیمت گاز

🔺 عناوین روزنامه‌های مطرح جهان؛ نشست بی­‌نتیجه وزیران اروپایی برای مهار قیمت گاز 9

🔹 نشست بی­‌نتیجه وزیران اروپایی برای مهار قیمت گاز، طرح انگلیس برای محدودیت ورود مهاجران و دانشجویان و افزایش دوباره آمار مبتلایان به کرونا در آلمان و چین، از جمله عناوین نخست روزنامه‌های مطرح جهان در روز جمعه (۴ آذر ۲۵ نوامبر) است.

 1401/09/05 09:38
سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار وزیر | مهم ترین نتایج وزیر

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار وزیر | مهم ترین نتایج وزیر

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار وزیر | مهم ترین نتایج وزیر
🔺 حزب الله: این نتانیاهو است که باید از ما نگران باشد
🔺 امیرعبداللهیان: رای مجلس به لایحه الحاق ایران به شانگهای نشانه عزم جدی در توسعه همکاری‌ها است
🔺 ایجاد شفافیت در معاملات خودروهای وارداتی با کمک بورس کالا
🔺 واکنش آمریکا به گفت‌وگوهای دولت ونزوئلا و مخالفان
🔺 تبریک به ایران؛ سلام به «ایران قوی»
🔺 عناوین روزنامه‌های مطرح جهان؛ نشست بی­‌نتیجه وزیران اروپایی برای مهار قیمت گاز
🔺 حذف قیمت‌گذاری دستوری، گامی رو به جلو در کشور/ اثر مثبت تصمیمات حمایتی دولت در بورس
🔺 واکنش حماس به انتصاب بن غفیر به عنوان وزیر امنیت داخلی
🔺 وزیر فرهنگ پیروزی ملی‌پوشان فوتبال کشورمان بر تیم ولز را تبریک گفت
🔺 درخواست مقامات بهداشتی آمریکا از دولت برای اعلام حالت اضطراری
🔺 ایجاد مناطق ویژه فرهنگی کشور در دستور کار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است
🔺 سجادی: بازیکنان و کادر فنی انگیزه بالای دارند/ برخی می‌خواهند تمرکز تیم را خراب کنند
popup