جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار گروه | مهم ترین نتایج گروه

Loading fehamnews خبر فهام
سیاسی

🔺 به تدریج در حال غلبه بر مشکلات کم آبی خوزستان هستیم 6

🔹 فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به بازدید از مناطق دچار کم آبی در جنوب غرب خوزستان گفت: به تدریج در حال غلبه بر مشکلات موجود هستیم و مشعل‌های امید در دل مردم روشن شده است و با اراده مردم، اعتماد به نفسی نیز در مجموعه گروه‌های جهادی برای رفع مشکلات به وجود آمده است.

 1400/05/02 21:53
🔺 محورهای توافق راهبردی آمریکا و عراق منتشر شد

🔺 محورهای توافق راهبردی آمریکا و عراق منتشر شد 12

🔹 وزارت امور خارجه آمریکا امروز شنبه بخشی از آنچه را که محورهای توافق راهبردی با عراق، خوانده شده، منتشر کرد ، در حالی که در آن اشاره ای به خروج نظامیان آمریکا از عراق که دغدغه بسیاری از جریان ها و احزاب و نیز گروه های عضو محور مقاومت می باشد، نشده است.

 1400/05/02 18:07
🔺 پیشنهاد نماینده مجلس برای مدیریت واکسن کرونای گروه‌های مختلف سنی

🔺 پیشنهاد نماینده مجلس برای مدیریت واکسن کرونای گروه‌های مختلف سنی 7

🔹 نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد به جای افرادی که واجد شرایط واکسیناسیون کرونا هستند اما تمایلی به واکسن ندارند، افراد سایر گروه های سنی جایگزین و فراخوان شوند.

 1400/05/02 15:23
🔺 معزی: معترضان را نباید به گروه‌های کوچک امنیت‌ستیز تقلیل داد

🔺 معزی: معترضان را نباید به گروه‌های کوچک امنیت‌ستیز تقلیل داد 8

🔹 معاون اطلاع‌رسانی و ارتباطات دفتر رییس‌جمهوری، با بازنشر صحبت‌های امروز روحانی درباره خوزستان، نوشت: اعتراض مدنی حق مسلم شهروندیِ آنهاست و نباید معترضان را به گروه‌های کوچک امنیت‌ستیز تقلیل داد.

 1400/04/31 19:03
🔺 اخبار « هفت عصر » ۲۶ تیر ۱۴۰۰

🔺 اخبار « هفت عصر » ۲۶ تیر ۱۴۰۰ 17

🔹 روحانی: تاکنون بیش از ۷ میلیون دُز واکسن کرونا تزریق شده است ،ایران در تسخیر دلتا،فرونشست زمین دستیار خاموش زلزله در تهران ،طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی در دستور کار این هفته مجلس،تداوم سیلاب‌های تابستانی تا دور روز آینده،ورود اولین گروه از زائران حج به مکه ،...

 1400/04/26 19:00
اقتصادی

🔺 تولید آریا و شاهین با گیربکس اتوماتیک در پاییز و زمستان 10

🔹 مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از عرضه سه محصول جدید تا پایان سال 1400 خبر داد و گفت: آریا به عنوان نخستین کراس اوور کاملا ایرانی در نیمه دوم امسال با گیربکس اتوماتیک، طراحی بسیار زیبا و امکانات و استانداردهای به روز به تولید انبوه خواهد رسید.

 1400/05/02 10:39
🔺 نمک‌زدایی از نفت خام نیاز ضروری صادرات نفت است

🔺 نمک‌زدایی از نفت خام نیاز ضروری صادرات نفت است 7

🔹 مدیر گروه پژوهشی الکترومکانیک جهاددانشگاهی علم و صنعت گفت: پیر شدن چاه‌های نفت ایران باعث شده که آب و نمک همراه نفت افزایش یابد. نمک‌زدایی از نفت خام علاوه بر آنکه برای صادرات نفت امری ضروری است برای جلوگیری از خوردگی در تجهیزات پایین‌دستی نفت هم بسیار مهم و حیاتی است.

 1400/04/31 14:26

🔺 روسیه خودروهای پژو، سیتروئن و اوپل صادر می‌کند 12

🔹 گروه خودروسازی استلانتیس Stell🐜is که با ادغام دو شرکت پژو سیتروئن PSA و فیات کرایسلر Fiat Chrysler تاسیس شده است، از ایجاد یک قطب تجاری در روسیه برای صادرات خودروهای خود به اروپا، آمریکای لاتین و آفریقای شمالی خبر داد.

 1400/04/30 10:45
🔺 کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری مسیر تحقق آرمان‌های حوزه علم و فناوری است

🔺 کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری مسیر تحقق آرمان‌های حوزه علم و فناوری است 17

🔹 وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری را یکی از مسیرهای تحقق آرمان‌های حوزه علم و فناوری در کشور برشمرد و از زحمات دکتر وحدت دبیر این کارگروه تقدیر و تشکر کرد.

 1400/04/28 17:56

🔺 نصب تجهیزات ایمنی "ایران‌ساخت" برای جلوگیری از انفجار در مجتمع پارس جنوبی 20

🔹 گروهی از محققان یکی از شرکت‌های دانش بنیان با راه اندازی خط تولید تجهیزات ایمنی پنل‌های انفجاری توانست نیاز صنعت به این تجهیزات برای ارتقا ایمنی مخازن تحت فشار تامین کند و به گفته آنها این تجهیزات ایمنی نیز هم اکنون در مجتمع پارس جنوبی نصب شده و به بهره برداری رسیده است.

 1400/04/22 02:40
اجتماعی و حوادث

🔺 جزئیات پرداخت وام ۱۰۰ میلیونی به زنان سرپرست خانوار و معلول 7

🔹 مدیرکل دفتر توانمندسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد که در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، ۳۰۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال گروه‌های هدف سازمان بهزیستی با اولویت زنان سرپرست خانوار در نظر گرفته شده است. 

 1400/05/02 11:08
🔺 واکسیناسیون افراد ۶۰ سال به بالا و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی - اردبیل

🔺 واکسیناسیون افراد ۶۰ سال به بالا و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی - اردبیل 10

🔹 در جدیدترین مرحله‌ی واکسیناسیون گروه‌های مختلف مردم بر ضد بیماری کرونا، تزریق واکسن چینی سینوفارم و ایرانی کوویران برکت به گروه‌های سنی ۶۰ سال به بالا و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی در اردبیل آغاز شده است. به گفته شهرام حبیب‌زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل، از ابتدای انجام واکسیناسیون در این استان تا آخر تیرماه، ۱۲۲ هزار و ۵۵۰ دز واکسن تزریق شده که از این تعداد ۸۹ هزار و ۳۱۸ دز مربوط به نوبت اول و ۳۳ هزار و ۲۰۷ دز مربوط به نوبت دوم بوده است.

 1400/05/01 17:43

🔺 جامعه توانبخشی و افراد دارای معلولیت امید به تحقق عدالت در نظام سلامت دولت عدالت محور 14

🔹 منتخب گروه کارشناسان پروانه دار در انتخابات نظام پزشکی گفت: جامعه توانبخشی و افراد دارای معلولیت، امید به تحقق عدالت در نظام سلامت دولت عدالت محور دارند و عدالتخواهی این گروه مظلوم نظام سلامت که امیدوارانه دل در گروه عدالت دولت پیش رور نهاده‌اند.

 1400/04/29 13:49
🔺 وزیر بهداشت:

🔺 وزیر بهداشت: 17

تغییر سن یا اولویت گروه های هدف واکسن، باید با هماهنگی و ابلاغ رسمی باشد

🔹 وزیر بهداشت در نامه‌ای به روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور با اشاره به خارج شدن بعضی از دانشگاه‌های علوم پزشکی از سند ملی واکسیناسیون و ابلاغیه ستاد مرکزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تاکید کرد که "هرگونه تغییر سن و یا اولویت گروه‌های هدف با هماهنگی کامل اینجانب و ابلاغ رسمی آن صورت گیرد".

 1400/04/26 22:00
🔺 توضیح رئیس هیات اجرایی انتخابات نظام پزشکی استان تهران درباره وضعیت رعایت پروتکل ها

🔺 توضیح رئیس هیات اجرایی انتخابات نظام پزشکی استان تهران درباره وضعیت رعایت پروتکل ها 21

🔹 رئیس هیات اجرایی انتخابات نظام پزشکی استان تهران در پاسخ به انتقاد از عدم رعایت پروتکل های کرونایی در انتخابات امروز با بیان اینکه نمهیدات لازم پیش بینی شده بود، گفت: این مشکل در ساعات اولیه انتخابات و با نوجه به حضور حجم زیادی از همکاران در گروه پزشکان رخ داد و در گروه‌های دندانپزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی و توانبخشی، علوم آزمایشگاه و مامایی این مشکل را نداشتیم.

 1400/04/25 12:37
فرهنگی و هنری
🔺 بلاتکلیفی داوطلبان کانون وکلا میان پویش لغو و برگزاری آزمون

🔺 بلاتکلیفی داوطلبان کانون وکلا میان پویش لغو و برگزاری آزمون 76

 1400/04/24 12:38

🔹 در حالی که گروهی از داوطلبان آزمون کانون وکلا به دلیل وضعیت قرمز کرونایی کشور خواستار لغو و گروهی دیگر به دلیل تعویق‌های مکرر خواستار برگزاری آزمونند؛ سکوت مسئولان مربوط درخصوص سرنوشت این آزمون، داوطلبان واقعی کانون وکلا را دچار سردرگمی کرده است.

ورزشی

🔺 نظری: باشگاه‌های زیادی در حال واگذاری هستند، کمیته فوتسال توجه کند/ در گروه مرگ جام جهانی نیستیم 15

🔹 دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتسال کشورمان از واگذاری پُرتعداد باشگاه‌های لیگ برتری ابراز نگرانی کرد و از سازمان لیگ و کمیته فوتسال خواست به این موضوع توجه کرد.

 1400/05/01 18:30

🔺 المپیک 2020 توکیو| پیروزی میزبان در روز شکست آرژانتین مقابل استرالیا/ برزیل تکرار فینال دوره قبل را برد 15

🔹 دور نخست بازی‌های مرحله گروهی فوتبال مردان المپیک 2020 توکیو با پیروزی تیم‌های استرلیا، برزیل، ژاپن و شکست آرژانتین، آلمان و عربستان سعودی به پایان رسید.

 1400/04/31 17:58
🔺 نحوه فعالیت اماکن ورزشی در تعطیلی ۶ روزه استان تهران

🔺 نحوه فعالیت اماکن ورزشی در تعطیلی ۶ روزه استان تهران 20

🔹 رئیس گروه نظارت بر فعالیت باشگاه‌های اداره کل ورزش استان تهران: نحوه فعالیت اماکن ورزشی در تعطیلی شش روزه تهران، طبق گروه بندی قبلی فدراسیون‌های ورزشی، ابلاغی وزارت ورزش و جوانان و ستاد مبارزه با بیماری کروناست.

 1400/04/29 10:48
🔺 سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران: در گروه بسیار سختی قرار داریم

🔺 سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران: در گروه بسیار سختی قرار داریم 20

🔹 قم ـ ایرنا ـ سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان ایران گفت: در گروه بسیار سختی قرار داریم، ولی با توجه به عزمی که بازیکنان کرده‌اند و کارهایی که تاکنون انجام شده است، ان‌شاءالله در دور مقدماتی بتوانیم در جایگاه خوبی قرار بگیریم و مسابقات حذفی (پلی‌آف) را راحت‌تر انجام دهیم.

 1400/04/28 15:33

🔺 نویدکیا: بازی بسیار مهم و سرنوشت‌سازی مقابل ماشین‌سازی داریم/ اخبار نقل و انتقالات سپاهان دروغ محض است 40

🔹 گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: شاید این‌طور به نظر برسد که فردا بازی به ظاهر راحت‌تری نسبت به هفته‌های گذشته داشته باشیم اما این دیدار بسیار مهم و سرنوشت‌ساز است.

 1400/04/09 18:11
علمی
🔺 همایشی که می‌تواند در مورد آخرین یافته‌های علمی در حوزه مدیریت کرونا اطلاع‌رسانی داشته باشد

🔺 همایشی که می‌تواند در مورد آخرین یافته‌های علمی در حوزه مدیریت کرونا اطلاع‌رسانی داشته باشد 11

 1400/04/31 12:32

🔹 رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و رئیس رصدخانه اجتماعی کووید ۱۹ گفت که بسیج جامعه پزشکی با برگزاری همایش «همه گیری کووید ۱۹ و گروه های آسیب پذیر» می تواند تجارب گروه‌های مختلف را در مدیریت کرونا تجمیع کند و یک اطلاع رسانی در مورد آخرین یافته‌های علمی در حوزه مدیریت کرونا در کشور و دنیا داشته باشد.

🔺 گزارش اثربخشی فعالیت‌های کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری در حال تدوین است

🔺 گزارش اثربخشی فعالیت‌های کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری در حال تدوین است 19

 1400/04/28 17:44

🔹 دبیر کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری با بیان اینکه گزارش اثربخشی فعالیت‌های این کارگروه در حال تدوین است، گفت: با حضور فعال و حمایت دکتر غلامی، وزیر علوم در جلسات کارگروه، هیچ مشکل حل نشدنی نداشتیم.

🔺 کوچ ساخت و تعمیر کشتی‌ها به کشورهای همجوار!/هم‌افزایی دانش‌بنیان‌ها برای رفع مشکلات صنعت دریایی

🔺 کوچ ساخت و تعمیر کشتی‌ها به کشورهای همجوار!/هم‌افزایی دانش‌بنیان‌ها برای رفع مشکلات صنعت دریایی 33

 1400/04/28 04:26

🔹 مدیر گروه هوشمندسازی ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی، حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی ریاست جمهوری ضعف شرکت‌ها در صدور مجوزها، عدم هم افزایی میان ارگان های دریایی و عدم هماهنگی نهادهای دریایی با طرح‌های توسعه فناوری این معاونت را از معضلات صنعت دریایی کشور نام برد و گفت: این امر موجب شده که هیچ شهر صاحب نام در حوزه بندری نداشته باشیم و بنادر کشور نیز جزو ۱۰۰ بندر برتر دنیا قرار نگرفته اند.

بین الملل
🔺 طرح برکناری رئیس مجلس نمایندگان آمریکا کلید خورد

🔺 طرح برکناری رئیس مجلس نمایندگان آمریکا کلید خورد 6

 1400/05/02 11:27

🔹 اعضای گروه محافظه کار مجلس نمایندگان آمریکا با تحت فشار قرار دادن کوین مک کارتی رهبر اقلیت جمهوریخواه این مجلس از وی خواسته اند تا هفته آینده طرح برکناری نانسی پلوسی رئیس دموکرات مجلس نمایندگان را به رای بگذارد.

🔺 خبرسازی العربیه علیه ایران در آستانه مذاکرات عراق و آمریکا

🔺 خبرسازی العربیه علیه ایران در آستانه مذاکرات عراق و آمریکا 14

 1400/05/01 11:20

🔹 شبکه العربیه عربستان سعودی در آستانه برگزاری مذاکرات بغداد و واشنگتن درباره نحوه خروج نیروهای آمریکایی از عراق در گفت و گو با یک مقام پنتاگون (وزارت دفاع ایالات متحده) به نقل از وی ادعا کرد که ایران از گروه‌های شبه‌نظامی که به منافع آمریکا حمله می‌کنند حمایت مالی و تسلیحاتی می‌کند.

🔺 ۲۴نماینده دموکرات آمریکا درپی تعیین نماینده ویژه مبارزه با اسلام هراسی

🔺 ۲۴نماینده دموکرات آمریکا درپی تعیین نماینده ویژه مبارزه با اسلام هراسی 11

 1400/04/30 20:44

🔹 ایلهان عمر نماینده دموکرات آمریکا رهبری گروهی شامل ۲۳ نماینده دموکرات را بر عهده دارد که درمیان افزایش جرایم ضد مسلمانان در سراسر جهان، به دنبال تعیین یک نماینده ویژه مبارزه با اسلام هراسی از سوی آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا هستند.

سرخط خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار گروه | مهم ترین نتایج گروه

تاریخچه خبر جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار گروه | مهم ترین نتایج گروه

تصاویر خبری جستجوی جدیدترین و آخرین اخبار گروه | مهم ترین نتایج گروه
🔺 محورهای توافق راهبردی آمریکا و عراق منتشر شد
🔺 پیشنهاد نماینده مجلس برای مدیریت واکسن کرونای گروه‌های مختلف سنی
🔺 طرح برکناری رئیس مجلس نمایندگان آمریکا کلید خورد
🔺 واکسیناسیون افراد ۶۰ سال به بالا و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی - اردبیل
🔺 خبرسازی العربیه علیه ایران در آستانه مذاکرات عراق و آمریکا
🔺 معزی: معترضان را نباید به گروه‌های کوچک امنیت‌ستیز تقلیل داد
🔺 نمک‌زدایی از نفت خام نیاز ضروری صادرات نفت است
🔺 همایشی که می‌تواند در مورد آخرین یافته‌های علمی در حوزه مدیریت کرونا اطلاع‌رسانی داشته باشد
🔺 ۲۴نماینده دموکرات آمریکا درپی تعیین نماینده ویژه مبارزه با اسلام هراسی
🔺 سخن کهنه‌سربازان آمریکایی درباره جنگ افغانستان: "ما باختیم"
🔺 نحوه فعالیت اماکن ورزشی در تعطیلی ۶ روزه استان تهران
🔺 کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری مسیر تحقق آرمان‌های حوزه علم و فناوری است